AanmeldenBeeldbank - Guldenboek - Overlijdensberichten - 
Logo Ten Boome
Logo

U zoekt een held uit de 91684...

naam
voornaam
herkomst
afdeling
rang
boekdeel
pagina  tot  


Een initiatief van Ten Boome


NaamVoornaamHerkomstEenheidRangBoekdeelBladzijdeFotoLink
AARTS Joseph P Geel 5e Li Sdt 37 91 NeenPagina 091
ABBEEL Gaston L N Lokeren 7e Li Sdt 38-39 119 JaPagina 119
ABBELOOS Alfred Dendermonde 8e Li Sgt Foerier 35-36 286 JaPagina 286
ABBELOOS Alfred F. Dendermonde 8e Li Sgt fourrier 33-34 243 NeenPagina 243
ABBELOOS Alphonse Couillet 11e Art soldaat 36-37 402 NeenPagina 402
ABBELOOS Alphonse Dendermonde 1e Li Sdt 35-36 378 JaPagina 378
ABBELOOS Alphonse Dendermonde 8e Li Sdt 34-35 276 NeenPagina 276
ABBELOOS Alphonse Y St-Jans-Molenbeek 11e Art Brig 35-36 435 JaPagina 435
ABBELOOS J Louis (gezegd de Krol) Opwijk 2e Li soldaat 37-38 7 JaPagina 007
ABBELOOS Jules Zele 8e Li Sdt 34-35 276 NeenPagina 276
ABEEL Constant P St-Niklaas 9e Art Sdt 38-39 250 NeenPagina 250
ABEELE Jérome C. Ieper 1e Gren 33-34 457 NeenPagina 457
ABEELE Léon Wervik 4e Li Sgt 37 48 NeenPagina 048
ABEELS Jean A.G. onbekend 1e Gren Sdt 33-34 457 NeenPagina 457
ABEELS Jean J. Brussel 2e Gren Sdt 33-34 466 NeenPagina 466
ABEELS Martin J Fôret-Liège 9e Art wachtmeester 36-37 239 NeenPagina 239
ABEELS Pieter St-Truiden 1e Carab Sdt 35-36 455 JaPagina 455
ABEL Victor Thuin 10e Art MdLfourrier 33-34 310 JaPagina 310
ABELOOS Léopold Sterrebeek 5e Art Sdt 33-34 383 NeenPagina 383
ABELS Constant J. E. Assebroek 4e Li Sdt 34-35 45 JaPagina 045
ABELS Joseph A. Brugge 4e Art Sdt 34-35 335 NeenPagina 335
ABICHT Arthur J. Oostende 9e Art Brig 34-35 250 NeenPagina 250
ABIELS Vital Havré 4e Jtv Sdt 34-35 225 JaPagina 225
ABRAHAM Emile Antwerpen 2e Li Sgt 33-34 6 JaPagina 006
ABRAHAM Fernand J. J. Marchin 13e Li Sdt 34-35 304 NeenPagina 304
ABRAHAM Jules-Gh.-J. Andenne 2e Jtp Sdt 37 555 JaPagina 555
ABRAMS Augustin Luik 21e Li Sdt 37 371 NeenPagina 371
ABRAMS Louis J. Luik 2e Zware Art Sdt 34-35 612 NeenPagina 612
ABRAS Alexandre J. M. Gh. Namen 3e L major 34-35 65 NeenPagina 065
ABRASSART Albert A F Gh Dour 5e Jtv sergeant-majoor 36-37 368 JaPagina 368
ABRASSART Augustin Wilhéries 22e Li Sdt 33-34 21 NeenPagina 021
ABRASSART Charles Elouges 6e Jtv Kpl 38-39 402 NeenPagina 402
ABRASSART Emile Villeneuve-le-Roi 2e Jtv 35-36 402 NeenPagina 402
ABRASSART Emile Wasmes 2e Zware Art Sdt 38-39 602 NeenPagina 602
ABRASSART Emile E Berzée 4e Carab Kpl 35-36 481 JaPagina 481
ABRASSART Fernand J.H. Rance 5e Gen Cpt hon. 33-34 396 JaPagina 396
ABRASSART J V Hornu 2e Art Sdt 38-39 151 NeenPagina 151
ABRASSART Jean A.C.F. Doornik 2e Jtv Lt méd.Res 33-34 342 JaPagina 342
ABRASSART Julien Wasmes 4e Li Sdt 37 48 NeenPagina 048
ABRASSART Narcisse L. Brussel 2e Gren Sdt 33-34 466 NeenPagina 466
ABRASSART Rodolphe Moulins-Ghesquin (F) 11e Art 34-35 427 NeenPagina 427
ABRATH Aloïs Ekeren 6e Li 37-38 104 NeenPagina 104
ABRY Karel Antwerpen 11e Li soldaat 37-38 165 JaPagina 165
ABS Ernest Overijse 16e Art Sdt 38-39 338 JaPagina 338
ABSIL Alfred F. Boussu 2e Li kpl 34-35 6 JaPagina 006
ABSIL Augustin Brussel 1e Carab Sdt 34-35 443 JaPagina 443
ABSIL Ernest A.G. Fontenoille 23e Li Sdt 33-34 34 NeenPagina 034
ABSIL Félicien Namen 1e Gren Sdt 33-34 449 JaPagina 449
ABSIL Jules J A Stene-bij-Oostende 3e Li Kpl 38-39 23 JaPagina 023
ABSIL Léon J. Doornik 24e Li Sgt 33-34 44 JaPagina 044
ABSIL Léopold Schaarbeek 6e Gen 35-36 531 NeenPagina 531
ABSILLIS Antoine-Edouard Mechelen 2e Carab Sdt 34-35 460 JaPagina 460
ABSILLIS Joseph F Mechelen 7e Li soldaat 37-38 109 JaPagina 109
ABSOLON Gustaaf E Oostende 3e Li soldaat 37-38 29 NeenPagina 029
ABTS Jean Boom 24e Li 37-38 52 NeenPagina 052
ABTS Jules Antwerpen 2e Gren Sdt 33-34 460 JaPagina 460
ABTS Theophiel A Heverlee 4e Carab korporaal 36-37 443 NeenPagina 443
ABTS Victor Ch. Gilly 12e Art Sdt 34-35 507 NeenPagina 507
ACACIA Pierre Eigenbrakel 6e Art soldaat 37-38 474 NeenPagina 474
ACAR Achille Eugies 1e Gren Sdt 36-37 447 JaPagina 447
ACCART Alfred E. Brugge 24e Li Sdt 34-35 59 NeenPagina 059
ACCART Etienne A Assebroek 5e Li Sdt 38-39 96 NeenPagina 096
ACCOLYEN Rene P St-Amandsberg 4e JtV soldaat 37-38 214 NeenPagina 214
ACCOU Jules Hollebeke 16e Li Kpl 38-39 143 NeenPagina 143
ACCOU Jules A.L. Vorst 2e Carab-Cycl Sgt 33-34 524 NeenPagina 524
ACCOU Octave Oudezeele(F) 2e Jtp 35-36 585 NeenPagina 585
ACCOU Octave J C Frankrijk 2e Jtp wachtmeester foerrier 36-37 529 JaPagina 529
ACCOU Omer E.C. Antwerpen 24e Li MdL 33-34 47 NeenPagina 047
ACCOU Robert A. Kortrijk 15e Art 33-34 228 NeenPagina 228
ACHARD André-H. Loppem 1e Gren ? 37 476 NeenPagina 476
ACHE Emiel A Evergem 5e Art wachtmeester 37-38 401 NeenPagina 401
ACHE François Schaarbeek 10e Li Sdt 35-36 302 JaPagina 302
ACHSLOGH Robert Ch C L St-Lambrechts-Woluwe 23e Li Cpt 35-36 36 NeenPagina 036
ACHTEN Alfons Wuustwezel 5e Li Sdt 38-39 90 JaPagina 090
ACHTEN Alphonse Schaarbeek 12e Li Sdt 33-34 174 JaPagina 174
ACHTEN Ferdinand J Chênée 6e Li Sdt 38-39 114 NeenPagina 114
ACHTEN Jean Antwerpen 11e Li 36-37 176 NeenPagina 176
ACHTEN Joseph J Diepenbeek Pont-Pion-Cycl Sdt 35-36 602 JaPagina 602
ACHTEN Lambert Hoboken 4e Jtv Sdt 37 228 NeenPagina 228
ACHTEN Mathieu Houthalen 5e Li soldaat 36-37 83 JaPagina 083
ACHTEN Pieter L Antwerpen 5e Li Sdt 35-36 93 NeenPagina 093
ACHTEN Pieter W Diepenbeek 14e Li Sgt 35-36 222 NeenPagina 222
ACHTEN Robert M J Watermaal-Bosvoorde 10e Li Sgt Maj 35-36 309 NeenPagina 309
ACKAERT Arthur C Gent 1e Jtv Kpl 38-39 220 NeenPagina 220
ACKAERT Emile L Leopoldsburg 8e Li brigadier 36-37 260 JaPagina 260
ACKAERT Gérard J. St-Kruis-Brugge 14e Li Sdt 34-35 213 NeenPagina 213
ACKAERT Honoré Sint-Jan ter Biezen 3e Li soldaat 36-37 28 NeenPagina 028
ACKE Emile J Deurne 16e Li soldaat 37-38 127 NeenPagina 127
ACKE Gustave Edegem 6e Li 1e Sgt Maj 33-34 91 JaPagina 091
ACKE Jean Gent 2e Li soldaat 36-37 6 JaPagina 006
ACKE Jules Geluveld 2e Li Sdt 35-36 12 NeenPagina 012
ACKE Maurice Mariakerke-Gent 10e Li Sdt 38-39 291 NeenPagina 291
ACKE Pierre Kluizen 21e Li soldaat 37-38 361 NeenPagina 361
ACKEN Adolf L Oostende 12e Li soldaat 36-37 180 JaPagina 180
ACKER Emile J. Brussel 1e Jtv 34-35 223 NeenPagina 223
ACKERMAN Alfons H. Mechelen 1e Gidsen Sdt 33-34 497 JaPagina 497
ACKERMAN J.-Julien Sclessin-Ougrée Art Loopgraven sdt 37-38 571 JaPagina 571
ACKERMANS Félix J. Brussel 6e Art MdL 33-34 475 NeenPagina 475
ACKERMANS Guillaume Heverlee 1e Gen Sdt 34-35 84 JaPagina 084
ACKERMANS Henri St-Pieters-Jette 7e Art Sdt 37 70 NeenPagina 070
ACKERMANS Jean F. Antwerpen 6e Li Adj 33-34 97 NeenPagina 097
ACKERMANS Martin L. Brussel 2e Li CptComm.de Resv. 33-34 6 JaPagina 006
ACKET Gaston Puy-du-Dôme (FR) 2e Li 36-37 11 NeenPagina 011
ACKOU Léopold Wervik 11e Li Sdt 37 182 NeenPagina 182
ACKX Frans P Knokke-Heist a/Zee 5e L soldaat 36-37 512 JaPagina 512
ACKX Jean Bapt Meerhout 7e Li Sdt 35-36 121 NeenPagina 121
ACKX L.-Albert Heist a/Zee 2e Jtv Sdt 37 375 JaPagina 375
ACKX Léon G J Heist a/ Zee 6e Gen Sdt 35-36 528 JaPagina 528
ACOU Jules J De Panne 17e Art Sdt 35-36 442 NeenPagina 442
ACOU Modeste J De Panne 23e Li Cpt Pens 35-36 31 JaPagina 031
ACQUET Joseph C St-Joost-ten-Node 1e JtV soldaat 37-38 197 JaPagina 197
ACREMAN Edouard J B Schaarbeek 4e Gen Sdt 35-36 369 JaPagina 369
ACTON Appolinaire Montignies s/Sambre 14e Art MdL 35-36 152 JaPagina 152
ACX Michel Roeselare 16e Li Sdt 37 133 JaPagina 133
ADAM Achille Vlamertinge 3e Jtv soldaat 36-37 383 NeenPagina 383
ADAM Adelin L J Rienne 4e Gen Sdt 35-36 373 NeenPagina 373
ADAM Adolf M Lokeren 3e Art Sdt 38-39 243 NeenPagina 243
ADAM Alfons Staden 7e Art 36-37 69 NeenPagina 069
ADAM Aloïs Vladslo 1e Carab 37-38 428 NeenPagina 428
ADAM Alphonse Marchienne-Docherie 6e Art Sdt 38-39 479 JaPagina 479
ADAM Armand V Roux Art Loopgraven Sdt 38-39 589 NeenPagina 589
ADAM Arsène J Gh Le Bruly 15e Li soldaat 36-37 97 NeenPagina 097
ADAM Arthur Roeselare 2e Art wachtmeester 37-38 130 JaPagina 130
ADAM Arthur Boezinge 3e Gen Sdt 37 267 NeenPagina 267
ADAM Auguste Brussel 1e Carab-Cycl Sdt 34-35 555 NeenPagina 555
ADAM Camille Ukkel 1e Gren Sgt 1e 36-37 454 NeenPagina 454
ADAM Camille F Estinnes-au-Mont 6e Li korporaal 36-37 101 JaPagina 101
ADAM Camille N Mont-Gauthier 13e Li sergeant 37-38 283 JaPagina 283
ADAM Charles H A Oudergem 1e Gren Sdt 38-39 467 NeenPagina 467
ADAM Cyrille Ieper 11e Li Sdt 35-36 194 NeenPagina 194
ADAM Emile Nieuwpoort 7e Li soldaat 37-38 109 JaPagina 109
ADAM Emile-Gh. Lessines 5e Art Sdt 37 413 NeenPagina 413
ADAM Emmanuel A Huy 18e Li Kpl 35-36 299 NeenPagina 299
ADAM Eugène Jemeppe s/Meuse 3e Li 35-36 29 NeenPagina 029
ADAM Fernand D M Luik 12e Li Sdt 35-36 207 NeenPagina 207
ADAM Firmin A. A. Tienen 3e Li kpl 34-35 31 NeenPagina 031
ADAM François J Châtelet 2e Carab-Cycl Sdt 35-36 575 NeenPagina 575
ADAM Gaston B.H. Luik 5e Jtv Adj 33-34 352 NeenPagina 352
ADAM Georges C Havré 1e Li soldaat 36-37 342 JaPagina 342
ADAM Georges E. M. Houdeng-Goegnies 4e Carab Serg. fourr. 34-35 471 JaPagina 471
ADAM Gilles V G Engis 3e Gen Kpl 35-36 277 JaPagina 277
ADAM Gustaaf Wilrijk 1e Carab Sgt 34-35 443 JaPagina 443
ADAM Henri ? Antwerpen Art Loopgraven Cpt Com 35-36 617 NeenPagina 617
ADAM Isidore L Florennes Gezondh.dienst soldaat 36-37 613 JaPagina 613
ADAM Isidore L Florennes Gezondh.dienst Sdt 38-39 651 JaPagina 651
ADAM Isidore-L. Florennes Gezondh.dienst sdt 37-38 637 JaPagina 637
ADAM Isidore-L. Florennes Gezondh.dienst Sdt 37 651 JaPagina 651
ADAM J N Joseph Evere 11e Li Sdt 38-39 190 NeenPagina 190
ADAM Jean Katanga(Belgisch-Congo) 3e Li 35-36 29 NeenPagina 029
ADAM Jean A Châtelineau 11e Li Sdt 35-36 194 NeenPagina 194
ADAM Jean F. Kaïn-Doornik 3e Jtv Trompetter 33-34 355 JaPagina 355
ADAM Jean J A Marcinelle Rijdende Art Sdt 35-36 594 NeenPagina 594
ADAM Jean-Ch.-M. Sclessin 11e Art M. d. L. 37 417 JaPagina 417
ADAM Jean-L. Luik 2e Carab-Cycl Sdt 37 546 JaPagina 546
ADAM Jean-Michel Ombret 3e Gen Sdt 37 263 JaPagina 263
ADAM Joseph Frankrijk 2e Carab 38-39 450 NeenPagina 450
ADAM Jozef Wijtschate 7e Li soldaat 36-37 116 NeenPagina 116
ADAM Jules Frankrijk 11e Li 36-37 176 NeenPagina 176
ADAM Jules Frameries 21e Li korporaal 37-38 361 NeenPagina 361
ADAM Jules Ploegsteert 2e Art 35-36 144 NeenPagina 144
ADAM Jules Vellereille-le-Sec 2e Li soldaat 36-37 11 NeenPagina 011
ADAM Jules D Gent 3e Jtv Kpl 35-36 418 NeenPagina 418
ADAM Jules D A Vielsalm 12e Li Sdt 38-39 195 JaPagina 195
ADAM Livién L. Brussel 4e Gen 33-34 326 NeenPagina 326
ADAM Louis Montréal (Canada) 15e Li 34-35 106 NeenPagina 106
ADAM Louis Frameries 21e Li kpl 37 367 JaPagina 367
ADAM Louis Gh Jumet 15e Li Sgt Maj 35-36 95 JaPagina 095
ADAM Louis J. Bergen(Mons) Pont-Pion-Cycl 1e Serg.-maj. 34-35 589 JaPagina 589
ADAM Lucien F. L. Péronnes-lez-Binche 5e Jtv Serg.-maj. 34-35 388 JaPagina 388
ADAM Marius J Braine-le-Comte 7e Li soldaat 36-37 116 NeenPagina 116
ADAM Maurice A. L. Chapelle-lez-Herlaimont 10e Li Sgt 34-35 293 NeenPagina 293
ADAM Maurice J Aalst 1e Art brigadier 36-37 64 NeenPagina 064
ADAM Michel J Havré 10e Art soldaat 36-37 320 JaPagina 320
ADAM Pierre-Paul J. Luik 7e Art Brig 33-34 62 NeenPagina 062
ADAM Raymond Ledeberg 11e Li soldaat 37-38 172 NeenPagina 172
ADAM Remi Kortrijk 8e Li 35-36 293 NeenPagina 293
ADAM William H.A.H. Luik 14e Li Cpt 33-34 187 JaPagina 187
ADAMS Amédée Deerlijk 6e Li Sdt 34-35 116 NeenPagina 116
ADAMS August Wuustwezel 6e Li Sdt 38-39 107 JaPagina 107
ADAMS Desire L R Bevere-Oudenaarde 3e Jtv Sgt 38-39 390 JaPagina 390
ADAMS G Eugène Gent 20e Li korporaal 37-38 305 JaPagina 305
ADAMS Gustave Ruisbroek 6e Art Sdt 34-35 502 NeenPagina 502
ADAMS Henri Meer 11e Li Sdt 38-39 190 NeenPagina 190
ADAMS Henri E Hoeilaart 4e Carab Kpl 38-39 457 NeenPagina 457
ADAMS Jean A Bois-Seigneur-Isaac 1e Carab-Cycl Sdt 38-39 538 NeenPagina 538
ADAMS Joseph Schoten 8e Li sergeant 36-37 260 JaPagina 260
ADAMS Jules Mechelen 3e Art hoefsmid 37-38 226 NeenPagina 226
ADAMS Pierre J Zeebrugge 10e Li korporaal 36-37 276 JaPagina 276
ADAMS Remi St-Joost-ten-Node 1e Gren Sdt 37 471 JaPagina 471
ADAMS Victor Leuven 2e Carab-Cycl Sdt 33-34 524 NeenPagina 524
ADANS-DESTER Hubert-D.-H. Theux 1e L Sdt 37 323 JaPagina 323
ADANT Auguste H J Gh Anderlues 23e Li soldaat 37-38 32 JaPagina 032
ADANT Fernand J.-P. Vorst-Brussel 2e Art Brig 34-35 149 NeenPagina 149
ADANT Gabriel Jemappes 1e Carab Sdt 35-36 462 NeenPagina 462
ADANT Gaston E Morville 2e Li Sgt 37 12 NeenPagina 012
ADDIERS Pierre Boom 6e Li Sdt 38-39 114 NeenPagina 114
ADDONS Joseph G B Elsene 2e Li soldaat 36-37 11 NeenPagina 011
ADELAIRE Alfred Scoville-Mohiville par Hamois/Condroz 6e Art 1e kl M d L 38-39 479 JaPagina 479
ADENS Norbert Ingelmunster 13e Li soldaat 36-37 291 NeenPagina 291
ADINS Etienne Kaîn-la-Tombe 3e Carab Sdt 35-36 464 JaPagina 464
ADIPANGA Joseph St-Gillis 2e Carab Sdt 33-34 429 JaPagina 429
ADNET Gustave O Brussel 1e Jtp Sdt 35-36 580 NeenPagina 580
ADRIAEN Maurice Poperinge 2e Jtv Sdt 35-36 402 NeenPagina 402
ADRIAENS Albert F. Deurne 3e Li Sdt 33-34 29 NeenPagina 029
ADRIAENS Edouard Elewijt 7e Li Sdt 37 122 NeenPagina 122
ADRIAENS Emiel A. Walem(Fort) 8e Art adj. spéc. 34-35 151 JaPagina 151
ADRIAENS Emile F.L. Anderlecht 18e Li Sdt 33-34 249 NeenPagina 249
ADRIAENS Gustave A Brussel 17e Art Wm 38-39 417 JaPagina 417
ADRIAENS Ivan E Mechelen 4e Jtv Sdt 35-36 243 NeenPagina 243
ADRIAENS Jacques J. F. Schilde 6e Art wachtmeester 34-35 502 NeenPagina 502
ADRIAENS Jean-Baptiste Strombeek 2e Carab soldaat 37-38 438 JaPagina 438
ADRIAENS Jean-Baptiste Mechelen 4e Jtv kpl 34-35 231 NeenPagina 231
ADRIAENS Joseph Brussel 19e Li Sdt 34-35 314 NeenPagina 314
ADRIAENS Joseph M J Antwerpen 3e Art 38-39 243 NeenPagina 243
ADRIAENS Jules P J Gh Eigenbrakel 4e Carab soldaat 37-38 447 JaPagina 447
ADRIAENS Léon M. Leuven 15e Art Sdt 34-35 255 JaPagina 255
ADRIAENS Victor Okegem 2e Jtv soldaat 37-38 372 NeenPagina 372
ADRIAENSE Joseph J. Borgerhout 2e Jtv 33-34 346 NeenPagina 346
ADRIAENSE Louis Antwerpen 1e Carab Sgt 34-35 449 NeenPagina 449
ADRIAENSEN Adrien Turnhout 1e Gren Sdt 38-39 461 JaPagina 461
ADRIAENSEN Alphonse D Antwerpen 5e Art soldaat 36-37 397 NeenPagina 397
ADRIAENSEN Constantin J F Borgerhout 6e Li korporaal 37-38 99 JaPagina 099
ADRIAENSEN Emiel F L Turnhout 2e Li soldaat 36-37 6 JaPagina 006
ADRIAENSEN Ernest J H Herentals 1e Carab soldaat 36-37 417 JaPagina 417
ADRIAENSEN Frans C Meer 4e Art soldaat 36-37 315 JaPagina 315
ADRIAENSEN Joseph J Deurne 2e Jtv Sdt 35-36 402 NeenPagina 402
ADRIAENSEN Jules F Rijkevorsel 2e Gren Sdt 38-39 475 NeenPagina 475
ADRIAENSEN Leon D Berchem(Antwerpen) 6e Li Sdt 38-39 114 NeenPagina 114
ADRIAENSEN Maurice L Laken 4e Gen Sdt 35-36 373 NeenPagina 373
ADRIAENSENS Paul Willebroek 4e Art Sdt 38-39 329 NeenPagina 329
ADRIAENSSEN François Brasschaat 9e Li ? 37 172 NeenPagina 172
ADRIAENSSEN Jacobus Antwerpen 14e Art 38-39 159 NeenPagina 159
ADRIAENSSEN Joseph-A. Elsene(Ixelles) Telegrafisten Brig 37 629 NeenPagina 629
ADRIAENSSENS Albert M. Bonheiden Rijdende Art 1e wachtmeester 34-35 581 JaPagina 581
ADRIAENSSENS Alexandre Antwerpen 19e Li 35-36 328 NeenPagina 328
ADRIAENSSENS Alphonse P J Stabroek 15e Li Sdt 38-39 103 NeenPagina 103
ADRIAENSSENS Armand Schaarbeek 18e Li soldaat 36-37 273 NeenPagina 273
ADRIAENSSENS Charles Jh M Antwerpen 1e Art 35-36 64 NeenPagina 064
ADRIAENSSENS Clément A Wilrijk 1e Li soldaat 37-38 354 NeenPagina 354
ADRIAENSSENS François-J. St-Pieters-Woluwe 18e Li kpl 37 281 JaPagina 281
ADRIAENSSENS Joseph J. L. Antwerpen Art Meetd Sdt 34-35 620 NeenPagina 620
ADRIAENSSENS Julien F Tielrode 23e Li Sdt 38-39 37 NeenPagina 037
ADRIAENSSENS Peter J Brasschaat 6e Li Sdt 38-39 107 JaPagina 107
ADRIAENSSENS Petrus Mechelen 4e Art Sdt 37 331 NeenPagina 331
ADRIANS Hilaire Eigenbrakel(Braine-l'Alleud) 11e Li soldaat 37-38 165 JaPagina 165
ADRIANS Joseph Gh. Mont St.Guibert 8e Li Sdt 33-34 243 NeenPagina 243
ADRIANS Louis J Gh Ottignies 6e Gen Kpl 35-36 531 NeenPagina 531
ADRIANSSEN Pieter L Merksem 7e Li soldaat 37-38 109 JaPagina 109
ADZIGERI Alphonse J. G. Verviers 12e Art Serg. fourr. 34-35 196 JaPagina 196
AECHTEN François La Louvière 20e Li kpl 34-35 323 NeenPagina 323
AECK Achille Quernes (F) 2e Li 34-35 13 NeenPagina 013
AECK Achille Quernes(F) 2e Li Sdt 37 6 JaPagina 006
AECK Auguste Frankrijk 4e Gen 38-39 349 NeenPagina 349
AECK Camiel Zonnebeke 2e Li soldaat 37-38 13 NeenPagina 013
AECK Camille St-Jans-kapelle 5e Li 34-35 99 NeenPagina 099
AECK Evarist Werken 2e Jtv Sdt 38-39 380 NeenPagina 380
AECK Severe Westouter 17e Li soldaat 36-37 119 JaPagina 119
AEGDEN Michel Bocholt 13e Li Sdt 35-36 313 JaPagina 313
AEGTEN Germain B Schaarbeek 6e Art Sdt 38-39 479 JaPagina 479
AELBRECHT Jh H Herzele 4e L 36-37 510 NeenPagina 510
AELBRECHT Joseph-A. Hoboken 2e Jtv Sdt 37 381 NeenPagina 381
AELBRECHT Léo J Sint-Gillis-Dendermonde 6e Jtv korporaal 37-38 395 NeenPagina 395
AELBRECHT Odile Ledeberg 23e Li soldaat 37-38 36 NeenPagina 036
AELBROUCQ Paul A; Drogenbos 10e Li Sgt 33-34 253 JaPagina 253
AELES Victor Oostduinkerke 6e Li soldaat 37-38 104 NeenPagina 104
AELGOT Jules-E. St-Joost-ten-Node 6e Li Sgt 37 110 NeenPagina 110
AELMAN Yvon Elsene Koloniale Troepen 37-38 646 NeenPagina 646
AELMAN Yvon Elsene Koloniale Troepen 38-39 667 NeenPagina 667
AELTERMAN Cyrille Schaarbeek 6e Art 37-38 474 NeenPagina 474
AELTERMAN Edouard Oostakker 10e Li Sdt 38-39 291 NeenPagina 291
AELTERMAN Etienne Brussel 16e Li Serg.-maj. 37 137 NeenPagina 137
AELTERMAN Jules B Aalst 5e Li 36-37 90 NeenPagina 090
AELTERMAN Remi Kwatrecht 8e Li korporaal 37-38 261 NeenPagina 261
AELTERMAN René J Melle 4e Carab korporaal 37-38 447 JaPagina 447
AELTERMAN René-P. Gent 1e Li Sdt 37 357 JaPagina 357
AELTERMAN Romain R Ledeberg 10e Art 35-36 358 NeenPagina 358
AELVOET Arthur-R. Ronse(Renaix) 6e Jtv Sdt 37 402 JaPagina 402
AELVOET Fedor V Etikhove 6e Li Sdt 38-39 107 JaPagina 107
AELVOET Hector Chapelle-lez-Herlaimont 2e Li Sdt 37 12 NeenPagina 012
AELVOET Hector L Etikhove 6e Art Wm 38-39 479 JaPagina 479
AELVOET Léopold-A.-F. Ronse(Renaix) 20e Li Sgt 37 316 JaPagina 316
AELVOET Pierre Bosvoorde(Boitsfort) 10e Art MdL 35-36 358 NeenPagina 358
AELVOET Pierre F. C. Dour 1e Carab kpl 34-35 449 NeenPagina 449
AELVOET Prudent A A Oudenaarde 9e Li Kpl 35-36 178 NeenPagina 178
AENDEKERK Victor Antwerpen 13e Li 34-35 304 NeenPagina 304
AENDENBOOM Georges E. A. Antwerpen 6e Li Serg.-maj. 34-35 109 JaPagina 109
AENDENBOOM Victor A Sombeke 10e Li soldaat 37-38 270 JaPagina 270
AENGEVELD Léo H Maaseik 4e Li soldaat 36-37 41 JaPagina 041
AENSPECK Antoine J Vilvoorde 9e Art Sdt 35-36 264 NeenPagina 264
AENSPECK Guillaume Vilvoorde 12e Art Sdt 37 496 NeenPagina 496
AENSPECK Theodoor J Steenokkerzeel 11e Li soldaat 36-37 167 JaPagina 167
AEQUET Hector J. Brussel 5e Art Sdt 33-34 383 NeenPagina 383
AERCKE René Gent 17e Art MdL 35-36 442 NeenPagina 442
AERDEN Jean Zutendaal 3e Gen Sdt 37 263 JaPagina 263
AERDEN Jozef L. St-Niklaas 13e Li Sdt 33-34 270 NeenPagina 270
AERENS Florent Gent 4e Li Sdt 38-39 41 JaPagina 041
AERENS Joseph Ph. A. Gent 4e Li Sgt 34-35 45 JaPagina 045
AERENS Raymond Antwerpen 1e Carab-Cycl Sdt 35-36 571 JaPagina 571
AERENS Romain A Lokeren 1e Zware Art 35-36 624 NeenPagina 624
AERENTS Pieter J Gent 3e Li Sdt 35-36 57 JaPagina 057
AERLEMANS Karel E. Antwerpen 13e Li 34-35 304 NeenPagina 304
AERNAUDT Odiel Dranouter 6e Jtv Sdt 37 405 NeenPagina 405
AERNOUDT Achille Hollebeke 2e Art 37-38 134 NeenPagina 134
AERNOUDT Achille Zillebeke 3e Jtv 35-36 418 NeenPagina 418
AERNOUDT Cyrille Menen 7e Li Sdt 33-34 103 JaPagina 103
AERNOUDT Joseph Anderlecht Zoeklichten sdt 37-38 617 JaPagina 617
AERNOUDT Jules Bikschote 15e Li korporaal 37-38 95 NeenPagina 095
AERNOUDT Jérôme Westouter 4e Art soldaat 37-38 320 NeenPagina 320
AERNOUDT Oscar Roeselare 5e Gen Sdt 34-35 435 JaPagina 435
AERNOUDT Oscar D Oostende Art Loopgraven soldaat 36-37 560 NeenPagina 560
AERNOUT Florimond Gent 9e Li Sdt 38-39 180 NeenPagina 180
AERNOUT Louis F Jupille 15e Art Sdt 35-36 269 NeenPagina 269
AERNOUT Philibert Komen 17e Art soldaat 36-37 405 JaPagina 405
AERNOUT Urbain M. St-Kruis-Brugge 11e Li Sdt 34-35 185 JaPagina 185
AERNOUTS Joseph J. Antwerpen 4e Carab Kpl 33-34 445 NeenPagina 445
AERS Charles L Zelzate 4e Li 38-39 47 NeenPagina 047
AERS César Gent 3e Gen 36-37 255 NeenPagina 255
AERS Florimond Antwerpen 14e Art Sdt 35-36 152 JaPagina 152
AERS Joseph St-Gillis-Waas 4e JtV soldaat 37-38 207 JaPagina 207
AERSCHODTT Gustave Parijs(F) 3e Li 37-38 29 NeenPagina 029
AERSSENS Karel Sinaai 3e Art Sdt 38-39 243 NeenPagina 243
AERSSENS Raymond Gentbrugge 22e Li soldaat 37-38 19 NeenPagina 019
AERT Bernard Mechelen 7e Art Sdt 37 70 NeenPagina 070
AERT Joseph Wijgmaal 20e Li soldaat 37-38 305 JaPagina 305
AERTGEERTS Edouard Merksem 3e Li Sdt 38-39 30 NeenPagina 030
AERTGEERTS F August Koningshooikt 23e Li Sdt 38-39 32 JaPagina 032
AERTGEERTS François J R Lier 1e Gren 36-37 454 NeenPagina 454
AERTGEERTS Louis-CH; Wommelgem 7e Li Sdt 37 115 JaPagina 115
AERTS Achille F Strépy-Bracquegnies 9e Li Sdt 38-39 180 NeenPagina 180
AERTS Adam Parijs(F) 7e Li 33-34 110 NeenPagina 110
AERTS Alexander Heusden 5e Li soldaat 37-38 83 JaPagina 083
AERTS Alexander M J Herentals 2e Li Sdt 38-39 7 JaPagina 007
AERTS Alfons Aarschot 2e Art soldaat 36-37 136 NeenPagina 136
AERTS Alfons Deurne 2e Art soldaat 37-38 134 NeenPagina 134
AERTS André-R. Diest 3e Li Sdt 37 25 JaPagina 025
AERTS Antoine J Merksem Vervoerkorps 36-37 604 NeenPagina 604
AERTS August Dendermonde Art Loopgraven Sdt 33-34 563 JaPagina 563
AERTS August A Kessel-Lo 3e Jtv soldaat 37-38 389 NeenPagina 389
AERTS Auguste Heppignies 2e Jtv soldaat 36-37 365 NeenPagina 365
AERTS Auguste E Antwerpen 13e Li soldaat 36-37 285 JaPagina 285
AERTS Charles C L Antwerpen 6e Li Muzikant 4e kl 38-39 107 JaPagina 107
AERTS Charles L. onbekend 1e Gen 33-34 71 NeenPagina 071
AERTS Charles-P.-D. Deurne 10e Li Sgt 37 289 JaPagina 289
AERTS César J. Brussel 5e Li Adj 33-34 81 NeenPagina 081
AERTS Eloi Tienen 16e Art ? 37 342 NeenPagina 342
AERTS Emiel J Beringen 4e Gen soldaat 37-38 337 JaPagina 337
AERTS Emile J. Anderlecht 3e Li Sdt 34-35 23 JaPagina 023
AERTS Englebert Meerle 9e Li sergeant 36-37 156 JaPagina 156
AERTS Eugène-Ch. Borgerhout Telegrafisten Sdt 37 629 NeenPagina 629
AERTS Frans Lier 20e Li soldaat 36-37 307 NeenPagina 307
AERTS Frans St-Lambrechts-Woluwe 22e Li Brig 35-36 14 JaPagina 014
AERTS Frans Antwerpen 5e Li Sdt 35-36 93 NeenPagina 093
AERTS Frans A. Herent 18e Art Sdt 34-35 511 NeenPagina 511
AERTS Frans C F Deurne 4e Gen soldaat 37-38 337 JaPagina 337
AERTS Frans E Londerzeel 4e Carab Sdt 35-36 481 JaPagina 481
AERTS Frans J Hoevenen 5e Jtv soldaat 37-38 379 NeenPagina 379
AERTS Frans J F Liedekerke Cycl 2 D.A. soldaat 36-37 484 JaPagina 484
AERTS Frans J F Liedekerke Cycl 2 D.A. Sdt 35-36 537 JaPagina 537
AERTS Frans J. F. Liedekerke Cycl 2 D.A. Sdt 34-35 522 JaPagina 522
AERTS François Brussel 11e Li 35-36 194 NeenPagina 194
AERTS François St-Gillis 9e Art Sdt 34-35 250 NeenPagina 250
AERTS François E R Montignies-sur-Sambre 2e Jtv sergeant-majoor 37-38 364 JaPagina 364
AERTS François-L. Antwerpen Zoeklichten Sdt 37 634 NeenPagina 634
AERTS Gommarus C Merksem 2e Carab Sdt 38-39 445 JaPagina 445
AERTS Gustave-C. Aarschot Telegrafisten kpl 37 626 JaPagina 626
AERTS Gérard A. Heppen 4e Carab Sdt 33-34 441 JaPagina 441
AERTS Gérard J Bree 2e Art Sdt 35-36 144 NeenPagina 144
AERTS Hendrik A Hecktel 4e L Sdt 35-36 562 NeenPagina 562
AERTS Henri Brussel 15e Li Sdt 33-34 83 JaPagina 083
AERTS Henri Herentals 2e Li 36-37 11 NeenPagina 011
AERTS Henri B Antwerpen 5e Li soldaat 37-38 89 NeenPagina 089
AERTS Henri J. Doornik 19e Li 33-34 283 NeenPagina 283
AERTS Henri M Mechelen 1e Li soldaat 37-38 354 NeenPagina 354
AERTS Hubert Nethen 4e JtV sergeant 37-38 207 JaPagina 207
AERTS Hubert J Mechelen a/Maas 13e Li Kpl 35-36 319 NeenPagina 319
AERTS J B Modeste Herentals 3e Jtv Sdt 38-39 390 JaPagina 390
AERTS Jacobus Hoogstraten 13e Li Sdt 38-39 301 NeenPagina 301
AERTS Jan Lier 7e Li korporaal 36-37 116 NeenPagina 116
AERTS Jan Lier Vervoerkorps soldaat 36-37 604 NeenPagina 604
AERTS Jan F. Merksem 5e L 33-34 516 NeenPagina 516
AERTS Jan-Baptiste Vorst-Antwerpen 8e Li Sdt 37 272 JaPagina 272
AERTS Jean Borgerhout 16e Li 36-37 130 NeenPagina 130
AERTS Jean Mechelen 2e Gen 37-38 150 NeenPagina 150
AERTS Jean St-Jans-Molenbeek 3e Jtv Sgt 37 393 JaPagina 393
AERTS Jean B A Borgerhout 6e Li Sdt 38-39 114 NeenPagina 114
AERTS Jean Baptiste Anderlecht 11e Li Sdt 35-36 183 JaPagina 183
AERTS Jean F. St-Niklaas 21e Li Cpt Cmd 33-34 340 NeenPagina 340
AERTS Jean P L St-Jans-Molenbeek 11e Li Sdt 38-39 190 NeenPagina 190
AERTS Joseph Ch.Ph. Anderlecht 1e Jtv Sgt 33-34 201 NeenPagina 201
AERTS Joseph L. Vottem 15e Li Sdt 33-34 86 NeenPagina 086
AERTS Joseph M Hechtel 5e Li soldaat 36-37 83 JaPagina 083
AERTS Josephus-F. Herselt 3e Art Sdt 37 242 NeenPagina 242
AERTS Jozef A. Meerhout 5e Li Sdt 33-34 76 JaPagina 076
AERTS Jozef F. Antwerpen 2e Art Sdt 33-34 127 NeenPagina 127
AERTS Julien J. H. Antwerpen 18e Art Sdt 34-35 511 NeenPagina 511
AERTS Karel Bauvel (?) 2e Gren Sdt 34-35 493 NeenPagina 493
AERTS Karel J M Merksem 15e Li Sdt 37 99 NeenPagina 099
AERTS Louis Edegem 12e Li 37-38 182 NeenPagina 182
AERTS Louis Mechelen 15e Li Sdt 35-36 95 JaPagina 095
AERTS Louis Ch. Borgerhout 4e Art Wm briefbesteller 33-34 307 NeenPagina 307
AERTS Louis E. E. Berchem(Antwerpen) 6e Gen kpl 34-35 518 NeenPagina 518
AERTS Louis M F Deurne-Noord 7e Art Wachtmeester 35-36 66 JaPagina 066
AERTS Louis R Eisden St-Barbara 6e Gen Sdt 35-36 528 JaPagina 528
AERTS Léonard J. Luik 14e Li Sgt 33-34 193 NeenPagina 193
AERTS Léopold Grivegnée 12e Li kpl 37 196 NeenPagina 196
AERTS Léopold Aalst 4e Jtv Sdt 33-34 203 JaPagina 203
AERTS Léopold L Hasselt 9e Art Sdt 35-36 264 NeenPagina 264
AERTS P François Paal 9e Art Sdt 38-39 247 JaPagina 247
AERTS Paul F. Luik 5e Art Kpl 33-34 383 NeenPagina 383
AERTS Petrus Turnhout 8e Art Sdt 38-39 155 NeenPagina 155
AERTS Philippe ? Elsene(Ixelles) 7e Li MdL 35-36 121 NeenPagina 121
AERTS Pierre H Lanaken 24e Li Sdt 35-36 52 NeenPagina 052
AERTS Pierre J Leopoldsburg 2e Carab soldaat 36-37 430 JaPagina 430
AERTS Pierre J Antwerpen 4e Art Adj 35-36 351 NeenPagina 351
AERTS Remi St-Katharina-Lombeek 5e Gen Kpl 35-36 445 JaPagina 445
AERTS Remi M.M. Rumst 2e Zware Art Brig 33-34 572 JaPagina 572
AERTS René Parijs(F) 2e Zware Art 34-35 612 NeenPagina 612
AERTS Romain J. Hasselt 11e Li cap.-com. 34-35 185 JaPagina 185
AERTS Theodore G Geel 10e Art Sdt 38-39 332 JaPagina 332
AERTS Théofiel Viane 1e Li Sdt 37 364 NeenPagina 364
AERTS Téo F.P. Antwerpen 4e Gen Sgt Maj 33-34 324 JaPagina 324
AERTSEN Livinus-L.-J. Lier 1e Carab Sdt 37 435 JaPagina 435
AERTSENS Henri C. M. Mechelen 8e Art 1e opperwachtmeester 34-35 151 JaPagina 151
AERTSENS Jean Baptiste Mechelen Art Loopgraven Sdt 35-36 613 JaPagina 613
AERTSENS Jozef G. Mechelen 5e Li Sdt 33-34 81 NeenPagina 081
AERTSENS Willem Mechelen 1e Zware Art Sdt 34-35 608 NeenPagina 608
AERTSSENS Alfons J G J Borgerhout 1e Carab Lt Gepens 35-36 455 JaPagina 455
AERTSSENS François A Borgerhout 1e Zware Art Sdt 35-36 621 JaPagina 621
AESAERT Philibert J Nieuwpoort 2e Gren Sdt 35-36 499 JaPagina 499
AESSELOOS François X Luik 12e Li soldaat 36-37 180 JaPagina 180
AESSELOOS Jules a Westkapelle 1e JtV eerste sergeant 37-38 197 JaPagina 197
AESSELOOS Louis Bossut 1e Art soldaat 37-38 64 NeenPagina 064
AEX Julien Emelgem 7e Li soldaat 36-37 116 NeenPagina 116
AEYELS Gustave L Schaarbeek 3e Li soldaat 37-38 23 JaPagina 023
AFSCHRIFT Pierre O Merelbeke 2e Li Sgt 38-39 12 NeenPagina 012
AGA Willem Buggenhout 2e Jtv Sdt 37 381 NeenPagina 381
AGACHE Jean A A J Templeuve 5e Jtv Branc 38-39 383 JaPagina 383
AGARAND Jean Guerlange 2e Carab soldaat 37-38 438 JaPagina 438
AGEMANS François Merksem 20e Li Sdt 38-39 319 NeenPagina 319
AGLAVE Arnold G L Brussel 9e Li korporaal 37-38 160 NeenPagina 160
AGLAVE Fernand A Gh Luttre 5e Li sergeant 37-38 83 JaPagina 083
AGNEESENNE G Albert Evere 6e Li soldaat 37-38 104 NeenPagina 104
AGNEESENS Léon A Etterbeek 1e Gren Sdt 35-36 496 NeenPagina 496
AGNEESSENS Charles Lembeek 10e Art Sdt 38-39 335 NeenPagina 335
AGNEESSENS Edouard L Sint-Gillis 5e Li soldaat 36-37 90 NeenPagina 090
AGNEESSENS François St-Pieters-Leeuw 6e Gen Sdt 37 504 JaPagina 504
AGNEESSENS Jean-Baptiste E. Brussel 2e Jtv Kpl 33-34 346 NeenPagina 346
AGNEESSENS Oscar Dilbeek 6e Gen Sdt 38-39 497 JaPagina 497
AGNEESSENS Robert E Gilly 16e Li Sdt 35-36 132 JaPagina 132
AGNEESSENS Victor E J Bierghes 5e Jtv Sdt 35-36 405 JaPagina 405
AGNESSEN Alphonse L. J. Luik 18e Li 1er Serg.-maj. 34-35 279 JaPagina 279
AGNESSENS Armand Ampsin 5e Art 35-36 432 NeenPagina 432
AGON Joseph C St-Lambrechts-Woluwe 9e Li kapitein commandant 37-38 160 NeenPagina 160
AGON Jules Gent 5e Jtv Sdt 37 389 NeenPagina 389
AGTEN Antoon Hechtel 16e Li soldaat 36-37 126 JaPagina 126
AGTEN Peerjan Lommel 1e Art soldaat 36-37 61 JaPagina 061
AGTEN Petrus A Heppen 2e Gren Sdt 35-36 504 NeenPagina 504
AGTEN Pierre J. Leopoldsburg 9e Art Adj 33-34 221 JaPagina 221
AHLSTROM Henri Edegem 18e Li Kpl 35-36 299 NeenPagina 299
AHRENS Louis St-Niklaas-Waas 1e Carab 35-36 462 NeenPagina 462
AIGRISSE Henri J Feluy 5e Art brigadier 37-38 401 NeenPagina 401
AIME François Gosselies 5e Li soldaat 37-38 83 JaPagina 083
AKKERMANS Henri Manchester(Engeland) 12e Li 35-36 207 NeenPagina 207
AKKERMANS Jan F Antwerpen 5e Li Sdt 35-36 85 JaPagina 085
AKKERMANS Louis Schoten 1e Gren Sdt 35-36 496 NeenPagina 496
AKKERMANS Louis J Mechelen 5e Li Sgt 38-39 96 NeenPagina 096
AKSET Emile-Joseph Verviers 12e Li Sdt 37 186 JaPagina 186
ALAERS Désiré Lier 8e Art MdL chef 33-34 129 JaPagina 129
ALAERS Frans Berchem 2e Carab soldaat 37-38 438 JaPagina 438
ALAERTS Constant Ch M Brussel 12e Li Onderlt Aux 35-36 207 NeenPagina 207
ALAERTS François St-Pieters-Jette 9e Li Sdt 38-39 180 NeenPagina 180
ALAERTS Jean J. Antwerpen 2e Gen Sdt 33-34 140 JaPagina 140
ALAIME Armand J Romedenne 5e L wachtmeester 36-37 512 JaPagina 512
ALARD Alexandre J B Gosselies 1e JtV soldaat 37-38 197 JaPagina 197
ALARDIN Benoît Sint-Pieters-Woluwe 20e Li soldaat 36-37 307 NeenPagina 307
ALARDOT Fernand Charleroi 10e Li 36-37 281 NeenPagina 281
ALART René Ch.L.J. Tubize 2e Carab Sdt 33-34 436 NeenPagina 436
ALAVOINE Maurice Velaines 7e Li MdL1e cl. 33-34 110 NeenPagina 110
ALBART Georges J. Gh. Châtelet 21e Li 34-35 375 NeenPagina 375
ALBAT Henri Ledeberg 8e Li Sdt 38-39 277 NeenPagina 277
ALBERS Joannes Moeskroen 11e Li korporaal 36-37 167 JaPagina 167
ALBERS Julien Antwerpen 1e jtv soldaat 36-37 202 JaPagina 202
ALBERS Maurits G. Gent 4e Li Sdt 34-35 45 JaPagina 045
ALBERT Alfons Antwerpen 22e Li Sdt 33-34 15 JaPagina 015
ALBERT Emile Aisne(F) 5e Gen ? 37 429 NeenPagina 429
ALBERT François Brussel II 2e Gidsen ? 37 530 NeenPagina 530
ALBERT Félix Elsene 6e Art Sdt 35-36 509 JaPagina 509
ALBERT Guillaume E. Châtelet 1e Carab Sdt (gazé) 34-35 443 JaPagina 443
ALBERT Henri A.Gh. Eigenbrakel 1e Carab-Cycl Sdt 33-34 521 NeenPagina 521
ALBERT Henri Ph. Schaarbeek 1e Carab-Cycl Maj hon. 33-34 519 JaPagina 519
ALBERT Jean Ougrée 17e Li korporaal 36-37 122 NeenPagina 122
ALBERT Lambert N J Gemmenich 8e Art brigadier trompetter 36-37 139 NeenPagina 139
ALBERT Louis Brussel 1e Carab soldaat 37-38 428 NeenPagina 428
ALBERT Louis L.J. Verviers 14e Art MdL 33-34 135 JaPagina 135
ALBERT Pierre J. Couillet 13e Art Sdt 34-35 79 JaPagina 079
ALBERT Raymond F. Montignies s/Sambre 9e Art Sdt 34-35 250 NeenPagina 250
ALBERTI Marcel L. Ans 12e Li Sdt 33-34 174 JaPagina 174
ALBERTS J Jacques Anderlecht 4e Jtp brigadier 37-38 541 JaPagina 541
ALBERTY Charles Diest 4e Art 1e opperwachtmeester 34-35 332 JaPagina 332
ALBERTY César J. Diest 10e Li Sdt 34-35 286 JaPagina 286
ALBERTY Jean P. Brussel 6e Jtv Sdt 33-34 377 NeenPagina 377
ALBERTYN Pierre-L. Wilrijk 1e Zware Art M. d. L. fourrier 37 601 NeenPagina 601
ALBERTZ Henri Elsene(Ixelles) 16e Art Sdt 37 342 NeenPagina 342
ALBO Camille Chapelle-lez-Herlaimont 14e Li kpl 37 201 JaPagina 201
ALBRECHT Amédée Moeskroen 17e Li soldaat 36-37 122 NeenPagina 122
ALBRECHT François Vorst 1e Jtv Sdt 34-35 216 JaPagina 216
ALBRECHT Lazare Buggenhout 3e Li soldaat 37-38 23 JaPagina 023
ALBRECHTS Alfred Mechelen 5e Li 38-39 96 NeenPagina 096
ALBRECHTS Pierre F Niel 15e Li Sdt 38-39 103 NeenPagina 103
ALDENHOFF Joseph J H Luik 12e Li soldaat 36-37 180 JaPagina 180
ALDERSON Jean Diegem 1e Gidsen Sdt 35-36 549 JaPagina 549
ALDERWEIRELD Charles Athus 1e Art sdt 37-38 583 NeenPagina 583
ALDERWEIRELD Rene Romain Waasten(Warneton) 2e Gen Sdt 38-39 166 JaPagina 166
ALDERWEIRELDT Cyrille Th Hensies 2e Gen Sdt 38-39 169 NeenPagina 169
ALDERWEIRELDT Edouard L. Brussel 2e Gren Sdt 33-34 466 NeenPagina 466
ALDERWEIRELDT Florent Lys(F) 16e Art 35-36 361 NeenPagina 361
ALDERWEIRELDT Georges Woesten 23e Li Sdt 34-35 40 NeenPagina 040
ALDERWEIRELDT Oscar Gent 1e Carab 38-39 435 NeenPagina 435
ALDERWEIRELDT Remi Roesbrugge 17e Li soldaat 36-37 119 JaPagina 119
ALEBITS Fernand-J. Bois-d'Haine 13e Li Sdt 37 299 JaPagina 299
ALEN Emile O.-L.-Vrouw Waver 8e Art Sdt 37 146 JaPagina 146
ALEN Florent N A Herk-de-Stad 11e Li soldaat 36-37 176 NeenPagina 176
ALEN Félix Diest 11e Art Sdt 37 419 NeenPagina 419
ALEN Louis Namen 5e L adjudant 37-38 520 NeenPagina 520
ALEN Petrus Merksem 17e Li 37-38 121 NeenPagina 121
ALENBERG Jean Perk 5e Gen Sdt 35-36 449 NeenPagina 449
ALENUS Louis C Hasselt 9e Li Sdt 35-36 178 NeenPagina 178
ALESCH Edouard-H.-J. Arlon(Aarlen) 1e Art res lt gh 37-38 579 JaPagina 579
ALEWATERS Léonard Mechelen 14e Art ? 37 153 NeenPagina 153
ALEXANDER Aloïs St-Denijs-Westrem 7e Li Sdt 37 115 JaPagina 115
ALEXANDER Léon L. Brugge 24e Li 34-35 59 NeenPagina 059
ALEXANDER Léopold St-Amandsberg 4e Li ? 37 48 NeenPagina 048
ALEXANDER Marcel Brussel 13e Belgian Field Art ere kapitein geneesheer 37-38 567 NeenPagina 567
ALEXANDER Marcel Brussel 13e Belgian Field Art ere Kpt 1e med. 38-39 582 NeenPagina 582
ALEXANDER Willy F. Wilrijk 1e Jtv Lt Res 33-34 196 JaPagina 196
ALEXANDRE Auguste Flémalle-Haute 12e Li Sdt 34-35 196 JaPagina 196
ALEXANDRE Aurélien J Sart-Calpart-Gilly 2e Li sergeant 36-37 11 NeenPagina 011
ALEXANDRE Camille J L Val-St-Lambert 5e Li Sgt 35-36 85 JaPagina 085
ALEXANDRE Charles H.J. Bouge 4e Gen Sgt 33-34 326 NeenPagina 326
ALEXANDRE Dieudonné Elsene 21e Li 36-37 353 NeenPagina 353
ALEXANDRE Ferdinand A. Drogenbos 2e Jtv Adj 33-34 346 NeenPagina 346
ALEXANDRE Gaston-C.-J.-B. Charleroi 3e Li kpl 37 31 NeenPagina 031
ALEXANDRE Jean J. Audergem 5e L Adj 33-34 516 NeenPagina 516
ALEXANDRE Jules J B St-Gillis 1e Jtv Sdt 38-39 215 JaPagina 215
ALEXANDRE Leon Pierre Châtelet Art Namen M d L 38-39 343 JaPagina 343
ALEXANDRE Louis H J Pepinster 11e Li korporaal 36-37 167 JaPagina 167
ALEXANDRE Louis R.H.J. Brussel 4e Carab Cpt 33-34 445 NeenPagina 445
ALEXANDRE Léon E. A. Châtelineau 1e Carab-Cycl Sdt 34-35 555 NeenPagina 555
ALEXANDRE Léon Pierre Châtelet Art Namen wachtmeester 36-37 331 JaPagina 331
ALEXANDRE Léon Pierre Châtelet Art Namen MdL 35-36 365 JaPagina 365
ALEXANDRE Léon-Pierre Châtelet Art Namen wachtmeester 37-38 333 JaPagina 333
ALEXANDRE Léon-Pierre Châtelet Art Namen M. d. L. 37 345 JaPagina 345
ALEXANDRE Maxime J. A. Mellier 5e Li mar. des logis 34-35 93 JaPagina 093
ALEXANDRE Nicolas J; Herstal 18e Art Brig 33-34 483 JaPagina 483
ALEXANDRE René Montignies s/Sambre 4e Carab 1er Sgt 37 467 NeenPagina 467
ALEXANDRE Robert H. Anderlecht 2e Carab Sdt 34-35 460 JaPagina 460
ALEXANDRE Urbain Lodelinsart 2e Zware Art Brig 34-35 610 JaPagina 610
ALEXANDRE Victorien-L.-J. Bergen(Mons) 1e Jtv Sdt 37 219 NeenPagina 219
ALEXIS Armand Th J Luik Zoeklichten Sdt 38-39 630 NeenPagina 630
ALGOET Aimé Anzegem 6e Li soldaat 36-37 107 NeenPagina 107
ALGOET Evariste Dendermonde Gezondh.dienst 36-37 614 NeenPagina 614
ALGOET Evariste Dendermonde Gezondh.dienst 37-38 639 NeenPagina 639
ALGOET Evariste Dendermonde Gezondh.dienst ? 37 652 NeenPagina 652
ALGOET Evariste Dendermonde Gezondh.dienst 38-39 653 NeenPagina 653
ALGOET Joseph Brussel 1e Li Sdt 33-34 330 JaPagina 330
ALGOET Joseph D. F. Borgerhout 2e Jtv cap. de rés. pens. 34-35 385 NeenPagina 385
ALGOET Medard Brugge Gezondh.dienst 38-39 653 NeenPagina 653
ALGOET Oscar Brussel 19e Li soldaat 36-37 300 NeenPagina 300
ALGOET Vital V Vorst 2e Carab eerste sergeant-majoor 36-37 430 JaPagina 430
ALGRAIN Armil F.A. Luik 3e Jtv Adj 33-34 364 NeenPagina 364
ALGRAIN Emile Quévy-le-Petit 9e Art Sdt 37-38 231 JaPagina 231
ALGRAIN Juvénal L Cuesmes 2e Jtv Kpl 35-36 395 JaPagina 395
ALGRAIN Paul L La Croyère Pont-Pion-Cycl reserve luitenant-kolonel 36-37 548 JaPagina 548
ALGRAIN Zénon L Aulnois 18e Li muzikant 37-38 267 NeenPagina 267
ALIJN Gustaaf Gent 6e Li ? 37 110 NeenPagina 110
ALIX Frans Mortsel 15e Li Kpl 38-39 99 JaPagina 099
ALIX Ludovicus C Berchem(Antwerpen) 15e Li Sdt 35-36 95 JaPagina 095
ALLACKER Richard J C Lier Art Loopgraven wachtmeester chef 36-37 560 NeenPagina 560
ALLAER Richard Haaltert 1e Carab soldaat 37-38 423 JaPagina 423
ALLAERD Louis M.L. onbekend 1e Zware Art en activ.1 R.A.A.Oude God 33-34 570 NeenPagina 570
ALLAERS Georges A Zeebrugge 2e Jtv Sdt 35-36 402 NeenPagina 402
ALLAERT Aloïs Oostende 12e Li soldaat 36-37 188 NeenPagina 188
ALLAERT Auguste Steene 1e Zware Art ? 37 601 NeenPagina 601
ALLAERT Frans Oostende 2e Gren Sdt 38-39 470 JaPagina 470
ALLAERT Georges J. Wevelgem 2e Li 33-34 13 NeenPagina 013
ALLAERT Henri Brussel 19e Li 34-35 314 NeenPagina 314
ALLAERT Jacques G. F. Oostende 21e Li Sdt 34-35 370 JaPagina 370
ALLAERT Laurent F St-Agatha-Berchem 2e Jtv Sdt 38-39 380 NeenPagina 380
ALLAERT Louis Petit-Rosières 10e Li Sdt 38-39 291 NeenPagina 291
ALLAERT Léopold Quiry-le-Sec (F) 2e Li 34-35 13 NeenPagina 013
ALLAERT Maurice C Ledeberg Rijdende Art Sdt 38-39 558 NeenPagina 558
ALLAERT Maurice C onbekend Rijdende Art soldaat 37-38 546 NeenPagina 546
ALLAERT Maximilien Oostende 3e Li kpl 34-35 31 NeenPagina 031
ALLAERT Modeste G Montroeul s/Haine 2e Li Sdt 35-36 12 NeenPagina 012
ALLAERT Oscar O L Melle 4e jtv korporaal 36-37 218 NeenPagina 218
ALLAERTS M Constant Herentals Zoeklichten Sdt 38-39 629 JaPagina 629
ALLAERTS Pieter St-Truiden 10e Li 34-35 293 NeenPagina 293
ALLAEYS Achille C Neuvilles 1e JtV soldaat 37-38 204 NeenPagina 204
ALLAEYS Hector Poperinge 2e Li Sdt 37 12 NeenPagina 012
ALLAEYS Hector Armentières(F) 8e Li 35-36 293 NeenPagina 293
ALLAEYS Maurice A Ch J Anderlecht 10e Art Sdt 35-36 355 JaPagina 355
ALLAEYS Maurits Poperinge Vervoerkorps sdt 37-38 626 NeenPagina 626
ALLAEYS Maurits Poperinge Vervoerkorps Sdt 38-39 638 NeenPagina 638
ALLAIN Adhémar Schaarbeek 2e Jtv Sdt 35-36 395 JaPagina 395
ALLARD Achille Pâturages 4e Li Sdt 33-34 42 NeenPagina 042
ALLARD Aimable A Trazegnies 12e Li Sdt 35-36 198 JaPagina 198
ALLARD Alfred Frankrijk 4e Li 36-37 46 NeenPagina 046
ALLARD Alphonse Denderhoutem 10e Li soldaat 37-38 279 NeenPagina 279
ALLARD Armand Iddergem 3e Jtv soldaat 37-38 383 JaPagina 383
ALLARD Désiré F Doornik 3e Jtv sergeant 36-37 377 JaPagina 377
ALLARD Elie Jh Gh Lambusart 1e jtv soldaat 36-37 202 JaPagina 202
ALLARD Emile Jules Horion-Hozémont 20e Li Kpl 38-39 315 JaPagina 315
ALLARD Etienne D.V. Brussel 1e Zware Art MdL 33-34 567 JaPagina 567
ALLARD Fernand Frankrijk 1e Gren 33-34 457 NeenPagina 457
ALLARD Fernand Gh J St-Maur-lez-Tournai 3e Jtv Sdt 38-39 390 JaPagina 390
ALLARD Fernand J. Wisbecq-Saintes 9e Li Kpl 33-34 148 JaPagina 148
ALLARD Félix G. Fourmies(france) 13e Art 33-34 65 NeenPagina 065
ALLARD Félix-H.-J. Luik 1e Li Adj 37 357 JaPagina 357
ALLARD Georges H J Sint-Lambrechts-Woluwe 6e Art soldaat 37-38 474 NeenPagina 474
ALLARD Georges L S Harveng 4e Gen soldaat 36-37 334 JaPagina 334
ALLARD Hector H Hollain 4e Li soldaat 37-38 41 JaPagina 041
ALLARD Henri Boussu 7e Art MdL 1e chef 35-36 66 JaPagina 066
ALLARD Joseph Frankrijk 9e Art ? 37 251 NeenPagina 251
ALLARD Jules Gh. Wemmel 9e Li kpl 34-35 169 JaPagina 169
ALLARD Jules J Saint-Léger 3e Jtv soldaat 37-38 389 NeenPagina 389
ALLARD Jules L. A. Celles 2e Carab 1er Serg.-maj. 34-35 460 JaPagina 460
ALLARD Lucien C Villers-devant-Orval 6e Jtv soldaat 37-38 392 JaPagina 392
ALLARD Léopold Overijse-Malaise 4e Gen kpl 37 348 JaPagina 348
ALLARD Pierre F Terhulpen 2e Carab-Cycl soldaat 36-37 520 JaPagina 520
ALLARD Robert E. V. s Gravenbrakel(Braine-Le-Comte) 6e Gen Sdt 34-35 518 NeenPagina 518
ALLARD Victor Lesdain 2e Jtp 37-38 537 NeenPagina 537
ALLARDOT Emile L Etterbeek 18e Art adjudant 36-37 474 NeenPagina 474
ALLART Edgard Frankrijk 13e Art 36-37 72 NeenPagina 072
ALLART Prosper O Aalst 9e Li soldaat 37-38 160 NeenPagina 160
ALLARY Edgard A Oostende 3e Li korporaal 36-37 28 NeenPagina 028
ALLE Alphonse C St-Jans-Molenbeek 9e Li soldaat 37-38 160 NeenPagina 160
ALLEBE François L. Antwerpen 8e Art Sdt 33-34 129 JaPagina 129
ALLEBROECK François Brussel 2e Gen Sgt 33-34 143 NeenPagina 143
ALLEENE Gerardus Gent 22e Li soldaat 37-38 19 NeenPagina 019
ALLEENE Jan Petegem-Deinze 5e Gen Sdt 38-39 421 JaPagina 421
ALLEENE Léon Gent 3e Jtv ? 37 399 NeenPagina 399
ALLEENE Michel Gent 23e Li soldaat 36-37 36 NeenPagina 036
ALLEGAERT Ivan J. Kortrijk 2e Carab Sdt 33-34 436 NeenPagina 436
ALLEGAERT Omer Kortrijk 4e Jtv Sdt 34-35 225 JaPagina 225
ALLEGOET Gérard Oostende 1e Gen soldaat 36-37 77 NeenPagina 077
ALLEINS J A Emile Antwerpen Batt.Art.te Paard 2 D.C. soldaat 37-38 548 JaPagina 548
ALLEMAN Alfons Roeselare 10e Li soldaat 37-38 279 NeenPagina 279
ALLEMAN Camille Roeselare 10e Li soldaat 37-38 279 NeenPagina 279
ALLEMAN Camille Eblinghen(F) 23e Li 35-36 36 NeenPagina 036
ALLEMAN Emiel Roeselare 7e Li soldaat 37-38 109 JaPagina 109
ALLEMAN Gaston Wijtschate 1e Jtp Brig 35-36 580 NeenPagina 580
ALLEMAN Georges Neuve-Eglise 1e Gren Sdt 34-35 484 NeenPagina 484
ALLEMAN Isidoor Ieper 14e Li 36-37 199 NeenPagina 199
ALLEMAN Joseph L. Lambersart(F) 1e Carab 33-34 414 NeenPagina 414
ALLEMAN Jules Ieper 2e Art Sdt 35-36 144 NeenPagina 144
ALLEMAN Julien Roeselare 11e Li soldaat 37-38 172 NeenPagina 172
ALLEMAN Léopold Prés-St-Gervais 1e Jtp 34-35 564 NeenPagina 564
ALLEMAN Maurice Poelkapelle 1e Gren Sdt 37 471 JaPagina 471
ALLEMAN Médard Messines 15e Art Sdt 37 255 NeenPagina 255
ALLEMAN Thomas Frankrijk 4e Carab 36-37 443 NeenPagina 443
ALLEMEERSCH Auguste Kortrijk 6e Jtv Sdt 34-35 409 JaPagina 409
ALLEMEERSCH Charles L. A. St-Kruis-Brugge 4e Li Sgt 34-35 45 JaPagina 045
ALLEMEERSCH Henri Veldegem 7e Art Sdt 38-39 74 NeenPagina 074
ALLEMEERSCH Karel L Eernegem 4e Li Sdt 38-39 41 JaPagina 041
ALLEMEERSCH Victor C Assebroek 2e Li Sdt 37 12 NeenPagina 012
ALLEMON Ludovicus E M Deurne 18e Li Sdt 38-39 279 JaPagina 279
ALLERWEIRELDT Jules Westvleteren 1e Art 37-38 64 NeenPagina 064
ALLEWAERT Albert Roubaix(F) 3e Art 34-35 244 NeenPagina 244
ALLEWEIRELD Hilaire Ieper 4e Li Sdt 34-35 52 NeenPagina 052
ALLEWEIRELD Maurice Ieper 11e Li Sdt 37 177 JaPagina 177
ALLEWEIRELDT Aloïs Veurne 10e Art Sdt 38-39 335 NeenPagina 335
ALLEWEIRELDT Georges Ieper 3e Jtv 1e opperwachtmeester 34-35 397 JaPagina 397
ALLEWEIRELDT Jérôme Westvleteren 10e Li soldaat 37-38 279 NeenPagina 279
ALLEWEIRELDT Oscar Poperinge 6e Jtv Sdt 37 405 NeenPagina 405
ALLIANCE Pierre-J. Verviers 2e Art Sdt 37 140 JaPagina 140
ALLIET Cyriel Lichtervelde 4e Li Sdt 34-35 45 JaPagina 045
ALLOIN François Wanfercée-Baulet 9e Art MdL 35-36 261 JaPagina 261
ALLONSIUS Robert Gent 6e Li Sdt 33-34 91 JaPagina 091
ALLOO Alphonse Brugge 10e Li ? 37 295 NeenPagina 295
ALLOO Charles Brugge 2e Zware Art 34-35 612 NeenPagina 612
ALLOO Joseph I Berchem-Antwerpen 3e Jtv korporaal 37-38 383 JaPagina 383
ALLYN Pierre Gent 13e Belgian Field Art Sdt 38-39 579 JaPagina 579
ALOMENE Charles J G Tamines Pont-Pion-Cycl Sdt 38-39 574 NeenPagina 574
ALPAERTS Gommarus J J Lier 5e Li Kpl 38-39 96 NeenPagina 096
ALPAERTS Jean J Wilrijk 19e Li Kpl 38-39 307 JaPagina 307
ALPAERTS Jean-Baptiste Borgerhout 7e Art soldaat 36-37 69 NeenPagina 069
ALPAERTS Joseph F Borgerhout 5e Li Sdt 35-36 93 NeenPagina 093
ALPAERTS Louis Duffel 6e Li soldaat 36-37 101 JaPagina 101
ALSEMBACH Gaston P. J. A . Luik 3e Li kpt 34-35 31 NeenPagina 031
ALSEMBACH Joseph N.M. Luik 13e Art Sdt 33-34 65 NeenPagina 065
ALSTEEN Jacques Mechelen 17e Li Kpl 35-36 128 NeenPagina 128
ALTENLOH Ivan M. Brussel 16e Art mar. des logis 34-35 345 NeenPagina 345
ALTMAN André Lorentzweiler(Lux.) 10e Li 34-35 293 NeenPagina 293
ALTMANN Joseph Doornik(Tournai) 1e Jtv kpt 34-35 216 JaPagina 216
ALTROYE Félix Antwerpen 22e Li Sdt 37 20 NeenPagina 020
ALTRUY Couronné A Gaurain-Ramecroix 24e Li soldaat 37-38 52 NeenPagina 052
ALVERACHT Pieter Joseph Tongerlo 15e Li Kpl 37 94 JaPagina 094
ALVIN Alfred N. Jemappes 15e Art Sdt 34-35 256 NeenPagina 256
ALYN François-J. Gent 10e Li Sdt 37 295 NeenPagina 295
AMAND Achille-Gh. Charleroi 3e Jtv Sdt 37 393 JaPagina 393
AMAND Charles A. Mechelen 8e Art Sdt 34-35 154 NeenPagina 154
AMAND Joseph J Thulin 2e Gen soldaat 36-37 151 NeenPagina 151
AMAND Joseph J B Mechelen 8e Art Sdt 35-36 146 JaPagina 146
AMAND Léon D Elouges 3e Li Sdt 35-36 23 JaPagina 023
AMAND Léonard La Madeleine (Lille) 15e Li 35-36 99 NeenPagina 099
AMAND Zénon Bersillies-l'Abbaye 9e Art soldaat 36-37 239 NeenPagina 239
AMANDELS Marcel A. Uitkerke 14e Li Sdt 34-35 213 NeenPagina 213
AMANT Alfred Thuillies 4e jtv sergeant 36-37 213 JaPagina 213
AMANT Frans Nieuwpoort 13e Art Brig 35-36 71 JaPagina 071
AMANT Frans V. Ledeberg 1e Gen Sdt 34-35 87 NeenPagina 087
AMANT Oscar J Schaarbeek 1e Zware Art Sdt 35-36 624 NeenPagina 624
AMBROES François-M.-A. Schaarbeek 1e Art wm 37-38 579 JaPagina 579
AMBROES Jean Ledeberg Militaire Draadloze Telegrafie korporaal 36-37 586 NeenPagina 586
AMBROES Pierre A. Arlon(Aarlen) 10e Li 1e Sgt 33-34 258 NeenPagina 258
AMBROISE Alphone J. onbekend 10e Li Sgt 34-35 293 NeenPagina 293
AMBROISE Jules Sivry 1e JtV soldaat 37-38 204 NeenPagina 204
AMEEL Alfons V Oostende 6e Art wachtmeester 36-37 463 JaPagina 463
AMEEL Oscar Poperinge 4e Carab Sdt 37 467 NeenPagina 467
AMEEL Théophiel Ieper 4e Jtv 35-36 243 NeenPagina 243
AMEELE Ernest A Ettelgem 4e Carab Sdt 38-39 454 JaPagina 454
AMEELE Kamiel A Slijpe 4e Carab soldaat 37-38 451 NeenPagina 451
AMEIL Polydore Gent 7e Art soldaat 37-38 69 NeenPagina 069
AMEL Fernand E Antheit 14e Li soldaat 36-37 199 NeenPagina 199
AMEL Jules J Bertrix 20e Li soldaat 37-38 305 JaPagina 305
AMELINCKX Frans J. Antwerpen 15e Li Sgt 34-35 106 NeenPagina 106
AMELOOT Julien Veurne 9e Art Sdt 38-39 250 NeenPagina 250
AMELYNCK Ernest Brussel 2e Carab Sdt 34-35 467 NeenPagina 467
AMEN Alphonse Tienen 1e Gidsen Sdt 34-35 534 NeenPagina 534
AMER Camiel Herent 1e Gidsen Sdt 37 523 NeenPagina 523
AMERIJCKX Jan I. Wolvertem 6e Jtv Sdt 34-35 409 JaPagina 409
AMERIJKX Henri Wemmel 4e Carab Sdt 35-36 485 NeenPagina 485
AMERLINCK Joseph-M. Wevelgem 1e Gren kpl 37 476 NeenPagina 476
AMERYCKX Adolphe C. Antwerpen 7e Li Sdt 33-34 103 JaPagina 103
AMEYE Bruno Rumbeke 9e Li soldaat 36-37 162 NeenPagina 162
AMEYE Cyrille Izegem 1e Gren 38-39 467 NeenPagina 467
AMEYE Emile C R Sint-Pieters-Woluwe 1e Carab kapitein-commandant 36-37 417 JaPagina 417
AMEYE Maurice L Harelbeke 3e Jtv soldaat 36-37 377 JaPagina 377
AMEZ François J Roselies 3e Li korporaal 36-37 21 JaPagina 021
AMIABLE Adrien-A. Grivegnée 14e Li Sdt 37 201 JaPagina 201
AMIABLE Camille F. J.-J. Gent 7e Art cap. pens. 34-35 74 JaPagina 074
AMIABLE Leonce St-Pieters-Woluwe 9e Li soldaat 37-38 160 NeenPagina 160
AMIE Alfons Haasdonk 6e Li 37-38 104 NeenPagina 104
AMIET Frédéric GH Eigenbrakel 1e Carab-Cycl soldaat 37-38 525 NeenPagina 525
AMOES Charles A Anderlues 5e Gen Sdt 35-36 445 JaPagina 445
AMORGASTE Emile-L.-F. Nice 1e Gidsen ? 37 523 NeenPagina 523
AMORIS Albert Doornik 3e Carab Kpl 33-34 423 NeenPagina 423
AMORISON Sylva Stambruges 2e Jtv brigadier 37-38 372 NeenPagina 372
AMORY Louis-A.-J.-F. Bergen(Mons) 8e Art Sdt 37 149 NeenPagina 149
AMPE Alydore Oostende 4e Jtv Sdt 38-39 230 NeenPagina 230
AMPE Gustave Changir(F) 24e Li 34-35 59 NeenPagina 059
AMPE Honoré Handzame 14e Art Brig Wm 38-39 159 NeenPagina 159
AMPE Omer Oostvleteren 22e Li Sdt 37 20 NeenPagina 020
AMPE Prosper Changis-s/M.(F) 13e Li 34-35 304 NeenPagina 304
AMPEN Marius Poperinge 8e Li 36-37 266 NeenPagina 266
AMRY Jan A. Herselt 21e Li Sdt 33-34 340 NeenPagina 340
AMSSOMS Léopold Jemeppe s/M Art Loopgraven Sdt 35-36 617 NeenPagina 617
AMSSOMS Michel Merksem 11e Li 36-37 176 NeenPagina 176
ANAF Jules A Sint-Amandsberg 5e Gen soldaat 37-38 417 NeenPagina 417
ANCART Arthur Th Houdeng-Aimeries 3e Art Sdt 38-39 243 NeenPagina 243
ANCART Sylvain J Waver 6e Li Sdt 35-36 103 JaPagina 103
ANCEAU Arthur Vireux Wallerand 6e Gen 35-36 531 NeenPagina 531
ANCEAUX Ambroise Elsene 2e Jtv soldaat 37-38 372 NeenPagina 372
ANCEL Paul H. Ans 10e Li kpl 34-35 293 NeenPagina 293
ANCELOT Alfons Anderlecht 13e Li Sdt 34-35 304 NeenPagina 304
ANCET Adolphe Gh J Lodelinsart 7e Li soldaat 36-37 116 NeenPagina 116
ANCIA Fernand L. Binche 5e Art MdL 33-34 383 NeenPagina 383
ANCIA Jean L Flémalle-Grande 24e Li Sdt 38-39 50 JaPagina 050
ANCIA Lucien J Chênée 12e Art brigadier 37-38 479 NeenPagina 479
ANCIA Maurice J G Chênée Militaire Draadloze Telegrafie oLt 38-39 622 NeenPagina 622
ANCIA Maurice-J.-G. Chênée Militaire Draadloze Telegrafie res onder lt 37-38 608 NeenPagina 608
ANCIAU Hector St-Ghislain 3e Li Sgt 33-34 25 JaPagina 025
ANCIAUX Amand D Gh Courcelles 1e Gren Sgt 37-38 461 NeenPagina 461
ANCIAUX Arnould Lambusart 16e Art soldaat 37-38 330 NeenPagina 330
ANCIAUX Frédéric Vorst 1e Gren ? 37 476 NeenPagina 476
ANCIAUX Grégoire J.Gh. Sart-Dames-Avelines 19e Li 33-34 283 NeenPagina 283
ANCIAUX Joseph-E.-Gh. Châtelet 24e Li Sdt 37 50 JaPagina 050
ANCIAUX Louis A. Parijs(F) 1e Art 33-34 59 NeenPagina 059
ANCIAUX Lucien X Buissonville 3e Gen Sgt 37-38 250 NeenPagina 250
ANCIAUX Léon Wilsele 4e Art Sdt 34-35 335 NeenPagina 335
ANCIAUX Léon T. L. Antwerpen 14e Li cap.-com. rés. 34-35 208 JaPagina 208
ANCIAUX Pierre J Lambusart 21e Li Kpl 35-36 387 JaPagina 387
ANCIAUX Victor St-Ghislain 2e Gen Sdt 33-34 143 NeenPagina 143
ANCIAUX DE FAVAUX Henry Ch C Dinant 1e Art cap. de rés. 34-35 73 NeenPagina 073
ANCION Albert L.B. Leuven Rijdende Art 33-34 544 NeenPagina 544
ANCION André J. Beyne-Heusay 4e Gen Sdt 33-34 324 JaPagina 324
ANCION Ernest J Ch Marchin 4e Jtv Sgt 35-36 237 JaPagina 237
ANCION Félix J.B. Godinne sur Meuse 19e Li Sdt 33-34 275 JaPagina 275
ANCION Jacques A/ N. L. Luik 5e Art cap. de rés. 34-35 422 NeenPagina 422
ANCION Jacques J D M Luik 2e Zware Art Sdt 38-39 602 NeenPagina 602
ANCION Léon Vaux sur Chèvremont 2e Carab-Cycl Sdt 33-34 524 NeenPagina 524
ANCKAER Pierre Koekelberg 6e Li soldaat 36-37 107 NeenPagina 107
ANCKAERT Adolf Gh Merksem 2e Gen Sdt 38-39 166 JaPagina 166
ANCKAERT Jean Anderlecht 15e Art Sdt 38-39 252 JaPagina 252
ANCKAERT Joseph L P Oudenaarde 1e jtv soldaat 36-37 202 JaPagina 202
ANCKAERT Remi Luingne 2e Li Sdt 35-36 6 JaPagina 006
ANCKAERT Remi Antwerpen 5e L 35-36 568 NeenPagina 568
ANCOLET Georges G. Diegem 5e Jtv Sdt 33-34 352 NeenPagina 352
ANCOT Ignace Belgisch-Kongo(missionaris) Gezondh.dienst 38-39 653 NeenPagina 653
ANCREMANNE Camille J Marcinelle 11e Art eerste wachtmeester 37-38 408 NeenPagina 408
ANDELHOF Gustave L. Brussel 22e Li Sgt Maj 33-34 21 NeenPagina 021
ANDERSEN Henri M Antwerpen 12e Li soldaat 36-37 180 JaPagina 180
ANDOOREN René J. Eename 1e Carab-Cycl 33-34 521 NeenPagina 521
ANDRE Albert Wilrijk 2e Art eerste wachtmeester chef 37-38 130 JaPagina 130
ANDRE Albert L. St-Ghislain 17e Li Sdt 33-34 112 JaPagina 112
ANDRE Albert R. onbekend 4e Gen en activ.G.P.armée Anvers 33-34 326 NeenPagina 326
ANDRE Alexandre J Boignée 2e Jtp soldaat 36-37 529 JaPagina 529
ANDRE Alphonse Luik Art Loopgraven Ex-sous-lieut. Aux. 37 592 NeenPagina 592
ANDRE Alphonse F. St-Servais 2e Jtp Adj 33-34 536 NeenPagina 536
ANDRE Alphonse J Quiévrain 1e Carab soldaat 37-38 428 NeenPagina 428
ANDRE Alphonse M. J. Gh. Ukkel 8e Art maréchal des logis (gazé) 34-35 151 JaPagina 151
ANDRE André J.L.L. Wilrijk 2e Zware Art 1e Wm O.V. 33-34 572 JaPagina 572
ANDRE Arthur Frameries 22e Li soldaat 37-38 19 NeenPagina 019
ANDRE Arthur Jemappes 2e Gren Sdt 37 479 JaPagina 479
ANDRE Camille Cuesmes 17e Li Sdt 38-39 129 JaPagina 129
ANDRE Charles Fontaine-l'Evêque Pont-Pion-Cycl soldaat 36-37 550 NeenPagina 550
ANDRE Désiré J. Brussel 14e Art 1e Sgt Maj 33-34 137 NeenPagina 137
ANDRE Ernest A.Gh. Doornik 2e Zware Art Brig 33-34 572 JaPagina 572
ANDRE Evariste-J.-Gh. Eigenbrakel(Braine-l'Alleud) 2e L Sdt 37 233 JaPagina 233
ANDRE Fernand Frameries 9e Li Sdt 33-34 159 NeenPagina 159
ANDRE Fernand F. Frameries 5e Jtv Kpl 33-34 352 NeenPagina 352
ANDRE Fortuné-Albert Neufvilles 7e Li Sdt 37 115 JaPagina 115
ANDRE Félicien Herve 2e Carab-Cycl 36-37 522 NeenPagina 522
ANDRE Georges A. Anseremme 1e L Sdt 33-34 299 JaPagina 299
ANDRE Georges L.E. Brussel 20e Li Cpt méd.Res 33-34 287 JaPagina 287
ANDRE Gustave Tongeren 3e Jtv 38-39 394 NeenPagina 394
ANDRE Gustave C.Gh. Lier 8e Art Cpt Cmd 33-34 131 NeenPagina 131
ANDRE Gustave J Jumet 5e Gen Sdt 35-36 445 JaPagina 445
ANDRE Hector J Marcinelle 9e Li Kpl 35-36 169 JaPagina 169
ANDRE Henri Roux 14e Li soldaat 36-37 192 JaPagina 192
ANDRE Hippolyte J La Bouverie 4e L soldaat 37-38 513 JaPagina 513
ANDRE Jacques J Trembleur 18e Li soldaat 36-37 273 NeenPagina 273
ANDRE Jean J Wandre 4e Carab soldaat 36-37 439 JaPagina 439
ANDRE Joseph A. Brussel 11e Li Brig mtocycl. 33-34 171 NeenPagina 171
ANDRE Joseph L H Luik 2e Li Sdt 35-36 6 JaPagina 006
ANDRE Leon Lessines 1e Carab-Cycl Sdt 38-39 538 NeenPagina 538
ANDRE Louis St-Hubert 2e Art 37-38 134 NeenPagina 134
ANDRE Louis Ch Cuesmes 1e Li Sdt 35-36 384 NeenPagina 384
ANDRE Louis J Luik 3e Art 1e M d L chef 37-38 226 NeenPagina 226
ANDRE Louis J F Berchem(Antwerpen) 4e Art Sdt 38-39 329 NeenPagina 329
ANDRE Louis-F. Kessel-Lo 20e Li Sdt 37 320 NeenPagina 320
ANDRE Lucien E Virton 17e Li Sgt 35-36 123 JaPagina 123
ANDRE Léopold J. Bergen(Mons) 2e Jtv Sdt 34-35 385 NeenPagina 385
ANDRE Marcel P.D. Grivegnée 1e Gren Kpl 33-34 457 NeenPagina 457
ANDRE Maurice-J.-J. Nivezé-Spa 5e Jtv Sdt 37 384 JaPagina 384
ANDRE Nestor Flémalle-Grande 17e Li soldaat 36-37 119 JaPagina 119
ANDRE Octave A A Champles-Bierges 2e Art Sdt 38-39 147 JaPagina 147
ANDRE Oscar Flénu 5e Li Sgt 38-39 90 JaPagina 090
ANDRE Oscar F.Gh. s Gravenbrakel 6e Gen Sgt 33-34 488 JaPagina 488
ANDRE Paulin Vorst 5e Gen Sgt 35-36 445 JaPagina 445
ANDRE Pierre J Trazegnies 3e Li soldaat 37-38 29 NeenPagina 029
ANDRE Valère M.E.A. St-Lambrechts-Woluwe 10e Li Maj hon. 33-34 258 NeenPagina 258
ANDRE Victor Nantes 20e Li 37-38 309 NeenPagina 309
ANDRE Victor L.A. Etterbeek 12e Li Sdt 33-34 174 JaPagina 174
ANDRES Joseph Brussel Koloniale Troepen kpl 34-35 657 JaPagina 657
ANDREUX François E J Seraing 14e Li Sdt 35-36 212 JaPagina 212
ANDRIAENS Frans-C. Scherpenheuvel 2e Gidsen Sdt 37 527 JaPagina 527
ANDRIANNE Alfred Lonzée 2e Carab Sdt 34-35 467 NeenPagina 467
ANDRIANNE Jules-J. Luik 2e Art sdt 37-38 585 JaPagina 585
ANDRIEN Denis P. Brussel 2e Jtv 33-34 346 NeenPagina 346
ANDRIEN Jean J. Luik 14e Li Kpl 33-34 193 NeenPagina 193
ANDRIEN Jules H.J. Luik 15e Li Milit.Werkman 33-34 86 NeenPagina 086
ANDRIES Achille F M Antwerpen 1e Art Sdt 35-36 61 JaPagina 061
ANDRIES Albert J. J. Schaarbeek 14e Li lieut. pens. 34-35 208 JaPagina 208
ANDRIES Alfons Antwerpen 1e Jtv 35-36 235 NeenPagina 235
ANDRIES Alphonse Lier 12e Li Sdt 37 186 JaPagina 186
ANDRIES Aphonse Stanleyville (Belgisch-Congo) 2e Zware Art 34-35 612 NeenPagina 612
ANDRIES Armand Deurne 1e Gren 38-39 467 NeenPagina 467
ANDRIES Arthur Ieper 22e Li soldaat 36-37 17 NeenPagina 017
ANDRIES August A Zoutleeuw 13e Li soldaat 37-38 283 JaPagina 283
ANDRIES Charles Schaarbeek 1e Gen Kpl 35-36 76 JaPagina 076
ANDRIES David Mechelen 11e Li Sdt 37 177 JaPagina 177
ANDRIES Emeric Moeskroen 3e Jtv Sdt 34-35 404 NeenPagina 404
ANDRIES Emile Sint-Andries 3e Li 36-37 28 NeenPagina 028
ANDRIES Firmin Frankrijk 1e Jtp 37-38 532 NeenPagina 532
ANDRIES Florent Adinkerke 4e jtv soldaat 36-37 218 NeenPagina 218
ANDRIES Frans Hakendover 3e Jtv soldaat 37-38 383 JaPagina 383
ANDRIES Frans L. Wespelaar 20e Li Sdt 34-35 317 JaPagina 317
ANDRIES François Fleurus 3e Gen Sdt 38-39 266 NeenPagina 266
ANDRIES Gustaaf Mortsel 18e Li Sdt 34-35 283 NeenPagina 283
ANDRIES Gustave Ieper 1e Gren Sdt 36-37 454 NeenPagina 454
ANDRIES Henri F Antwerpen 2e Li Sdt 38-39 12 NeenPagina 012
ANDRIES Henri-F. St-Katelijne-Waver 1e Jtp Sdt 37 551 NeenPagina 551
ANDRIES Jan C Mechelen 5e Art Wachtmeester 35-36 429 JaPagina 429
ANDRIES Jan F Duffel 18e Li Sdt 35-36 299 NeenPagina 299
ANDRIES Jules A Antwerpen 18e Li Sdt 35-36 299 NeenPagina 299
ANDRIES Jules C Schaarbeek 12e Li Sdt 35-36 198 JaPagina 198
ANDRIES Jules L Montignies s/Sambre 4e Jtv Kpl 38-39 230 NeenPagina 230
ANDRIES Louis Sint-Amandsberg 4e Jtp soldaat 37-38 541 JaPagina 541
ANDRIES Louis Antwerpen 8e Art Sdt 35-36 146 JaPagina 146
ANDRIES Louis F. Schoten 6e Jtv Sdt 34-35 409 JaPagina 409
ANDRIES Lucien Watermaal(Watermael) 5e L Brig 33-34 513 JaPagina 513
ANDRIES Marcel Ieper 7e Art Sdt 38-39 74 NeenPagina 074
ANDRIES Marcel H Antwerpen 22e Li korporaal 36-37 13 JaPagina 013
ANDRIES Maurice Niel 8e Li sergeant 37-38 254 JaPagina 254
ANDRIES Maurice G J Elsene(Ixelles) 16e Art M d L 38-39 339 NeenPagina 339
ANDRIES Oscar Ans 9e Art 34-35 250 NeenPagina 250
ANDRIES Pierre J. Brugge 4e Li adj 34-35 52 NeenPagina 052
ANDRIES Richard Ieper 1e Li Sdt 34-35 367 NeenPagina 367
ANDRIESEN Emile Raevels 22e Li ? 37 20 NeenPagina 020
ANDRIESEN Henri Lize-Seraing 5e Gen soldaat 36-37 409 JaPagina 409
ANDRIESSENS Jean A Herstal 1e Carab-Cycl soldaat 36-37 519 NeenPagina 519
ANDRIESSENS Jean-Pierre Vilvoorde 8e Li sergeant 36-37 260 JaPagina 260
ANDRIEU Henri-M. Etterbeek 1e Gren Sdt 37 476 NeenPagina 476
ANDRIEU Joseph Flobecq 3e Jtv musicien de 4ème cl. 34-35 404 NeenPagina 404
ANDRIEU Léon Wannebeek 2e Gren Sdt 34-35 487 JaPagina 487
ANDRIEUX Jules Frankrijk 6e Art ? 37 491 NeenPagina 491
ANDRIEUX Louis D J Soignies 2e Gren M d L chef 1e 36-37 456 JaPagina 456
ANDRIEUX Victor Marcinelle 19e Li Sdt 34-35 314 NeenPagina 314
ANDRIGOT Jean J. Luik 2e L Sdt 34-35 236 NeenPagina 236
ANDRIN François M. Brussel II 1e Gren Sdt 34-35 484 NeenPagina 484
ANDRIS André Marcinelle 2e Carab Sdt 34-35 460 JaPagina 460
ANDRIS Léon L Jumet Militaire Draadloze Telegrafie soldaat 36-37 586 NeenPagina 586
ANDRIS Léon L Jumet Militaire Draadloze Telegrafie Sdt 35-36 641 NeenPagina 641
ANDRIS Maurice R Coucelles 15e Art res Kap Kom 37-38 239 NeenPagina 239
ANDRIS Rene Ransart 24e Li soldaat 37-38 48 JaPagina 048
ANDRIS Rodolphe-R.-A. Profondeville 5e Jtv Sdt 37 389 NeenPagina 389
ANDRIT François-J. Chênée 6e Jtv Sdt 37 402 JaPagina 402
ANDRY Vital Wasmes 5e Gen Sdt 37 429 NeenPagina 429
ANDRÉ Emile Marrakech (Marokko) 24e Li 34-35 59 NeenPagina 059
ANECA Camille Zonhoven 4e Li Sdt 35-36 41 JaPagina 041
ANEEL Camille Sint-Jans-Molenbeek 17e Art soldaat 37-38 412 NeenPagina 412
ANGE C Joseph Evere 2e Jtv Kpt 38-39 373 JaPagina 373
ANGE Joseph.Ch. Evere 22e Li Adj 33-34 21 NeenPagina 021
ANGELINE Jean A Antwerpen 2e Carab Sdt 38-39 445 JaPagina 445
ANGENOT Albert M L J Huy 1e Zware Art soldaat 36-37 563 JaPagina 563
ANGENOT Joseph Waremme 10e Art cap. méd. pens. 34-35 339 JaPagina 339
ANGENOT Leopold Frankrijk 13e Art 37-38 72 NeenPagina 072
ANGILLIS Albert E G Antwerpen 5e Li Sdt 38-39 96 NeenPagina 096
ANGILLIS Emiel V. Machelen 2e Gren Sdt 34-35 487 JaPagina 487
ANGILLIS Emile Houdeng-Goegnies 2e Jtv Sdt 38-39 373 JaPagina 373
ANGILLIS Firmin Kortrijk 12e Art Sdt 34-35 507 NeenPagina 507
ANGLOO Edgard Amerika 3e Art 33-34 217 NeenPagina 217
ANHES François Brussel 1e Carab Sdt 34-35 443 JaPagina 443
ANHES Jean-Baptiste Etterbeek 4e Art Sdt 37 328 JaPagina 328
ANNAERT Emiel Antwerpen-Kiel 2e Gren Sdt 33-34 460 JaPagina 460
ANNAERT François Antwerpen 16e Li Sdt 33-34 122 NeenPagina 122
ANNAERT J Achille Jette Pont-Pion-Cycl soldaat 37-38 557 JaPagina 557
ANNAERT Jean-Baptiste Beigem 2e Carab-Cycl Sdt 34-35 559 NeenPagina 559
ANNAERT Joseph Antwerpen 6e Gen 38-39 499 NeenPagina 499
ANNAERT Léopold Merchtem 6e Jtv Sdt 37 405 NeenPagina 405
ANNAERT Victor-D. Montignies-le-Tilleul 1e Jtv Sdt 37 212 JaPagina 212
ANNE Hector Steendorp 8e Li Sdt 38-39 277 NeenPagina 277
ANNE Hubert Ieper 3e Li 36-37 28 NeenPagina 028
ANNEESENS Frans Laken 2e Art Sdt 35-36 141 JaPagina 141
ANNEESSENS Joseph St-Gillis 18e Li Kpl 38-39 283 NeenPagina 283
ANNEESSENS Jules Mortsel(Oude-God) Telegrafisten Sdt 37 629 NeenPagina 629
ANNEMANS Petrus Baasrode 4e Li soldaat 36-37 46 NeenPagina 046
ANNEZ de TABOADA Albert Luik 2e zware art wachtmeester 36-37 570 NeenPagina 570
ANNO Léo-J.-D. St-Katelijne-Waver 1e Zware Art Sdt 37 601 NeenPagina 601
ANNO Victor J Oudenaarde 4e Jtv Sdt 35-36 237 JaPagina 237
ANNON Jacques St-Genesius-Rode 4e Carab Sdt 37 467 NeenPagina 467
ANNOOT Auguste Jh Woesten 8e Li Lt d Res 35-36 286 JaPagina 286
ANNOOT Jan Baptiste Oudekapelle 5e Li Sdt 38-39 96 NeenPagina 096
ANNOOT Marcel Duinbergen 8e Li Sdt 37 278 NeenPagina 278
ANNOREL René Melle 5e Art 37-38 401 NeenPagina 401
ANNYS Seraphin Slijpe 4e Li 37-38 46 NeenPagina 046
ANOUL Henri J. Deurne Art Meetd Sdt 34-35 620 NeenPagina 620
ANRAEDT Florimond Brugge 3e Jtv Sdt 38-39 390 JaPagina 390
ANRAEDT Maurice Laveland (F) 1e JtV 37-38 204 NeenPagina 204
ANRYS Amaat Heule 1e Gen Kpl 35-36 79 NeenPagina 079
ANRYS Augustin Roubaix 2e Carab 35-36 477 NeenPagina 477
ANSAELENS Alfons Brugge 2e Li Sdt 33-34 13 NeenPagina 013
ANSAY Justin J T Leuven 19e Li aalmoezenier 37-38 301 NeenPagina 301
ANSCUTTER Jean-B. Deux-Acren 11e Art Sdt 37 419 NeenPagina 419
ANSEAU Ferdinand Grammont 5e Jtv kpl 37 389 NeenPagina 389
ANSEEL Lucien F Hoboken 9e Li soldaat 37-38 160 NeenPagina 160
ANSEEUW Alexandre Berchem 13e Li 37-38 291 NeenPagina 291
ANSEEUW Alfons Brugge 11e Li Sdt 38-39 185 JaPagina 185
ANSEEUW Alidor Ieper 2e Gidsen Sdt 37 530 NeenPagina 530
ANSEEUW Aloïs A Ruddervoorde 5e Art Sdt 38-39 407 NeenPagina 407
ANSEEUW François Elisabethville 18e Li 37-38 267 NeenPagina 267
ANSEEUW Henri Roeselare 14e Art Wachtmeester 35-36 152 JaPagina 152
ANSEEUW Joseph Roeselare 2e Li Sdt 35-36 12 NeenPagina 012
ANSEEUW Julien L Hoboken 4e Art Sdt 35-36 347 JaPagina 347
ANSEEUW Léo Roeselare 13e Art Sdt 35-36 73 NeenPagina 073
ANSEEUW Marcel H Antwerpen 20e Li Sdt 35-36 332 JaPagina 332
ANSEEUW Oscar Aartrijke 4e Jtv Sdt 38-39 230 NeenPagina 230
ANSEEUW Remy C. Antwerpen 1e Jtv Sdt 34-35 216 JaPagina 216
ANSELAIN Jules L Ath 1e Carab korporaal 36-37 422 NeenPagina 422
ANSELIN Arthur J Rebaix 4e Art soldaat 36-37 318 NeenPagina 318
ANSEMS Henri A Leuven 2e Gren Sdt 35-36 499 JaPagina 499
ANSEN Joseph Luik 14e Li Sdt 37 208 NeenPagina 208
ANSENNES Gédéon Berzée 6e Li soldaat 36-37 107 NeenPagina 107
ANSIA Georges A M Namen 11e Art Adj 38-39 411 JaPagina 411
ANSIAU Odilon Deux-Acren 5e Jtv korporaal 37-38 379 NeenPagina 379
ANSIAUX Camille Tilleur 2e Gren 37-38 467 NeenPagina 467
ANSIAUX Joseph D.M. Annevoie 19e Li Sdt 33-34 283 NeenPagina 283
ANSIAUX Léandre E St-Ghislain 12e Art Sdt 35-36 515 JaPagina 515
ANSIAUX Léopold J. Jemeppe-s/Meuse 1e Zware Art Sdt 33-34 570 NeenPagina 570
ANSIAUX Maurice A. J. Ukkel 6e Gen cap.-com. de rés. 34-35 514 JaPagina 514
ANSIAUX Pierre J. Cuesmes 1e Gen Sdt 34-35 87 NeenPagina 087
ANSKENS Georges Chapelle-lez-Herlaimont 2e Carab Sdt 37 452 JaPagina 452
ANSON Alfred Frankrijk 3e Li ? 37 31 NeenPagina 031
ANSPACH Henri Parijs(F) 12e Li 34-35 205 NeenPagina 205
ANSPACH Pierre Brussel Telegrafisten kpl 37-38 613 NeenPagina 613
ANSROUL Nestor L. J. L. Elsene(Ixelles) 2e Jtv Sdt 34-35 385 NeenPagina 385
ANSRUITZ Maurice L. M. Luik 12e Li Sdt 34-35 205 NeenPagina 205
ANSSEAU Victor A St-Gillis 11e Li Sdt 35-36 183 JaPagina 183
ANSSENS Léon Opbrakel 1e Jtv Sdt 37 219 NeenPagina 219
ANSSOMS Pierre L Merksem 7e Li soldaat 37-38 109 JaPagina 109
ANTEN Emile H G Luik 1e Art wachtmeester 37-38 64 NeenPagina 064
ANTER Félix-R. Brussel III 1e Carab Sdt 37 435 JaPagina 435
ANTHEUNIS Achille Bastogne(Bastenaken) 10e Li Sgt 33-34 258 NeenPagina 258
ANTHEUNIS Arthur Ch L Antwerpen 1e Zware Art Sdt 35-36 624 NeenPagina 624
ANTHEUNIS Emile P. Schaarbeek 9e Li Sgt 33-34 148 JaPagina 148
ANTHEUNIS Ernest F. Antwerpen 5e L Sdt 34-35 550 NeenPagina 550
ANTHEUNIS Firmin A Gent 23e Li Sdt 38-39 32 JaPagina 032
ANTHEUNIS J Maurice Ledeberg 1e Li korporaal 37-38 347 JaPagina 347
ANTHEUNIS Joseph E Bergen(Mons) 9e Li Sgt 35-36 178 NeenPagina 178
ANTHEUNIS Marcel J Geraardsbergen 3e Art Sdt 37-38 226 NeenPagina 226
ANTHEUNIS René St-Niklaas-Waas 2e Jtv ? 37 381 NeenPagina 381
ANTHEUNISSENS Edouard F Ekeren 1e Gren Sdt 35-36 489 JaPagina 489
ANTHIERENS Achille St-Andries 7e Art 35-36 69 NeenPagina 069
ANTHIERENS Marcel Gent 13e Li ? 37 304 NeenPagina 304
ANTHIERENS Pierre L Brussel 8e Li soldaat 36-37 266 NeenPagina 266
ANTHOINE Camille J. Nijvel 13e Art mar. des logis fourrier 34-35 82 NeenPagina 082
ANTHOINE Valère M E Soignies 6e Art soldaat 36-37 466 NeenPagina 466
ANTHONE Auguste J A Mont s/Marchienne 4e Jtv Lt Col Hon 35-36 237 JaPagina 237
ANTHONE Charles A.J.J. Brussel 2e Jtv Maj 33-34 346 NeenPagina 346
ANTHONE Jean J R Molenbeek 2e Jtv Adj 35-36 395 JaPagina 395
ANTHONI Alfons Retie 16e Li Adj 38-39 143 NeenPagina 143
ANTHONI Emiel-L. Berchem(Antwerpen) 14e Art Sdt 37 153 NeenPagina 153
ANTHONI Hippoliet K Borgerhout 12e Li Sdt 35-36 198 JaPagina 198
ANTHONIS Adrien F L St-Amandsberg 1e Art soldaat 37-38 61 JaPagina 061
ANTHONIS Alfons Bouwel 11e Li Kpl 33-34 171 NeenPagina 171
ANTHONIS Alfons D Wijnegem 7e Art soldaat 37-38 69 NeenPagina 069
ANTHONIS August Deurne-Noord 12e Li Sdt 34-35 205 NeenPagina 205
ANTHONIS Auguste Anderlues 15e Li Sdt 38-39 103 NeenPagina 103
ANTHONIS Augustin J Leuven 5e Jtv soldaat 37-38 379 NeenPagina 379
ANTHONIS Charles Antwerpen 2e Carab Sdt 37 458 NeenPagina 458
ANTHONIS Guillaume Deurne 1e Carab soldaat 36-37 422 NeenPagina 422
ANTHONISSEN Gommaire Ledeberg 2e Jtv ? 37 381 NeenPagina 381
ANTHONISSEN Hubert Borgerhout 11e Li Wm 33-34 171 NeenPagina 171
ANTHONISSEN Willem Turnhout 1e Art soldaat 36-37 64 NeenPagina 064
ANTHONISSENS Alfons A. Deurne 17e Art Sdt 33-34 393 JaPagina 393
ANTHONUS Victor Nossegem Militaire Draadloze Telegrafie 36-37 586 NeenPagina 586
ANTHONY E W Emile Antwerpen 10e Art Sdt 38-39 335 NeenPagina 335
ANTHOON François Ch.G. Brussel 15e Li Sgt 33-34 83 JaPagina 083
ANTHOON Leonard Leuven 15e Art Sdt 38-39 252 JaPagina 252
ANTHOON Léon-C.-L. s Gravenbrakel(Braine-le-Comte) 1e Jtv Sdt 37 219 NeenPagina 219
ANTOINE Albert L.J. Luik 4e Carab Kpl 33-34 445 NeenPagina 445
ANTOINE Alexandre F. Pont-à-Celles 7e Li Sdt 34-35 121 JaPagina 121
ANTOINE Alfred Gh A Châtelineau 3e Art Sdt 35-36 251 JaPagina 251
ANTOINE Arthur M J Dampremy 11e Art Sdt 38-39 414 NeenPagina 414
ANTOINE Auguste J Tubize 1e Gen soldaat 37-38 74 JaPagina 074
ANTOINE Camille J Habay-la-Neuve 20e Li Sgt Maj 1e 35-36 332 JaPagina 332
ANTOINE Désiré-Alphonse La Hestre 13e Belgian Field Art Sdt 33-34 559 JaPagina 559
ANTOINE Edmond L Marchienne-Docherie 1e Gen soldaat 36-37 77 NeenPagina 077
ANTOINE Emile D Tubize 9e Art brigadier trompetter 36-37 235 JaPagina 235
ANTOINE Emile F J Gh Florennes 1e L soldaat 36-37 312 NeenPagina 312
ANTOINE Emile H J Izel 1e Gren Sdt 37-38 461 NeenPagina 461
ANTOINE Ernest Tamines 4e Gen soldaat 36-37 334 JaPagina 334
ANTOINE Eugène Blaton 13e Li sergeant 37-38 291 NeenPagina 291
ANTOINE Fernand Brussel 11e Li soldaat 36-37 176 NeenPagina 176
ANTOINE Fernand J Gh St-Joost-ten-Node 9e Li Sdt 38-39 180 NeenPagina 180
ANTOINE Fernand J.A. Brussel 4e Gen Sdt 33-34 326 NeenPagina 326
ANTOINE François G A M Ukkel 15e Art Cpt 35-36 269 NeenPagina 269
ANTOINE Félix J.J. Luik 2e Carab-Cycl Adj 33-34 522 JaPagina 522
ANTOINE Gabriel A. Etterbeek 2e Jtv Sgt 33-34 342 JaPagina 342
ANTOINE Gaston J J G Etterbeek Luchtscheepvaart eerste sergeant-majoor 36-37 578 NeenPagina 578
ANTOINE Gaston J J G Etterbeek Luchtscheepvaart Sgt Maj 1e 35-36 636 NeenPagina 636
ANTOINE Gaston J J G Etterbeek Luchtscheepvaart 1e Sgt Maj 38-39 614 NeenPagina 614
ANTOINE Gaston J. J. G. Etterbeek Art Antw 1er Serg.-major 34-35 622 NeenPagina 622
ANTOINE Gaston-J.-J.-G. Etterbeek Luchtscheepvaart 1e serg-maj 37-38 600 NeenPagina 600
ANTOINE Gaston-J.-J.-G. Etterbeek Luchtscheepvaart 1er Serg.-maj. 37 616 NeenPagina 616
ANTOINE Georges H.Gh. Borgerhout 2e Li Cpt Cmd 33-34 13 NeenPagina 013
ANTOINE Georges-Ch.-L.-J. Luik 3e Li Sdt 37 25 JaPagina 025
ANTOINE Guillaume Tongeren Art Luik Sdt 37-38 243 JaPagina 243
ANTOINE Guillaume Tongeren Art Luik soldaat 36-37 247 JaPagina 247
ANTOINE Guillaume Tongeren Art Luik Sdt 37 259 JaPagina 259
ANTOINE Guillaume Tongeren Art Luik Sdt 38-39 257 JaPagina 257
ANTOINE Gustave La Hestre 3e Jtv Sdt 34-35 397 JaPagina 397
ANTOINE Gustave-V. St-Agatha-Berchem 5e Jtv ? 37 389 NeenPagina 389
ANTOINE Joseph F Verviers 1e Carab Sdt 35-36 462 NeenPagina 462
ANTOINE Julien J.M.L. Luik 7e Li Lt Res 33-34 103 JaPagina 103
ANTOINE Lambert Luik Art Antw soldaat 37-38 144 JaPagina 144
ANTOINE Lambert Luik Art Antw soldaat 36-37 146 JaPagina 146
ANTOINE Lambert Luik Art Antw Sdt 37 156 JaPagina 156
ANTOINE Lambert Luik Art Antw Sdt 38-39 163 JaPagina 163
ANTOINE Lambert Luik Art Luik Sdt 34-35 259 JaPagina 259
ANTOINE Louis Sint-Jans-Molenbeek 1e Carab soldaat 36-37 422 NeenPagina 422
ANTOINE Louis A Marcinelle 19e Li soldaat 36-37 300 NeenPagina 300
ANTOINE Louis F. Brussel 11e Li Sdt 33-34 171 NeenPagina 171
ANTOINE Lucien F H J St-Gillis 2e Li Sdt 38-39 12 NeenPagina 012
ANTOINE Léon-Z. Couillet 22e Li Sgt 37 20 NeenPagina 020
ANTOINE Marcel J. H. Péruwelz 4e L 1er mar. des logis 34-35 545 JaPagina 545
ANTOINE Marius J. s Gravenbrakel 1e Gren Sdt 33-34 457 NeenPagina 457
ANTOINE Maurice Tilleur 9e Art M.d.L. 37 251 NeenPagina 251
ANTOINE Maurice R Oudergem 12e Art soldaat 36-37 467 JaPagina 467
ANTOINE Napoléon A. H. Nalinnes 4e Jtv kpt 34-35 225 JaPagina 225
ANTOINE Narcisse-A.-J.-Gh. Ciney 18e Art Sdt 37 501 JaPagina 501
ANTOINE Numa G.V. Comblain la Tour 12e Li Kpl 33-34 182 NeenPagina 182
ANTOINE Omer La Croyère 5e Art Sdt 37 413 NeenPagina 413
ANTOINE Oscar A M Quenast 17e Li soldaat 37-38 117 JaPagina 117
ANTOINE Oscar H Jamioulx 18e Li soldaat 36-37 273 NeenPagina 273
ANTOINE Ovide Parijs 14e Art 37-38 141 NeenPagina 141
ANTOINE Paul Jambes 13e Li Sdt 35-36 319 NeenPagina 319
ANTOINE Pierre Pont-sur-Yonne (F) 16e Li 38-39 143 NeenPagina 143
ANTOINE Rene J B Brussel 23e Li Kpl 38-39 32 JaPagina 032
ANTOINE René J.B. St-Gillis Brussel 23e Li Kpl 33-34 34 NeenPagina 034
ANTOINE Ulysse J G Vorst Luchtscheepvaart M d L 38-39 613 JaPagina 613
ANTOINE Victor Luik 11e Art 36-37 402 NeenPagina 402
ANTOINE Victor Roclenge sur Geer 14e Li Sdt 33-34 187 JaPagina 187
ANTOINE Victor A Ansart-Tintigny 10e Li korporaal 37-38 279 NeenPagina 279
ANTOINE Victor Ch La Hestre 16e Li Muzikant 38-39 137 JaPagina 137
ANTOINE Victor-L. Villers devant Orval Art Loopgraven sdt 37-38 571 JaPagina 571
ANTONE Alphonse A Bost-bij-Tienen 8e Art wachtmeester 37-38 137 NeenPagina 137
ANTONI Alfred-L. Hoboken 8e Li Sdt 37 278 NeenPagina 278
ANTONIS Denis Borgerhout 4e Jtv Sdt 38-39 223 JaPagina 223
ANTONIS Eleuthère E E Spy 20e Li soldaat 36-37 307 NeenPagina 307
ANTONIS Henri Antwerpen 7e Li Sdt 37 115 JaPagina 115
ANTONIS Isidore G. Brussel 16e Art brigadier-trompette 34-35 344 JaPagina 344
ANTONISSE Louis Antwerpen 19e Li soldaat 37-38 297 JaPagina 297
ANTONISSEN Albert F. Antwerpen 4e L Sdt 33-34 508 JaPagina 508
ANTONISSEN Corneille Charleroi 4e Jtv Sdt 37 222 JaPagina 222
ANTONISSEN Cornélius J Antwerpen 12e Li Sdt 35-36 198 JaPagina 198
ANTONISSEN Jozef J Deurne 2e Gren Sdt 37-38 467 NeenPagina 467
ANTONNEAU Tony M R L Montignies s/Sambre 22e Li Sdt 38-39 18 NeenPagina 018
ANTONSEN François-A.-C. Antwerpen 7e Art Sdt 37 67 JaPagina 067
ANTONUS Charles-C. Brussel II 1e L M.d.L. fourrier 37 323 JaPagina 323
ANTONUS Emmanuel Heverlee 3e Li soldaat 36-37 21 JaPagina 021
ANTOONS Maurice St-Jans-Molenbeek 6e Gen ? 37 507 NeenPagina 507
ANTROP Cyrille Damery (F) 5e Li 37-38 89 NeenPagina 089
ANTROP Leon Damery (F) 5e Li 37-38 89 NeenPagina 089
ANTSON Albert Croix-Lille (F) 6e Jtv 34-35 415 NeenPagina 415
APER August Moerbeke-Waas 2e Jtv Kpl 38-39 380 NeenPagina 380
APERS Egide J. Hemiksem 21e Li Sdt 33-34 340 NeenPagina 340
APERS Gustavus Gent 10e Li Sdt 33-34 253 JaPagina 253
APERS Jan K Boom 5e L Sdt 38-39 534 NeenPagina 534
APERS Jean-Baptist Hemiksem 6e Li Sdt 37 103 JaPagina 103
APERS Joseph St-Truiden 23e Li soldaat 37-38 36 NeenPagina 036
APERS Joseph St-Truiden 23e Li Sdt 34-35 40 NeenPagina 040
APERS Louis Antwerpen 1e Carab Kpl 33-34 414 NeenPagina 414
APERS Louis Borsbeek 2e Zware Art Brig spécial 33-34 574 NeenPagina 574
APERS Maurice J Edegem 6e Li Sdt 35-36 109 NeenPagina 109
APERS Sylvain-C. Hemiksem 23e Li Sdt 37 34 JaPagina 034
APERS Theodoor Antwerpen 13e Li Sdt 38-39 295 JaPagina 295
APOSTEL Jean Brussel 1e Gren 38-39 467 NeenPagina 467
APPART Abel A Gh Jumet 6e Li Sgt 35-36 109 NeenPagina 109
APPELMANS Clément Ninove 1e Carab Sdt 33-34 405 JaPagina 405
APPELMANS Fernand-J. Tarciennes 1e L Brig 37 323 JaPagina 323
APPELMANS Gustave Geraardsbergen 5e Jtv soldaat 36-37 372 NeenPagina 372
APPELMANS Jean B Vorst 5e Art 35-36 432 NeenPagina 432
APPELMANS Jean-Baptiste Doornik 1e Carab-Cycl Sdt 33-34 519 JaPagina 519
APPELMANS Pierre Vorst 2e Art Sdt 37 140 JaPagina 140
APPELS Joseph Ph Averbodeweg 2e Gidsen Brig 35-36 557 NeenPagina 557
APPELTANS Emile-J.-A. Luik 2e Carab-Cycl Sdt 37 547 NeenPagina 547
APPELTANS Grégoire Zepperen 18e Li Sdt 35-36 299 NeenPagina 299
APPELTANS Martin L Vliermaalroot 7e Li Sdt 35-36 115 JaPagina 115
APPELTANTS Henri J Mechelen s/M 18e Li 35-36 299 NeenPagina 299
APPELTANTS Herman J Grazen 2e Gen soldaat 37-38 147 JaPagina 147
APPELTANTS Nestor B J Velroux 14e Li Sdt 38-39 211 NeenPagina 211
APPER Jean B Brussel 2e Li 37 12 NeenPagina 012
APRIL Frans Brussegem 4e Carab soldaat 37-38 447 JaPagina 447
APRIL Michel A Brussel 1e Carab Sdt 35-36 462 NeenPagina 462
APRIL Pierre G Londerzeel 5e Li Sdt 35-36 93 NeenPagina 093
AQUARIUS René P. Parijs(F) 14e Li 33-34 193 NeenPagina 193
ARBON Léon Vieux-Condé(F) 14e Art ? 37 153 NeenPagina 153
ARCAY Joseph Borgerhout 10e Art ? 37 337 NeenPagina 337
ARCHIE Alphonse Ham(F) 12e Li 33-34 182 NeenPagina 182
ARCKENS M J H Paul Tongeren 14e Li soldaat 37-38 187 JaPagina 187
ARCQ Armand F.L.Gh. Woutersbrakel 6e Jtv Sgt 33-34 369 JaPagina 369
ARCQ Ferdinand-F.-Gh. Waterloo 2e Jtv 1er Sgt 37 381 NeenPagina 381
ARCQ Georges-E. Waterloo 9e Li Sdt 37 166 JaPagina 166
ARCQ Jean Jumet 6e Li Sdt 33-34 97 NeenPagina 097
ARCQ Omer J. Eigenbrakel 1e Carab Sdt 33-34 405 JaPagina 405
ARCQ Roger onbekend 8e Art Sdt 38-39 155 NeenPagina 155
ARCQ Urbain Quaregnon 1e Gen Sdt 37 79 NeenPagina 079
ARCY Georges J Elsene(Ixelles) 5e Li Sdt 38-39 96 NeenPagina 096
ARDAEN Maximillien Oostende 10e Li ? 37 295 NeenPagina 295
ARDANS Pieter B Herdersem 11e Art soldaat 36-37 402 NeenPagina 402
ARDENOIS Auguste L E Gent 4e Li Kpl 35-36 46 NeenPagina 046
ARDENOIS Charles L. M. Brugge 18e Li Sdt 34-35 283 NeenPagina 283
ARDIES Henri St-Joost-ten-Node 1e Art Brig 33-34 57 JaPagina 057
ARDIES Jacob F Herentals 6e Li Sdt 38-39 114 NeenPagina 114
ARDIES Jean A St-Pieters-Jette 1e Art soldaat 37-38 64 NeenPagina 064
ARDIES Martin C S C Mechelen 2e Li Sdt 35-36 12 NeenPagina 012
ARDOU François-L.-Ch. Oostende 14e Art Sdt 37 153 NeenPagina 153
ARDOULLIE Paul-L.-J. Berchem(Antwerpen) 4e Jtv kpl 37 222 JaPagina 222
ARDUWIE Joseph Turnhout 22e Li Sdt 38-39 14 JaPagina 014
ARENDT Charles Antwerpen 1e Gren Kpl V.G. 33-34 457 NeenPagina 457
ARENDT Léon Tunis(Afrika) 1e L 34-35 330 NeenPagina 330
ARENS A.-Léon St-Lambrechts-Woluwe 6e Li Adj 37 103 JaPagina 103
ARENS Eugeen Antwerpen 6e Jtv Sdt 34-35 415 NeenPagina 415
ARENS Georges L Anderlecht 3e Li soldaat 37-38 23 JaPagina 023
ARENS Gustave-Gh. St-Joost-ten-Node 8e Li Sdt 37 272 JaPagina 272
ARENS Lucien F.J. Doornik 11e Art MdL 33-34 389 NeenPagina 389
ARENS Léopold L Strombeek 14e Li Sdt 35-36 212 JaPagina 212
ARENS Maurice-Ch.-L. Sleidinge 2e Jtv kpl 37 381 NeenPagina 381
ARENS Médard Merendree 3e Li Sdt 37 25 JaPagina 025
ARENS Pierre St-Jans-Molenbeek 4e Gen Sdt 38-39 346 JaPagina 346
ARENTS José Waterloo 4e Li 37-38 46 NeenPagina 046
ARENTS Karel J Gent 5e Art soldaat 36-37 397 NeenPagina 397
ARENTS Maurice V Elsene 9e Li soldaat 37-38 160 NeenPagina 160
ARENTS Rene V Brussel 9e Li adjudant 37-38 160 NeenPagina 160
ARETS Louis J Turnhout 1e Gren Sdt 36-37 447 JaPagina 447
AREY Urbain Roubaix(F) 2e Li 38-39 12 NeenPagina 012
ARIENS Hubert-D. Verviers 16e Li Sgt 37 137 NeenPagina 137
ARIJS Camille Erembodegem 6e Jtv Sdt 38-39 399 JaPagina 399
ARIJS Gustaaf Brussel 4e Carab soldaat 37-38 447 JaPagina 447
ARIJS Petrus Aalst 6e Art Sdt 37 491 NeenPagina 491
ARIJS Victor Ninove 3e Jtv soldaat 36-37 377 JaPagina 377
ARITS Georges L G A Oostkamp 24e Li soldaat 36-37 54 NeenPagina 054
ARLT Pierre-L.-E. St-Gillis 7e Li sous-lieut. 37 115 JaPagina 115
ARMIROTTE Félix onbekend 1e Art 33-34 59 NeenPagina 059
ARN J Frans Mechelen 4e Li 38-39 47 NeenPagina 047
ARNAETS J Joseph Wilsele 10e Li soldaat 37-38 270 JaPagina 270
ARNALSTEEN Edouard A. Leuven 2e Gren 1e Sgt 33-34 460 JaPagina 460
ARNALSTEEN Edouard A.M.J. Leuven 2e Gren 1e Sgt 33-34 466 NeenPagina 466
ARNALSTEEN Henri M E Leuven 1e Carab-Cycl 38-39 538 NeenPagina 538
ARNALSTEEN Raphael C.G. Gent 2e Li CptCmd 33-34 6 JaPagina 006
ARNAUTS Edmé Gent 1e Art 1er mar. des logis chef 34-35 73 NeenPagina 073
ARNAUTS Léon P. Brussel 1e Art MdLchef 33-34 57 JaPagina 057
ARNHEM Gustave V Elsene 17e Art soldaat 36-37 406 NeenPagina 406
ARNHEM Gustave V Elsene 17e Art soldaat 37-38 411 JaPagina 411
ARNO Jean Baptiste Biévene Art Loopgraven Sdt 35-36 613 JaPagina 613
ARNOE Maurice Nazareth 6e Art Sdt 37 487 JaPagina 487
ARNOE Pierre H Elsene 6e Art soldaat 36-37 463 JaPagina 463
ARNOETS J Joseph Deurne 1e Jtp Sdt 38-39 545 JaPagina 545
ARNOIJS Camiel Beveren a/d Leie 11e Art soldaat 36-37 400 JaPagina 400
ARNOIJS César Nieuwpoort 2e Jtv sergeant 37-38 364 JaPagina 364
ARNOLD Camille V. J. Schaarbeek 1e Zware Art Sdt 34-35 608 NeenPagina 608
ARNOLD Charles M H St-Pieters-Woluwe 12e Li Sdt 35-36 198 JaPagina 198
ARNOLD Ferdinand P.M. Ans 10e Li Sdt 33-34 253 JaPagina 253
ARNOLD Jacob C. Borgerhout 3e Jtv Sdt 34-35 404 NeenPagina 404
ARNOLD Jean Herstal 1e Zware Art Sdt 37 597 JaPagina 597
ARNOLD Mathieu A. J. Grivegnée 3e Gen 1er Serg.-maj. 34-35 265 NeenPagina 265
ARNOLD Rodolphe G Oostende 4e Jtv Maj 38-39 230 NeenPagina 230
ARNOLDI Jean-Baptiste Brussel 20e Li 33-34 295 NeenPagina 295
ARNOLDI Joseph Groot Bijgaarden 1e Gren Sdt 33-34 449 JaPagina 449
ARNOLDI Pierre St-Jans-Molenbeek 18e Li 35-36 299 NeenPagina 299
ARNOLDI Pierre-J. Wemmel 3e Art Sdt 37 242 NeenPagina 242
ARNOLDS Henri R Tongeren 14e Li soldaat 37-38 193 NeenPagina 193
ARNOLDS Jean H. Eupen Vervoerkorps Sdt 33-34 595 JaPagina 595
ARNOLDS Jean H. Eupen Vervoerkorps Sdt 34-35 645 JaPagina 645
ARNOLIS Pierre J. Souverain-Wandre 3e Gen Sdt 33-34 231 JaPagina 231
ARNOU Achille Brugge 1e Gen Sdt 37 79 NeenPagina 079
ARNOU Charles Jette 1e Gen soldaat 36-37 77 NeenPagina 077
ARNOU Louis Ph Genval 11e Li soldaat 36-37 167 JaPagina 167
ARNOUDS Jaak Deurne Art Loopgraven Sdt 37 589 JaPagina 589
ARNOUDT Hector J Brugge 5e Jtv soldaat 36-37 372 NeenPagina 372
ARNOULD Edouard Gh. Dave Nord 1e L MdL 33-34 299 JaPagina 299
ARNOULD Emile A Tubize 3e Gen Sdt 35-36 281 NeenPagina 281
ARNOULD Emile C. Freux 2e Gren mar. des logis 34-35 493 NeenPagina 493
ARNOULD Emile J F Marchienne Docherie 23e Li Kpl 35-36 36 NeenPagina 036
ARNOULD Ernest I. B. L. L. Schaarbeek 21e Li Sdt 34-35 375 NeenPagina 375
ARNOULD Ernest-G.-M.-J.-Gh. Brussel 3e Li Sdt 37 31 NeenPagina 031
ARNOULD Eugene Fauroeulx 9e Art 38-39 250 NeenPagina 250
ARNOULD Fernand J. s Gravenbrakel(Braine-Le-Comte) 12e Art Sdt 34-35 507 NeenPagina 507
ARNOULD François Muizen Vervoerkorps sdt 37-38 626 NeenPagina 626
ARNOULD François Muizen Vervoerkorps Sdt 37 641 NeenPagina 641
ARNOULD François Muizen Vervoerkorps Sdt 38-39 638 NeenPagina 638
ARNOULD Georges Binche Art Loopgraven Brig 35-36 613 JaPagina 613
ARNOULD Gustave Brussel 14e Li soldaat 36-37 199 NeenPagina 199
ARNOULD H Léon Harnoncourt 20e Li korporaal 37-38 305 JaPagina 305
ARNOULD Jacques-E. Bouillon Cycl 1 D.A. ? 37 513 NeenPagina 513
ARNOULD Jean-Baptiste Paliseul 13e Li soldaat 37-38 291 NeenPagina 291
ARNOULD Joseph Vitrival 1e Jtv Sdt 37 212 JaPagina 212
ARNOULD Joseph-A. Wellin 8e Li kpl 37 272 JaPagina 272
ARNOULD Jules A Salzinnes Art Namen Kpl 38-39 344 NeenPagina 344
ARNOULD Jules N Jh Momignies 2e Gren Sdt 35-36 504 NeenPagina 504
ARNOULD Justinien Eigenbrakel(Braine-l'Alleud) 1e Gen Sdt 37 76 JaPagina 076
ARNOULD Leon V Gent 1e Gidsen Sdt 38-39 516 NeenPagina 516
ARNOULD Léon Frankrijk 2e Jtv 37-38 372 NeenPagina 372
ARNOULD Maurice Bertrix 1e Jtv Sdt 34-35 216 JaPagina 216
ARNOULD Paul E. J. Moustier-s/Sambre 1e Carab Sgt 34-35 449 NeenPagina 449
ARNOUT Emile Frankrijk 11e Li ? 37 182 NeenPagina 182
ARNOUT Jérôme Ploegsteert 1e Carab kpl 34-35 449 NeenPagina 449
ARNOUTS Cesar Mortsel(Oude-God) 2e Zware Art 38-39 602 NeenPagina 602
ARNOUTS Dominicus Antwerpen 4e Li 33-34 42 NeenPagina 042
ARNOUTS Frans C. Deurne-Noord 3e Jtv Sgt 34-35 397 JaPagina 397
ARNOUTS Hubert M G Geel 2e zware art soldaat 36-37 570 NeenPagina 570
ARNOUTS Jaak H. Deurne-Zuid 15e Li rés. adm. luiten. 34-35 101 JaPagina 101
ARNOUTS Jean Antwerpen 1e Zware Art Sdt 38-39 597 NeenPagina 597
ARNOUTS Leopold Tongeren 7e Li eerste sergeant 37-38 109 JaPagina 109
ARNOYS Camille Oostduinkerke 9e Li korporaal 37-38 160 NeenPagina 160
ARNOYS Hector-V. Mariakerke-Oostende Telegrafisten sdt 37-38 611 JaPagina 611
ARNOYS Henri Nieuwpoort 22e Li 38-39 18 NeenPagina 018
ARNOYS Maurice Lauwe Militaire Luchtvaart soldaat 36-37 582 NeenPagina 582
ARNOYS Maurice Lauwe Militaire Luchtvaart Sdt 37 620 NeenPagina 620
ARNST Henri J M Lanaken 5e Jtv Sdt 35-36 405 JaPagina 405
ARQUIN Alphonse Morlanwelz 2e Carab Sdt 37 458 NeenPagina 458
ARQUIN Ernest La Louvière 1e Jtv Sdt 37 212 JaPagina 212
ARRAS Frans P H Lier 13e Li soldaat 36-37 285 JaPagina 285
ARRATIN Robert F Dampremy 4e Li Sdt 35-36 46 NeenPagina 046
ARREN Hyppolite Antwerpen 5e Gen ? 37 429 NeenPagina 429
ARRON Henri St-Quentin (FR) 13e Li 37-38 291 NeenPagina 291
ARRON Louis Ch Schaarbeek 4e Carab sergeant 37-38 451 NeenPagina 451
ARRYN Eugene F Berchem(Antwerpen) 15e Li Sdt 38-39 99 JaPagina 099
ART Arthur Marchienne-au-Pont 13e Art Sdt 35-36 71 JaPagina 071
ART Henri H. C. E. Pont-à-Celles 10e Li 1er Serg.-major. 34-35 286 JaPagina 286
ART Jacques V.A. Brussel 11e Art MdL 33-34 389 NeenPagina 389
ART Jean E. Audergem 2e Gren Kpl 33-34 466 NeenPagina 466
ART Jules C. Elsene(Ixelles) 5e Jtv Sgt 34-35 388 JaPagina 388
ART Pierre Mont-sur-Marchienne 4e Gen soldaat 36-37 334 JaPagina 334
ART René Ukkel 4e Jtp Sdt 34-35 573 JaPagina 573
ARTAN DE SAINT-MARTIN Jules G Brussel-Vorst 4e Li 34-35 52 NeenPagina 052
ARTAN de SAINT-MARTIN Ferdinand L E Elsene 3e Li kapitein-commandant 36-37 28 NeenPagina 028
ARTAN de SAINT-MARTIN Robert E M Brussel 1e Carab luitenant 37-38 428 NeenPagina 428
ARTELS Edouard F Deurne 1e Gren Sdt 38-39 467 NeenPagina 467
ARTIGES Jean Brussel 1e Carab-Cycl Sgt 34-35 555 NeenPagina 555
ARTOIS Auguste Oudergem 4e Carab Kpl 35-36 485 NeenPagina 485
ARTOIS Frans Kessel-Lo 2e Gren Sdt 34-35 487 JaPagina 487
ARTOIS François-E. Brussel 4e Gen 1er Sgt 37 348 JaPagina 348
ARTOIS Jean-Philippo Herent 10e Li Sdt 37 289 JaPagina 289
ARTOOS Andréas Herent 18e Li soldaat 37-38 267 NeenPagina 267
ARTOOS Edouard P. Herent 3e Gen Sdt 34-35 265 NeenPagina 265
ARTOOS Louis Herent 7e Art Wachtmeester 35-36 66 JaPagina 066
ARTS Antoine J. Antwerpen 17e Li Lt Res 33-34 112 JaPagina 112
ARTUS Fernand M. F. Eigenbrakel(Braine-L'alleud) 9e Li maréchal des logis 34-35 179 NeenPagina 179
ARVENG Emile Ch A J Lessines 2e Li oLt 38-39 12 NeenPagina 012
ARVENG Georges J.J. Gent 11e Art Cpt méd. 33-34 386 JaPagina 386
ARYS Benoni Erembodegem 1e Art 38-39 69 NeenPagina 069
ARYS François St-Jans-Molenbeek 3e Li Sdt 37 31 NeenPagina 031
ARYS Hubert B. Antwerpen 3e Carab Sgt 33-34 417 JaPagina 417
ARYS Jean A A Baardegem 13e Art Sdt 38-39 78 NeenPagina 078
ARYS Jean B Denderleeuw 24e Li Sdt 38-39 55 NeenPagina 055
ARYS Jean Bapt Ganshoren 2e Li Sdt 35-36 12 NeenPagina 012
ARYS Jean-Baptiste Teralfen 6e Jtv Sdt 37 402 JaPagina 402
ASCOOP Jules Sint-Lievens-Esse 10e Li soldaat 37-38 279 NeenPagina 279
ASHMAN Henri A J G Sint-Pieters-Woluwe 1e Art wachtmeester 36-37 64 NeenPagina 064
ASMUS Georges-Ph. Brussel 4e L Sdt 37 533 JaPagina 533
ASMUS Victor L Bredene 14e Li soldaat 37-38 193 NeenPagina 193
ASNONG Guillaume N. Brussel 1e Gidsen Sdt 33-34 497 JaPagina 497
ASPEELE Henri St-Andries-Brugge 3e Carab Sdt 38-39 441 NeenPagina 441
ASPESLAG Firmin Nieuwmunster 2e Jtp Sdt 38-39 549 JaPagina 549
ASPESLAGH Alphons J D Oostende Art Loopgraven Sdt 38-39 585 JaPagina 585
ASPESLAGH François-E.-J. Borgerhout 3e Carab Sdt 37 444 JaPagina 444
ASPESLAGH Georges-J.-E. Bressoux Telegrafisten kpl 37 629 NeenPagina 629
ASPESLAGH Henri Ch E Oostende 19e Li Kpl 38-39 310 NeenPagina 310
ASSCHEF Alexandre Thiméon 1e Jtv Sdt 37 212 JaPagina 212
ASSCHERICK François Ch L Oostende 14e Li 38-39 211 NeenPagina 211
ASSCHERICK Frédéric onbekend 5e Art Sdt en activ.1A Gent 33-34 383 NeenPagina 383
ASSCHERICK Gérard Elsene(Ixelles) 4e Jtv Sdt 34-35 231 NeenPagina 231
ASSCHERICK Petrus F Kalmthout 13e Li Sdt 38-39 301 NeenPagina 301
ASSCHERICKX Charles L.L. Lokeren 2e Li Cpt pensionné 33-34 6 JaPagina 006
ASSCHERICKX Jean St-Pieters-Jette 3e Art 35-36 256 NeenPagina 256
ASSEL Josué Oostende 6e Jtv Hoornblazer 37 405 NeenPagina 405
ASSELBERGHS Adolf Grimbergen 2e Art Sdt 33-34 127 NeenPagina 127
ASSELBERGHS Charles L. Wilrijk 2e Carab Sdt 33-34 436 NeenPagina 436
ASSELBERGHS Etienne Leuven 13e Art OnderLt Hon 35-36 73 NeenPagina 073
ASSELBERGHS Frans Aarschot 1e Gren Sdt 34-35 478 JaPagina 478
ASSELBERGHS Jan Louis Antwerpen 10e Li Sdt 35-36 309 NeenPagina 309
ASSELBERGHS Jean-Baptiste Aarschot 13e Li Sdt 34-35 297 JaPagina 297
ASSELBERGHS Louis Meise 10e Li Sdt 37 289 JaPagina 289
ASSELBERGHS Louis Hemiksem 18e Li 1e Sgt Maj 33-34 249 NeenPagina 249
ASSELBERGHS Léon Brussel 10e Li Sdt 33-34 258 NeenPagina 258
ASSELBERGS François Bosvoorde(Boitsfort) 1e Carab Sdt 33-34 414 NeenPagina 414
ASSELBERGS Jean J Elsene(Ixelles) 13e Art Sdt 35-36 71 JaPagina 071
ASSELBERGS Jean J. Brussel 1e Zware Art Sdt 33-34 570 NeenPagina 570
ASSELBERGS Lucien Borgerhout 13e Li 35-36 319 NeenPagina 319
ASSELMAN August Liedekerke 6e Art Sdt 34-35 497 JaPagina 497
ASSELMAN Emmanuel J. Deurne 8e Li lieut. pens. 34-35 271 JaPagina 271
ASSELMAN Eugène Antwerpen 11e Art 36-37 402 NeenPagina 402
ASSELMAN J Remi Denderleeuw 4e Gen soldaat 37-38 337 JaPagina 337
ASSELMANS Willem Mechelen 7e Art Sdt 38-39 74 NeenPagina 074
ASSELOOS Maurice A Oostende 3e Li soldaat 36-37 21 JaPagina 021
ASSELOOS Norbert Oostende 4e Art MdL 33-34 307 NeenPagina 307
ASSELOOS Richard L Antwerpen 1e Carab-Cycl Sdt 38-39 537 JaPagina 537
ASSENMACKER Joseph Rochefort 5e Jtv Kpl 35-36 405 JaPagina 405
ASSEZ Auguste Solre-sur-Sambre 9e Li soldaat 36-37 162 NeenPagina 162
ASSEZ Camille Staden 16e Art Sdt 35-36 361 NeenPagina 361
ASSEZ Rene J Pipaix 2e Jtv Sdt 38-39 373 JaPagina 373
ASSOIGNON Jules J A Douvrain 24e Li soldaat 37-38 48 JaPagina 048
ASSOIGNONS Léopold J. E. Audergem 2e Gidsen Brig 34-35 541 NeenPagina 541
ASTIERPERET Emile A G Bernissart 1e Gren Sdt 38-39 467 NeenPagina 467
ATTAQUE Charles J B Châtelet 1e Zware Art soldaat 36-37 566 NeenPagina 566
ATTENELLE Aimé Ghlin 3e Jtv Sdt 37 393 JaPagina 393
ATTOUT Georges Namen 19e Li 38-39 310 NeenPagina 310
AUBECQ Victor Lessines Art Loopgraven Sdt 35-36 617 NeenPagina 617
AUBERT Adelson F Châtelet 2e Carab Sdt 35-36 477 NeenPagina 477
AUBERT Gustave Wanfercée-Baulet 1e Art Sdt 35-36 64 NeenPagina 064
AUBERTIN Pierre Rodange 13e Li ? 37 304 NeenPagina 304
AUBIN Joseph Trazegnies 5e Art soldaat 36-37 397 NeenPagina 397
AUBOURG Marcel L H Etterbeek 9e Art wachtmeester 36-37 235 JaPagina 235
AUBOURG Marcel L.H. Brussel 2e L MdL 33-34 212 NeenPagina 212
AUBROECK Gustaaf Moerzeke 3e Art soldaat 36-37 231 NeenPagina 231
AUBROECK Hendrik P Mechelen 2e Art Sdt 35-36 141 JaPagina 141
AUBRY Alphonse Tintigny 20e Li soldaat 37-38 305 JaPagina 305
AUBRY Frederic H Berzée Rijdende Art Brig 38-39 560 JaPagina 560
AUBRY Georges-A. Etterbeek 2e Gren Sdt 37 483 NeenPagina 483
AUBRY Jules A Lodelinsart 17e Li Sdt 38-39 129 JaPagina 129
AUBRY Jules F. H. Esneux 9e Li Sdt 34-35 179 NeenPagina 179
AUCLAIRE Georges G C Isières 15e Art Sdt 38-39 253 NeenPagina 253
AUDAIN Jean Baptiste Leval-Trahegnies 17e Li Kpl 35-36 123 JaPagina 123
AUDENAERDE Firmin C J Wetteren 13e Belgian Field Art Sdt 38-39 582 NeenPagina 582
AUDENAERDE Frans G Sint-Amandsberg 5e Gen soldaat 37-38 415 JaPagina 415
AUDENAERDE Maurice L Gent 21e Li soldaat 37-38 361 NeenPagina 361
AUDENAERDE Pieter C. Gent 4e Jtv Sdt 33-34 207 NeenPagina 207
AUDENAERT Camillus Basel 4e Jtv Sdt 37 228 NeenPagina 228
AUDENAERT David Grembergen 13e Li Sdt 35-36 319 NeenPagina 319
AUDENAERT Gustaaf J Gent 1e Gen Sdt 38-39 85 NeenPagina 085
AUDENAERT Henri Zeveneken 1e Carab 37-38 428 NeenPagina 428
AUDENAERT Isidore E Sint-Amandsberg 4e L soldaat 36-37 508 JaPagina 508
AUDENAERT Joseph D Wetteren 5e Art soldaat 36-37 397 NeenPagina 397
AUDENAERT Joseph Gh. St-Niklaas 4e L Sdt 33-34 510 NeenPagina 510
AUDENAERT Petrus P Gent 1e Gidsen Wachtmeester 35-36 549 JaPagina 549
AUDIART Arthur V. O. Haine-St-Pierre 3e Li lieutenant 34-35 23 JaPagina 023
AUDIART Louis Le Rœulx 2e Carab Sdt 37 458 NeenPagina 458
AUDIENS Jan F. Mechelen 3e Jtv Sdt 33-34 364 NeenPagina 364
AUDIFFRET Jacques H Antwerpen 2e Zware Art Sdt 35-36 628 NeenPagina 628
AUDIFRET Jan Antwerpen 1e Jtv Sdt 38-39 220 NeenPagina 220
AUDIN Jules Leval-Trahegnies 10e Art soldaat 37-38 326 NeenPagina 326
AUDINART Georges Binche 21e Li Sdt 33-34 340 NeenPagina 340
AUDOOR Alfons-C. Oudenaarde 5e Art Sdt 37 413 NeenPagina 413
AUDOOR Désiré P Leuven 3e Carab soldaat 36-37 424 JaPagina 424
AUDOOR Joseph O Leers 13e Art Brig bankwerk 38-39 78 NeenPagina 078
AUELENS Théodore Kessel-Lo 5e Jtv 34-35 393 NeenPagina 393
AUGUSTE Jules J L J Luik 17e Li Méd Pens 35-36 123 JaPagina 123
AUGUSTEIJNS Jacobus A Putte-Stabroek 1e Carab soldaat 37-38 423 JaPagina 423
AUGUSTEYNS Charles J B Borgerhout 5e Li Sgt 1e 35-36 93 NeenPagina 093
AUGUSTIJNEN Frans J. Bonheiden 18e Li Serg.-major 34-35 279 JaPagina 279
AUGUSTIJNEN Joseph Brussel 2e Li 33-34 13 NeenPagina 013
AUGUSTIJNEN Lodewijk Berlaar 5e Li soldaat 36-37 90 NeenPagina 090
AUGUSTIN Arthur Koksijde-Bad 10e Art Sdt 37 337 NeenPagina 337
AUGUSTINUS Fernand Wilsele 3e Li Sdt 33-34 25 JaPagina 025
AUGUSTINUS Jean B A Vorst Art Meetd Sdt 38-39 609 NeenPagina 609
AUGUSTINUS Jean-B.-A. Vorst Art Meetd sdt 37-38 595 NeenPagina 595
AUGUSTINUS Victor Lier 10e Art Sdt 35-36 358 NeenPagina 358
AUGUSTUS Julius E. F. Berchem(Antwerpen) 5e Art Sdt 34-35 422 NeenPagina 422
AUGUSTYN Jules Oostende 3e Art 38-39 243 NeenPagina 243
AULEYT François Sint-Gillis 1e Carab-Cycl soldaat 36-37 517 JaPagina 517
AULIT Valère-A. Brussel 3e L Sdt 37 59 JaPagina 059
AUMAN Camille S Torhout 1e Gen soldaat 37-38 77 NeenPagina 077
AUMAN Camille S Evergem 2e Li Sdt 37 6 JaPagina 006
AUPAIX Alfred P Harchies 8e Art soldaat 36-37 137 JaPagina 137
AUQUIER Ambroise A Eugies 3e Art Sdt 35-36 251 JaPagina 251
AUQUIER Emmanuel P. J. F. La Bouverie 7e Li Sdt 34-35 121 JaPagina 121
AUQUIER Jules J Boussu-lez-Walcourt 1e jtv eerste sergeant-majoor 36-37 202 JaPagina 202
AUQUIER Nestor C Givry 5e Li soldaat 36-37 90 NeenPagina 090
AUQUIER Virgile Frameries 2e Li Sdt 37 6 JaPagina 006
AUROUSSEAU Charles G. J. Borgerhout 2e Zware Art cap.-com. 34-35 612 NeenPagina 612
AUSLOOS Adrien N C Alleur 5e Li korporaal 36-37 90 NeenPagina 090
AUSLOOS Félix Gilly 2e Gren Sdt 34-35 493 NeenPagina 493
AUSLOOS Jean-Henri Leuven 1e Carab soldaat 37-38 423 JaPagina 423
AUSLOOS Karel Hoegaarden 6e Jtv soldaat 37-38 392 JaPagina 392
AUSLOOS Ph.-Florent Ougrée-Sclessin 2e L Sdt 37 233 JaPagina 233
AUSLOOS Pierre Brussel 9e Li Sdt 33-34 159 NeenPagina 159
AUSLOOS Sérafin L.J. Ans 4e Art Sdt 33-34 304 JaPagina 304
AUSSEMS Hubert J Verviers 2e Art Sdt 35-36 141 JaPagina 141
AUSSEMS Pierre H Luik 10e Li soldaat 36-37 281 NeenPagina 281
AUSSEMS Victor J Waterschei 6e Gen Sgt 35-36 528 JaPagina 528
AUSSENS Edouard Buitenland 12e Li ? 37 196 NeenPagina 196
AUSTRAET Jacques-J.-J. Brussel 1e Gen Sdt 37 79 NeenPagina 079
AUTEGARDEN Nicolas Goussainville(france) 5e Art 33-34 383 NeenPagina 383
AUTEKIE E.-Achille Sleidinge 4e L Brig 37 535 NeenPagina 535
AUTEM Achille J B Vaulx-lez-Tournai 6e Jtv soldaat 36-37 387 JaPagina 387
AUTEM Jules H Doornik(Tournai) 5e Gen Sgt Maj 35-36 449 NeenPagina 449
AUTEVELD Pierre Anderlecht 2e Li 37-38 13 NeenPagina 013
AUTRIQUE Emile J M Oudergem 4e Li Cpt d Res 35-36 41 JaPagina 041
AUTRIQUE Henri Antwerpen 17e Li Sgt 37 125 JaPagina 125
AUTRIQUE Isidore Belgisch-Kongo 14e Li 37-38 193 NeenPagina 193
AUVENNE Fernand O C Péruwelz 3e Jtv Sgt Maj 35-36 413 JaPagina 413
AUVERDIN Florian J Callenelle 9e Li soldaat 37-38 160 NeenPagina 160
AUVERDIN Werner J Gh Couillet 3e Gen soldaat 36-37 255 NeenPagina 255
AUVERLAU Fernand Pont-à-Celles 3e Art M.d.L. 37 242 NeenPagina 242
AUVERTIN Louis Gaurain-Ramecroix 1e Carab soldaat 36-37 422 NeenPagina 422
AUVRAY Auguste U. Gilly 4e Carab méd. adj. de rés. 34-35 471 JaPagina 471
AUWERS Henri J Edingen 3e Jtv Sgt 35-36 418 NeenPagina 418
AUWERTIN Aimé Thieulain 11e Art 37-38 408 NeenPagina 408
AUWERX Pieter Alfons Antwerpen 5e Li Sdt 35-36 85 JaPagina 085
AVAUX Adelin A. Châtelineau 6e Li Sgt 34-35 109 JaPagina 109
AVAUX Edmond E. J. Gilly 13e Li Sdt 34-35 297 JaPagina 297
AVELANGE Théodule Lodelinsart 21e Li soldaat 37-38 361 NeenPagina 361
AVENENG Auguste V. L. onbekend 6e Art 34-35 502 NeenPagina 502
AVERBUCK Salomon Borgerhout 6e Li Sdt 35-36 109 NeenPagina 109
AVEREKE Emiel Vladslo 12e Art Sdt 38-39 484 JaPagina 484
AVICENNE Henri L. J. Oostende 3e Li Sgt-major 34-35 31 NeenPagina 031
AVICENNE Marcel M.J. Belgisch-Kongo 1e Li 33-34 335 NeenPagina 335
AVONDTS Jean Elsene(Ixelles) 2e Carab Kpl 33-34 429 JaPagina 429
AVONTS Antoon A Schoten 16e Art Branc-Sdt 38-39 338 JaPagina 338
AVONTS Louis Hoboken 12e Li Sdt 38-39 195 JaPagina 195
AVRIL Paul N. C. J. Namen 15e Li musicien 34-35 106 NeenPagina 106
AVROUIN Fernand F. L. St-Pieters-Leeuw Zoeklichten Sdt 34-35 637 JaPagina 637
AZAIS Alphonse Amiens(F) 24e Li 37-38 52 NeenPagina 052
AZIJN Léon Ph Heverlee 5e Jtv korporaal 36-37 372 NeenPagina 372
AZIJN Philippe F Heverlee 1e Carab Sdt 38-39 429 JaPagina 429
AZOU Henri Roeselare 18e Art soldaat 36-37 474 NeenPagina 474
AZOU Julien Mechelen 1e Jtp soldaat 37-38 530 JaPagina 530
BA? Jules Oudergem 12e Art Adj 35-36 519 NeenPagina 519
BAAR Léonard B.J. Verviers 1e Gen Sdt 33-34 71 NeenPagina 071
BAAR Paul H Brussel 1e Art 37-38 64 NeenPagina 064
BAART Arthur J Deurne 4e Carab soldaat 37-38 447 JaPagina 447
BAART Charles Kessel-Lo 7e Li Adj 33-34 103 JaPagina 103
BAART Frans-A. Antwerpen 4e Carab Sdt-hoornblazer 37 467 NeenPagina 467
BAATHS Arthur F Jauche 5e Li Sgt 38-39 90 JaPagina 090
BABOT Télesphore P.J. Roux 12e Li Sgt 33-34 182 NeenPagina 182
BABUSIAUX Constant A A J Binche 6e Art soldaat 36-37 466 NeenPagina 466
BABUSIAUX Paul-J. Binche 9e Li Sdt 37 166 JaPagina 166
BACCARNE Albert Poelkapelle 2e Carab kpl 37 452 JaPagina 452
BACCARNE Emile Wilrijk 2e Carab Kpl 35-36 477 NeenPagina 477
BACCAUW Emile Wasmes 7e Art Brig 33-34 61 JaPagina 061
BACCAUW Prudent-T. Wasmes 7e Li kpl 37 115 JaPagina 115
BACHA Romain A A Brussel 1e Li sergeant 36-37 348 NeenPagina 348
BACHE H Joseph Tienen 3e Art Sdt 38-39 243 NeenPagina 243
BACHELY Léon Rumillies 1e Carab Sdt 34-35 443 JaPagina 443
BACHOT Jean Antwerpen 5e Gen Sdt 34-35 438 NeenPagina 438
BACHY Joseph Harchies 24e Li Sdt 38-39 50 JaPagina 050
BACHY Jules J Quaregnon 1e Gen korporaal 36-37 75 JaPagina 075
BACHY Louis Péruwelz 4e Jtv 33-34 207 NeenPagina 207
BACHY René Oudenghien 2e Jtv 37-38 372 NeenPagina 372
BACK Gilbert P J M Gh St-Niklaas-Waas 4e Carab Kpl 35-36 481 JaPagina 481
BACK Henri Villers-la-Chèvre (F) 6e Art 34-35 502 NeenPagina 502
BACK MauriceA Lokeren 7e Li Sdt 38-39 126 NeenPagina 126
BACKAERT Georges-L.-E.-Gh. Petit-Enghien Telegrafisten Sdt 37 626 JaPagina 626
BACKAERT Léon Ch. Brussel 14e Art 33-34 137 NeenPagina 137
BACKAERT Valère Elsene(Ixelles) 1e Jtv Sdt 35-36 227 JaPagina 227
BACKE Aimé St-Nicolas 4e Li ? 37 48 NeenPagina 048
BACKE Clément Lembeke 7e Li Sdt 37 122 NeenPagina 122
BACKE Cyrille B. Havré-Ville 5e Jtv 1e MdL 33-34 352 NeenPagina 352
BACKE Louis Sinaai-Waas 6e Jtv Sdt 38-39 399 JaPagina 399
BACKELAND Prosper Couillet 2e Art soldaat 36-37 133 JaPagina 133
BACKELAND Raymond Ellezelles 14e Li Sdt 38-39 204 JaPagina 204
BACKELANDT Michel Anderlecht 10e Li ? 37 295 NeenPagina 295
BACKELJAN Georges Tourcoing 4e Li 35-36 46 NeenPagina 046
BACKELJAUW Henri Antwerpen 6e Gen Sdt O.V. 33-34 488 JaPagina 488
BACKES Guillaume J Verviers 10e Art wachtmeester 36-37 323 NeenPagina 323
BACKMAN Alfred J E Elsene 11e Li sergeant 37-38 172 NeenPagina 172
BACKMES Gustave Wisembach 5e Jtv soldaat 37-38 375 JaPagina 375
BACKX Emiel Merksem 17e Li Sdt 38-39 129 JaPagina 129
BACKX Grégoire Dendermonde 4e L Sdt 34-35 546 NeenPagina 546
BACKX Pierre C Schaarbeek Gezondh.dienst soldaat 36-37 614 NeenPagina 614
BACKX Pierre C Schaarbeek Gezondh.dienst Sdt 35-36 666 NeenPagina 666
BACKX Pierre C Schaarbeek Gezondh.dienst Sdt 38-39 653 NeenPagina 653
BACKX Pierre C. Schaarbeek Gezondh.dienst Sdt 34-35 652 NeenPagina 652
BACKX Pierre-C. Schaarbeek Gezondh.dienst sdt 37-38 639 NeenPagina 639
BACKX Pierre-C. Schaarbeek Gezondh.dienst Sdt 37 652 NeenPagina 652
BACOT Arthur A J Wilrijk 7e Li Sdt 38-39 126 NeenPagina 126
BACQ Arthur-L. Vorst 9e Li Sdt 37 172 NeenPagina 172
BACQ Fernand J Gh Jodoigne 10e Li soldaat 37-38 270 JaPagina 270
BACQ Fernand J. Gh. Jh. Charleroi 4e Jtv sous-lieut. méd. pens. 34-35 231 NeenPagina 231
BACQUAERT Richard Wulpen 7e Art Sdt 38-39 74 NeenPagina 074
BACQUART Odon A.C. Doornik 9e Art Cpt adm. 33-34 224 NeenPagina 224
BACQUE Camiel Veurne 11e Li Sdt 38-39 190 NeenPagina 190
BACU Léon J.G. Jambes 22e Li Sdt 33-34 15 JaPagina 015
BADA Célestin L V Omal 19e Li Sdt-Brancardier 35-36 323 JaPagina 323
BADA Gaston L J Luik 4e Carab Sdt 38-39 457 NeenPagina 457
BADA Lambert J Chokier 11e Li Sdt 38-39 190 NeenPagina 190
BADA Raphaël W Jehay-Bodegnée 4e Gen Sdt 35-36 369 JaPagina 369
BADDING J Lambert Sclessin 6e Li soldaat 37-38 104 NeenPagina 104
BADEMER Julien H. Audergem 10e Li Sdt 33-34 253 JaPagina 253
BADET Louis A.J. Ampsin 14e Li Sdt 33-34 193 NeenPagina 193
BADIE Gentil L Schaarbeek 17e Art soldaat 37-38 411 JaPagina 411
BADISCO Jean Herzele 12e Li soldaat 36-37 188 NeenPagina 188
BADON J.-F.-Auguste Stembert 3e Jtv Sdt 37 399 NeenPagina 399
BADOT Albert Huy 5e Gen Sgt 35-36 445 JaPagina 445
BADOT Emile-L.-J.-Gh. Obaix 1e Gen Sdt 37 79 NeenPagina 079
BADOT François Luik 2e Gren Sdt 35-36 499 JaPagina 499
BADOT Gustave Somme-Vezin 6e Gen Sdt 38-39 497 JaPagina 497
BADOT Hector Thuillies 4e Art Sdt 34-35 335 NeenPagina 335
BADOT Léon Luttre 7e Li Sdt 33-34 103 JaPagina 103
BADOUX Emile Berchem(Antwerpen) 2e Gen Col 33-34 143 NeenPagina 143
BADOUX Joseph Antwerpen 5e Gen Col du Génie 33-34 399 NeenPagina 399
BADTS Victor Beersel 2e Li soldaat 36-37 6 JaPagina 006
BADY Ursma Epinois 1e Gren Sdt 37-38 461 NeenPagina 461
BAECK Ferdinand Etterbeek 3e Art Sdt 38-39 239 JaPagina 239
BAECK Jean-Baptiste Vorst 11e Li Sgt Maj 33-34 165 JaPagina 165
BAECK Pierre Lier 18e Li kapitein commandant 37-38 263 JaPagina 263
BAECKE Albert Ghlin 2e Carab-Cycl korporaal 36-37 520 JaPagina 520
BAECKE Augustinus Gent 14e Li soldaat 36-37 192 JaPagina 192
BAECKE Charles L Assenede 1e Gen soldaat 37-38 74 JaPagina 074
BAECKE Théophile D Teuven 2e Jtp brigadier 36-37 530 NeenPagina 530
BAECKELANDT Achille Kortrijk 4e Li Sdt 35-36 46 NeenPagina 046
BAECKELMANS Louis Berchem 1e Li soldaat 36-37 348 NeenPagina 348
BAECKENS Joseph E Merchtem 2e Gen Sgt 35-36 163 NeenPagina 163
BAECKER Omer St-André (F) 1e Zware Art 34-35 608 NeenPagina 608
BAECKEROOT Joseph M. L. Leuven 3e Li Sdt 34-35 31 NeenPagina 031
BAEE Joseph-A. Borgerhout 10e Art Sdt 37 337 NeenPagina 337
BAEIJENS Etienne Haaltert 4e Carab Sdt 37 463 JaPagina 463
BAEIJENS Robert P. J. Antwerpen 18e Li Sgt 34-35 283 NeenPagina 283
BAEKE August Gits 6e Art soldaat 36-37 466 NeenPagina 466
BAEKE Aîmé A Brugge 6e Art 35-36 513 NeenPagina 513
BAEKE Camiel A Sint-Michiels Brugge 19e Li soldaat 36-37 295 JaPagina 295
BAEKE Frans Waasmunster 3e Carab Sdt 38-39 437 JaPagina 437
BAEKELAND Omer Kemmel 1e Li kpl 37 364 NeenPagina 364
BAEKELAND Valère Duinkerke(F) 1e Jtp ? 37 551 NeenPagina 551
BAEKELANDT Frans Kruibeke 3e Jtv Sdt 37 399 NeenPagina 399
BAEKELANT Achiel C St-Andries-Brugge 23e Li Sdt 38-39 32 JaPagina 032
BAEKELANT Frans Antwerpen 1e Jtv Sdt 37 219 NeenPagina 219
BAEKELMANS Alphonse Schaarbeek 7e Li Sdt 33-34 110 NeenPagina 110
BAEKEN Charles E J Vorst Cycl 3 D.A. wachtmeester 36-37 488 NeenPagina 488
BAEKEN Charles E J Vorst Cycl 3 D.A. MdL 35-36 540 NeenPagina 540
BAEKEN Pierre F Herstal Art Luik Sdt 37-38 244 NeenPagina 244
BAEKEN Pierre F Herstal Art Luik Sdt 38-39 259 NeenPagina 259
BAEKEN Pierre-F. Herstal Art Luik Sdt 37 260 NeenPagina 260
BAEKMAN Louis Anderlecht 23e Li 37-38 36 NeenPagina 036
BAEL Charles Schaarbeek Telegrafisten Sgt 37 629 NeenPagina 629
BAELDE Henri S Antwerpen 2e Jtv Sdt 38-39 380 NeenPagina 380
BAELDE Joseph K A R Borgerhout 13e Li Kpl 35-36 319 NeenPagina 319
BAELDE Julius E Bonheiden 10e Li Sdt 35-36 302 JaPagina 302
BAELDE Karel Brugge 3e Li Sdt 37 31 NeenPagina 031
BAELDE Michel Westvleteren 16e Art soldaat 37-38 330 NeenPagina 330
BAELDE Pierre J Watermaal-Bosvoorde 23e Li soldaat 37-38 32 JaPagina 032
BAELDE Remy Lille 10e Li 35-36 309 NeenPagina 309
BAELDEN Germain Wulveringem 5e Gen Sdt 38-39 424 NeenPagina 424
BAELE Achille M Aalter 5e Jtv soldaat 37-38 379 NeenPagina 379
BAELE Alfons Elene 21e Li soldaat 37-38 356 JaPagina 356
BAELE Auguste Leisele 2e L Sdt 37-38 220 NeenPagina 220
BAELE C D Gustaaf Evergem 1e Gren Sdt 38-39 461 JaPagina 461
BAELE Georges Gentbrugge 4e Jtv ? 37 228 NeenPagina 228
BAELE Georges O Balegem 11e Li soldaat 37-38 172 NeenPagina 172
BAELE Gustaaf Hermelgem 21e Li ? 37 371 NeenPagina 371
BAELE Gustave L Leuze 13e Li eerste wachtmeester chef 36-37 291 NeenPagina 291
BAELE Jean-Baptiste Zeebrugge 7e Li Sdt 34-35 128 NeenPagina 128
BAELE Joseph-René Ellezelles 8e Li kpl 37 272 JaPagina 272
BAELE Jules-P. Merelbeke 10e Li Sdt 37 289 JaPagina 289
BAELE Louis Gent 4e Carab 35-36 485 NeenPagina 485
BAELE Léonce H Drongen 2e Li Sgt Foerier 37 6 JaPagina 006
BAELE Maurice P Gent 7e Art soldaat 37-38 69 NeenPagina 069
BAELE Odilon H. Brussel 3e Jtv Sdt 33-34 364 NeenPagina 364
BAELE Oscar Evergem-Rabot 4e JtV soldaat 37-38 207 JaPagina 207
BAELE Pierre Nieuwpoort 5e Gen 38-39 424 NeenPagina 424
BAELE Polydore Brussel 4e Carab Sgt 34-35 475 NeenPagina 475
BAELE Raymond Zwijnaarde 2e Li Sdt 38-39 12 NeenPagina 012
BAELEN Achille Luigne 10e Art Sdt 35-36 358 NeenPagina 358
BAELEN August Vinkem 17e Li Sdt 38-39 133 NeenPagina 133
BAELEN Cyriel C Zonnebeke 6e Li Sdt 38-39 107 JaPagina 107
BAELEN Henri Vlamertinge 14e Art Sdt 37 153 NeenPagina 153
BAELEN Henri Frankrijk 9e Art soldaat 36-37 239 NeenPagina 239
BAELEN René Waarschot 5e Art 37-38 401 NeenPagina 401
BAELEN Valère Oostende 2e Jtv 35-36 402 NeenPagina 402
BAELMANS Henri Brasschaat 7e Art ? 37 70 NeenPagina 070
BAELUS Alfons F Tervuren 12e Li soldaat 36-37 188 NeenPagina 188
BAEMTS Hubert H. Tervuren 1e Gen Adj 33-34 68 JaPagina 068
BAENS Joseph Pierrefite(F) 14e Li 35-36 222 NeenPagina 222
BAENS Mathieu Schoten 2e Gen 37-38 150 NeenPagina 150
BAENS Theodoor Molenbeersel 1e Carab soldaat 36-37 422 NeenPagina 422
BAERS Edouard L A Mechelen 2e Li Onderlt 35-36 12 NeenPagina 012
BAERT Adolphe Engeland 1e Carab ? 37 441 NeenPagina 441
BAERT Adolphe L L Gent 1e Carab korporaal 36-37 422 NeenPagina 422
BAERT Albert Roeselare 1e Gren Sdt 35-36 496 NeenPagina 496
BAERT Albert-V. Ronse(Renaix) 1e Li Sdt 37 364 NeenPagina 364
BAERT Alfons Sint-Amandsberg 1e gidsen soldaat 37-38 503 JaPagina 503
BAERT Arthur Ieper 2e Art Sdt 37 144 NeenPagina 144
BAERT Arthur J Borgerhout 15e Li soldaat 37-38 91 JaPagina 091
BAERT Astère-G.-A. St-Joost-ten-Node 22e Li Sdt 37 20 NeenPagina 020
BAERT C.-GENTIL Oudenaarde 2e Carab-Cycl Sgt 37 546 JaPagina 546
BAERT Camiel Sint-Amandsberg 19e Li soldaat 36-37 295 JaPagina 295
BAERT Camille Komen(Comines) 3e Gen ? 37 267 NeenPagina 267
BAERT Constantin onbekend 2e Gidsen ? 37 530 NeenPagina 530
BAERT Cyrille Camille St-Jan bij Ieper 16e Li Sdt 38-39 137 JaPagina 137
BAERT César Merelbeke 20e Li Sdt 37 320 NeenPagina 320
BAERT Edmond H Merelbeke 2e Li 38-39 12 NeenPagina 012
BAERT Edouard E Doornik 13e Belgian Field Art soldaat 37-38 565 JaPagina 565
BAERT Edouard E Doornik(Tournai) 13e Belgian Field Art Sdt 38-39 579 JaPagina 579
BAERT Emile Antwerpen 2e Art 37-38 587 NeenPagina 587
BAERT Emile Antwerpen 2e zware art soldaat 36-37 570 NeenPagina 570
BAERT Firmin Zaffelare 1e Gren Sdt 36-37 447 JaPagina 447
BAERT Gentil Kwatrecht 3e Jtv soldaat 37-38 389 NeenPagina 389
BAERT Georges L. O. Berchem(Antwerpen) 8e Li kpl 34-35 276 NeenPagina 276
BAERT Germain F A D Gent 16e Li 38-39 143 NeenPagina 143
BAERT Gustaaf Sint-Amandsberg 3e Jtv soldaat 36-37 383 NeenPagina 383
BAERT Henri Deerlijk 6e Jtv Sdt 34-35 415 NeenPagina 415
BAERT Henri M Vlamertinge 1e JtV soldaat 37-38 204 NeenPagina 204
BAERT Hippolyte Ronse 3e Jtv soldaat 36-37 377 JaPagina 377
BAERT Hubert Waregem 3e Li Sdt 37 25 JaPagina 025
BAERT Isidore Lokeren 18e Li 37-38 267 NeenPagina 267
BAERT Jan Baptiste Antwerpen 8e Li Sdt 38-39 271 JaPagina 271
BAERT Jean L. St-Jans-Molenbeek 2e Gen Sdt 34-35 162 JaPagina 162
BAERT Jerôme Ekeren 2e Gen Sdt 38-39 169 NeenPagina 169
BAERT Joseph R. Antwerpen 5e L Sdt 33-34 516 NeenPagina 516
BAERT Joseph-F. St-Niklaas-Waas 18e Li Sdt 37 281 JaPagina 281
BAERT Jozef Ardooie 22e Li soldaat 37-38 19 NeenPagina 019
BAERT Jozef P Berchem(Antwerpen) 18e Li Sdt 35-36 296 JaPagina 296
BAERT Jules Roeselare 2e Gidsen Sdt 35-36 557 NeenPagina 557
BAERT Jules Menen 2e Li 35-36 12 NeenPagina 012
BAERT Karel Roeselare 5e Jtv soldaat 37-38 379 NeenPagina 379
BAERT Leon Wommelgem 15e Li 37 99 NeenPagina 099
BAERT Leon J B Ronse(Renaix) 4e L Sdt 38-39 530 NeenPagina 530
BAERT Leopold Varsenare 23e Li soldaat 37-38 36 NeenPagina 036
BAERT Louis J M Brugge 24e Li Sdt 35-36 52 NeenPagina 052
BAERT Léon Beselare 17e Li soldaat 36-37 122 NeenPagina 122
BAERT Léon Knokke-Heist a/Zee 6e Li soldaat 36-37 107 NeenPagina 107
BAERT Léon D.A. Gent 17e Li Cpt 33-34 112 JaPagina 112
BAERT Léon-A. Lokeren 2e Gen Sdt 37 161 NeenPagina 161
BAERT Léopold-J.-P. Zeebrugge 24e Li Serg.-maj. 37 50 JaPagina 050
BAERT Maurice Ploegsteert 1e Carab Sgt 35-36 462 NeenPagina 462
BAERT Maurice Bezée 22e Li Sdt 37 15 JaPagina 015
BAERT Maurice J Antwerpen 2e gidsen brigadier 37-38 509 JaPagina 509
BAERT Maurice J Th Gent 7e Li sergeant foerrier 37-38 109 JaPagina 109
BAERT Michel Kortrijk 5e Art Sdt 37 413 NeenPagina 413
BAERT Octaaf A Ledeberg 22e Li soldaat 36-37 17 NeenPagina 017
BAERT Octave A. Gent Koloniale Troepen lieut. payeur 34-35 658 NeenPagina 658
BAERT Odile Wevelgem 5e Jtv Sdt 35-36 405 JaPagina 405
BAERT Oscar La Madeleine(F) 2e Gren Sdt 37 479 JaPagina 479
BAERT Petrus Wetteren 3e Jtv soldaat 37-38 389 NeenPagina 389
BAERT Polydoor Waasmunster 21e Li Sdt 38-39 368 NeenPagina 368
BAERT Robert Ledeberg 1e Gen soldaat 36-37 77 NeenPagina 077
BAERT Stephan E Passendale 6e Gen soldaat 37-38 489 NeenPagina 489
BAERT Théodoor Ledeberg 7e Art 36-37 69 NeenPagina 069
BAERT Valère Dottignies 1e Carab Sdt 37 435 JaPagina 435
BAERT Willem A Blankenberge 4e Jtv Sdt 38-39 223 JaPagina 223
BAERTEN Victor Diepenbeek 2e L Brig 35-36 248 NeenPagina 248
BAERTS Charles J. Deurne 8e Li Sdt (inv.) 33-34 243 NeenPagina 243
BAERTS Charles L. Berchem(Antwerpen) 15e Li kpl 34-35 106 NeenPagina 106
BAERTS Emiel Borgerhout 11e Li Sdt 38-39 190 NeenPagina 190
BAERTS Eugène Lummen 11e Li 35-36 194 NeenPagina 194
BAERTS Jozef Berchem(Antwerpen) 8e Art soldaat 37-38 135 JaPagina 135
BAERTS Pierre J. Ans Art Loopgraven Sdt 34-35 599 JaPagina 599
BAERTSOEN Adolphe Gent 10e Li Sdt 38-39 291 NeenPagina 291
BAERTSOEN Alfons Gentbrugge 14e Art Sdt 38-39 158 JaPagina 158
BAERTSOEN Julien Gent 4e Jtp Sdt 38-39 553 JaPagina 553
BAERVOETS Robert Oostende 10e Li Sdt 38-39 291 NeenPagina 291
BAERVOETS Siegfried J Elsene(Ixelles) 14e Li Sgt 35-36 212 JaPagina 212
BAES Albert A. Vorst 1e Jtv lieut. de rés. 34-35 223 NeenPagina 223
BAES Arthur A. Blankenberge 3e Jtv Sdt 1e kl. 34-35 404 NeenPagina 404
BAES Emiel Mechelen 14e Li Sdt 38-39 211 NeenPagina 211
BAES Emile Ch Gh Moerbeke-Waas 5e Gen Sdt 38-39 424 NeenPagina 424
BAES François J. Brussel 6e Li Kpl 33-34 97 NeenPagina 097
BAES Gustaaf-A.-V. Antwerpen 24e Li wachtmeester 37 50 JaPagina 050
BAES Jules A. Elsene(Ixelles) 1e Gidsen Maj hon.pens. 33-34 497 JaPagina 497
BAES Julien Waterloo 9e Li soldaat 37-38 160 NeenPagina 160
BAES Louis St-Jans-Molenbeek 9e Li Sgt 34-35 169 JaPagina 169
BAES Maurits Ieper 2e Art 35-36 144 NeenPagina 144
BAES Michel Zuun 2e Li Sdt 37 6 JaPagina 006
BAES O Edouard St-Andries-Brugge 2e Gren Sdt 38-39 470 JaPagina 470
BAES Raymond L. Etterbeek 10e Art Sdt 34-35 342 NeenPagina 342
BAES Richard D. Antwerpen 5e Li Cpt adm. 33-34 76 JaPagina 076
BAES Théodore Schaarbeek 9e Li ? 37 172 NeenPagina 172
BAES Victor A. Vorst 2e Gren 34-35 493 NeenPagina 493
BAESELEN Achiel Ramskapelle 8e Art Sdt 38-39 155 NeenPagina 155
BAESEN Englebert C Zaventem 1e Gren Opperwachtmeester 1e 35-36 496 NeenPagina 496
BAESENS Aloïs Moeskroen 4e Gen Sdt 37 348 JaPagina 348
BAESENS Ancel Mechelen 24e Li 34-35 59 NeenPagina 059
BAESENS Léon Eigenbrakel 7e Li Sdt 33-34 103 JaPagina 103
BAESKEN Léon Nederbrakel 13e Li soldaat 36-37 291 NeenPagina 291
BAESKENS Pierre-A.-H. Opbrakel 8e Li Sdt 37 278 NeenPagina 278
BAESSENS Frans Lebbeke 1e Jtv Sdt 35-36 227 JaPagina 227
BAETE Alphonse G. Gent 1e Li Adj 33-34 330 JaPagina 330
BAETE Fernand C. Oostende 2e Art Brig 33-34 127 NeenPagina 127
BAETE Florimond H St-Amandsberg 4e Li soldaat 37-38 46 NeenPagina 046
BAETE François F Gent 4e L soldaat 37-38 513 JaPagina 513
BAETE Gaston Vaux-s/Blaise (F) 16e Li 37-38 127 NeenPagina 127
BAETE Grégoire P M M Bredene 2e Jtv soldaat 36-37 357 JaPagina 357
BAETE Jean C A Gent 1e Zware Art Brig 35-36 624 NeenPagina 624
BAETE Jean-B. Roeselare 13e Art Sdt 37 74 NeenPagina 074
BAETE Laurent Brugge 1e Art Sdt 38-39 65 JaPagina 065
BAETE Leonce Brasschaat 15e Art Sdt 38-39 252 JaPagina 252
BAETE Lucien Brugge 14e Li Sdt 38-39 211 NeenPagina 211
BAETE Léon Sint-Amandsberg 14e Art wachtmeester 36-37 144 NeenPagina 144
BAETE Léon M. Gent 12e Li Sgt 34-35 205 NeenPagina 205
BAETE Philémon Zaffelare 6e Li soldaat 36-37 107 NeenPagina 107
BAETEMAN Louis Nieuwpoort 2e Carab Sdt 38-39 450 NeenPagina 450
BAETEN Adolf Overmere 5e Li 37-38 89 NeenPagina 089
BAETEN Alfons J Ravels 1e Carab-Cycl soldaat 36-37 519 NeenPagina 519
BAETEN Constant Impe 4e JtV soldaat 37-38 207 JaPagina 207
BAETEN Eduard H. Dendermonde 5e L Sdt 34-35 548 JaPagina 548
BAETEN Ernest E. Ledeberg 2e Li Cpt 33-34 13 NeenPagina 013
BAETEN F J gezegd René Ternat 2e Carab Sdt 35-36 471 JaPagina 471
BAETEN Frans P J Genk 11e Li Sdt 35-36 183 JaPagina 183
BAETEN Germain Melle Vervoerkorps 37-38 626 NeenPagina 626
BAETEN Germain Melle Vervoerkorps 38-39 638 NeenPagina 638
BAETEN Herman J; Antwerpen 6e Li Wm 1e kl. 33-34 97 NeenPagina 097
BAETEN Jan Baptist Lier 3e Art Sdt 38-39 239 JaPagina 239
BAETEN Jules F. Mol 2e Gren Sdt 34-35 487 JaPagina 487
BAETEN Léon Wetteren0 1e Art 36-37 64 NeenPagina 064
BAETEN Pierre S Melle 4e L soldaat 36-37 508 JaPagina 508
BAETENS Achille J B Gentbrugge 4e Art soldaat 36-37 318 NeenPagina 318
BAETENS Albinus Gent 3e Li Sdt 35-36 29 NeenPagina 029
BAETENS Arthur L Assebroek 1e Carab soldaat 36-37 422 NeenPagina 422
BAETENS Camiel-A.-H. Antwerpen 16e Li Sgt 37 133 JaPagina 133
BAETENS Corneille A Hoboken 4e JtV soldaat 37-38 214 NeenPagina 214
BAETENS Dominik Kerksken 4e Carab soldaat 37-38 451 NeenPagina 451
BAETENS Dominique Kerksken 2e Art sdt 37-38 585 JaPagina 585
BAETENS Désiré A. Namen 4e Gen Brig motocycliste 33-34 324 JaPagina 324
BAETENS Edgard Gent 12e Li 36-37 188 NeenPagina 188
BAETENS Eduard Lokeren 21e Li Sdt 38-39 368 NeenPagina 368
BAETENS Emiel Haaltert 5e Li soldaat 37-38 89 NeenPagina 089
BAETENS Frans Antwerpen 14e Li ? 37 208 NeenPagina 208
BAETENS Frans onbekend 1e Gen 33-34 71 NeenPagina 071
BAETENS Gaston F. Brussel 21e Li Sdt 33-34 340 NeenPagina 340
BAETENS Gustaaf St-Michiels-Brugge 17e Art Sdt 38-39 418 NeenPagina 418
BAETENS Gustaaf Kerksken 2e Art sdt 37-38 587 NeenPagina 587
BAETENS Gustave Deurne 7e Art 35-36 69 NeenPagina 069
BAETENS Gustave Deurne 7e Li ? 37 122 NeenPagina 122
BAETENS Hendrik Mechelen 6e Li Sdt 37 110 NeenPagina 110
BAETENS Hendrik Antwerpen 8e Li Sdt 37 278 NeenPagina 278
BAETENS Joseph Gent 10e Li 38-39 291 NeenPagina 291
BAETENS Joseph Boom 7e Li 37-38 115 NeenPagina 115
BAETENS Joseph C. Brussel 3e Jtv Sdt 33-34 364 NeenPagina 364
BAETENS Jozef J B Borgerhout 1e Zware Art Sdt 38-39 597 NeenPagina 597
BAETENS Liévin Bressoux 9e Art Sdt 37 247 JaPagina 247
BAETENS Louis J. Antwerpen 5e Li Sdt (inv.) 33-34 81 NeenPagina 081
BAETENS Oscar G Antwerpen 1e Carab soldaat 36-37 417 JaPagina 417
BAETENS Petrus D Lokeren 1e Carab Sdt 38-39 429 JaPagina 429
BAETENS Petrus J Moerbeke-Waas 4e Jtv Sdt 38-39 223 JaPagina 223
BAETENS Pierre J. Brussel 7e Li Sdt 34-35 128 NeenPagina 128
BAETENS Raymond Gent 4e Jtp soldaat 36-37 534 NeenPagina 534
BAETENS Théophiel J Merelbeke 3e Gen soldaat 36-37 255 NeenPagina 255
BAETS Armand G Brussel 5e Li ere kapitein 36-37 83 JaPagina 083
BAETS Jean F. Borsbeek 2e Zware Art 1e Wm 33-34 574 NeenPagina 574
BAETS Jean F. M. Schaarbeek 1e Gren 34-35 484 NeenPagina 484
BAETSELEER François Gent 1e Li ? 37 364 NeenPagina 364
BAETSELIER Domien Nederland 2e Li 38-39 12 NeenPagina 012
BAETSELIER Honoré Wetteren 2e Gen ? 37 161 NeenPagina 161
BAETSELIER Jules Wachtebeke 2e Carab-Cycl soldaat 36-37 522 NeenPagina 522
BAETSLE Joseph Ch Gent 8e Art wachtmeester 37-38 135 JaPagina 135
BAETSLEER Léon Gent 2e Carab soldaat 37-38 443 NeenPagina 443
BAEYEN Hector H A Knokke-Heist a/Zee 3e Li Sdt 35-36 23 JaPagina 023
BAEYEN Jean-Baptiste Melle 17e Li kpl 34-35 131 JaPagina 131
BAEYENS Achille Gentbrugge 19e Li Sdt 38-39 310 NeenPagina 310
BAEYENS Alfons Wetteren 9e Art Sdt 37-38 234 NeenPagina 234
BAEYENS Alphonse J Anderlecht 5e Gen Sdt 38-39 424 NeenPagina 424
BAEYENS Auguste ST. Lievens Esse 8e Li soldaat 37-38 261 NeenPagina 261
BAEYENS Camiel Kerksken 2e Li soldaat 37-38 7 JaPagina 007
BAEYENS Constant Liberchies 3e Art soldaat 36-37 227 JaPagina 227
BAEYENS César B. Zele 3e Jtv Sdt 34-35 404 NeenPagina 404
BAEYENS Edouard-G. Willebroek 7e Li Sdt 37 122 NeenPagina 122
BAEYENS Frans-F. Boom 9e Li Sdt 37 172 NeenPagina 172
BAEYENS François Schoonaarde 5e L Sdt 35-36 565 JaPagina 565
BAEYENS François St-Lievens-Esse 7e Art soldaat 37-38 69 NeenPagina 069
BAEYENS François X Erpe 22e Li soldaat 36-37 17 NeenPagina 017
BAEYENS Gustave Luik 14e Li Kpl 33-34 187 JaPagina 187
BAEYENS Hector Wetteren 23e Li soldaat 37-38 36 NeenPagina 036
BAEYENS Hubert C St-Pieters Jette Koloniale Troepen Cpt Com 35-36 671 JaPagina 671
BAEYENS Jacques F. Aalst 1e Art Sdt 34-35 73 NeenPagina 073
BAEYENS Joseph Lede 5e Jtv 37-38 379 NeenPagina 379
BAEYENS Jules-E.-A. Luik 1e Li Brig 37 364 NeenPagina 364
BAEYENS Leon Moeskroen Art Meetd Brig 38-39 609 NeenPagina 609
BAEYENS Louis J. M. Schoten 18e Li cap. honoraire 34-35 283 NeenPagina 283
BAEYENS Léon Moeskroen Art Meetd brig 37-38 595 NeenPagina 595
BAEYENS Léon Moeskroen Art Meetd Brig 37 612 NeenPagina 612
BAEYENS Michel Leffinge 1e JtV 37-38 204 NeenPagina 204
BAEYENS Oscar Balegem 7e Li Sdt 37 122 NeenPagina 122
BAEYENS Philemon J A Okegem 4e JtV sergeant 37-38 207 JaPagina 207
BAEYENS Prosper Gent 23e Li ? 37 39 NeenPagina 039
BAEYENS Théodore Ch. Leuven 12e Li Sdt 33-34 174 JaPagina 174
BAEYENS Théophiel Assenede 17e Art soldaat 37-38 412 NeenPagina 412
BAEYENS Willy B.F. Brussel 14e Li Cpt B.E.M. 33-34 193 NeenPagina 193
BAFCOP Maurice Reningelst 11e Li soldaat 36-37 176 NeenPagina 176
BAGAGE Henri J Anderlecht 2e Carab 38-39 450 NeenPagina 450
BAGAGE Lucien Adinkerke 3e Li ? 37 31 NeenPagina 031
BAGE René A.L. Brussel 1e Gren Kpl 33-34 457 NeenPagina 457
BAGEIN Georges G. Kapellen 16e Li Sdt 34-35 143 NeenPagina 143
BAGEIN Joseph Wasquelier (F) 9e Li 34-35 179 NeenPagina 179
BAGGEN Martin Brussel 8e Li Adj 35-36 286 JaPagina 286
BAGGERMAN Adolphe L St-Pieters-Jette 1e Gren Sdt 36-37 447 JaPagina 447
BAGUE Albert S. Berchem(Antwerpen) 1e Li Sdt 34-35 367 NeenPagina 367
BAGUE Prosper E. Antwerpen Militaire Draadloze Telegrafie kpl 34-35 630 NeenPagina 630
BAGUE Prosper O Antwerpen Militaire Draadloze Telegrafie korporaal 36-37 586 NeenPagina 586
BAGUE Prosper O Antwerpen Militaire Draadloze Telegrafie Kpl 35-36 641 NeenPagina 641
BAGUE Prosper O. Antwerpen Militaire Draadloze Telegrafie Kpl 33-34 586 NeenPagina 586
BAGUET Eugene H Elsene(Ixelles) 14e Li Sdt 38-39 211 NeenPagina 211
BAGUET Hubert Julien Charleroi 1e Li cap. hon. de rés. pens. 34-35 360 JaPagina 360
BAGUET Jean F.J.M. Lier 8e Li Kpl v.g. 33-34 238 JaPagina 238
BAGUET Paul J.-J. Winenne 1e Zware Art S.M. cl. 11 34-35 608 NeenPagina 608
BAGUET Raymond J.O. Jambes 1e Zware Art MdL 33-34 567 JaPagina 567
BAGUETTE Guillaume Luik 12e Li ? 37 196 NeenPagina 196
BAGUETTE J Jaak K Hoboken 9e Art Sdt 38-39 247 JaPagina 247
BAIBAL Julien F Verviers 11e Li soldaat 37-38 172 NeenPagina 172
BAIBAY G J F Henri Verviers 14e Li korporaal 37-38 187 JaPagina 187
BAICHEZ Fernand Gaillemarde-La Hulpe 4e Gen soldaat 36-37 334 JaPagina 334
BAIJOT Charles A. Morlanwelz 3e Art 1er mar. des logis 34-35 239 JaPagina 239
BAIJOT J Arthur Bertrix 3e Carab soldaat 37-38 434 NeenPagina 434
BAIJOT Julien Nollevaux 13e Li Sdt 37 304 NeenPagina 304
BAIL Georges Cuesmes 3e Jtv 38-39 394 NeenPagina 394
BAIL Henri Herstal 4e L soldaat 36-37 508 JaPagina 508
BAIL Maximilien Bouffioulx 1e jtv soldaat 36-37 210 NeenPagina 210
BAILLET Fernand E J Antwerpen 17e Li soldaat 37-38 121 NeenPagina 121
BAILLEUL Albert A. Frankrijk 1e Li 33-34 335 NeenPagina 335
BAILLEUL Alfons Ramskapelle 4e Art Sdt 38-39 329 NeenPagina 329
BAILLEUL Camille Frankrijk 4e jtv 36-37 218 NeenPagina 218
BAILLEUL Cyrille Alveringem 8e Art 37-38 137 NeenPagina 137
BAILLEUL Désiré H Kaaskerke 1e Gren Sdt 38-39 467 NeenPagina 467
BAILLEUL Elie Frankrijk 2e Jtv 38-39 380 NeenPagina 380
BAILLEUL Englebert Brugge 20e Li Wm 1e kl. 33-34 295 NeenPagina 295
BAILLEUL Hendrik Alveringem 2e Gren Sdt 37-38 467 NeenPagina 467
BAILLEUL Jules Poperinge 15e Art soldaat 36-37 243 JaPagina 243
BAILLEUL Julien Oostende 12e Li ? 37 196 NeenPagina 196
BAILLEUL Lucien Ch. Brussel 8e Art 1e Sgt Maj 33-34 131 NeenPagina 131
BAILLEUL Maurice G Oostende 2e Carab soldaat 37-38 443 NeenPagina 443
BAILLEUL Odile Erquinghem(F) 23e Li 34-35 40 NeenPagina 040
BAILLEUL Pamphile A dit Charles Brussel 4e Art Sdt 38-39 327 JaPagina 327
BAILLEUX Georges Ankara(Turkije) 5e Gen 37-38 417 NeenPagina 417
BAILLEZ M Odon Meslin l'Evêque 3e Jtv soldaat 37-38 389 NeenPagina 389
BAILLIEN Léon J Luik 2e Li Sdt 35-36 12 NeenPagina 012
BAILLIERE Charles Oostende 23e Li ? 37 39 NeenPagina 039
BAILLIEUL Ernest Frankrijk 2e Carab 36-37 435 NeenPagina 435
BAILLIEUL Jules Thury (F) 2e Jtp 38-39 550 NeenPagina 550
BAILLIEUL Victor Zillebeke 1e Carab soldaat 36-37 422 NeenPagina 422
BAILLIEUX Fernand A. Arlon(Aarlen) 10e Li Sdt 34-35 293 NeenPagina 293
BAILLIEZ Désiré P L Ganshoren 1e Gren Sdt 35-36 496 NeenPagina 496
BAILLIU Emile Villeurbanne(F) 2e Li 33-34 13 NeenPagina 013
BAILLON Germain F P Baasrode 6e Li soldaat 37-38 99 JaPagina 099
BAILLON Louis Oudergem 2e Art 35-36 144 NeenPagina 144
BAILLOT Léon J.Gh. Gembloux 13e Li 1e Sgt 33-34 270 NeenPagina 270
BAILLY Adelin A Vorst 10e Li Sdt 35-36 309 NeenPagina 309
BAILLY Adrien Frankrijk 1e Li 36-37 348 NeenPagina 348
BAILLY Arthur E Trivières 22e Li soldaat 36-37 13 JaPagina 013
BAILLY Camille J. Binche 12e Art Brig 33-34 480 NeenPagina 480
BAILLY Clément J H A Verviers 5e Li Sdt 35-36 85 JaPagina 085
BAILLY Edmond L J Bressoux 4e Gen soldaat 36-37 338 NeenPagina 338
BAILLY Edouard-F. Brussel 4e Carab Sdt 37 463 JaPagina 463
BAILLY Evangeliste Binche 4e Jtv Sdt 38-39 230 NeenPagina 230
BAILLY Fernand-Louis Zeebrugge 2e Jtv adjudant 37-38 364 JaPagina 364
BAILLY Hector-J. Péronnes-lez-Binche 7e Li Sgt 37 115 JaPagina 115
BAILLY Jean Bapt Binche 2e Jtv Sdt 35-36 395 JaPagina 395
BAILLY Jean-Baptiste Brussel 7e Li Sdt 34-35 128 NeenPagina 128
BAILLY Joseph H Luik 23e Li Sgt 35-36 31 JaPagina 031
BAILLY Joseph O.J. Herstal 4e Jtv Sdt 1e cl. 33-34 203 JaPagina 203
BAILLY Joseph Th B Elsene 2e Jtv Sgt 35-36 402 NeenPagina 402
BAILLY Jules Ch F Maurage 12e Li soldaat 37-38 176 JaPagina 176
BAILLY Lambert Montegnée Rijdende Art Sdt 35-36 594 NeenPagina 594
BAILLY Louis J. Brasschaat 11e Art Adj 33-34 389 NeenPagina 389
BAILLY Marcel H O J Esneux 5e L wachtmeester 36-37 513 NeenPagina 513
BAILLY Maurice E J Bray 7e Li sergeant 36-37 111 JaPagina 111
BAILLY Maurice J. Qeudeghien 6e Jtv Sdt 33-34 369 JaPagina 369
BAILLY Michel J B Vorst 5e Art eerste wachtmeester 37-38 401 NeenPagina 401
BAILLY Paul H.M.J. Goyet 1e Zware Art Sdt 33-34 570 NeenPagina 570
BAILLY Pierre J H St-Pieters-Jette 2e Gren Kpl 36-37 459 NeenPagina 459
BAILY Georges A M Hornu 5e Li Sdt 35-36 85 JaPagina 085
BAILYU Gustaaf M J Knokke-Heist a/Zee 3e Li soldaat 36-37 21 JaPagina 021
BAIRE Honoré Haine St.Pierre 1e Gren Kpl 33-34 449 JaPagina 449
BAIRIN Maurice R Chênée 2e gidsen soldaat 36-37 505 NeenPagina 505
BAISE Donat F Bergen(Mons) Art Meetd Brig 38-39 607 JaPagina 607
BAISE Donat, F. Bergen(Mons) Art Meetd Brig 37 611 JaPagina 611
BAISE Donat-F. Bergen Art Meetd brig 37-38 593 JaPagina 593
BAISE Edouard J Soignies 2e Jtv soldaat 36-37 365 NeenPagina 365
BAISE Jules E Ath 8e Li Sdt 38-39 271 JaPagina 271
BAISIER Albert J F Gh Leuven 21e Li Sdt 35-36 387 JaPagina 387
BAISIEU Georges Kaïn-Doornik 3e Jtv 35-36 418 NeenPagina 418
BAISIEUX Auguste Doornik 3e Jtv Sdt 33-34 355 JaPagina 355
BAISIPONT Sylvain Jumet 11e Li Sdt 35-36 183 JaPagina 183
BAIWIR Basile Beyne-Heusay 17e Li soldaat 36-37 122 NeenPagina 122
BAIWIR Clément J.F. Luik 12e Li Adj 33-34 182 NeenPagina 182
BAIWIR Hubert-F.-J. Vaux s/Chèvremont 14e Li Sdt 37 201 JaPagina 201
BAIWIR Hyacinthe-J. Beyne-Heusay 17e Li Sdt 37 129 NeenPagina 129
BAIWIR Jean-J.-H. Beyne-Heusay 3e Gen Sdt 37 267 NeenPagina 267
BAIWIR Joseph J.J. Bressoux 11e Li Sdt 33-34 165 JaPagina 165
BAIWIR Martin V J Luik 20e Li soldaat 36-37 307 NeenPagina 307
BAIWIR Norbert H J Arbrefontaine 12e Li Sdt 38-39 195 JaPagina 195
BAIX Arthur A Anderlues 2e Li soldaat 37-38 7 JaPagina 007
BAIX Louis Jemappes 3e Jtv Sdt 37 393 JaPagina 393
BAIX Louis Jemappes 3e Jtv Sdt 37 399 NeenPagina 399
BAJART Jules J F Anhée-s/Meuse 1e Carab soldaat 37-38 428 NeenPagina 428
BAJOT A Jules J Fumal 5e Gen soldaat 37-38 417 NeenPagina 417
BAJOT Dieudonné St-Servais-Namen 2e Li Sdt 38-39 7 JaPagina 007
BAKELAND Aimé J Mechelen 1e Carab Sdt 35-36 462 NeenPagina 462
BAKELAND Raymond Gent 13e Art Sdt 34-35 79 JaPagina 079
BAKELANTS Alfons Lichtaart 7e Li Sdt 38-39 119 JaPagina 119
BAKELANTS Frans Wetteren 12e Li Sdt 34-35 205 NeenPagina 205
BAKELANTS L.-Edmond Aarschot 2e Gen Sgt 37 158 JaPagina 158
BAKELANTS Lodewijk-K.-E. Zichem Pont-Pion-Cycl Sdt 37 580 NeenPagina 580
BAKEN Charles Oudergem 15e Art 35-36 269 NeenPagina 269
BAKEN Georges Ukkel 2e Zware Art 35-36 628 NeenPagina 628
BAKKAERT Victor Houdeng-Goegnies 24e Li Sdt 37 50 JaPagina 050
BAKKELANTS Jan-J. Geel 7e Li Sdt 37 122 NeenPagina 122
BAKKERS Charles F A Elsene 2e Carab-Cycl Sgt Maj 1e 35-36 575 NeenPagina 575
BAKKERS Jean N Kinrooi 2e Carab Brig 35-36 477 NeenPagina 477
BAKKERS Joseph Berchem 3e Art soldaat 36-37 227 JaPagina 227
BAKX Gérard-L. Berchem(Antwerpen) 17e Li Sgt 37 129 NeenPagina 129
BAL Aloïs F Leuven 3e Art 36-37 231 NeenPagina 231
BAL Arthur Lokeren 20e Li Sdt 38-39 319 NeenPagina 319
BAL Charles Antwerpen 1e Gen 36-37 77 NeenPagina 077
BAL Edmond Kontich 4e Carab Sdt 37 463 JaPagina 463
BAL Edward Melsele 6e Gen 37-38 489 NeenPagina 489
BAL Emile Hoboken 20e Li Sdt 37 320 NeenPagina 320
BAL Frans Antwerpen 2e Art 38-39 151 NeenPagina 151
BAL Frans Aalst Batt.Art.te Paard 2 D.C. soldaat 36-37 542 JaPagina 542
BAL François A. J. Dinant Koloniale Troepen major pens. 34-35 657 JaPagina 657
BAL Georges B.A. Antwerpen 15e Li Lt Res 33-34 83 JaPagina 083
BAL Hubert Hensies 7e Art MdL 35-36 66 JaPagina 066
BAL J.-B.-Louis Mechelen 2e L wachtmeester 37 235 NeenPagina 235
BAL Jean Jumet 9e Art Sdt 38-39 247 JaPagina 247
BAL Jean J St-Niklaas 2e Gen Sdt 38-39 169 NeenPagina 169
BAL Jean L. Kapellen 18e Li Sgt 33-34 245 JaPagina 245
BAL Joseph Mechelen 10e Li Sdt 34-35 293 NeenPagina 293
BAL Joseph J Hemiksem 13e Li Sdt 38-39 295 JaPagina 295
BAL Jules Zonnebeke 1e Jtp soldaat 36-37 526 NeenPagina 526
BAL Laurent Gent 18e Li 38-39 283 NeenPagina 283
BAL Laurent L Borgerhout 16e Li Lt d Res 35-36 132 JaPagina 132
BAL Michel Watermaal(Watermael) 6e Art Adj 33-34 471 JaPagina 471
BAL P Frans Niel 18e Li Kpl 38-39 279 JaPagina 279
BAL Petrus Antwerpen 23e Li Sdt 38-39 32 JaPagina 032
BAL Petrus Boom 2e Gidsen Sdt 38-39 523 NeenPagina 523
BAL Pierre Schaarbeek 7e Art soldaat 37-38 65 JaPagina 065
BAL Pierre Schaarbeek 7e Art Sdt 38-39 71 JaPagina 071
BAL Pieter R. Niel 17e Li kpl 34-35 135 NeenPagina 135
BAL Théophile G. onbekend 13e Art Sdt en activité 1A.Gent 33-34 65 NeenPagina 065
BALAINCE Cyrille D St-Lambrechts-Woluwe 23e Li Kpt Kom 38-39 37 NeenPagina 037
BALAMBA Jean Brussel 1e Carab Sdt 33-34 414 NeenPagina 414
BALAMBA Jean Schaarbeek 1e Carab soldaat 36-37 422 NeenPagina 422
BALANCE Pierre J. Angleur 2e Zware Art Sdt 33-34 572 JaPagina 572
BALANCIER Pierre J Andrimont Art Loopgraven Sdt 35-36 617 NeenPagina 617
BALAND Arthur Herchies 5e Jtv Sdt 35-36 410 NeenPagina 410
BALAND Fernand A Grivegnée-Liège 2e Gren Sdt 36-37 456 JaPagina 456
BALAND Julien J Boussu 24e Li Sdt 38-39 55 NeenPagina 055
BALAND Léon F Boussu 1e Gidsen Sdt 35-36 549 JaPagina 549
BALANT Maurice J Gh Gerpinnes 1e Li soldaat 36-37 342 JaPagina 342
BALATE Fernand L J J Brussel 1e Jtv Kpl 35-36 227 JaPagina 227
BALAU Daniel-J.-Gh. Wanze 7e Li Sdt 37 122 NeenPagina 122
BALBAERT Alphonse Assebroek 2e Jtv 38-39 380 NeenPagina 380
BALBAERT Pierre L Brugge 23e Li soldaat 36-37 36 NeenPagina 036
BALBEUR Ernest F Virton-St-Mard 9e Li Kpl 35-36 169 JaPagina 169
BALBEUR Julien Th. Brussel 13e Li Kpl 33-34 270 NeenPagina 270
BALCAEN Antoine Fayt-lez-Manage Vervoerkorps sdt 37-38 625 JaPagina 625
BALCAEN Antoine Fayt-lez-Manage Vervoerkorps Sdt 37 641 JaPagina 641
BALCAEN Antoine Fayt-lez-Manage Vervoerkorps Sdt 38-39 637 JaPagina 637
BALCAEN Arsene Béclers 4e Carab Sdt 38-39 454 JaPagina 454
BALCAEN Emile Wattrelos (F) 1e Gren 37-38 461 NeenPagina 461
BALCAEN Fernand Pecq 2e Li soldaat 37-38 13 NeenPagina 013
BALCAEN Gaston R Bevere-Oudenaarde 1e Li soldaat 36-37 348 NeenPagina 348
BALCAEN Gustaaf Zwevegem 9e Li Sdt 35-36 169 JaPagina 169
BALCAEN Gustaaf J Gent Zoeklichten Sdt 38-39 629 JaPagina 629
BALCAEN Henri A Oostende 3e Li soldaat 36-37 28 NeenPagina 028
BALCAEN Jean R Ronse(Renaix) 6e Jtv Sgt 38-39 402 NeenPagina 402
BALCAEN Jean V Ronse(Renaix) 21e Li Sdt 38-39 368 NeenPagina 368
BALCAEN Joseph C. Berchem(Antwerpen) 2e L Sdt 34-35 236 NeenPagina 236
BALCAEN Jules Evergem 10e Art soldaat 36-37 323 NeenPagina 323
BALCAEN Jules A Wortegem 1e Li Sdt 38-39 355 JaPagina 355
BALCAEN Kamiel L. J. Zwijnaarde 2e Zware Art Sdt 34-35 612 NeenPagina 612
BALCAEN Maurice Zwevegem 2e Carab Sdt 37 458 NeenPagina 458
BALCAEN Oscar J Bevere-Oudenaarde 1e Carab Kpl 38-39 429 JaPagina 429
BALCAEN Remi Zwevegem 2e Carab Sdt 35-36 471 JaPagina 471
BALCAEN Remi Waregem 4e Jtv Sdt 37 222 JaPagina 222
BALCAEN Rene A Gent 7e Art soldaat 37-38 65 JaPagina 065
BALCAEN Régule J Chièvres 2e Jtv soldaat 37-38 364 JaPagina 364
BALCAEN Victor Bissegem 3e Art Sdt 37 242 NeenPagina 242
BALCOP Camiel Poperinge 10e Art Sdt 37 337 NeenPagina 337
BALDERDOOD Henri St-Gillis 2e Carab 38-39 450 NeenPagina 450
BALDERDOOD Victor J. Tongeren 16e Li kpl 34-35 143 NeenPagina 143
BALDEWIJNS Joseph M J Borgloon 1e Carab Sdt 35-36 455 JaPagina 455
BALDEWYNS Jean-G.-J. Rocour Art Loopgraven Sdt 37 592 NeenPagina 592
BALDRY Guillaume A Brugge 5e Gen Sdt 38-39 421 JaPagina 421
BALDUCK Emile-J. Huisse 21e Li Sdt 37 367 JaPagina 367
BALDUCK Philémon Montignies-sur-Sambre 23e Li soldaat 36-37 31 JaPagina 031
BALDUYCK Remi Izegem 2e Carab soldaat 36-37 435 NeenPagina 435
BALEINE Alphonse Gent 1e Gren Sdt 38-39 467 NeenPagina 467
BALEINE Camille M Gent 2e Li sergeant 36-37 11 NeenPagina 011
BALEINE Henri Ghlin 1e Gren Adj 33-34 457 NeenPagina 457
BALEMANS Louis-H. Borgerhout Zoeklichten Sdt 37 632 JaPagina 632
BALENGHIEN Gustave A. Brussel 9e Li 2 ch. fr. 34-35 179 NeenPagina 179
BALESTRIE Marcel-F.-J.-J. Brussel 4e L major 37 535 NeenPagina 535
BALET Oscar Schaarbeek 8e Li soldaat 37-38 254 JaPagina 254
BALEUX Désiré Marche-lez-Ecaussines 23e Li Sdt 34-35 40 NeenPagina 040
BALGAEN Henri Rekkem 3e Jtv Sdt 37 399 NeenPagina 399
BALIEU Armand E Montignies-le-Tilleul 14e Li Sdt 35-36 222 NeenPagina 222
BALIEU Jean Bergen 1e Jtp MdLchef 33-34 527 JaPagina 527
BALIEUS Raymond E.J. Luik 1e Gren Sdt 33-34 449 JaPagina 449
BALIGANT Alphonse Ecaussines-Lalaing 17e Li Sdt 37 129 NeenPagina 129
BALIN Eugène Frankrijk 20e Li ? 37 320 NeenPagina 320
BALIS Emile F Brussel 5e Gen reserve kapitein-commandant 36-37 412 NeenPagina 412
BALIS Jean Machelen 4e Jtp Adj 33-34 540 NeenPagina 540
BALK Armand Darnital lze Rouen(france) 9e Li 33-34 159 NeenPagina 159
BALK Jean A. Frankrijk 3e Carab 33-34 423 NeenPagina 423
BALLAT Maurice J. Jupille 12e Li Cpt 33-34 174 JaPagina 174
BALLE Luc F. Jumet-Gohissart 9e Art Brig 34-35 247 JaPagina 247
BALLE Lucien Waudrez-lez-Binche 22e Li soldaat 36-37 17 NeenPagina 017
BALLE Victor G. Brussel 14e Li Lt Gen hon. 33-34 193 NeenPagina 193
BALLEGEER AchielA Moerbrugge-Oostkamp 4e Li Sdt 38-39 41 JaPagina 041
BALLEGEER Edmond J B Ukkel 6e Art wachtmeester 37-38 474 NeenPagina 474
BALLEGEER Jean-Baptiste Vorst 20e Li Sdt 33-34 287 JaPagina 287
BALLEGEER Maurice Deurne 2e Gen Sdt 33-34 143 NeenPagina 143
BALLEGEER Michel Blankenberge 3e Li Sdt 38-39 30 NeenPagina 030
BALLENGHIEN Auguste Esplechin 9e Art Brig 38-39 250 NeenPagina 250
BALLET Joseph Th Aarschot 1e Art Sdt 38-39 65 JaPagina 065
BALLEUX Fernand-J. Haine-St-Pierre 1e Jtv Sdt 37 219 NeenPagina 219
BALLEUX Léon A. Ath 1e Li 33-34 335 NeenPagina 335
BALLEZ Hippolyte Warquignies 1e Zware Art Sdt 35-36 621 JaPagina 621
BALLEZ Pierre J.V. Elsene(Ixelles) 1e Jtp Sdt 33-34 527 JaPagina 527
BALLIEU Louis Lodelinsart 6e Li sergeant 36-37 107 NeenPagina 107
BALLIEUX Oscar V J St-Amand-Fleurus 2e Carab Sdt 35-36 471 JaPagina 471
BALLIEUX Prosper Antwerpen 21e Li ? 37 371 NeenPagina 371
BALLIN Armand Gent 2e Jtv Sdt 38-39 380 NeenPagina 380
BALLINGS Henri J K Hamont 21e Li Sdt 35-36 391 NeenPagina 391
BALLION Maurice Westende 23e Li 35-36 36 NeenPagina 036
BALLMAN Léon B Etterbeek 2e Art Sdt 35-36 144 NeenPagina 144
BALLMAN Maurice St-Gillis 17e Art MdL 35-36 442 NeenPagina 442
BALLOEY André J B A G Oostende 3e Carab soldaat 37-38 434 NeenPagina 434
BALLY Henri-J. Boechout 14e Art 1e wachtmeester 37 153 NeenPagina 153
BALON Auguste Frasnes lez Buissenal 6e Jtv Sdt 33-34 377 NeenPagina 377
BALON Vital-Claude Frassen 10e Li Sgt 35-36 302 JaPagina 302
BALOT André L J Sint-Pieters-Woluwe 12e Art reserve luitenant 36-37 470 NeenPagina 470
BALOT Jean M.J.Gh. Gembloux 3e Jtv Cpt pens. 33-34 364 NeenPagina 364
BALOT Pierre J J St-Kruis-Brugge 4e Li reserve luitenant administrateur 37-38 46 NeenPagina 046
BALS Henri A Verviers 1e Li Sgt 35-36 378 JaPagina 378
BALSACQ Armand Brussel 5e Gen Sdt 38-39 421 JaPagina 421
BALSEAU Désiré Céroux-Mousty 13e Li wachtmeester 37-38 283 JaPagina 283
BALTEAU Séraphin P. Luik 12e Li Cpt Cmd 33-34 174 JaPagina 174
BALTHASART Jean T.G. Chênée 5e Art Adj 33-34 380 JaPagina 380
BALTHAZAR Emiel Gent 11e Li Sdt 38-39 185 JaPagina 185
BALTHAZAR Florent Groot-Brittannië 2e Carab 36-37 435 NeenPagina 435
BALTHAZAR Gaspard-M. Gent 1e Gen Sgt 37 76 JaPagina 076
BALTHAZAR Gustaaf C. F. A. Leuven 1e Jtv onderluitenant 34-35 216 JaPagina 216
BALTHAZAR Joseph V Bois-de-Breux 12e Li Sdt 38-39 201 NeenPagina 201
BALTIA(BARON) Herman Brussel 1e Gidsen Lt Gen retr. 33-34 497 JaPagina 497
BALTUS Antoine L Seraing s/Meuse Auto-Kanonnen Rusland Sdt 38-39 563 JaPagina 563
BALTUS Antoine L Seraing-sur-Meuse Auto-Kanonnen Rusland soldaat 36-37 545 JaPagina 545
BALTUS Antoine L Seraing-sur-Meuse Auto-Kanonnen Rusland soldaat 37-38 551 JaPagina 551
BALTUS Antoine-L. Seraing s/Meuse Auto-Kanonnen Rusland Sdt 37 573 JaPagina 573
BALTUS Guillaume J M Ensival 4e Carab Sgt 35-36 481 JaPagina 481
BALTUS Julien M. A. Verviers 12e Li Sdt 34-35 196 JaPagina 196
BALTUS Léonard Verviers 2e Carab Sdt 34-35 460 JaPagina 460
BALTUS Orthon A.A. Parijs(F) 3e Gen 33-34 234 NeenPagina 234
BALTUS Willy J.N.M. Brussel 4e Carab Sdt 33-34 445 NeenPagina 445
BALYU Arthur Brussel 1e Jtv Sgt 34-35 223 NeenPagina 223
BALZA Jean Gh Sauvenière 1e Carab korporaal 36-37 417 JaPagina 417
BALZAT Alfred J Ottignies 2e Carab Brig 35-36 471 JaPagina 471
BALZAT Joseph D Gh Bossières 19e Li soldaat 36-37 295 JaPagina 295
BAMBORST Richard St-Gillis 11e Li Sgt 37 177 JaPagina 177
BAMBUST Jean B Antwerpen 2e Gen 35-36 163 NeenPagina 163
BAMELIS Fernand E.J. Antwerpen 2e Zware Art MdLchef V.G. 33-34 572 JaPagina 572
BAMELIS Firmin Oostvleteren Pont-Pion-Cycl Sdt 37 580 NeenPagina 580
BAMELIS Gaston Woesten 10e Art Brig 37 337 NeenPagina 337
BAMELIS Marcel Woesten 18e Li Kpl 38-39 283 NeenPagina 283
BAMPS M Joseph Kuringen 7e Li soldaat 37-38 109 JaPagina 109
BAMPS Philibert Tienen 1e Gen soldaat 37-38 77 NeenPagina 077
BAMS Calixte Schaarbeek 9e Li Sdt 38-39 180 NeenPagina 180
BAMS Ferdinand Deurne 2e Zware Art Sdt 38-39 599 JaPagina 599
BAMS Pieter J Hasselt 11e Li Sdt 35-36 194 NeenPagina 194
BAMS Remy St-Jans-Geest 4e Gen Sdt 38-39 346 JaPagina 346
BANCKAERT Charles Moeskroen 5e Art MdL 35-36 432 NeenPagina 432
BANCKAERT Jan A. Brussel 10e Art Sdt 34-35 342 NeenPagina 342
BANCKAERT Richard J. G. Nimy 1e Jtp adj 34-35 564 NeenPagina 564
BANGELS Alphonse C. Mortagne du Nord(france) 4e Carab 33-34 445 NeenPagina 445
BANGELS Auguste G Hasselt 19e Li Kpl 35-36 323 JaPagina 323
BANGELS H.-Gustave Landen 24e Li Sdt 37 50 JaPagina 050
BANK Barthélémy Frankrijk 1e Li 35-36 384 NeenPagina 384
BANKEN Joseph M Bilzen 22e Li Sdt 35-36 19 NeenPagina 019
BANNEUX Gaston L Etterbeek 1e Gren Sgt 35-36 496 NeenPagina 496
BANSART Marc V Luik Cycl 6 D.A. soldaat 36-37 492 NeenPagina 492
BANSART Marc V Luik Cycl 6 D.A. Sdt 35-36 544 NeenPagina 544
BANSART Marc V. Luik Cycl 6 D.A. Sdt 34-35 526 NeenPagina 526
BAPS Louis J H Hasselt 15e Li Sdt 35-36 99 NeenPagina 099
BAPTIST Emile Grammont 5e Gen Adj 37 429 NeenPagina 429
BAPTIST Emile-Jean Tilleur 6e Gen Sgt 33-34 488 JaPagina 488
BAPTIST Henri Tilleur 7e Li sergeant 36-37 116 NeenPagina 116
BAPTIST Jean H. Ukkel 15e Art Cpt Res 33-34 228 NeenPagina 228
BAPTIST Joseph-V. Angleur 15e Art Sdt 37 255 NeenPagina 255
BAPTIST Louis A Berchem 6e Jtv Sdt 35-36 422 JaPagina 422
BAPTIST Léopold A Kuringen 6e Jtv soldaat 36-37 391 NeenPagina 391
BAPTISTE Achille L A Seraing-sur-Meuse 3e Li sergeant 36-37 21 JaPagina 021
BAPTISTE Louis Deurne Koloniale Troepen 36-37 622 NeenPagina 622
BAR Adonis F. Léopoldville(congo) 6e Gen 33-34 491 NeenPagina 491
BAR Alfred Pâturages 8e Art Sdt 35-36 146 JaPagina 146
BAR Charles Gent 1e Li ? 37 364 NeenPagina 364
BAR Léonis Audergem 1e Gren Sdt 34-35 484 NeenPagina 484
BARA Libin Art Namen Sdt 38-39 343 JaPagina 343
BARA Auguste Doornik 6e Jtv Sdt 33-34 369 JaPagina 369
BARA Eugène Couillet 21e Li Sdt 35-36 387 JaPagina 387
BARA Louis J. Kaïn 4e Li Sdt 33-34 42 NeenPagina 042
BARA Marcel J Libin Art Namen soldaat 37-38 333 JaPagina 333
BARA Raoul Ch G Binche 5e Gen Sdt 35-36 449 NeenPagina 449
BARAS Jean Frankrijk Vervoerkorps 36-37 604 NeenPagina 604
BARAS Louis J. Brussel 4e Jtv Brig chauffeur 33-34 207 NeenPagina 207
BARATTO Adrien Ieper 17e Art soldaat 36-37 406 NeenPagina 406
BARATTO Daniel Tourcoing(F) 13e Li 35-36 319 NeenPagina 319
BARATTO Jozef Borgerhout 16e Li Sdt 38-39 143 NeenPagina 143
BARATTO Pierre Ukkel 14e Art soldaat 36-37 142 JaPagina 142
BARATTO Theodore J Elsene(Ixelles) Cycl 1 D.A. Sdt 38-39 505 NeenPagina 505
BARATTO Théodore J Elsene Cycl 1 D.A. soldaat 37-38 495 NeenPagina 495
BARBAIX Edgard Ch J Gent 2e Li korporaal 37-38 7 JaPagina 007
BARBAIX Emile A Bergen(Mons) 19e Li Sdt 38-39 310 NeenPagina 310
BARBAIX Fernand V. L. Lessines 6e Jtv 34-35 415 NeenPagina 415
BARBAIX Jean L. Doornik 3e Jtv Cpt 33-34 364 NeenPagina 364
BARBAIX Joseph Lessines 4e Jtp soldaat 37-38 542 NeenPagina 542
BARBAIX Jules Lessines 2e Jtv Sdt 37 381 NeenPagina 381
BARBAIX Louis F Bergen(Mons) 9e Li Sdt 35-36 169 JaPagina 169
BARBAIX Mansuède-J.-B. Lessines 3e Gen Sdt 37 267 NeenPagina 267
BARBASON Henri F A Verviers 12e Li Lt 35-36 198 JaPagina 198
BARBASON Hervé Bouge 10e Li Adj 38-39 291 NeenPagina 291
BARBAY Philippe Ath 5e Jtv Sdt 34-35 393 NeenPagina 393
BARBE Auguste Antwerpen 2e Art ? 37 144 NeenPagina 144
BARBE Augustin Ploegsteert-Bizet 4e jtv soldaat 36-37 213 JaPagina 213
BARBE Edouard Wilrijk 22e Li 38-39 18 NeenPagina 018
BARBE Joseph Vorst 6e Art soldaat 36-37 466 NeenPagina 466
BARBE Jules Ploegsteert 4e Jtv ? 37 228 NeenPagina 228
BARBE Pierre Anderlecht 2e Li Sdt 34-35 6 JaPagina 006
BARBENSONT René L.L. Binche 5e Jtv Lt pens. 33-34 352 NeenPagina 352
BARBERIEN Joseph Heist-op-den-Berg 1e Gen soldaat 37-38 74 JaPagina 074
BARBEZ Cyrille Frankrijk 12e Art 35-36 519 NeenPagina 519
BARBEZ Henri Dikkebus 17e Li Sdt 34-35 135 NeenPagina 135
BARBEZ Maurice Henri Voormezele 10e Art Sdt 38-39 332 JaPagina 332
BARBEZ Richard Voormezele 2e Art 37-38 134 NeenPagina 134
BARBIAUX Maximilien A Jemappes 1e Gren Brig 37-38 461 NeenPagina 461
BARBIAUX René-H.-A.-Gh. Auvelais 9e Li Sdt 37 166 JaPagina 166
BARBIAUX Réné H. Auvelais(france) 9e Li 33-34 159 NeenPagina 159
BARBIAUX Urbain Assebroek 13e Li Sdt 38-39 301 NeenPagina 301
BARBIER Albert Reims(F) 4e Gen 38-39 349 NeenPagina 349
BARBIER Armand Houdeng-Goegnies 6e Art mar. des logis chef 34-35 497 JaPagina 497
BARBIER Camille Duinkerke(F) 1e Li ? 37 364 NeenPagina 364
BARBIER Camille Oostende 21e Li Sdt 38-39 368 NeenPagina 368
BARBIER Daniel Beveren a/d Yzer 7e Art Sdt 37 70 NeenPagina 070
BARBIER Edgard G. Leffe-Dinant 13e Li Sdt 34-35 297 JaPagina 297
BARBIER Ernest A Charleroi 4e Li Kpl 35-36 41 JaPagina 041
BARBIER Evence F. Houdeng-Aimeries 11e Li Sdt 34-35 193 NeenPagina 193
BARBIER Felix J B Fleurus 4e L Sdt 38-39 527 JaPagina 527
BARBIER Fernand-J.-GH. Fontaine-l'Evêque 1e Jtv Serg.-maj. 37 219 NeenPagina 219
BARBIER Florent Ch J Marchienne-au-Pont 1e Zware Art MdL 35-36 624 NeenPagina 624
BARBIER François J. St-Gillis Militaire Luchtvaart Sdt 33-34 582 JaPagina 582
BARBIER Guillaume A. M. C. Namen 8e Art cap.-com. rés. 34-35 151 JaPagina 151
BARBIER Hector Eggewaartskapelle 3e Carab Sdt 38-39 441 NeenPagina 441
BARBIER Henri Blankenberge 8e Li 34-35 276 NeenPagina 276
BARBIER Henri Veurne 8e Li Kpl 35-36 286 JaPagina 286
BARBIER Henri Elsene(Ixelles) Art Loopgraven Sdt 38-39 589 NeenPagina 589
BARBIER Honoré Gent 1e Gidsen wachtmeester 37 523 NeenPagina 523
BARBIER Jean A Angleur Art Luik Sdt 37-38 243 JaPagina 243
BARBIER Jean A Angleur Art Luik soldaat 36-37 247 JaPagina 247
BARBIER Jean A Angleur Art Luik Sdt 38-39 257 JaPagina 257
BARBIER Jean-A. Angleur Art Luik Sdt 37 259 JaPagina 259
BARBIER Julien R Brugge 8e Li Sdt 38-39 277 NeenPagina 277
BARBIER Léon F. Charleroi 4e Jtv Sdt 33-34 207 NeenPagina 207
BARBIER Léon-B. Waarschoot 5e Jtv Sdt 37 389 NeenPagina 389
BARBIER Maurice Tamines 3e Gen sergeant 36-37 251 JaPagina 251
BARBIER Maurice N A Couillet 2e Jtv Adj 1e Kl 35-36 402 NeenPagina 402
BARBIER René Feignies (F) Afweergeschut 34-35 578 NeenPagina 578
BARBIERE Arthur Charleroi 16e Li soldaat 36-37 130 NeenPagina 130
BARBIERE Gaston-A.-M.-J. Verviers 21e Li Sdt 37 367 JaPagina 367
BARBIERE Marcel P E E M J Luik 11e Li Sdt 35-36 183 JaPagina 183
BARBIEUR Theodore Doel 3e Li Sdt 38-39 30 NeenPagina 030
BARBIEUX Adolphe J B Wasmuel 1e Gen Sdt 38-39 82 JaPagina 082
BARBIEUX Albéric Bergen(Mons) 14e Li brigadier chauffeur 34-35 213 NeenPagina 213
BARBIEUX Charles-C. Brussel Telegrafisten Sdt 37 629 NeenPagina 629
BARBIEUX Eugene F Basècles 4e Carab Kpl 38-39 457 NeenPagina 457
BARBIEUX Fernand Quaregnon 4e Gen soldaat 37-38 341 NeenPagina 341
BARBIEUX Jean-Baptiste Hornu 17e Li Sgt 35-36 123 JaPagina 123
BARBIEUX Pierre J.A. Wasmuel 2e Carab Sdt 33-34 436 NeenPagina 436
BARBIEUX Victor L J Ellezelles 7e Li Kpl 38-39 119 JaPagina 119
BARBIEZ Charles Oostende 11e Li Sdt 34-35 185 JaPagina 185
BARBIO Robert F. A. Brugge 15e Li kpl 34-35 106 NeenPagina 106
BARBIOT Georges F Thieu 3e Carab soldaat 36-37 424 JaPagina 424
BARBIOT Léon Leval-Trahegnies 2e Jtp Brig 37 557 NeenPagina 557
BARBO Victor J. Mechelen Pont-Pion-Cycl Sdt 33-34 553 JaPagina 553
BARBRY Cyrille Moeskroen 4e Li soldaat 36-37 41 JaPagina 041
BARBY Omer Nieuwkerke 3e Li Sdt 38-39 30 NeenPagina 030
BARCA Charles-A. St-Gillis 6e Gen Sdt 37 504 JaPagina 504
BARCHON Emile F.J.G. Pepinster 5e L Sdt 33-34 516 NeenPagina 516
BARCHY Nestor G Awans 1e Carab soldaat 36-37 422 NeenPagina 422
BARCY Emile F Gh St-Lambrechts-Woluwe 2e L Adj 35-36 246 JaPagina 246
BARDAU Hubert Leernes 1e Li Sdt 35-36 378 JaPagina 378
BARDEZ Lucien C Waterloo 1e JtV soldaat 37-38 204 NeenPagina 204
BARDIAU Eugène Givry 1e Art Sdt 37 65 NeenPagina 065
BARDIAU Sylvain J Gh Baulers 1e Carab soldaat 37-38 423 JaPagina 423
BARDIAUX Auguste F. C. Fayt-lez-Manage 4e Jtv Sdt 34-35 231 NeenPagina 231
BARDIAUX Hector-L. La Louvière 1e Li Sdt 37 364 NeenPagina 364
BARDIJN Frans G. Zuun 5e Li Sdt 34-35 93 JaPagina 093
BARDIJN Gaston Oostende 3e Li 35-36 29 NeenPagina 029
BARDIJN Gilles Halle 2e Carab kpl 34-35 460 JaPagina 460
BARDIJN Marcel-C. Boechout 17e Li Sdt 37 129 NeenPagina 129
BARDIJN Théophile Halle 9e Li Sdt 37 166 JaPagina 166
BARDIJN Victor Ieper 7e Li soldaat 37-38 109 JaPagina 109
BARDYN Camille Warneton Cycl 1 D.A. soldaat 36-37 483 JaPagina 483
BARDYN Camille Warneton Cycl 1 D.A. Sdt 35-36 537 JaPagina 537
BARDYN Hector Passendale Art Loopgraven sdt 37-38 574 NeenPagina 574
BARDYN Henri-D. Antwerpen 4e Carab Sdt 37 463 JaPagina 463
BARDYN Jules Frelinghen (F) 1e Gren 37-38 461 NeenPagina 461
BARDYN Julien O. Puy de Dôme (F) 2e Gren 33-34 466 NeenPagina 466
BARDYN Léopold Ieper 3e Li Sdt 37 31 NeenPagina 031
BARDYN Urbain Lille 20e Li 38-39 319 NeenPagina 319
BARE A C E dit Gustave Luik 1e Zware Art Sdt 35-36 621 JaPagina 621
BARE Antoine Brussel 2e Jtv Sdt 35-36 395 JaPagina 395
BARE Edmond Antwerpen 10e Art soldaat 37-38 323 JaPagina 323
BARE Jean Luik 2e Jtv korporaal 36-37 365 NeenPagina 365
BAREAU Ernest A. Antwerpen 15e Li Sdt 34-35 101 JaPagina 101
BAREE Joseph A. St-Gillis 1e Li Sgt 33-34 330 JaPagina 330
BAREE Joseph J onbekend 1e Art Sdt 35-36 64 NeenPagina 064
BARET Daniel F L Jumet 6e Li Cpt Pens 35-36 103 JaPagina 103
BARET Leon Ham-s/Heure 6e Li sergeant 37-38 104 NeenPagina 104
BARETTA Maurice Ukkel 7e Art eerste wachtmeester 37-38 69 NeenPagina 069
BARETTE Charles J Schaarbeek 9e Li luitenant 36-37 162 NeenPagina 162
BARETTE Emile J Marcinelle 3e Jtv Sdt 38-39 394 NeenPagina 394
BARETTE Henri J Elsene(Ixelles) 10e Li Sdt 35-36 309 NeenPagina 309
BARETTE Karel J.J. Mechelen 17e Li Sdt 33-34 112 JaPagina 112
BAREY Lambert J. Couthuin 3e Li kpl 34-35 31 NeenPagina 031
BAREZ Fernand L Ligne 5e Li soldaat 37-38 83 JaPagina 083
BAREZ Victor La Louvière 1e Carab Sdt 35-36 455 JaPagina 455
BARGIBANT Antoine Parijs(F) 12e Art 33-34 480 NeenPagina 480
BARGIBANT Léopold J. Roucourt-Roë 17e Art Sdt 34-35 431 JaPagina 431
BARIAUX Armand Tubize 2e Carab Sdt 35-36 477 NeenPagina 477
BARIDON Alfred Genappe 9e Li eerste sergeant 37-38 154 JaPagina 154
BARIDON Léon J. Gh. Genappe 3e Li Sdt 34-35 31 NeenPagina 031
BARIGAND Henri E. J. G. Nijvel 8e Li Serg.-maj. 34-35 276 NeenPagina 276
BARIGAND Joseph Arlon(Aarlen) 10e Li 1ste sergeant klaroenblazer 37-38 279 NeenPagina 279
BARISEAU Georges Rumes 16e Li 33-34 122 NeenPagina 122
BARISEAU Valère Frankrijk 4e Li 36-37 46 NeenPagina 046
BARLA Jules J E Verviers Art Loopgraven wachtmeester 36-37 560 NeenPagina 560
BARNABE Louis-G.-H. Verviers 12e Li Sdt 37 186 JaPagina 186
BARNICH Dominique Luik 2e Zware Art MdL 35-36 628 NeenPagina 628
BARNICH Eugène F. C. Gh. Namen 1e L maréchal des logis 34-35 327 JaPagina 327
BARNICH F Ignace J Eprave 6e Art werkman 37-38 471 JaPagina 471
BARNICH Lucien J. Brussel 8e Li Adj 33-34 243 NeenPagina 243
BARNSCHEIDT Alphonse St-Gillis 1e Carab Sdt 38-39 435 NeenPagina 435
BARON Arthur Neuve-Eglise 18e Art Sdt 34-35 511 NeenPagina 511
BARON Fernand E. C. Schaarbeek 4e Li Sdt 34-35 52 NeenPagina 052
BARON Jean F Brussel 2e Gidsen Brig 35-36 557 NeenPagina 557
BARON Jean J. Flémalle-Grande 13e Art Sdt 34-35 79 JaPagina 079
BARON Leon Walshoutem Spoorwegkorps Sdt 38-39 643 JaPagina 643
BARON Léon Wals Houthem Spoorwegkorps Sdt 33-34 598 JaNiet beschikbaar
BARON Léon Walshoutem Spoorwegkorps sdt 37-38 629 JaPagina 629
BARON Léon Walshoutem Spoorwegkorps Sdt 35-36 660 JaNiet beschikbaar
BARON Léon Walshoutem Spoorwegkorps Sdt 37 644 JaPagina 644
BARON Léon Wals-Houtem Spoorwegkorps soldaat 36-37 606 JaPagina 606
BARONHEID Georges P. Luik 7e Art M.d;L. 33-34 62 NeenPagina 062
BARONHEID Léopold-J.-B.-J. Visé 1e Carab Sgt 37 435 JaPagina 435
BARONIUS Adelin Gent 14e Li ? 37 208 NeenPagina 208
BARONIUS Liévin Sint-Amandsberg 4e Art soldaat 37-38 316 JaPagina 316
BARRA Hilaire Handzame 3e Jtv 38-39 394 NeenPagina 394
BARRA Jules Koekelare 3e Art Sdt 38-39 243 NeenPagina 243
BARRAS Constantin A J Malèves-Sainte-Marie-Wastinnes 9e Art wachtmeester 36-37 239 NeenPagina 239
BARRAS Joseph Gh Thorembais-Saint-Trond 19e Li soldaat 36-37 295 JaPagina 295
BARRAT Edouard P Luik 3e Li soldaat 36-37 21 JaPagina 021
BARRE Edmond J Gh Schaarbeek 6e Jtv Sdt 38-39 402 NeenPagina 402
BARRE Emile J Gh Dampremy 1e Gren Sgt Maj 35-36 496 NeenPagina 496
BARRE Georges Wautier-Braine 12e Li Sdt 33-34 174 JaPagina 174
BARRE Maurice Mechelen 7e Li Sdt 34-35 128 NeenPagina 128
BARREAUX Joseph Velaine s/Sambre Militaire Luchtvaart Sdt 34-35 626 NeenPagina 626
BARREMAECKER Joseph St-Kruis-Brugge 2e Carab 35-36 477 NeenPagina 477
BARREZ Auguste Aalst 1e jtv 36-37 210 NeenPagina 210
BARREZ Léon Aalst 10e Li Sdt 34-35 286 JaPagina 286
BARREZ Marceau Tourcoing(F) Vervoerkorps 34-35 646 NeenPagina 646
BARREZ Odilon Vellereille le Brayeux 6e Li Kpl 33-34 91 JaPagina 091
BARREZ Pieter L Denderleeuw 1e Art Wm 38-39 65 JaPagina 065
BARRI Frans Mechelen 1e Jtv Sdt 38-39 220 NeenPagina 220
BARRIZEELE Jules Proven 21e Li Sdt 37 371 NeenPagina 371
BARROIS Edgard G.T. Brussel 1e Gidsen MdL 33-34 497 JaPagina 497
BARROO Jules E Brussel 20e Li Sdt 38-39 315 JaPagina 315
BARRY Pierre Mechelen 20e Li Sdt 38-39 319 NeenPagina 319
BARSELEER Raymond Zomergem 1e Li soldaat 37-38 354 NeenPagina 354
BARTELS Louis Antwerpen 7e Li Sdt 35-36 121 NeenPagina 121
BARTELS Mathieu-N. Herstal 2e L Sdt 37 235 NeenPagina 235
BARTH Henri A Anderlecht 6e Gen Adj 38-39 499 NeenPagina 499
BARTHELEMY Emile A.J. St-Gillis 19e Li Sgt Maj 33-34 283 NeenPagina 283
BARTHELEMY Gustave F. E. Fosses 19e Li Sdt 34-35 314 NeenPagina 314
BARTHELEMY Joseph Boussu-Bois 19e Li soldaat 36-37 295 JaPagina 295
BARTHELEMY Louis J Cugnon-s/Semois 4e JtV soldaat 37-38 214 NeenPagina 214
BARTHELEMY Octave J E Huy 13e Li wachtmeester 36-37 285 JaPagina 285
BARTHELEMY Ovide-J. Souverain-Wandre 15e Art Sdt 37 255 NeenPagina 255
BARTHELEMY René-J. Elsene(Ixelles) 7e Art Sdt 37 70 NeenPagina 070
BARTHELS Albert Oostende 2e Zware Art 34-35 612 NeenPagina 612
BARTHELS Maurice J.H. Binche 5e L Brig 33-34 516 NeenPagina 516
BARTHOLOME Aimé J R Ghlin 4e Carab soldaat 36-37 443 NeenPagina 443
BARTHOLOME Antoine Toernich-Udange Rijdende Art Brig 35-36 593 JaPagina 593
BARTHOLOME Emile Sanary-sur-Meuse (F) 10e Li 34-35 293 NeenPagina 293
BARTHOLOME Emile Katanga (Congo) 5e Art 35-36 432 NeenPagina 432
BARTHOLOME Franz J Saive-Wandre 18e Li soldaat 37-38 263 JaPagina 263
BARTHOLOME Henri J. Luik 22e Li Sdt 33-34 15 JaPagina 015
BARTHOLOME Herman T. V. Quaregnon 15e Art mar. des logis 34-35 256 NeenPagina 256
BARTHOLOME Jean-B.-J. Dison 21e Li Sdt 37 367 JaPagina 367
BARTHOLOME Jean-P.-J. Dison 1e Jtp Sdt 37 550 JaPagina 550
BARTHOLOME Joseph E. Lomden 14e Li Sdt 33-34 193 NeenPagina 193
BARTHOLOME Léon E Rebecq-Rognon 13e Li korporaal 37-38 291 NeenPagina 291
BARTHOLOME Maurice M. N. Luik 14e Li kpl 34-35 213 NeenPagina 213
BARTHOLOME Victor L.H.J. Jupille 14e Li Sdt v.g. 33-34 187 JaPagina 187
BARTHOLOMEES Gustave Gent 1e Li 35-36 384 NeenPagina 384
BARTHOLOMEES Jules R. Ottenburg 1e Jtp Brig 34-35 562 JaPagina 562
BARTHOLOMEES Louis Tervuren 7e Art Sdt 33-34 62 NeenPagina 062
BARTHOLOMEESEN Camiel J L Schoten 18e Art Brig 38-39 492 NeenPagina 492
BARTHOLOMEESEN Joseph F Brasschaat 10e Li 1e Sgt briefdrager 38-39 291 NeenPagina 291
BARTHOLOMEEUSEN Fr.J. Deurne 17e Li Sdt 33-34 116 NeenPagina 116
BARTHOLOMEUS Désiré C H Schaarbeek 5e Jtv Sdt 35-36 410 NeenPagina 410
BARTHOLOMEUS Florent Menen 10e Li soldaat 36-37 276 JaPagina 276
BARTHOLOMEUS Louis O Laarne 8e Art brigadier 37-38 135 JaPagina 135
BARTHOLOMEUS Omer Pollinkhove 4e Art 37-38 320 NeenPagina 320
BARTHOLOMEUS Philemon Stavele 5e Art soldaat 37-38 398 JaPagina 398
BARTIER Albert V Namen 10e Art Lt d'Adm 35-36 358 NeenPagina 358
BARTIER Evarist Ieper 20e Li soldaat 37-38 309 NeenPagina 309
BARTIER Godefroid Raoul Voormezele 10e Art Sdt 38-39 332 JaPagina 332
BARTIER Joseph Elisabethville(Belgisch-Congo) 14e Li 35-36 222 NeenPagina 222
BARTIER Jérôme Houtem 5e Jtv Sdt 37 384 JaPagina 384
BARTIER Robert Belgisch-Kongo 4e Gen 36-37 338 NeenPagina 338
BARTOLOME Henri L. Ans 1e Li Sdt 33-34 335 NeenPagina 335
BARTZ Ivan-F.-P Verviers 14e Li Sdt 37 208 NeenPagina 208
BARUK Gaston L Manasque (FR) 1e gidsen 37-38 505 NeenPagina 505
BARVAUX André Luik 3e Li Sdt 33-34 25 JaPagina 025
BARVAUX Jules J Marloie 14e Li Sdt 35-36 212 JaPagina 212
BARY Charles Brussel Vervoerkorps 38-39 638 NeenPagina 638
BARY Charles Brussel II Vervoerkorps ? 37 641 NeenPagina 641
BARY Emile Courcelles 5e Li Sdt 37 84 JaPagina 084
BARY Eugène Elsene 1e Jtp ere luitenant-kolonel 36-37 526 NeenPagina 526
BARY Germain Brussel II Vervoerkorps 37-38 626 NeenPagina 626
BARY Gustave Oudergem 2e Carab Sgt Foerier 35-36 477 NeenPagina 477
BARZEELE Alois E.C. Vorst 8e Li Sdt 33-34 243 NeenPagina 243
BARZEELE Arthur C F Hoesselt 11e Li Sdt 35-36 194 NeenPagina 194
BARZEELE Charles E Elsene 3e Carab soldaat 37-38 431 JaPagina 431
BARZEELE Michel Bulskamp 11e Li Sdt 38-39 185 JaPagina 185
BARZEELE Richard J E Elsene 2e Jtv soldaat 37-38 364 JaPagina 364
BARZIN Antoine Erquelinnes 19e Li Sdt 33-34 283 NeenPagina 283
BARZIN Hubert J Somme-Leuze 5e Gen soldaat 37-38 415 JaPagina 415
BARZIN Marcel Ukkel 8e Li Kpl 35-36 293 NeenPagina 293
BAS François J. L. Hasselt 6e Gen Sdt 34-35 514 JaPagina 514
BAS Guillaume Grâce-Berleur 11e Li Sdt 38-39 190 NeenPagina 190
BAS Henri Hasselt 14e Li Sdt 35-36 212 JaPagina 212
BAS Jan-A. Genk 14e Li Sdt 37 208 NeenPagina 208
BAS Lodewijk H St-Pieters Jette Telegrafisten Sgt Maj 35-36 646 NeenPagina 646
BAS Pierre H. Hennuyères 14e Li Sdt 34-35 208 JaPagina 208
BAS Pieter-H. Zwartberg 11e Li Sdt 37 177 JaPagina 177
BASCOURT Charles Emile Brussel 7e Li Sdt 34-35 121 JaPagina 121
BASCOURT Fernand J. Péruwelz 1e Li kpl 34-35 360 JaPagina 360
BASCOURT Georges Péruwelz 18e Li Sgt Maj 33-34 245 JaPagina 245
BASELIER Léon Gent 3e Li soldaat 36-37 21 JaPagina 021
BASIAUX Edgard Algerije 1e Gen 35-36 79 NeenPagina 079
BASIEAUX Auguste-C.-H.-J. Luik 2e L Sdt 37 233 JaPagina 233
BASIEUX Alphonse J. Ch. Jambes 15e Li Sgt 34-35 106 NeenPagina 106
BASLE Edmond J. Brasschaat 4e L Adj 33-34 510 NeenPagina 510
BASMADJAN Caloust Antwerpen 17e Li Sdt 37 125 JaPagina 125
BASSAERT Marcel J.B. Ledeberg 21e Li Cpt adm.Res 33-34 340 NeenPagina 340
BASSE Charles-L. Estaimbourg 7e Li Sdt 37 115 JaPagina 115
BASSE Louis E J Néchin Cycl 5 D.A. Sdt 38-39 509 JaPagina 509
BASSELAIRE Alexis Rèves 8e Art Sdt 37 146 JaPagina 146
BASSELIER François Ninove 1e Carab soldaat 37-38 428 NeenPagina 428
BASSELIER Louis Angre 2e Jtv 1e Sgt Maj 33-34 346 NeenPagina 346
BASSENS August Mortsel 3e Li Sdt 35-36 29 NeenPagina 029
BASSEZ Victor Ch.J. Roisin 8e Li Sdt 33-34 238 JaPagina 238
BASSIAUX Camille J Fumal 14e Li sergeant 37-38 187 JaPagina 187
BASSINE Jules Falisolle 1e Jtp Brig 34-35 564 NeenPagina 564
BASSINNE Jules-F.-J. Anderlecht 6e Li Sdt 37 110 NeenPagina 110
BASTAENS Frans Kessel-Lo 2e Gen Sdt 34-35 164 NeenPagina 164
BASTEEN Auguste J Sint-Pieters-Woluwe 22e Li soldaat 36-37 13 JaPagina 013
BASTELENS François Oudergem 2e Carab soldaat 36-37 430 JaPagina 430
BASTELEUS François Schaarbeek 10e Li 37 295 NeenPagina 295
BASTELEUS Joseph Brussel 14e Li Sdt 33-34 187 JaPagina 187
BASTENIER Firmin L. Erquelinnes 1e Jtv Sgt 33-34 201 NeenPagina 201
BASTENIER Marcel-L. Marche-lez-Ecaussines 2e Carab sold. 37 458 NeenPagina 458
BASTENIER Marius Kuregem 6e Li Sgt 35-36 109 NeenPagina 109
BASTENIER Maurice-V.-O. St-Pieters-Jette 17e Li Sgt 37 125 JaPagina 125
BASTEYN François Ukkel 9e Li 36-37 162 NeenPagina 162
BASTEYNS Joseph Sint-Gillis Dendermonde 12e Li soldaat 36-37 188 NeenPagina 188
BASTIAANS Auguste Ukkel Pont-Pion-Cycl Sdt 35-36 602 JaPagina 602
BASTIAEN Lodewijk Antwerpen 13e Li Sdt 35-36 313 JaPagina 313
BASTIAENS Bernard Pierre Oudergem 6e Li Sdt 35-36 103 JaPagina 103
BASTIAENS Florent Deurne 15e Art Sdt 35-36 269 NeenPagina 269
BASTIAENS François M L Deurne 15e Art brigadier 36-37 244 NeenPagina 244
BASTIAENS Frederic F Aalst 19e Li Sdt 38-39 310 NeenPagina 310
BASTIAENS Gaston Audergem 6e Art Sdt 34-35 502 NeenPagina 502
BASTIAENS J Remi Olen-St-Jozef Art Loopgraven Sdt 38-39 585 JaPagina 585
BASTIAENS Jan F J Merksem 12e Li korporaal 36-37 188 NeenPagina 188
BASTIAENS Jan L. Antwerpen 7e Art Wm 33-34 61 NeenPagina 061
BASTIAENS Jean Baptiste St-Jans-Molenbeek 13e Art Brig 38-39 78 NeenPagina 078
BASTIAENS Jean-Baptiste Brussel Vervoerkorps soldaat 36-37 604 NeenPagina 604
BASTIAENS Jean-Marie Aalst 14e Li Sdt 33-34 187 JaPagina 187
BASTIAENS Jozef F. Mortsel 20e Li Sdt 34-35 323 NeenPagina 323
BASTIAENS Lambert J Geel 2e Jtp soldaat 36-37 530 NeenPagina 530
BASTIAENS P Joseph Geel 5e Li Sdt 38-39 90 JaPagina 090
BASTIAENS Pierre Mol St-Jan 2e Jtp Sdt 35-36 585 NeenPagina 585
BASTIAENSEN Frans J Deurne 1e Art soldaat 36-37 64 NeenPagina 064
BASTIAENSENS Alfons Kapellen 18e Li Adj 33-34 245 JaPagina 245
BASTIAENSSENS Henri Leuven 4e L eerste wachtmeester 37-38 513 JaPagina 513
BASTIEN Emile J Dailly 19e Li sergeant 37-38 297 JaPagina 297
BASTIEN F Joseph Antwerpen 4e Gen Sdt 38-39 346 JaPagina 346
BASTIEN Fernand Naast 1e jtv soldaat 36-37 202 JaPagina 202
BASTIEN Georges Gent 1e Li Sgt fourrier 33-34 335 NeenPagina 335
BASTIEN Henri-J. Leupegem 19e Li kpl 37 309 JaPagina 309
BASTIEN Leon Oudenaarde 3e Jtv Sdt 38-39 394 NeenPagina 394
BASTIEN Liban E Ronse(Renaix) 7e Art Wm 38-39 71 JaPagina 071
BASTIEN Oswald M.J.L. Gent 22e Li 1e Sgt 33-34 15 JaPagina 015
BASTIEN Richard Gent 2e Li Sdt 37 12 NeenPagina 012
BASTIN Adhemar A H Montignies-s/Sambre 1e JtV soldaat 37-38 204 NeenPagina 204
BASTIN Aimé J.-L. Marcinelle 22e Li Sdt 34-35 19 NeenPagina 019
BASTIN Albert A. Luik 1e Jtv Cpt Cmd 33-34 196 JaPagina 196
BASTIN Albert L M Bovrinnes 8e Art Branc 38-39 152 JaPagina 152
BASTIN Alexandre D. Visé 4e Gen Sdt 33-34 326 NeenPagina 326
BASTIN Alexis J M Verviers 4e Jtv Adj 35-36 237 JaPagina 237
BASTIN Alfons Herent 2e Carab-Cycl Sdt 38-39 539 JaPagina 539
BASTIN Alfred F J Gh Marcinelle 3e Li Sdt 38-39 62 NeenPagina 062
BASTIN Alfred P J Luik 3e Gen Adj 35-36 281 NeenPagina 281
BASTIN Arthur J Marcinelle Telegrafisten Adj 35-36 644 JaPagina 644
BASTIN Brutus G Macquenoise 1e jtv korporaal 36-37 202 JaPagina 202
BASTIN Camille Aiseau 4e Gen soldaat 36-37 338 NeenPagina 338
BASTIN Constant St-Gillis 11e Li Sdt 37 182 NeenPagina 182
BASTIN Célestin .J. Brussel 12e Art Adj 33-34 480 NeenPagina 480
BASTIN Edouard Antwerpen 22e Li Sdt 33-34 15 JaPagina 015
BASTIN Edouard E Leuven 2e Gren Sdt 35-36 504 NeenPagina 504
BASTIN Emiel F. Leuven 2e Gren Sdt 34-35 487 JaPagina 487
BASTIN Emile Elsene(Ixelles) Art Loopgraven Brig 34-35 601 NeenPagina 601
BASTIN Emile J Marchienne-Docherie 3e Li soldaat 36-37 21 JaPagina 021
BASTIN Emile L.Jh. Spa 1e Jtv Kpl 33-34 201 NeenPagina 201
BASTIN Eugène J G onbekend 16e Art Sdt 35-36 361 NeenPagina 361
BASTIN François B.F. Luik 12e Li Sdt 33-34 174 JaPagina 174
BASTIN François C Knokke-Heist a/Zee 18e Li Sdt 35-36 296 JaPagina 296
BASTIN François J St-Joost-ten-Node 14e Li Cpt d Res 35-36 222 NeenPagina 222
BASTIN François J. Bastogne(Bastenaken) 10e Art Aalmoezenier adjoint. 33-34 313 NeenPagina 313
BASTIN François P J Verviers 15e Li soldaat 36-37 97 NeenPagina 097
BASTIN Félix Leuven 17e Li soldaat 36-37 119 JaPagina 119
BASTIN Félix Namen 8e Art major médecin 37 149 NeenPagina 149
BASTIN Félix-L. Yvoir s/Meuse 4e Art M. d. L. 37 331 NeenPagina 331
BASTIN Georges J Gh A Mol 5e Gen reserve kapitein 36-37 412 NeenPagina 412
BASTIN Georges J. Nessonvaux 9e Art 33-34 224 NeenPagina 224
BASTIN Gilles O A Marchienne-au-Pont 1e Jtv Sgt 35-36 227 JaPagina 227
BASTIN Hector-J.-F. Ham s/Sambre 4e Gen Sdt 37 351 NeenPagina 351
BASTIN Hector-J.-Gh. St-Gillis 4e Art Sdt 37 331 NeenPagina 331
BASTIN Jean Borgerhout 17e Li Kpl 38-39 129 JaPagina 129
BASTIN Jean H. Herstal 5e Gen kpl 34-35 438 NeenPagina 438
BASTIN Jean M. L. E. A. Elsene(Ixelles) Militaire Luchtvaart cap. aviat. de rés. 34-35 625 JaPagina 625
BASTIN Jean-J.-V. Brussel 9e Li Sdt 37 166 JaPagina 166
BASTIN Joseph E. Brussel 2e Art Sdt 33-34 127 NeenPagina 127
BASTIN Joseph J N Seraing 5e Gen Sdt 35-36 449 NeenPagina 449
BASTIN Jules St-Michel(F) 2e Art 33-34 127 NeenPagina 127
BASTIN Jules Bordeaux(F) 6e Gen ? 37 507 NeenPagina 507
BASTIN Jules A Gh Luik 1e Jtp Lt Col BEM 35-36 580 NeenPagina 580
BASTIN Jules E. Brussel 3e Jtv Cpt Cmd retr. 33-34 364 NeenPagina 364
BASTIN Jules Gh C Courcelles 4e Jtv 35-36 243 NeenPagina 243
BASTIN Jules O. A. Elsene(Ixelles) 13e Li cap. de rés. 34-35 304 NeenPagina 304
BASTIN Leon J Gh St-Aubin-lez-Florennes 13e Li Brig 38-39 295 JaPagina 295
BASTIN Louis Moeskroen 13e Li ? 37 304 NeenPagina 304
BASTIN Louis A M Luik Auto-Kanonnen Rusland brigadier 36-37 546 NeenPagina 546
BASTIN Louis A M Luik Auto-Kanonnen Rusland brigadier 37-38 553 NeenPagina 553
BASTIN Louis A M Luik Auto-Kanonnen Rusland Brig 38-39 566 NeenPagina 566
BASTIN Louis-A.-M. Luik Auto-Kanonnen Rusland Brig 37 575 NeenPagina 575
BASTIN Louis-J.-J. Spa 16e Li Sdt 37 137 NeenPagina 137
BASTIN Léon A. St-Pieters-Woluwe 1e Zware Art Sdt 33-34 570 NeenPagina 570
BASTIN Marcel Lodelinsart 2e Jtv ? 37 381 NeenPagina 381
BASTIN Marcel J. Frankrijk 2e Jtv 33-34 346 NeenPagina 346
BASTIN Michaël Luik 14e Li soldaat 37-38 193 NeenPagina 193
BASTIN Omer Courcelles 8e Li kpl 34-35 276 NeenPagina 276
BASTIN Pierre J Roux 4e Li Sdt 35-36 46 NeenPagina 046
BASTIN René Roucourt 1e Gren Sdt 33-34 449 JaPagina 449
BASTIN Robert R. Brussel II 15e Art 33-34 228 NeenPagina 228
BASTIN Yvan G. Wandre 21e Li Sdt 33-34 337 JaPagina 337
BASTIN Zenobe J Frankrijk 1e L 38-39 324 NeenPagina 324
BASTINE Isidore Ph Antwerpen 5e Li eerste sergeant-majoor 36-37 83 JaPagina 083
BASTOEN Alphonse Kortrijk 2e Jtp ? 37 557 NeenPagina 557
BASTOGNE Charles-J. Herbestal 20e Li Sgt 37 320 NeenPagina 320
BASTOGNE Eugène Florenville 1e Carab-Cycl soldaat 37-38 525 NeenPagina 525
BASTOGNE Louis P Heinsch 10e Li sergeant foerrier 37-38 270 JaPagina 270
BASTOGNE Léon J A Chênée 4e Gen Sdt 35-36 373 NeenPagina 373
BASTOGNE Marcel P L Verviers 10e Art Sdt 38-39 332 JaPagina 332
BASTOGNE Maurice H.J. Etterbeek 1e Carab Sdt 33-34 405 JaPagina 405
BASTOGNE Paulin B. Brussel 1e Gren Sgt 33-34 449 JaPagina 449
BASTYNS Henri P. Brugge 15e Li cap. d'admin. 34-35 106 NeenPagina 106
BASYN Charles Reninge 1e Art 38-39 69 NeenPagina 069
BASYN Charles Vorst 5e Jtv Sgt 35-36 410 NeenPagina 410
BASYN Oscar Roeselare 3e L Sdt 34-35 65 NeenPagina 065
BASYN Valere Lo 5e Li 37-38 89 NeenPagina 089
BATAILLE Adhémar Gaurain-Ramecroix 6e Li Sgt 34-35 116 NeenPagina 116
BATAILLE Aloïs Gent 2e Gen 37-38 150 NeenPagina 150
BATAILLE Arthur Maldegem 7e Art Sdt 37 67 JaPagina 067
BATAILLE Camille J. Allain-Tournai 10e Art MdLchef 33-34 310 JaPagina 310
BATAILLE Edmond J. Gh. Pecq 6e Jtv kpl 34-35 409 JaPagina 409
BATAILLE Firmin France 9e Li 37-38 160 NeenPagina 160
BATAILLE Gaston Havinnes 4e Li 37-38 46 NeenPagina 046
BATAILLE Henri M Gh onbekend 1e jtv soldaat 36-37 210 NeenPagina 210
BATAILLE Henri-M.-Gh. Oudenaarde 1e Jtv Sdt 37 219 NeenPagina 219
BATAILLE Jean G.P. Gent 1e Li Lt Col hon. 33-34 335 NeenPagina 335
BATAILLE Jean J.F.L. Jupille 15e Art Adj 33-34 226 JaPagina 226
BATAILLE Jean Pierre Beyne-Heusay 3e Art Sdt 38-39 243 NeenPagina 243
BATAILLE Jules G. Lallaing(france) 18e Art 33-34 484 NeenPagina 484
BATAILLE Jules P J Gosselies 8e Li soldaat 36-37 266 NeenPagina 266
BATAILLE Laurent Solre s/Sambre 16e Art Sdt 37 342 NeenPagina 342
BATAILLE Léonard A. J. St-Agatha-Berchem 9e Li Sgt 34-35 169 JaPagina 169
BATAILLE Léopold E. Brussel Koloniale Troepen Lt Col 33-34 609 JaPagina 609
BATAILLE Prosper Gent 22e Li soldaat 36-37 17 NeenPagina 017
BATAILLE Raymond J L Etterbeek 16e Li eerste sergeant-majoor 36-37 126 JaPagina 126
BATAILLE Remi H Oudenaarde 12e Art Sdt 35-36 519 NeenPagina 519
BATAILLE Victor E Oudenaarde 18e Art Sdt 35-36 524 NeenPagina 524
BATARDY Herman Stockel 13e Li ? 37 304 NeenPagina 304
BATARDY Léonard-H. Jumet 12e Li Sdt 37 196 NeenPagina 196
BATE Octave Gent 1e L Sdt 38-39 324 NeenPagina 324
BATEN Alfons-C. Antwerpen 6e Jtv Sdt 37 405 NeenPagina 405
BATEN Frans Meire 6e Art Sdt 37 491 NeenPagina 491
BATEN Petrus A Deurne 2e Art Sdt 38-39 147 JaPagina 147
BATENBURG Jean L. Schaarbeek 2e Zware Art mar. des logis 34-35 612 NeenPagina 612
BATEUR Julien Leuven 1e Zware Art Sdt 34-35 605 JaPagina 605
BATHAZART Benoit Ch.J. Brimé-Wépion 19e Li Sdt 33-34 283 NeenPagina 283
BATOLIE Victor Lille 23e Li 35-36 36 NeenPagina 036
BATON Georges E Chapelle-lez-Herlaimont 1e JtV brigadier 37-38 204 NeenPagina 204
BATON Hilaire Elouges 2e Li Sgt 34-35 13 NeenPagina 013
BATON Raymond G Morlanwelz 4e Art soldaat 37-38 320 NeenPagina 320
BATS Henri J B Berchem(Antwerpen) 15e Li Sdt 35-36 95 JaPagina 095
BATSELEER Pieter Ertvelde 12e Li Sdt 37 186 JaPagina 186
BATSELIER Achille St-Gillis-Dendermonde 20e Li Sdt 38-39 319 NeenPagina 319
BATSLEER Cyrille Zomergem 5e Jtv 37-38 379 NeenPagina 379
BATSLEER Edmond Gent Spoorwegkorps 38-39 644 NeenPagina 644
BATSLEER Gustave Eeklo 11e Li hoornblazer 34-35 193 NeenPagina 193
BATSLEER Léo L Antwerpen 18e Art Sdt 35-36 524 NeenPagina 524
BATSLEER Maurice Brussel 1e Art Sdt 33-34 59 NeenPagina 059
BATSLEER Raymond L Luik 1e Zware Art Brig 38-39 593 JaPagina 593
BATTA Adolphe A. Bergen 2e Jtp Adj 33-34 536 NeenPagina 536
BATTA Corneille L J Schaarbeek 1e Carab adjudant 36-37 422 NeenPagina 422
BATTA Fernand Ch. Gent 22e Li Lt 33-34 15 JaPagina 015
BATTA Jean F. Brussel 14e Li Sdt 33-34 187 JaPagina 187
BATTAILLE Arthur St-Pieters-Jette 21e Li Sdt 34-35 370 JaPagina 370
BATTAILLE Pierre Ch. Antwerpen 2e Jtp mar. des logis 34-35 567 JaPagina 567
BATTARD Michel Ville-Pommeroeul 2e Jtp eerste wachtmeester 36-37 530 NeenPagina 530
BATTERIAUX Albert N. Bergen 5e Gen Sdt 33-34 399 NeenPagina 399
BATTEUX Jules J Angleur 14e Li Sdt 35-36 222 NeenPagina 222
BATTIAU Alfons-O.-V. Edelare 1e Jtv Sdt 37 219 NeenPagina 219
BATTIAU Robert-V.-J. Ename 1e Jtv Sdt 37 219 NeenPagina 219
BATTRYN Albert Manchester(Engeland) 1e Carab 38-39 435 NeenPagina 435
BAU Gaston Hollebeke 10e Art Sdt 37 337 NeenPagina 337
BAU Jérôme Brugge 9e Art soldaat 36-37 235 JaPagina 235
BAUCHAU Armand Moulin 9e Art Sdt 38-39 250 NeenPagina 250
BAUCHAU Paul-M.-J.-Gh. Anhée-s/Meuse 9e Art Sdt 37 251 NeenPagina 251
BAUCHE Gaston A E Pâturages 2e Gren Kpl 38-39 475 NeenPagina 475
BAUDART Alexandre J L G Dinant 1e L Sdt 35-36 342 NeenPagina 342
BAUDART Augustin La Glanerie 14e Li soldaat 37-38 187 JaPagina 187
BAUDART Gustave A P Charleroi 4e Li soldaat 36-37 46 NeenPagina 046
BAUDART Herman A J Chapelle-à-Oie 7e Art soldaat 36-37 65 JaPagina 065
BAUDART Hypolite Willaupuis 4e Jtv 38-39 230 NeenPagina 230
BAUDART Raymond Bressoux 21e Li 34-35 375 NeenPagina 375
BAUDE Alphonse J Fleurus 2e Li Sgt 35-36 12 NeenPagina 012
BAUDE André E Gh St-Jans-Molenbeek 6e Jtv Lt Col d Res 35-36 425 NeenPagina 425
BAUDE Fernand L J Erquelinnes Art Meetd Sdt 38-39 607 JaPagina 607
BAUDE Fernand-L.-J. Erquelinnes Art Meetd sdt 37-38 593 JaPagina 593
BAUDE François Lille 1e Li 35-36 384 NeenPagina 384
BAUDE Léopold Gh. J. Fleurus 3e Art adj 34-35 239 JaPagina 239
BAUDELET Aime V Ath 4e Jtv Sdt 38-39 230 NeenPagina 230
BAUDELET Alexandre Meslin-l'Evêque 4e Carab Sdt 38-39 457 NeenPagina 457
BAUDELET Alphonse Stockel 10e Li Sdt 37 295 NeenPagina 295
BAUDELET Anselme F Châtelet 11e Art soldaat 36-37 402 NeenPagina 402
BAUDELET Fernand M J La Louvière 2e Jtv korporaal 37-38 372 NeenPagina 372
BAUDELET François J. Brussel 2e Jtv Kpl 33-34 346 NeenPagina 346
BAUDELET Louis O D Wandre 9e Li Cpt Pens 35-36 178 NeenPagina 178
BAUDEN Camille J. Brasmenil 20e Li Sdt 34-35 317 JaPagina 317
BAUDEN Georges Wijtschate 14e Art Sdt 37 152 JaPagina 152
BAUDEN Maurice Ten Brielen 23e Li Sdt 37 39 NeenPagina 039
BAUDET Arthur F s Gravenbrakel(Braine-Le-Comte) 6e Gen Sdt 38-39 499 NeenPagina 499
BAUDET Cyrille-A.-J.-Gh. s Gravenbrakel(Braine-le-Comte) 3e Jtv kpl 37 399 NeenPagina 399
BAUDET Jean A. E. Montignies s/Sambre 4e Gen adj 34-35 356 NeenPagina 356
BAUDET Leon Sart-Dames-Avelines 7e Li soldaat 37-38 109 JaPagina 109
BAUDET Leon J Gh Ronquières 18e Li Sdt 38-39 279 JaPagina 279
BAUDEWEEL Joseph Poperinge 1e Zware Art soldaat 36-37 566 NeenPagina 566
BAUDEWEIJNS Godfried Arendonk 3e Li Sdt 38-39 23 JaPagina 023
BAUDEWIJN Armand Wetteren 2e Carab 37-38 443 NeenPagina 443
BAUDEWIJN Jozef Gent 2e Carab Sdt 34-35 460 JaPagina 460
BAUDEWIJN Pierre Anderlecht 24e Li Sdt 35-36 48 JaPagina 048
BAUDEWYNS Paul M. Brussel 1e Carab Sdt 33-34 414 NeenPagina 414
BAUDEZ Paul Mortsel 5e Li 1e Sgt 38-39 90 JaPagina 090
BAUDHUIN Adolphe F. J. E. Arlon(Aarlen) 10e Li kpt 34-35 286 JaPagina 286
BAUDHUIN Albert Puteaux (F) 12e Li 37-38 182 NeenPagina 182
BAUDHUIN Alexandre D Huy 11e Li soldaat 36-37 176 NeenPagina 176
BAUDHUIN Edouard M M A J La Hestre 9e Art Cpt d Res 35-36 264 NeenPagina 264
BAUDINE Armand Troyes (F) 2e Jtv 34-35 385 NeenPagina 385
BAUDINE Paul A J Etterbeek 2e Jtv Cpt Med d Res 35-36 395 JaPagina 395
BAUDINE Raoul J L M J Jemappes 2e Jtv soldaat 36-37 357 JaPagina 357
BAUDINNE Edmond Wemmel Telegrafisten Sdt 38-39 625 NeenPagina 625
BAUDLET August J Noville-lez-Pesche 16e Art MdL 35-36 360 JaPagina 360
BAUDOIN Jules Gh.J. Corenne 6e Art MdL 33-34 475 NeenPagina 475
BAUDOIN Martin J. Péruwelz 2e Jtv 33-34 346 NeenPagina 346
BAUDON Nestor T. J.-J. M. Anderlecht 3e Art Brig 34-35 239 JaPagina 239
BAUDOT Antoine F.Jh. Mechelen 8e Li 33-34 243 NeenPagina 243
BAUDOT David J Achène Rijdende Art Brig 38-39 558 NeenPagina 558
BAUDOT Franz Beauvechain 14e Li Lt pens. 33-34 187 JaPagina 187
BAUDOT Victor Leuven 1e Zware Art Kpl 35-36 621 JaPagina 621
BAUDOUIN Emile Frankrijk 13e Li 36-37 291 NeenPagina 291
BAUDOUIN Henri J Jumet 14e Art soldaat 36-37 142 JaPagina 142
BAUDOUL Elie Bienne-lez-Happart 1e Gen Sdt 37 76 JaPagina 076
BAUDOUR Alphonse Angre Cycl 5 D.A. Sdt 38-39 509 NeenPagina 509
BAUDOUR Emile J; Roisin 1e Jtv Kpl 33-34 201 NeenPagina 201
BAUDOUR Georges-J.-L. Angre 5e Jtv Sdt 37 389 NeenPagina 389
BAUDOUX Augustin Anderlues 4e JtV soldaat 37-38 207 JaPagina 207
BAUDOUX Emile Anderlues 2e Li soldaat 37-38 7 JaPagina 007
BAUDOUX Emile J. Brussel 3e Art Adj 33-34 217 NeenPagina 217
BAUDOUX Fernand V J St-Lambrechts-Woluwe 11e Li Sgt 35-36 194 NeenPagina 194
BAUDOUX Georges J. Gh. St-Gillis 9e Li Sdt 34-35 169 JaPagina 169
BAUDOUX Georges-L. Manage 9e Li Sdt 37 172 NeenPagina 172
BAUDOUX Joseph A Oudergem 10e Li Sgt 35-36 302 JaPagina 302
BAUDOUX Joseph E.Gh. Luttre 4e Jtv Sdt 33-34 207 NeenPagina 207
BAUDOUX Jules A Anderlues 2e Carab soldaat 37-38 438 JaPagina 438
BAUDOUX Louis J B C Bouffioulx 10e Li Sdt 35-36 302 JaPagina 302
BAUDOUX Maurice Fontaine-L'Evêque 24e Li Sdt 35-36 48 JaPagina 048
BAUDOUX Raoul C L Haine-Saint-Paul 1e jtv soldaat 36-37 210 NeenPagina 210
BAUDOUX Rene A Gh Buzet 1e Jtv Kpl 38-39 220 NeenPagina 220
BAUDOUX Rodolphe Leernes 1e Carab soldaat 37-38 428 NeenPagina 428
BAUDOUX Sylvo E. Brugge-St-Kruis 7e Art adj 34-35 77 NeenPagina 077
BAUDOUX Victor A. Morlanwelz 1e Art Sdt 34-35 73 NeenPagina 073
BAUDREZ Albert Poperinge 6e Art soldaat 37-38 471 JaPagina 471
BAUDREZ Joseph Neuve-Eglise 2e Carab-Cycl cap. de rés. 34-35 559 NeenPagina 559
BAUDREZ Joseph onbekend Cycl 2 D.A. res Kpt 38-39 506 NeenPagina 506
BAUDREZ Joseph onbekend Cycl 2 D.A. reserve kapitein 37-38 496 NeenPagina 496
BAUDRIHAYE Henri-L. Anderlecht 12e Li Sgt 37 186 JaPagina 186
BAUDRY Albert Doornik(Tournai) 3e Jtv Sdt 38-39 390 JaPagina 390
BAUDRY Ernest J.-J. M. Gh. Brussel 9e Li cap.-com. 34-35 179 NeenPagina 179
BAUDRY Georges H. Chimay Rijdende Art MdL 33-34 544 NeenPagina 544
BAUDRY Joseph A. St-Gillis Auto-Kanonnen Rusland major hon. 34-35 585 JaPagina 585
BAUDRY Jules Frasnes-lez-Buissenal 1e Li korporaal 37-38 347 JaPagina 347
BAUDRY Louis F. J. Jemappes 2e Jtv Sdt-brancardier 34-35 385 NeenPagina 385
BAUDRY Léopold O A G Gh Lonzée 3e Art reserve kapitein 36-37 231 NeenPagina 231
BAUDRY René J. Vorst 2e Gren Sgt 33-34 466 NeenPagina 466
BAUDSON Antoine J B Châtelineau 3e Carab soldaat 36-37 424 JaPagina 424
BAUDSON Arthur O. La Buissière 1e Jtv 33-34 201 NeenPagina 201
BAUDSON Edouard Charleroi 16e Li Sdt 38-39 143 NeenPagina 143
BAUDSON Fabien E. L. Arlon(Aarlen) 10e Li 1er Sgt 34-35 286 JaPagina 286
BAUDSON Marcel Ghlin lez Mons 3e Li Sdt 33-34 25 JaPagina 025
BAUDSON Martial P J Gozée 4e Jtv 35-36 243 NeenPagina 243
BAUDTS Georges M J A Eeklo 6e Li korporaal 37-38 104 NeenPagina 104
BAUDTS Léon Eeklo 1e Jtv kpl 37 219 NeenPagina 219
BAUDUIN Aimé A. Blicquy 21e Li Sdt 33-34 337 JaPagina 337
BAUDUIN Albert Sin-le-Noble (F) 7e Li 34-35 128 NeenPagina 128
BAUDUIN Alfred Hornu 2e Li Sdt 35-36 12 NeenPagina 012
BAUDUIN Charles J. Brussel 2e Gren Sdt 34-35 487 JaPagina 487
BAUDUIN Cyrille A Jumet Art Antw soldaat 37-38 144 JaPagina 144
BAUDUIN Cyrille A Jumet Art Antw soldaat 36-37 146 JaPagina 146
BAUDUIN Cyrille A Jumet Art Antw Sdt 38-39 163 JaPagina 163
BAUDUIN Cyrille-A. Jumet Art Antw Sdt 37 156 JaPagina 156
BAUDUIN Emile C. Quaregnon 6e Jtv Sdt 33-34 369 JaPagina 369
BAUDUIN Emile Gh Limal 12e Li Kpl 35-36 198 JaPagina 198
BAUDUIN Firmin J Merbes-le-Château 13e Art brigadier 37-38 72 NeenPagina 072
BAUDUIN Georges Luik Zoeklichten Sgt 35-36 650 NeenPagina 650
BAUDUIN Gustave H Orp-le-Grand 4e Gen Sdt 38-39 349 NeenPagina 349
BAUDUIN J Mathieu Tongerlo 10e Li korporaal 37-38 270 JaPagina 270
BAUDUIN Joseph A D Thuin 1e jtv soldaat 36-37 202 JaPagina 202
BAUDUIN Jules Gosselies 7e Li 35-36 121 NeenPagina 121
BAUDUIN Léon E. Gh. Jumet 4e Jtv lieut. de rés. 34-35 225 JaPagina 225
BAUDUIN Maurice J.J. Brussel 7e Art 1e MdLchef 33-34 62 NeenPagina 062
BAUDUIN Oscar E Luik 1e Gen soldaat 36-37 77 NeenPagina 077
BAUDUIN René L Elsene 2e Carab-Cycl Sdt 35-36 574 JaPagina 574
BAUDUIN Vital Ransart 20e Li Sdt 37 320 NeenPagina 320
BAUDUINET Victor J. Luik 14e Li Sgt 33-34 187 JaPagina 187
BAUER Edgard J Vorst 1e Gren Sdt 35-36 496 NeenPagina 496
BAUER Mathieu F J Antwerpen 6e Li Sdt 38-39 114 NeenPagina 114
BAUFFE Gustave Leuze 3e Gen Sgt 34-35 265 NeenPagina 265
BAUGARD Johannes-W.-F. Schaarbeek 1e Gidsen wachtmeester 37 521 JaPagina 521
BAUGNEE Fernand-V.-E. Schaarbeek 19e Li Sdt 37 313 NeenPagina 313
BAUGNEE Hubert Noville-Taviers 9e Art Sdt 38-39 250 NeenPagina 250
BAUGNIES Léon-F. Huissignies 18e Li Sdt 37 285 NeenPagina 285
BAUGNIES Léon-J.-L. Péruwelz 3e Carab Sdt 37 444 JaPagina 444
BAUGNIET Charles L Ramilies Offus Spoorwegkorps 35-36 660 NeenNiet beschikbaar
BAUGNIET Charles L Ramilies-Offus Spoorwegkorps 36-37 606 NeenPagina 606
BAUGNIET Charles L Ramilies-Offus Spoorwegkorps 38-39 644 NeenPagina 644
BAUGNIET Charles-L. Ramelies-Offus Spoorwegkorps ? 37 644 NeenPagina 644
BAUGNIET Charles-L. Ramilies-Offus Spoorwegkorps 37-38 629 NeenPagina 629
BAUGNIET Georges A. R. M. Leval-Trahegnies 10e Li Sgt 34-35 286 JaPagina 286
BAUGNIET Lucien Schaarbeek 2e Zware Art Sdt 35-36 628 NeenPagina 628
BAUGNIET Sylvain F. Jemeppe s/Sambre 3e Carab Sgt 33-34 417 JaPagina 417
BAUGNIEZ Paul-F.-J. Huy 13e Li Sdt 37 299 JaPagina 299
BAUKES Pierre M R A Sint-Gillis 5e Li korporaal 36-37 90 NeenPagina 090
BAULOIS Raoul Ch. La Louvière 1e Zware Art Sdt 34-35 608 NeenPagina 608
BAULOIS Sylvain Marcinelle 7e Li soldaat 36-37 111 JaPagina 111
BAUM Frans A Herentals 17e Art Sdt 38-39 418 NeenPagina 418
BAUM Frans A Olen 7e Li soldaat 36-37 116 NeenPagina 116
BAUM Henri J Sclessin 2e L Sdt 35-36 246 JaPagina 246
BAUM Jean-Baptist Borgerhout 3e Li Sdt 35-36 23 JaPagina 023
BAUMANS Charles-J.-Th. Ans 16e Li Sdt 37 133 JaPagina 133
BAUMANS Frans X St-Joris-Winge 19e Li Sdt 35-36 323 JaPagina 323
BAUMANS Frans-X. Vorst-Kempen 16e Li Sdt 37 133 JaPagina 133
BAUMANS François-L. Etterbeek 7e Li Sdt 37 115 JaPagina 115
BAUMANS Jean Hubert Baileux 12e Li soldaat 37-38 176 JaPagina 176
BAUMANS Paul A Montegnée 2e Art brigadier 36-37 133 JaPagina 133
BAURAIN Louis Bergen 10e Art soldaat 36-37 320 JaPagina 320
BAURANT Alfred F Keumiée 11e Li soldaat 36-37 176 NeenPagina 176
BAURANT Emile Lambusart 1e Gren Sdt 36-37 454 NeenPagina 454
BAURIN Alfred-J. Mellet 5e Gen kpl 37 429 NeenPagina 429
BAURIN Frantz Ch.J. Brussel 2e Gren Sgt 33-34 460 JaPagina 460
BAURIN Pierre J St-Jans-Molenbeek 2e Gren Sdt 35-36 499 JaPagina 499
BAURIN Raymond L.M. onbekend Militaire Luchtvaart 1e Sgt Maj mécanic. 33-34 583 NeenPagina 583
BAURIN Raymond M. Evere 1e L 1e Sgt 33-34 299 JaPagina 299
BAURIR Hector Gh J Oudergem 6e Art Adj 35-36 509 JaPagina 509
BAUS Etienne L Ch J M J Sint-Pieters-Woluwe 2e gidsen adjudant 37-38 510 NeenPagina 510
BAUS J Florent A Tienen 4e Carab sergeant 37-38 447 JaPagina 447
BAUS Joseph Th. Hasselt 5e Gen Sdt 34-35 435 JaPagina 435
BAUS Léon Hasselt 2e Zware Art 35-36 628 NeenPagina 628
BAUS Pierre J T Lodelinsart 9e Art soldaat 36-37 235 JaPagina 235
BAUS Pierre R. Brussel 1e Art Sdt brancard. 33-34 59 NeenPagina 059
BAUS Pierre-T. Montegnée 1e Gen Sdt 37 79 NeenPagina 079
BAUSCH Edouard Schaarbeek 16e Art adjudant 36-37 328 NeenPagina 328
BAUSCH Jean St-Truiden 9e Li Sdt 35-36 178 NeenPagina 178
BAUSIER Henri Doornik 4e Li 36-37 46 NeenPagina 046
BAUSLER Guillaume H M Montzen 2e L brigadier 36-37 222 JaPagina 222
BAUSSART Désiré Gozée 6e Li Sdt 37 110 NeenPagina 110
BAUSSART Henri Ham-s/Heure 7e Li Sdt 35-36 121 NeenPagina 121
BAUTE Charles-L. St-Laureis 11e Li kpl 37 182 NeenPagina 182
BAUTERS Adolphe Dottignies 6e Jtv kpl 34-35 415 NeenPagina 415
BAUTERS Benoit Aalst 22e Li 36-37 17 NeenPagina 017
BAUTERS Camille Ch. Brussel 8e Li Cpt Cmd Res 33-34 238 JaPagina 238
BAUTERS Georges C Elsene(Ixelles) 4e Jtv Sdt 35-36 243 NeenPagina 243
BAUTERS Gustave Melle 2e Li soldaat 36-37 6 JaPagina 006
BAUTERS Henri St-Kornelis-Horebeke 2e Gren kpl 37 483 NeenPagina 483
BAUTERS Jean Bapt Schaarbeek 4e Gen Sdt 35-36 373 NeenPagina 373
BAUTERS Jean-Baptiste Leuven 2e Jtv Wm 33-34 342 JaPagina 342
BAUTERS Joseph Etterbeek 1e Jtv Sdt 35-36 235 NeenPagina 235
BAUTHIER Aril St-Ghislain 1e Jtv Sgt 33-34 196 JaPagina 196
BAUTHIER Emile Gosselies 1e Jtv Sdt 38-39 220 NeenPagina 220
BAUTHIER Emile H.F. Luttre 4e Jtv Sdt 33-34 207 NeenPagina 207
BAUTHIER Fernand Haine-St-Paul 1e Li MdL 35-36 378 JaPagina 378
BAUTHIERE Edgard C Mont s/Marchienne 9e Art Sdt 35-36 264 NeenPagina 264
BAUTHIERE Maurice Balâtre-Gembloux 4e Art soldaat 36-37 318 NeenPagina 318
BAUTHUIN Gustave Ch. onbekend 9e Li 34-35 179 NeenPagina 179
BAUTMANS Alphonse Ukkel 17e Li 35-36 128 NeenPagina 128
BAUTMANS Antoine Elewijt 13e Li Sdt 38-39 295 JaPagina 295
BAUTMANS Jean-Baptiste Brussel II 1e Carab-Cycl Serg.-maj. 34-35 555 NeenPagina 555
BAUTS Louis Leuven 3e Gen Sdt 35-36 281 NeenPagina 281
BAUTS Prosper H Gent 22e Li Sdt 38-39 18 NeenPagina 018
BAUTS Raymond Ed St-Denijs-Westrem 6e Li soldaat 37-38 99 JaPagina 099
BAUTZ René Limelette 2e Gren ? 37 483 NeenPagina 483
BAUVAL Jules Gh Forchies-la-Marche 4e Li soldaat 37-38 46 NeenPagina 046
BAUVEROY Joseph Etterbeek 6e Art adjudant 36-37 466 NeenPagina 466
BAUVIGNET Grégoire J. Soignies Telegrafisten 1er Sgt 34-35 634 NeenPagina 634
BAUVIGNET Jules onbekend 4e Jtv 34-35 231 NeenPagina 231
BAUW Jules Westouter 4e Art Sdt 38-39 329 NeenPagina 329
BAUWELEERS Lambert Nossegem 2e Gren 38-39 475 NeenPagina 475
BAUWELERS Emil E. Brussel 17e Li Sgt 33-34 116 NeenPagina 116
BAUWELINCK Eduard J. Schelle 15e Li Sdt 34-35 101 JaPagina 101
BAUWELINCKX Emile F Biévènes 7e Li soldaat 36-37 111 JaPagina 111
BAUWELINCKX François Zaventem 4e Jtv Sdt 35-36 237 JaPagina 237
BAUWELINCKX Pieter Zaventem 24e Li Sdt 35-36 52 NeenPagina 052
BAUWELS Jules A. A. St-Amandsberg 1e Zware Art wachtmeester-four. 34-35 608 NeenPagina 608
BAUWEN Jean Oostende 2e Jtv soldaat 36-37 365 NeenPagina 365
BAUWEN Pierre Warneton 4e Carab Sdt 35-36 485 NeenPagina 485
BAUWENS Achille Ronse(Renaix) 22e Li 38-39 18 NeenPagina 018
BAUWENS Albert J.J. Ronse 3e Jtv Sdt 33-34 355 JaPagina 355
BAUWENS Alfons F Neder-over-Heembeek 2e Art soldaat 37-38 130 JaPagina 130
BAUWENS Alfred Gaurain-Ramecroix 14e Li soldaat 37-38 187 JaPagina 187
BAUWENS Alphonse Château-du-Loir(F) 5e Li 34-35 99 NeenPagina 099
BAUWENS Alphonse-J. Berchem(Antwerpen) 3e Gen Sdt 37 267 NeenPagina 267
BAUWENS Armand J. Neerheylissem Militaire Luchtvaart Sgt 34-35 625 JaPagina 625
BAUWENS Basile Berchem(Antwerpen) 14e Li 38-39 211 NeenPagina 211
BAUWENS Benoit Gh Idegem 3e Art Wm 37-38 223 JaPagina 223
BAUWENS Carolus L. Antwerpen 3e Carab Sdt 33-34 423 NeenPagina 423
BAUWENS Charles-J.-B. Piéton 1e Art M. d. L. 37 65 NeenPagina 065
BAUWENS Cyriel B. Sleidinge 1e Jtv Sdt 34-35 223 NeenPagina 223
BAUWENS Cyrille Montignies s/Sambre 12e Li Sdt 35-36 198 JaPagina 198
BAUWENS Cyrille s Gravenbrakel(Braine-le-Comte) 7e Art Brig 37 70 NeenPagina 070
BAUWENS Cyrille Oostende 8e Art Sdt 38-39 155 NeenPagina 155
BAUWENS Emile M.A. Houdeng-Goegnies 1e Gren Sdt 33-34 457 NeenPagina 457
BAUWENS Ernest Desselgem 12e Li Kpl 35-36 207 NeenPagina 207
BAUWENS Fernand Brussel 9e Li Sgt fourrier 33-34 148 JaPagina 148
BAUWENS Firmin Strépy-Bracquegnies 3e Li soldaat 37-38 29 NeenPagina 029
BAUWENS Frans Merksem 1e Gren Sdt 38-39 467 NeenPagina 467
BAUWENS Frans Sint-Pauwels 2e Carab-Cycl soldaat 37-38 526 JaPagina 526
BAUWENS Frans St-Niklaas 2e Li Sdt 38-39 7 JaPagina 007
BAUWENS Frans C Zwijnaarde 3e Jtv korporaal 37-38 383 JaPagina 383
BAUWENS Félix Evergem 1e jtv soldaat 36-37 202 JaPagina 202
BAUWENS Félix L. Antwerpen 4e Jtv Sdt 33-34 207 NeenPagina 207
BAUWENS G Edouard Burcht 16e Li soldaat 37-38 127 NeenPagina 127
BAUWENS Georges J Gent 24e Li soldaat 37-38 52 NeenPagina 052
BAUWENS Gustaaf V Aalst 2e Jtv soldaat 37-38 372 NeenPagina 372
BAUWENS Gustave A Oostende 3e Li soldaat 36-37 21 JaPagina 021
BAUWENS Gérard Oostende Telegrafisten 36-37 591 NeenPagina 591
BAUWENS Henri Knokke-Heist a/Zee 4e Li 35-36 46 NeenPagina 046
BAUWENS Henri L G Schaarbeek 4e Jtv Sdt 35-36 243 NeenPagina 243
BAUWENS Henri-Ch. Vorst 2e Gren Sdt 37 479 JaPagina 479
BAUWENS Henri-F. Torhout 1e Carab Sdt 37 441 NeenPagina 441
BAUWENS J B Joseph Ronse(Renaix) 5e Jtv Sdt 38-39 383 JaPagina 383
BAUWENS Jan M. Antwerpen 18e Art 33-34 484 NeenPagina 484
BAUWENS Jules Sleidinge 11e Art Sdt 38-39 411 JaPagina 411
BAUWENS Jules Waarschoot 2e Carab-Cycl soldaat 37-38 528 NeenPagina 528
BAUWENS Jules F Deurne 1e Li soldaat 37-38 354 NeenPagina 354
BAUWENS Jules J B Okegem 13e Art wachtmeester 36-37 72 NeenPagina 072
BAUWENS Julien Kortrijk 9e Li Sdt 35-36 169 JaPagina 169
BAUWENS Liévin Wetteren 3e Art soldaat 36-37 231 NeenPagina 231
BAUWENS Léon Ronse 3e Jtv soldaat 36-37 383 NeenPagina 383
BAUWENS Léon P J Monceau s/S 2e Carab Sdt 35-36 477 NeenPagina 477
BAUWENS Léonard S S Antwerpen 4e Carab soldaat 36-37 443 NeenPagina 443
BAUWENS Marius La Louvière 24e Li Sdt 37 50 JaPagina 050
BAUWENS Maurice La Louvière 24e Li soldaat 36-37 49 JaPagina 049
BAUWENS Maurice P. Kortrijk 22e Li 33-34 21 NeenPagina 021
BAUWENS Nestor Marcinelle 5e Jtv Sdt 35-36 410 NeenPagina 410
BAUWENS Polydore Parijs(F) 1e Gren 33-34 457 NeenPagina 457
BAUWENS Robert Brussel 1e Carab soldaat 37-38 423 JaPagina 423
BAUWENS Servais Antwerpen 1e Li ? 37 364 NeenPagina 364
BAUWENS Théophile Jumet 1e Gren Sdt 36-37 447 JaPagina 447
BAUWENS Théophile I. Luik 12e Li Sdt 33-34 182 NeenPagina 182
BAUWENS Ursmar A Oostende 5e Jtv wachtmeester 36-37 368 JaPagina 368
BAUWERAERTS Frans-J. Deurne 3e Li Sdt 37 31 NeenPagina 031
BAUWERAERTS Joseph Turnhout 4e Li soldaat 36-37 46 NeenPagina 046
BAUWERAERTS Joseph P Retinne 4e Jtp soldaat 36-37 534 NeenPagina 534
BAUWERAERTS Louis Antwerpen 8e Li 35-36 293 NeenPagina 293
BAUWERAERTS Maurice Merksem 10e Li 38-39 291 NeenPagina 291
BAUWERAERTS Pieter J. Turnhout 4e Art brigadier ajusteur 34-35 335 NeenPagina 335
BAUWERLINCK Charles A. Oostende 5e L 33-34 516 NeenPagina 516
BAUWIN Georges D J Gh Opprebais 2e Gren Sdt 38-39 475 NeenPagina 475
BAUWIN Léon J Wanfercée-Baulet 7e Li Sdt 35-36 115 JaPagina 115
BAUX Gérard Sint-Joost-ten-Node Koloniale Troepen kapitein 36-37 622 NeenPagina 622
BAVAIS Firmin Charleroi 8e Li kpl 34-35 271 JaPagina 271
BAVAIS J.-B.-Charles Ligny 22e Li Sdt 37 15 JaPagina 015
BAVAY Constant Havré 5e Jtv 1e Sgt Maj 33-34 352 NeenPagina 352
BAVAY Cyrille J. Diest 1e Carab adj 34-35 443 JaPagina 443
BAVAY Célestin A D Gent 5e Art soldaat 37-38 401 NeenPagina 401
BAVAY Emile F J Oudergem 1e Gen Sgt 38-39 85 NeenPagina 085
BAVAY Ernest F Bouffioulx 4e Li Sdt 35-36 46 NeenPagina 046
BAVAY Jules A s Gravenbrakel(Braine-Le-Comte) 1e Gen Sdt 35-36 79 NeenPagina 079
BAVAY Martial A.J. Soignies 1e Gen Sdt 33-34 71 NeenPagina 071
BAVEGHEMS Jean B. Brussel 4e Jtv Sdt 33-34 207 NeenPagina 207
BAVRE Ernest Landskouter 4e JtV 37-38 214 NeenPagina 214
BAWIN A Joseph Horion-Hozémont 2e Gen Sgt 38-39 166 JaPagina 166
BAWIN Desire D J Luik 14e Art soldaat 37-38 141 NeenPagina 141
BAWIN Georges Montegnée 12e Li Sdt 37 186 JaPagina 186
BAX Henri Nederland 11e Li 36-37 176 NeenPagina 176
BAX Pierre Brussel 2e Gen 36-37 151 NeenPagina 151
BAY Joseph G D Ph Luik 22e Li soldaat 37-38 19 NeenPagina 019
BAY Walter J. Angleur 2e Gen Adj 33-34 143 NeenPagina 143
BAYARD Ernest-J.-J. Schaarbeek 12e Li Sdt 37 196 NeenPagina 196
BAYARD Henri J Ham-sur-Sambre 5e Gen soldaat 36-37 409 JaPagina 409
BAYARD Nicolas J Mortsel(Oude-God) 8e Li Adj 35-36 293 NeenPagina 293
BAYART Georges E P St-Gillis 9e Li Sdt 38-39 180 NeenPagina 180
BAYART Gustave Aisemont 21e Li soldaat 36-37 353 NeenPagina 353
BAYE Georges Hornu 8e Li Sdt 34-35 276 NeenPagina 276
BAYE Gustave A J Schaarbeek 12e Li Sgt 35-36 198 JaPagina 198
BAYE Oscar Péruwelz 1e Carab Sdt 37 441 NeenPagina 441
BAYEN Emile Brugge 23e Li Kpt 38-39 37 NeenPagina 037
BAYEN Guillaume Koekelberg 12e Li 33-34 182 NeenPagina 182
BAYEN Henri J As 12e Li sergeant 36-37 180 JaPagina 180
BAYENET Adelin Froidchapelle 8e Li soldaat 36-37 260 JaPagina 260
BAYENET Antoine Thy-le-Château 1e jtv soldaat 36-37 202 JaPagina 202
BAYENET Joseph J Thy-le-Château 8e Li Sgt 35-36 286 JaPagina 286
BAYENS Camille Assenede 12e Art soldaat 37-38 479 NeenPagina 479
BAYENS Frans Meerbeke 13e Li soldaat 37-38 291 NeenPagina 291
BAYENS Henri J Somzée 20e Li soldaat 37-38 309 NeenPagina 309
BAYENS Jean-Baptiste Mechelen 20e Li Sdt 34-35 323 NeenPagina 323
BAYENS Marcel A Piéton 5e Li soldaat 36-37 83 JaPagina 083
BAYENS René-E. Chênée 13e Li Sdt 37 299 JaPagina 299
BAYER Fernand-E.-A.-E. St-Niklaas-Waas 2e Jtv Sdt 37 381 NeenPagina 381
BAYER Georges H. Kaïn Vervoerkorps 33-34 595 NeenPagina 595
BAYER Georges H. Kaïn Vervoerkorps 34-35 646 NeenPagina 646
BAYER Georges J.E.M. Brussel Koloniale Troepen Maj hon. 33-34 610 NeenPagina 610
BAYER Jean-Bapt Marchienne-au-Pont 5e Li Sdt 35-36 93 NeenPagina 093
BAYER Pierre J.H. Welkenraedt 5e Gen Sgt 33-34 396 JaPagina 396
BAYERS Lambert Ch Angleur 2e Gen soldaat 37-38 147 JaPagina 147
BAYERS Nicolas-P.-J. Nivelles-Lixhe 14e Li Sdt 37 208 NeenPagina 208
BAYET Aimable J. C. Montignies s/Sambre Koloniale Troepen Sdt 34-35 657 JaPagina 657
BAYET Arthur J Brussel Koloniale Troepen Adj chef 38-39 667 NeenPagina 667
BAYET Arthur-J. Brussel Koloniale Troepen adj chef 37-38 646 NeenPagina 646
BAYET Arthur-J. Brussel Koloniale Troepen Adj chef 37 660 NeenPagina 660
BAYET Edouard L J Deurne Militaire Draadloze Telegrafie Sdt 38-39 622 NeenPagina 622
BAYET Edouard-L.-J.-M. Deurne Militaire Draadloze Telegrafie sdt 37-38 608 NeenPagina 608
BAYET Edouard-L.-J.-M. Deurne Militaire Draadloze Telegrafie Sdt 37 624 NeenPagina 624
BAYET Félix Morlanwelz 6e Li Sdt 37 110 NeenPagina 110
BAYET Georges Walcourt 3e Carab soldaat 36-37 428 NeenPagina 428
BAYET Joseph-Ch.-Gh. Vorst Pont-Pion-Cycl Sdt 37 580 NeenPagina 580
BAYET Jules A A Schaarbeek 8e Li ere Maj 38-39 277 NeenPagina 277
BAYET Juliaan E. Mechelen 1e Zware Art 34-35 608 NeenPagina 608
BAYET Maurice J. A. Dilbeek 1e Jtp major 34-35 562 JaPagina 562
BAYET Maurice J.H.G. Jambes 13e Li Cpt 33-34 263 JaPagina 263
BAYET Octave Morialmé 6e Gen soldaat 36-37 476 JaPagina 476
BAYET Vital Strée Vervoerkorps soldaat 36-37 603 JaPagina 603
BAYETTE Louis A. Izel 9e Li Sdt 34-35 169 JaPagina 169
BAYOT Fernand-F. Arquennes 4e Gen Sgt 37 351 NeenPagina 351
BAYOT Isidore-J. Arquennes 4e Jtv Sdt 37 228 NeenPagina 228
BAYOT Jules E. Ukkel 2e Gen 33-34 143 NeenPagina 143
BAYOT Jules E. Gouy-lez-Piéton 4e Jtv Sdt 34-35 225 JaPagina 225
BAYOT Jules J Gh Thy-le-Château 12e Art soldaat 36-37 467 JaPagina 467
BAYOT Léon F.J. Doornik 6e Jtv Adj 33-34 377 NeenPagina 377
BAYOT René J. J. Brussel Art Meetd 1er mar. des logis 34-35 620 NeenPagina 620
BAZELLE Joseph Bergen 12e Li soldaat 36-37 180 JaPagina 180
BBELE Arthur Loos-lez-Lille(F) 13e Li 34-35 304 NeenPagina 304
BEANSCUTTER Louis V G A Deux-Acren 2e Carab soldaat 37-38 438 JaPagina 438
BEART Georges F.V. Antwerpen 3e Carab Sdt 33-34 423 NeenPagina 423
BEATSE Georges-H. Ronse(Renaix) 6e Jtv Sdt 37 402 JaPagina 402
BEATSE Théophile F Ronse 3e Jtv soldaat 36-37 377 JaPagina 377
BEAU Victor-H. Basècles 1e Zware Art Sdt 37 601 NeenPagina 601
BEAUCAMPS Valère Ath 1e Li Sdt 35-36 384 NeenPagina 384
BEAUCLEF Léon-J. Masnuy-St-Jean 5e L Brig 37 538 JaPagina 538
BEAUDART Léopold-L. Dinant 6e Gen Sdt 37 507 NeenPagina 507
BEAUDET François E.L.A. Bois-de-Breux 9e Art 1e MdL 33-34 221 JaPagina 221
BEAUDON Ernest Verviers 12e Li Sdt 34-35 196 JaPagina 196
BEAUDOT Charles D M J Etterbeek 1e Gren Sdt 36-37 454 NeenPagina 454
BEAUDOUX Virgile A. Lodelinsart 3e L Sdt 34-35 63 JaPagina 063
BEAUDRIHAYE Emile Landen 12e Li ? 37 196 NeenPagina 196
BEAUDRY Emile Florennes 2e Jtp MdLchef 33-34 533 JaPagina 533
BEAUFAY Ernest R.N. Spa 1e Jtv Adj 33-34 201 NeenPagina 201
BEAUFAYS Arille Ch Soy 12e Li 1e Sgt facteur 38-39 201 NeenPagina 201
BEAUFAYS Jean J Auderghem 1e gidsen adjudant 37-38 505 NeenPagina 505
BEAUFAYS Victor J Salzinnes-Namen 13e Li muzikant 1e Kl 38-39 295 JaPagina 295
BEAUFRAYS Fernand H.J. Luik 12e Li Kpl 33-34 182 NeenPagina 182
BEAUFRAYS Marcel G. Brussel 12e Li Sdt 33-34 182 NeenPagina 182
BEAUJEAN A.-Joseph Wellin 1e Art Sdt 37 65 NeenPagina 065
BEAUJEAN Auguste Luik 1e Art soldaat 36-37 64 NeenPagina 064
BEAUJEAN Joseph J A Seraing-sur-Meuse 20e Li soldaat 36-37 304 JaPagina 304
BEAUJEAN Joseph-J. Seilles 13e Li Sgt 37 304 NeenPagina 304
BEAUJEAN Mathieu P Saive 4e Li soldaat 36-37 46 NeenPagina 046
BEAUJEAN Paul J.M.S. Hal 16e Art Sdt 33-34 318 NeenPagina 318
BEAUJOT Jules J H Jupille 3e Gen soldaat 36-37 251 JaPagina 251
BEAUMARIAGE Gaspard H P Luik 12e Li Kpl 38-39 201 NeenPagina 201
BEAUMARIAGE Sylvain Fontaine-L'Evêque 2e Zware Art M d L 38-39 602 NeenPagina 602
BEAUMECKER Armand-M. Verviers 2e Gren Sdt 37 479 JaPagina 479
BEAUMET Etienne-E. Piéton 4e Li Sdt 37 43 JaPagina 043
BEAUMET Louis Leval-Trahegnies 2e Jtv sergeant 37-38 372 NeenPagina 372
BEAUMEZ René Trazegnies 2e L Sdt 34-35 234 JaPagina 234
BEAUMON Jean P Pont-de-Loup 2e Li soldaat 37-38 13 NeenPagina 013
BEAUMONT Antoine Luik 13e Li Cpt 35-36 319 NeenPagina 319
BEAUMONT Guillaume J E Gh Beez-lez-Namur 4e Gen Sdt 35-36 369 JaPagina 369
BEAUMONT Louis Moustier 4e Li 38-39 47 NeenPagina 047
BEAUMONT Martin L Wandre 12e Li soldaat 36-37 188 NeenPagina 188
BEAUMONT Maurice Angleur 1e Carab 38-39 435 NeenPagina 435
BEAUNIER Alexandre Boussu 4e Gen Sgt 37 351 NeenPagina 351
BEAUPAIN Ivan M.J. Tervuren 3e Gen Maj 33-34 234 NeenPagina 234
BEAUPAIN Louis J Bosvoorde(Boitsfort) 1e Carab Sdt 35-36 455 JaPagina 455
BEAUPERE Armand A J Genval 7e Art eerste wachtmeester chef 36-37 69 NeenPagina 069
BEAUPREZ A Oscar Torhout 11e Li Kpl 38-39 185 JaPagina 185
BEAUPREZ Cyrille Houthulst 3e Gen Sdt 37-38 247 JaPagina 247
BEAUPREZ Hendrik Menen 14e Li Sdt 35-36 212 JaPagina 212
BEAUPREZ Joseph-P. Oostende Pont-Pion-Cycl Sdt 37 580 NeenPagina 580
BEAUPREZ Jules Anderlecht 10e Art Sdt 37 334 JaPagina 334
BEAUPREZ Jules Marcinelle 10e Li Sdt 33-34 258 NeenPagina 258
BEAUPREZ Leon Aalst 8e Art Sdt 38-39 155 NeenPagina 155
BEAUPREZ Médard Waasten(Warneton) 1e Gren Sdt 36-37 454 NeenPagina 454
BEAUPREZ Prosper Langemark 17e Li soldaat 37-38 121 NeenPagina 121
BEAURAIN Alfred Schaarbeek 14e Art Sdt 35-36 152 JaPagina 152
BEAURAIN Ernest J. Brussel 8e Li Lt Gen 33-34 243 NeenPagina 243
BEAURAIN Hippolyte Brussel 14e Li soldaat 36-37 199 NeenPagina 199
BEAURENT Camille Macon 2e Gren Sdt 35-36 504 NeenPagina 504
BEAUSEART Florent F. N. Etterbeek 10e Li Sgt 34-35 293 NeenPagina 293
BEAUSIR Georges L. J. Hollain 1e Carab Sdt 34-35 449 NeenPagina 449
BEAUTHIER Fernand-J.-B.-Gh. Gosselies 2e Art Adj 37 144 NeenPagina 144
BEAUTRIX Clément-H. Binche 1e Gren Sdt 37 471 JaPagina 471
BEAUTRIX Eugène Leval-Trahegnies 3e Li soldaat 36-37 21 JaPagina 021
BEAUVE Siméon J. A. Libramont 13e Art mar. des logis 34-35 82 NeenPagina 082
BEAUVOIS Fernand M J Cuesmes 9e Art soldaat 36-37 239 NeenPagina 239
BEAUVOIS Georges Charleroi 1e Jtv cap.-com. rés. 34-35 223 NeenPagina 223
BEAUVOIS Maurice J.O.Gh. Berchem(Antwerpen) 5e Art Cpt Res 33-34 380 JaPagina 380
BEAUVOIS Paul Antwerpen Art Meetd 1e MdL 33-34 577 NeenPagina 577
BEAUVOIS Paul Antwerpen Art Meetd 1er mar. des logis 34-35 620 NeenPagina 620
BEBOUT Jules Tienen 18e Li Sdt 33-34 245 JaPagina 245
BEBRONNE Clément N A Baelen s/Vesdre 2e L Sdt 35-36 246 JaPagina 246
BEBRUYNE Jerome Zillebeke 12e Li 38-39 201 NeenPagina 201
BECAR Adrien L Ukkel 13e Li soldaat 37-38 291 NeenPagina 291
BECARREN Cyrille Bikschote 3e Li soldaat 37-38 29 NeenPagina 029
BECARREN Marcel Gh Ieper 14e Li soldaat 37-38 193 NeenPagina 193
BECART Louis Froidmont Art Loopgraven soldaat 36-37 557 JaPagina 557
BECASSEAU Henri E.M.J.E. Brussel 5e Jtv Cpt Res 33-34 352 NeenPagina 352
BECAUS Alfons J Zottegem 16e Art Sdt 35-36 360 JaPagina 360
BECAUS Gustaaf Jozef C. Gent 21e Li Sdt 34-35 370 JaPagina 370
BECCO Henri Luik 7e Li Sgt 35-36 121 NeenPagina 121
BECH Edmond Oostende Koloniale Troepen cap.-com. pens. 34-35 657 JaPagina 657
BECHAIT L Louis J Grand-Halleux Cycl 4 D.A. Kpl 38-39 507 JaPagina 507
BECHET Adolphe M. Schaarbeek 2e Gren Sdt 33-34 460 JaPagina 460
BECHET Albert J.B. Houdeng-Aimeries 3e Li Sdt 33-34 25 JaPagina 025
BECHET E Jean Ougrée 1e Carab-Cycl soldaat 37-38 523 JaPagina 523
BECHET Ernest J Froidchapelle 16e Li Kpl 38-39 137 JaPagina 137
BECHET Eugène L Aubange 1e Gidsen Sdt 35-36 549 JaPagina 549
BECHET Félix Luik 11e Li Maj 33-34 165 JaPagina 165
BECHTOLDT Charles H. Antwerpen 23e Li Sgt Maj 33-34 31 JaPagina 031
BECK Frans Zwijndrecht 9e Li 35-36 178 NeenPagina 178
BECK Hippolyte J F Lillo 15e Li Sdt 38-39 99 JaPagina 099
BECK Marcel F.H.J. Stembert 6e Li Kpl 33-34 91 JaPagina 091
BECK Petrus A Wilrijk 16e Li Sdt 38-39 143 NeenPagina 143
BECK Pierre L Schaarbeek 2e Carab sergeant 36-37 430 JaPagina 430
BECK Rubin Prés-Bailleul (F) 21e Li 34-35 375 NeenPagina 375
BECK Théodule J F Vierset-Barse 3e Jtv soldaat 37-38 383 JaPagina 383
BECKAERT Camille St-Martens-Latem 14e Li Sdt 37 208 NeenPagina 208
BECKAERT Constant Woumen 4e Carab 38-39 457 NeenPagina 457
BECKAERT Cyriel Ingelmunster 21e Li soldaat 36-37 353 NeenPagina 353
BECKAERT Gaston Nieppe (F) 12e Li 34-35 205 NeenPagina 205
BECKAERT Justin Marcq-en-Baroeul (F) 5e Gen 34-35 438 NeenPagina 438
BECKAERT Théophile onbekend 2e L Kpl 33-34 212 NeenPagina 212
BECKEN Jean Hasselt 11e Li 34-35 193 NeenPagina 193
BECKER Gaston J M Ch A Namen 13e Li Sgt Foerier 35-36 319 NeenPagina 319
BECKER Jules G. Leopoldsburg 6e Art Sdt 33-34 471 JaPagina 471
BECKER Louis H. Brussel 12e Art MdLchef 33-34 480 NeenPagina 480
BECKER Polydore Ch. St-Jans-Molenbeek 2e Art 33-34 127 NeenPagina 127
BECKERS Amboise Brussel 2e Carab 36-37 435 NeenPagina 435
BECKERS Arnold J H Welkenraedt 2e Gen Sdt 35-36 163 NeenPagina 163
BECKERS B Joseph Beverlo 10e Li Sdt 38-39 286 JaPagina 286
BECKERS Benoit Blankenberge 4e Jtp Sdt 34-35 574 NeenPagina 574
BECKERS C.-J-Jacques Battice 2e L Brig 37 233 JaPagina 233
BECKERS Charles G P Ukkel 12e Art MdL 35-36 519 NeenPagina 519
BECKERS Edmond J Chênée 4e Carab Kpl 35-36 481 JaPagina 481
BECKERS Edouard F Uikhoven Art Loopgraven Sdt 35-36 613 JaPagina 613
BECKERS Eugène Hove-Antwerpen 10e Li Sdt 35-36 302 JaPagina 302
BECKERS Florent Brussel 4e L wachtmeester foerrier 37-38 513 JaPagina 513
BECKERS Frans J Antwerpen 20e Li soldaat 37-38 309 NeenPagina 309
BECKERS Félix Deurne 2e Art 33-34 127 NeenPagina 127
BECKERS Guillaume Schaarbeek 2e Gen Sdt 35-36 163 NeenPagina 163
BECKERS Guillaume Hasselt Cycl 4 D.A. sergeant 36-37 489 NeenPagina 489
BECKERS Guillaume Hasselt Cycl 4 D.A. Sgt 35-36 542 NeenPagina 542
BECKERS Guillaume-J. Deurne 17e Li Sdt 37 129 NeenPagina 129
BECKERS Henri Rotem 1e Li korporaal 37-38 354 NeenPagina 354
BECKERS Henri J Argenteau 1e jtv soldaat 36-37 210 NeenPagina 210
BECKERS Hubert F Uikhoven 2e Zware Art Sdt 35-36 625 JaPagina 625
BECKERS Isidore St-Niklaas-Waas 13e Li Sdt 37 304 NeenPagina 304
BECKERS Jacques Belgisch-Kongo 1e Gen 37-38 77 NeenPagina 077
BECKERS Jan H Lanaken 11e Li Sgt 35-36 194 NeenPagina 194
BECKERS Jean Vorst 5e Jtv Sgt 33-34 348 JaPagina 348
BECKERS Jean A Luik 12e Li soldaat 37-38 182 NeenPagina 182
BECKERS Joseph Heist-op-den-Berg Telegrafisten sergeant 36-37 591 NeenPagina 591
BECKERS Joseph E Schaarbeek 5e Li soldaat 36-37 90 NeenPagina 090
BECKERS Joseph L Antwerpen 12e Li soldaat 36-37 180 JaPagina 180
BECKERS Joseph L Membach 3e Gen klaroenist 36-37 255 NeenPagina 255
BECKERS Jules L. Charleroi 16e Li Sdt 34-35 143 NeenPagina 143
BECKERS Juliaan L Borsbeke 5e Li soldaat 36-37 90 NeenPagina 090
BECKERS Lodewijk L.A. Berchem(Antwerpen) 8e Art MdL fourrier 33-34 131 NeenPagina 131
BECKERS Louis Merksem 24e Li Sdt 38-39 55 NeenPagina 055
BECKERS Léonard A Gent 2e Zware Art Sdt 35-36 625 JaPagina 625
BECKERS Maurice Bressoux 12e Li Sdt 34-35 205 NeenPagina 205
BECKERS Paul G E Ukkel 12e Art Lt d Res 35-36 519 NeenPagina 519
BECKERS Pierre H Diest 15e Li korporaal 36-37 97 NeenPagina 097
BECKERS Pierre-J.-H. Lambermont 7e Li Sgt 37 122 NeenPagina 122
BECKERS René L.L. Brussel 2e Art Cpt méd.Res 33-34 127 NeenPagina 127
BECKNEL Jozef Strombeek-Bever 2e Carab Sdt 34-35 460 JaPagina 460
BECKO Alphonse M.J. Bressoux 5e Art Adj 33-34 380 JaPagina 380
BECKOOZ Nicolas H Verviers 10e Art Sdt 35-36 358 NeenPagina 358
BECKS Guillaume Vilvoorde 1e Gidsen MdL 33-34 500 NeenPagina 500
BECLARD Georges J. Tervuren 1e Carab-Cycl Adj 33-34 521 NeenPagina 521
BECO Ernest A Jemeppe-sur-Meuse 2e Gen sergeant 36-37 148 JaPagina 148
BECQ Emile Biévène 1e gidsen soldaat 36-37 498 NeenPagina 498
BECQ Emile G.R. Brussel 1e Li Sdt 33-34 330 JaPagina 330
BECQ Jules J B N J Lens 1e Li sergeant 37-38 354 NeenPagina 354
BECQ Paul L.J. Ellezelles 6e Jtv Sdt 33-34 369 JaPagina 369
BECQUAERT André Harelbeke 12e Art wachtmeester 34-35 504 JaPagina 504
BECQUAERT André C.J. Brugge 12e Art Wm 2e kl. 33-34 480 NeenPagina 480
BECQUAERT Daniel Ieper Batt.Art.te Paard 2 D.C. Sdt 35-36 596 JaPagina 596
BECQUAERT Eric-V.-C. Hemiksem 23e Li Sdt 37 39 NeenPagina 039
BECQUAERT Georges Frankrijk 23e Li 35-36 36 NeenPagina 036
BECQUAERT Joseph Hollebeke 1e Carab soldaat 36-37 422 NeenPagina 422
BECQUART Auguste L.Jh. Komen(Comines) 2e Jtv 33-34 346 NeenPagina 346
BECQUART Georges Etterbeek 11e Art 38-39 414 NeenPagina 414
BECQUART Henri Wervik 2e Jtv soldaat 37-38 372 NeenPagina 372
BECQUART Joseph Brussel II 7e Art ? 37 70 NeenPagina 070
BECQUART Jules Th. Pecq Rijdende Art Sdt 34-35 577 JaPagina 577
BECQUART Léon Menen 1e Jtp Sdt 35-36 580 NeenPagina 580
BECQUART Pierre J.O. Fontaine l' Eveque 2e Jtv Sgt Maj 33-34 346 NeenPagina 346
BECQUART Remi-B.-E. Etterbeek 23e Li Sdt 37 34 JaPagina 034
BECQUE Jules Appels 17e Li Sdt 38-39 133 NeenPagina 133
BECQUE Leopold Sclessin-Ougrée 2e Gen Sdt 38-39 166 JaPagina 166
BECQUE Pierre J Aalst 4e JtV soldaat 37-38 207 JaPagina 207
BECQUEREAU Georges Willaupuis Art Loopgraven Sdt 38-39 589 NeenPagina 589
BECQUET André H A Schaarbeek Militaire Luchtvaart 36-37 582 NeenPagina 582
BECQUET André-H.-A. Schaarbeek Militaire Luchtvaart ? 37 620 NeenPagina 620
BECQUET Edmond E. B. St-Pieters-Jette 1e Carab 1er Sgt 34-35 443 JaPagina 443
BECQUET Joseph Brasschaat 4e Art Brig 37 328 JaPagina 328
BECQUET Karel J. Mechelen 15e Li Sdt 34-35 101 JaPagina 101
BECQUET Karel V Herentals 7e Li soldaat 36-37 116 NeenPagina 116
BECQUET Léon J. Bergen(Mons) 6e Li Sdt 34-35 109 JaPagina 109
BECQUET Marc J Thuillies 4e Jtv Sdt 35-36 243 NeenPagina 243
BECQUET Marcel Nijvel 10e Li Sdt 37 289 JaPagina 289
BECQUET Théophile Quaregnon 2e Jtv Sdt 37 381 NeenPagina 381
BECQUET Vital A Obourg 2e Jtv soldaat 36-37 357 JaPagina 357
BECQUET Vital-E. Lobbes 10e Art Sdt 37 334 JaPagina 334
BECQUEVORT Gustave A.H. Mortsel 14e Art Maj inv. 33-34 135 JaPagina 135
BECU Alphonse St-Kruis-Brugge 4e Li Sdt 38-39 47 NeenPagina 047
BECU Edmond J Elsene 19e Li korporaal 37-38 301 NeenPagina 301
BECU Edouard onbekend 9e Art MdLen activité 1A.Gent 33-34 224 NeenPagina 224
BECU Firmin Assebroek 24e Li Kpl 38-39 55 NeenPagina 055
BECU Raymond J Deurne 17e Li soldaat 36-37 122 NeenPagina 122
BECU Robert Ch. St-Pieters-Jette 10e Art Sdt 34-35 339 JaPagina 339
BECU Victor A. Machelen 6e Jtv Sdt 33-34 377 NeenPagina 377
BECUE Cyrille Beernem 15e Art Sdt 38-39 253 NeenPagina 253
BECUE Leonard Diksmuide 5e Li Sdt 38-39 96 NeenPagina 096
BECUE Louis Deerlijk 11e Art soldaat 36-37 400 JaPagina 400
BECUWE Achille C Dilbeek 16e Li Sdt 35-36 137 NeenPagina 137
BECUWE Cyriel Dikkebus 3e Li 38-39 30 NeenPagina 030
BECUWE Cyriel-C. Boezinge 2e Art sdt 37-38 587 NeenPagina 587
BECUWE François Alveringem 2e Li Sdt 38-39 12 NeenPagina 012
BECUWE Jerome L C Dranouter 4e Jtv Sdt 38-39 223 JaPagina 223
BECUWE Léon Aubervilliers(F) 9e Li 34-35 179 NeenPagina 179
BECX Hubert J S Hasselt 3e Li soldaat 36-37 21 JaPagina 021
BEDDELEEM Hector Vlamertinge 23e Li soldaat 36-37 36 NeenPagina 036
BEDDELEEM Laurent A Hoboken 16e Li sergeant 37-38 127 NeenPagina 127
BEDDELEEM Maurice Ranst 1e Carab Sgt foerier 38-39 429 JaPagina 429
BEDDELEEM Nestor Watou 4e Li soldaat 36-37 41 JaPagina 041
BEDDELEEM Remi Oostvleteren 1e Li Kpl 35-36 384 NeenPagina 384
BEDE Armand M H Anderlecht 6e Art MdL 35-36 513 NeenPagina 513
BEDEUR Jean-Baptiste E Gh Wilrijk 4e Art soldaat 37-38 316 JaPagina 316
BEDEUR Lambert J. Pepinster 12e Li Kpl 33-34 174 JaPagina 174
BEDORET Edouard M Jh Brussel 10e Li Cpt Com 35-36 309 NeenPagina 309
BEECKAERT Cyriel E. Staden 2e Gren 34-35 493 NeenPagina 493
BEECKAERT Hector Munte 4e Jtv 38-39 230 NeenPagina 230
BEECKAERT Lucien Diksmuide 5e Gen 35-36 449 NeenPagina 449
BEECKELAERS Jules P Schaarbeek 15e Li Kpl 35-36 95 JaPagina 095
BEECKMAN Albert Ninove 1e Jtv Sdt 38-39 215 JaPagina 215
BEECKMAN Albert C. Brussel 9e Li Cpt Cmd 33-34 159 NeenPagina 159
BEECKMAN Charles-L. Gent 1e Art wachtmeester 37 65 NeenPagina 065
BEECKMAN Edgard R. Brussel 1e Gren MdL 33-34 457 NeenPagina 457
BEECKMAN Edouard Aalst 13e Art soldaat 37-38 70 JaPagina 070
BEECKMAN Emiel Hillegem 22e Li soldaat 37-38 15 JaPagina 015
BEECKMAN Frans J Aalst 1e Zware Art soldaat 36-37 563 JaPagina 563
BEECKMAN François J Gent 1e Carab Sdt 38-39 435 NeenPagina 435
BEECKMAN François-S. Temse 11e Art Sdt 37 417 JaPagina 417
BEECKMAN Gustaaf Mespelare 1e Zware Art Sdt 38-39 593 JaPagina 593
BEECKMAN Gustaaf Gijzegem 6e Gen Sdt 38-39 497 JaPagina 497
BEECKMAN Jean-P Sint-Amandsberg 2e Li soldaat 36-37 6 JaPagina 006
BEECKMAN Joseph Anderlecht 2e Jtv soldaat 37-38 364 JaPagina 364
BEECKMAN Joseph C Dendermonde 5e Gen 37-38 417 NeenPagina 417
BEECKMAN Joseph Th. Aalst 11e Li 1e Sgt 33-34 171 NeenPagina 171
BEECKMAN Jules R Gentbrugge 19e Li soldaat 37-38 301 NeenPagina 301
BEECKMAN Julien J A St-Jans-Molenbeek Pont-Pion-Cycl Kpl 38-39 571 JaPagina 571
BEECKMAN Léon F Elsene 1e Jtp wachtmeester 37-38 532 NeenPagina 532
BEECKMAN Léopold Etterbeek 1e Li 35-36 384 NeenPagina 384
BEECKMAN Oscar Vorst 2e Gren Sdt 35-36 504 NeenPagina 504
BEECKMAN Pierre Sint-Joost-ten-Node 5e Art 36-37 397 NeenPagina 397
BEECKMAN Pierre Gentbrugge 8e Li ? 37 278 NeenPagina 278
BEECKMAN Richard Aalst 3e Carab soldaat 37-38 434 NeenPagina 434
BEECKMAN Victor Dinard 8e Li 37-38 261 NeenPagina 261
BEECKMANS Désiré-F. Borgerhout 8e Li Sdt 37 278 NeenPagina 278
BEECKMANS Edouard Boom 2e Jtv Sdt 38-39 380 NeenPagina 380
BEECKMANS Egide Etterbeek 14e Art Adj 33-34 135 JaPagina 135
BEECKMANS François Obourg 5e Gen Sgt 33-34 399 NeenPagina 399
BEECKMANS François A. Ganshoren 1e Carab Sdt 33-34 414 NeenPagina 414
BEECKMANS Hubert Brussel 3e Jtv soldaat 36-37 377 JaPagina 377
BEECKMANS Jean Hemiksem 17e Li 37-38 121 NeenPagina 121
BEECKMANS Jean R Wezembeek 1e Zware Art soldaat 36-37 566 NeenPagina 566
BEECKMANS Joseph Asse 15e Li Kpl 35-36 95 JaPagina 095
BEECKMANS Joseph Deurne 8e Li ? 37 278 NeenPagina 278
BEECKMANS Joseph Duffel Militaire Draadloze Telegrafie 37-38 608 NeenPagina 608
BEECKMANS Joseph Duffel Militaire Draadloze Telegrafie ? 37 624 NeenPagina 624
BEECKMANS Joseph Duffel Militaire Draadloze Telegrafie 38-39 622 NeenPagina 622
BEECKMANS Josse Anderlecht 11e Li Sdt 35-36 183 JaPagina 183
BEECKMANS Pierre Versailles (F) 9e Li 34-35 179 NeenPagina 179
BEECKMANS Pierre J. Antwerpen 3e Jtv lieut. de rés. 34-35 397 JaPagina 397
BEECKMANS Pieter K Aartselaar 2e Art Sdt 35-36 144 NeenPagina 144
BEECKMANS Tobia Boom 6e Li 37-38 104 NeenPagina 104
BEECKMANS Xavier Laken 4e Art Sdt 34-35 335 NeenPagina 335
BEECKMEE Antoine Wichelen 1e Gren Sdt 38-39 467 NeenPagina 467
BEEK Léopold Wilsele 5e Jtv soldaat 36-37 372 NeenPagina 372
BEEKAERT Maurice J Blankenberge 9e Art eerste wachtmeester chef 36-37 239 NeenPagina 239
BEEKEN Eugène F Diepenbeek 1e gidsen soldaat 36-37 498 NeenPagina 498
BEEKEN François A. Brussel 11e Li Sdt 33-34 171 NeenPagina 171
BEEKEN Joh G M E Hasselt 2e Art Brig 35-36 144 NeenPagina 144
BEEKEN Prosper Hasselt Telegrafisten Kpl 35-36 644 JaPagina 644
BEEKEN Winand H B Luik 11e Li Kpl 35-36 194 NeenPagina 194
BEEKMAN Frans J Meldert 1e Jtv Kpl 38-39 220 NeenPagina 220
BEEKWEE Gustave Jette 15e Li 36-37 97 NeenPagina 097
BEELAERT Georges A. Schaarbeek 2e Gren adj 34-35 487 JaPagina 487
BEELAERTS Constant Mechelen 5e L soldaat 36-37 513 NeenPagina 513
BEELAERTS Emiel Mechelen 21e Li Sdt 35-36 391 NeenPagina 391
BEELAERTS Frans Mechelen 15e Li Sdt 35-36 95 JaPagina 095
BEELDENS Frans Beveren-Waas 4e Jtv Sdt 37 228 NeenPagina 228
BEELE Gaston Brielen 5e Art wachtmeester 37-38 401 NeenPagina 401
BEELE Henri C J Luik 1e Jtv Sdt 35-36 227 JaPagina 227
BEELE Jean Bapt Schaarbeek 4e Gen Sdt 35-36 373 NeenPagina 373
BEELEN Felix Glabbeek-Zuurbemd 4e JtV soldaat 37-38 207 JaPagina 207
BEELEN Gustaaf St-Truiden 11e Li Sdt 33-34 165 JaPagina 165
BEELEN Herman H. Antwerpen 6e Gen Sgt Maj 33-34 491 NeenPagina 491
BEELEN Jean F Horion-Hozemont 14e Li soldaat 36-37 199 NeenPagina 199
BEELEN Petrus H Merksem 5e Li Sdt 38-39 96 NeenPagina 096
BEELEN Roger J. Marcinelle 1e Gren Sgt 33-34 457 NeenPagina 457
BEENS Constant-J. Deurne 1e Li Sdt 37 364 NeenPagina 364
BEER Charles Th.E. Tervuren 2e Carab-Cycl Cpt Cmd 33-34 524 NeenPagina 524
BEER Edmond Etterbeek Koloniale Troepen Adj chef 38-39 667 NeenPagina 667
BEER Joseph Brussel 2e Carab 34-35 467 NeenPagina 467
BEER Lambert J Stockay-St-Georges 14e Li Sdt 35-36 222 NeenPagina 222
BEERBLOCK Charles L J B Schaarbeek 12e Li Onderlt d Res 35-36 198 JaPagina 198
BEERBLOCK Léopold Kaïn 22e Li Sdt 33-34 21 NeenPagina 021
BEERENS Celestinus Ressegem 15e Art soldaat 36-37 244 NeenPagina 244
BEERENS Hippolyte Oostakker 1e Li Sdt 37 364 NeenPagina 364
BEERENS Jules P Elsene(Ixelles) 5e L Brig 38-39 534 NeenPagina 534
BEERENS Leon A Schendelbeke 2e Jtv Sdt 38-39 373 JaPagina 373
BEERENS Octave Oultre 5e Li 38-39 96 NeenPagina 096
BEERENS Petrus Hillegem 18e Li 38-39 283 NeenPagina 283
BEERENS Remi Ressegem 3e Gen soldaat 36-37 255 NeenPagina 255
BEERENS Richard Chastres-lez-Thy-le-Château 13e Li Sdt 38-39 295 JaPagina 295
BEERLANDT Camille Lauwe 10e Art Brig 37 337 NeenPagina 337
BEERLANDT Hector Warneton 23e Li soldaat 37-38 36 NeenPagina 036
BEERLANDT Jérôme Menen 2e Li Sgt 35-36 12 NeenPagina 012
BEERNAERT Achiel Moorslede 23e Li soldaat 37-38 36 NeenPagina 036
BEERNAERT Achille Oostvleteren 13e Art soldaat 36-37 72 NeenPagina 072
BEERNAERT Albéric Emelgem 11e Art soldaat 36-37 402 NeenPagina 402
BEERNAERT Alois Jh.L. Laken 2e Carab 33-34 436 NeenPagina 436
BEERNAERT Alphonse Antwerpen 7e Art Owm 38-39 74 NeenPagina 074
BEERNAERT Arthur J Leke 22e Li Sdt 38-39 18 NeenPagina 018
BEERNAERT Auguste Ichtegem 1e Art Sdt 38-39 69 NeenPagina 069
BEERNAERT Camiel Izegem 1e Jtp soldaat 36-37 526 NeenPagina 526
BEERNAERT Georges R Dampremy 9e Art Sdt 38-39 250 NeenPagina 250
BEERNAERT Henri Tubize 4e Jtv 38-39 230 NeenPagina 230
BEERNAERT Jules Frankrijk 17e Art 38-39 418 NeenPagina 418
BEERNAERT Jules Aalter 21e Li 37-38 361 NeenPagina 361
BEERNAERT Jules L Montignies-s/Sambre 1e JtV soldaat 37-38 204 NeenPagina 204
BEERNAERT Max Roeselare 1e Carab soldaat 37-38 423 JaPagina 423
BEERNAERT Pierre Liévin(F) 5e Art 35-36 432 NeenPagina 432
BEERNAERTS François J Ukkel 5e Art Sdt 35-36 432 NeenPagina 432
BEERNAERTS Georges L. S. Gh. Gent 10e Art cap.-com. 34-35 342 NeenPagina 342
BEERNAERTS Guillaume P W Brussel 1e Gen sergeant-majoor 36-37 77 NeenPagina 077
BEERNAERTS John A Schoten Pont-Pion-Cycl Sdt 38-39 571 JaPagina 571
BEERNAERTS Valentin Oostende 3e Art Sdt 34-35 244 NeenPagina 244
BEERSAERTS Alexis A Oudergem 5e Li korporaal 36-37 90 NeenPagina 090
BEERSAERTS Joseph A Duisburg 13e Li soldaat 36-37 285 JaPagina 285
BEERSAERTS Louis A. Basse-Wavre 5e Jtv Sdt 34-35 393 NeenPagina 393
BEERSAERTS Pierre Tervuren 13e Li soldaat 36-37 291 NeenPagina 291
BEERSAERTS Pierre J.E. Watermaal(Watermael) 6e Art MdL 33-34 471 JaPagina 471
BEERSMANS Henri Brussel 6e Jtv kpl 34-35 409 JaPagina 409
BEERT Kamiel-A. Lotenhulle 2e Jtv Sdt 37 381 NeenPagina 381
BEERT René Lotenhulle 1e Jtv Sdt 37 219 NeenPagina 219
BEERTEN Adriaan Deurne 3e Art 38-39 243 NeenPagina 243
BEERTEN Edouard J Seraing-sur-Meuse 6e Li soldaat 36-37 101 JaPagina 101
BEERTEN François Borgerhout 11e Li ? 37 182 NeenPagina 182
BEERTEN Félix Herentals 7e Li soldaat 36-37 116 NeenPagina 116
BEERTEN Joseph Léopoldsburg 10e Li soldaat 37-38 279 NeenPagina 279
BEERTEN Louis Brussel 17e Li Kpl 33-34 116 NeenPagina 116
BEERTEN Pierre J. Deurne-Noord 5e Li Sdt 34-35 93 JaPagina 093
BEERTEN Théodor Hoboken 6e Gen Sdt 37 507 NeenPagina 507
BEERTS Antoine M Ougrée 8e Li Sdt 38-39 277 NeenPagina 277
BEERTS Constant L Berchem(Antwerpen) 19e Li Sdt 38-39 310 NeenPagina 310
BEETEN Joseph A Neerpelt 6e Art Sdt 35-36 509 JaPagina 509
BEETS Alphonse Vorst 5e Li 35-36 93 NeenPagina 093
BEETS Corneille A Gentbrugge 1e jtv soldaat 36-37 202 JaPagina 202
BEETS Frans St-Truiden 16e Li Sdt 35-36 137 NeenPagina 137
BEETS Gérard-A. Bois-de-Breux 6e Li Sdt 37 110 NeenPagina 110
BEETS Karolus L. Tessenderlo 15e Li Sdt 34-35 106 NeenPagina 106
BEETS Louis St-Pieters-Woluwe 5e Li Sdt 35-36 93 NeenPagina 093
BEETS Louis-L. Seraing-s/Meuse 1e Art mdl 37-38 579 JaPagina 579
BEETS Théophile-J. Berchem(Antwerpen) 1e Zware Art M. d. L. trompette 37 597 JaPagina 597
BEEUWSAERT Lucien Bikschote 5e Li soldaat 36-37 83 JaPagina 083
BEFAHY François Schoten Telegrafisten 1e Sgt 38-39 624 JaPagina 624
BEFAYS Alfred L.G. Elsene(Ixelles) 6e Gen Sdt 33-34 488 JaPagina 488
BEFAYS Emile Bovesse 1e Jtp M d L 38-39 546 NeenPagina 546
BEFAYT Paul M. F. Gilly 4e Art Sgt 34-35 335 NeenPagina 335
BEFF Arthur L Jamoigne 3e Art M d L 37-38 226 NeenPagina 226
BEFF J B Marius Valansart 10e Art soldaat 37-38 323 JaPagina 323
BEGAERS Emile J. Ukkel 5e Art 34-35 422 NeenPagina 422
BEGASSE DE DHAEM André J Javingue-Beauraing 7e Li Sgt 34-35 121 JaPagina 121
BEGASSE DE DHAEM Franz J-J Luik 1e Gen lieut. de rés. 34-35 84 JaPagina 084
BEGAULT Emile Brussel 6e Art 38-39 482 NeenPagina 482
BEGAULT Louis J. A. Wilsele 6e Art major 34-35 502 NeenPagina 502
BEGAUX Gustave Denain 13e Li 38-39 301 NeenPagina 301
BEGEIJN Henri-L. Assebroek 2e Gren Sdt 37 479 JaPagina 479
BEGEIN Remi Stene 3e Gen Kpl 38-39 266 NeenPagina 266
BEGHEIN Arthur Amay s/Meuse 23e Li 38-39 37 NeenPagina 037
BEGHEIN Auguste Hoogstade 10e Li Sdt 38-39 286 JaPagina 286
BEGHEIN Jerome Beveren a/d Yzer 3e Li soldaat 37-38 29 NeenPagina 029
BEGHIN Florent Quaregnon 4e Carab Sgt 35-36 481 JaPagina 481
BEGHIN Maurice L Blandain 6e Jtv soldaat 36-37 387 JaPagina 387
BEGINE Emile J. Brussel 2e Carab 1e Sgt 33-34 436 NeenPagina 436
BEGON Ernest J. Namen 19e Li 1e Sgt Maj 33-34 283 NeenPagina 283
BEGON François J Herstal 4e Li soldaat 37-38 41 JaPagina 041
BEGON J Alexis Alleur 2e Jtv Sdt 38-39 373 JaPagina 373
BEGON Maximilien Belgisch-Kongo 3e Art 36-37 231 NeenPagina 231
BEGRAND Georges L.J.M. Gent 1e Art Cpt en Activité 1 R. 33-34 59 NeenPagina 059
BEGUIN Albert Namen 13e Li Sdt 34-35 297 JaPagina 297
BEGUIN Alphonse J. Gh. Châtelet 3e Jtv cap.-com. 34-35 397 JaPagina 397
BEGUIN Ernest L. Biesme 5e L Brig 34-35 550 NeenPagina 550
BEGUIN Eugène J.Gh. Weillen 19e Li Sgt 33-34 275 JaPagina 275
BEGUIN Eugène-J.-J.-Gh. Heer-Agimont 18e Li 1er Sgt 37 281 JaPagina 281
BEGUIN Ferdinand J G Luik 2e Art Sdt 35-36 141 JaPagina 141
BEGUIN Firmin G J J Salzinnes 3e Art wachtmeester 36-37 231 NeenPagina 231
BEGUIN Frédéric Th. Berchem(Antwerpen) 1e L Sdt 34-35 330 NeenPagina 330
BEGUIN Félix Octave St-Mard lez Virton 2e Li Sdt 35-36 6 JaPagina 006
BEGUIN Henri-J.-J. St-Pieters-Leeuw 3e Art Sdt 37 239 JaPagina 239
BEGUIN Isidore F Purnode 12e Li soldaat 37-38 182 NeenPagina 182
BEGUIN Marcel F. Evere 4e Li Kpl 33-34 42 NeenPagina 042
BEGUIN Marius-F.-A. Tilff 1e Gren Sdt 37 476 NeenPagina 476
BEGUIN Octave-A.-Gh. Waver Telegrafisten kpl 37-38 613 NeenPagina 613
BEGUIN Oscar A Châtelet 22e Li soldaat 36-37 13 JaPagina 013
BEGYN Abel Etterbeek 6e Art Sdt 35-36 509 JaPagina 509
BEGYN Richard J. Gent 12e Art OWm 33-34 480 NeenPagina 480
BEHAEGEL Georges Gent 11e Li 38-39 190 NeenPagina 190
BEHAEGEL Hector Moeskroen 14e Li Sdt 37 208 NeenPagina 208
BEHAEGEL Henri L Mont s/Marchienne 10e Art Sdt 35-36 358 NeenPagina 358
BEHAEGEL Julien Bergen 17e Art Sdt 33-34 394 NeenPagina 394
BEHAEGEL Julien Nieuwkapelle 18e Li Sdt 38-39 283 NeenPagina 283
BEHAEGEL Léon B. Gent 4e Art Sdt 33-34 307 NeenPagina 307
BEHAEGEL Romain Wijtschate 21e Li Sdt 37 371 NeenPagina 371
BEHAEGHEL Lucien Brugge 10e Art 36-37 323 NeenPagina 323
BEHAGHEL DE BUEREN(JONKER) Pierre F.A.A.F.M.G. Namen 2e Jtp Cpt 33-34 533 JaPagina 533
BEHEIJT Emiel Poperinge 10e Art Sdt 38-39 332 JaPagina 332
BEHETS Alphonse Brussel 3e Jtv Sdt 37 399 NeenPagina 399
BEHETS Armand Gent 4e Li kpt hon. 34-35 45 JaPagina 045
BEHETS Guillaume Schaarbeek 4e Gen Sdt 34-35 353 JaPagina 353
BEHETS Hendrik Leuven 3e Jtv Sdt 35-36 413 JaPagina 413
BEHETS Hendrik Steenokkerzeel 5e Gen Sdt 37 429 NeenPagina 429
BEHETS Henri J Mechelen 15e Li Sdt 38-39 103 NeenPagina 103
BEHETS Henri J V Brussel Pantservoertuigen M d L 38-39 632 JaPagina 632
BEHETS Joannes Zaventem 5e Gen Sdt 38-39 421 JaPagina 421
BEHEYDT Théophile Neerwaasten(Bas-Warneton) 4e Li Sdt 37 48 NeenPagina 048
BEHEYT Alard P.J. Schaarbeek 6e Art 1e MdLchef 33-34 471 JaPagina 471
BEHEYT Albert Kortrijk 11e Li soldaat 36-37 176 NeenPagina 176
BEHEYT Odile Ledegem 14e Li soldaat 37-38 193 NeenPagina 193
BEHIELS Augustin Antwerpen 4e Jtv ? 37 228 NeenPagina 228
BEHIELS Cyriel S. Antwerpen 3e Jtv Sdt 33-34 364 NeenPagina 364
BEHIELS Fidèle Gent 16e Li ? 37 137 NeenPagina 137
BEHIELS François Berchem(Antwerpen) 6e Li ? 37 110 NeenPagina 110
BEHIELS Joseph-Ch.-A. Antwerpen 14e Li Sdt 37 201 JaPagina 201
BEHIELS Richard L M A Gent 2e Carab soldaat 36-37 430 JaPagina 430
BEHIELS Theodor.L. Hoboken 3e Li Sdt 33-34 29 NeenPagina 029
BEHIELS Victor J Hoboken 3e Gen Sdt 38-39 266 NeenPagina 266
BEHIN Camille C Orval 9e Li soldaat 37-38 160 NeenPagina 160
BEIER Fernand P. Schaarbeek 7e Art Sdt 33-34 61 JaPagina 061
BEIJAERT Maurice L Bevere-Oudenaarde 23e Li Kpl 35-36 36 NeenPagina 036
BEILECKE Nicolas-F. Ransart 13e Li Sdt 37 304 NeenPagina 304
BEIN Mathieu Beyne-Heusay Pont-Pion-Cycl Sdt 38-39 574 NeenPagina 574
BEINAERT Karel Evergem 3e Li 37-38 29 NeenPagina 029
BEINAERT Léon La Bassée(F) 21e Li 35-36 391 NeenPagina 391
BEINAERTS Petrus Kapellen 18e Art ? 37 502 NeenPagina 502
BEINE Ernest L. Schaarbeek 14e Li adj 34-35 208 JaPagina 208
BEINE Jules O Bois-de-Lessines 1e Carab Sdt 38-39 435 NeenPagina 435
BEIRENS Alfons L Hoevenen 6e Li soldaat 37-38 99 JaPagina 099
BEIRENS Alphonse Dampremy 19e Li Sgt Maj 38-39 310 NeenPagina 310
BEIRENS Armand Quiévrain(F) 2e Carab Sdt 33-34 436 NeenPagina 436
BEIRENS Frans Meise 3e Jtv soldaat 36-37 383 NeenPagina 383
BEIRENS Henri A Gentbrugge 4e Jtv Sdt 38-39 230 NeenPagina 230
BEIRENS Joseph Ganshoren 4e Li Sgt Maj 1e 35-36 41 JaPagina 041
BEIRENS Pierre Neder-over-Heembeek 7e Li Sdt 38-39 119 JaPagina 119
BEIRENS Pierre Brussel 8e Li Sgt 37 278 NeenPagina 278
BEIRENS Remi Arendonk 2e Art Sdt 38-39 147 JaPagina 147
BEIREUS Pierre J Elsene 2e Jtv Sgt Foerier 35-36 402 NeenPagina 402
BEIRINCKX Frans P Antwerpen 6e Li Sdt 38-39 107 JaPagina 107
BEIRINCKX Pierre François Anderlecht Militaire Luchtvaart Sdt 38-39 617 JaPagina 617
BEIRINCKX Pierre-François Anderlecht Militaire Luchtvaart sdt 37-38 603 JaPagina 603
BEIRNAERD César Sint-Amandsberg 5e Jtv 37-38 379 NeenPagina 379
BEIRNAERT André Veurne 16e Li Sdt 34-35 143 NeenPagina 143
BEIRNAERT Emile J Anderlecht 2e Carab Kpl 38-39 445 JaPagina 445
BEIRNAERT Ernest Wetteren 5e Art 36-37 397 NeenPagina 397
BEIRNAERT Gustave F. St-Kruis-Brugge 13e Art adj 34-35 79 JaPagina 079
BEIRNAERT Henri Zandvoorde 18e Li Sdt 37 285 NeenPagina 285
BEIRNAERT Henri W. Gent 22e Li Sdt 33-34 21 NeenPagina 021
BEKA Lionel-J. Elsene(Ixelles) 1e Gren Sgt 37 476 NeenPagina 476
BEKAERT Achille St-Amandsberg 22e Li ? 37 20 NeenPagina 020
BEKAERT Alfons Deinze 1e Gren Sdt 37-38 454 JaPagina 454
BEKAERT Aloïs Kortrijk 1e Jtp mar. des logis 34-35 562 JaPagina 562
BEKAERT Arthur Beselare 1e Zware Art Sdt 35-36 624 NeenPagina 624
BEKAERT Arthur Waasten(Warneton) 2e Zware Art 34-35 612 NeenPagina 612
BEKAERT Auguste A Ploegsteert 24e Li Sdt 38-39 55 NeenPagina 055
BEKAERT Benoni Roeselare 3e Carab Sdt 35-36 467 NeenPagina 467
BEKAERT Charles Antwerpen 5e Li 36-37 90 NeenPagina 090
BEKAERT Charles Louis Gent 7e Art soldaat 37-38 65 JaPagina 065
BEKAERT Cyriel C Knokke-Heist a/Zee 4e Li soldaat 36-37 41 JaPagina 041
BEKAERT Cyrille Bonnières (Fr) 1e Gren 35-36 496 NeenPagina 496
BEKAERT Cyrille L. Genval 24e Li major hon. 34-35 55 JaPagina 055
BEKAERT César-F. Eke 2e Carab Sdt 37 452 JaPagina 452
BEKAERT Desire F Reninge Pont-Pion-Cycl Sdt 38-39 574 NeenPagina 574
BEKAERT Edmond Thourout 24e Li kpl 34-35 59 NeenPagina 059
BEKAERT Edouard Anderlecht 3e Li Sdt 38-39 30 NeenPagina 030
BEKAERT Gerard Kachtem 22e Li soldaat 37-38 15 JaPagina 015
BEKAERT Guillaume Antwerpen 23e Li 33-34 34 NeenPagina 034
BEKAERT Henri V Fontaine-L'Evêque 2e Jtv Sdt 35-36 402 NeenPagina 402
BEKAERT Jean Ch. Elsene(Ixelles) 15e Li Sdt 34-35 106 NeenPagina 106
BEKAERT Joseph Ukkel 19e Li 35-36 328 NeenPagina 328
BEKAERT Joseph Poelkapelle 7e Li Sdt 37 122 NeenPagina 122
BEKAERT Jozef Antwerpen 2e Li 37-38 13 NeenPagina 013
BEKAERT Jules Ploegsteert 2e Jtv 35-36 402 NeenPagina 402
BEKAERT Jules Heule 5e Li Sdt 35-36 93 NeenPagina 093
BEKAERT L Richard Zottegem 19e Li soldaat 37-38 301 NeenPagina 301
BEKAERT Louis Gent 18e Li Sdt 37 285 NeenPagina 285
BEKAERT Louis St-Niklaas 3e Li Sdt 37 25 JaPagina 025
BEKAERT Léon A L Sint-Andries Brugge 20e Li soldaat 36-37 304 JaPagina 304
BEKAERT Léonard Eeklo 1e Jtv Sdt 37 219 NeenPagina 219
BEKAERT Maurice Gotem 22e Li 38-39 18 NeenPagina 018
BEKAERT Maurice Antwerpen 3e L brigadier 36-37 57 NeenPagina 057
BEKAERT Omer Kortrijk 2e Gren Sdt 34-35 493 NeenPagina 493
BEKAERT Oscar A. Kruishoutem 2e Gren 34-35 493 NeenPagina 493
BEKAERT Raymond Mater 23e Li Sdt 37 39 NeenPagina 039
BEKAERT Sylvain E G Elsene 3e Carab soldaat 37-38 434 NeenPagina 434
BEKAERT Théophile Oudergem 6e Gen Sdt 35-36 528 JaPagina 528
BEKE Carlos Gent 10e Li ? 37 295 NeenPagina 295
BEKE Germain Ch. J. M. Assebroek 18e Li 1er Sgt 34-35 283 NeenPagina 283
BEKE Karel-L. Berchem(Antwerpen) 7e Li Sdt 37 122 NeenPagina 122
BEKE Maurice J Gent 3e Jtv Sdt 38-39 394 NeenPagina 394
BEKE Médard C Brussel 12e Art soldaat 36-37 470 NeenPagina 470
BEKE Pascal P Merksem 15e Li Kpl 38-39 103 NeenPagina 103
BEKE Pierre Bergen(Mons) 2e Jtv Sgt 37 381 NeenPagina 381
BEKE Raymond Brugge 10e Art 36-37 323 NeenPagina 323
BEKE Raymond L Sint-Kruis 2e Jtv soldaat 37-38 364 JaPagina 364
BEKE Remigius Waardamme 9e Art Sdt 38-39 250 NeenPagina 250
BEKEMANS Léonce M J L Brugge 3e Li Hoofdwachtmeester 1e 35-36 57 JaPagina 057
BEKEN Constant-L. Marcinelle 4e Carab Sdt 37 467 NeenPagina 467
BEKEN Pierre G Haasrode 5e Li Sdt 35-36 85 JaPagina 085
BEKERS Jan-Baptiste Herenthout 2e Carab ? 37 458 NeenPagina 458
BEKKERS Henri Antwerpen 6e Li 35-36 109 NeenPagina 109
BEL Joannes Deurne 7e Li Sdt 35-36 121 NeenPagina 121
BEL Joseph Borgerhout 22e Li 35-36 19 NeenPagina 019
BELAIRE Firmin L C Seilles 1e L Sdt 38-39 324 NeenPagina 324
BELANG Camille Kortenberg 7e Li Sdt 34-35 128 NeenPagina 128
BELANG Gustaaf Overijse 2e Li kpl 34-35 6 JaPagina 006
BELANGE Emmanuel St-Joost 11e Art Sdt 35-36 435 JaPagina 435
BELANGER Alfred Hainin 1e Li Sdt 37 357 JaPagina 357
BELAUNOIS Jules Tertre Cycl 4 D.A. soldaat 36-37 488 JaPagina 488
BELBOOM Gaspard F N Borgerhout 15e Art Sdt 38-39 252 JaPagina 252
BELDERBOS Achille J Wilrijk 2e Gidsen Sdt 35-36 557 NeenPagina 557
BELDERBOS Ferdinand Antwerpen 24e Li Sdt 38-39 55 NeenPagina 055
BELDERBOS Jean Borgerhout 1e Gidsen Sdt 33-34 500 NeenPagina 500
BELDERBOS P F Louis Hoboken 11e Li soldaat 37-38 165 JaPagina 165
BELEKX Arsène Grand-Quevilly(F) 2e Jtv 34-35 385 NeenPagina 385
BELEN Louis M F Borgerhout 6e Jtv Sdt 35-36 425 NeenPagina 425
BELENGER Léon Boussu 3e Art soldaat 36-37 231 NeenPagina 231
BELEYN Edgard N. Ukkel 4e Li Sgt V.D.G. 33-34 37 JaPagina 037
BELGEOMME Ruffin Ham s/Heure 4e L Sdt 37 535 NeenPagina 535
BELIARD Gilbert Tertre 7e Li Sdt 37 115 JaPagina 115
BELIEN Augustinus Borgerhout 3e Carab Sdt 34-35 457 NeenPagina 457
BELIEN Gustaaf J Deurne 9e Li Kpl 35-36 169 JaPagina 169
BELIEN Hendrik Hamont 11e Li Sdt 35-36 183 JaPagina 183
BELIEN Hendrik M Hamont 4e Gen soldaat 36-37 334 JaPagina 334
BELIEN Jean H. Schaarbeek 13e Art maréchal des logis 34-35 82 NeenPagina 082
BELIEN Joseph Lommel 10e Li Sdt 35-36 309 NeenPagina 309
BELIEN Pieter-H.-G. Vorst-Kempen 12e Li Sdt 37 196 NeenPagina 196
BELIN Arthur Pecq 4e Li Sgt 34-35 45 JaPagina 045
BELIN Oscar Gh St-Truiden 2e Li kapitein commandant 37-38 7 JaPagina 007
BELIN Raymond H. Doornik 1e Carab Brig 33-34 405 JaPagina 405
BELINNE Nestor Feignies (F) Spoorwegkorps 38-39 644 NeenPagina 644
BELIS Jospeph L. Antwerpen 3e Gen Milit.Werkman 33-34 234 NeenPagina 234
BELIËN Arthur P Antwerpen 10e Li Sdt 38-39 286 JaPagina 286
BELJONNE Auguste I. Bassilly 17e Art Sdt 33-34 394 NeenPagina 394
BELJONNE Georges H Bassily 11e Art Adj 35-36 438 NeenPagina 438
BELLANGER Louis E Vilvoorde 18e Art soldaat 36-37 473 JaPagina 473
BELLANGER Michel Merksplas 9e Li 38-39 180 NeenPagina 180
BELLAY Pierre St-Jans-Molenbeek 6e Gen 35-36 531 NeenPagina 531
BELLE Jean L St-Nicolas-Liége 7e Li Sdt 35-36 121 NeenPagina 121
BELLEAU Victor Opheylissem 6e Art Sgt 34-35 497 JaPagina 497
BELLEFLAMME François P.H. Welkenraedt 20e Li Sdt 33-34 295 NeenPagina 295
BELLEFLAMME Henri J. Grivignée Pont-Pion-Cycl Sdt 33-34 554 NeenPagina 554
BELLEFLAMME Joseph-P. Spa 3e L M. d. L. 37 60 NeenPagina 060
BELLEFONTAINE Gaston J.P. Dinant 12e Li Kpl 33-34 182 NeenPagina 182
BELLEFONTAINE Théodore Vorst 12e Li Sdt 35-36 198 JaPagina 198
BELLEFROID Edmond M.H. Hasselt 11e Art Wm 33-34 386 JaPagina 386
BELLEFROID Pierre H R W Luik 3e Jtv soldaat 37-38 389 NeenPagina 389
BELLEKENS Corneille A. St-Kathelijne-Waver Rijdende Art Trompetter 33-34 543 JaPagina 543
BELLEKENS Gommaire C Lier 5e Art soldaat 36-37 395 JaPagina 395
BELLEKENS Gustave St-Gillis 9e Li ? 37 172 NeenPagina 172
BELLEKENS Jan-Baptist Westmalle 17e Li Sdt 34-35 135 NeenPagina 135
BELLEKENS Jean Parijs(F) 3e Li 38-39 30 NeenPagina 030
BELLEKENS Joseph V St-Gillis-Dendermonde 4e Jtv Sdt 35-36 237 JaPagina 237
BELLEMANS Edouard-H. Tongerlo 7e Li Sdt 37 122 NeenPagina 122
BELLEMANS Emile Leopoldsburg 1e Li korporaal 36-37 342 JaPagina 342
BELLEMANS Ernest Tollembeek 1e Li Sdt 37 357 JaPagina 357
BELLEMANS François Elsene 10e Li soldaat 36-37 281 NeenPagina 281
BELLEMANS Georges J St-Joost-ten-Node 21e Li Sdt 38-39 363 JaPagina 363
BELLEMANS Guillaume Willebroek 9e Li Kpl 35-36 178 NeenPagina 178
BELLEMANS Jules Wilrijk 7e Li 37-38 115 NeenPagina 115
BELLEMANS Laurent Monceau-s/Sambre 2e Li soldaat 37-38 7 JaPagina 007
BELLEMANS Léon F.Gh. Bergen 7e Li Lt secrét Res 33-34 110 NeenPagina 110
BELLEMANS Petrus-F.-A. Geel 17e Li Sdt 37 129 NeenPagina 129
BELLEMANS Rodolphe V Ph Anderlecht 12e Art Trompet-Brig 38-39 484 JaPagina 484
BELLEMANS Victor Essenbeek-Hal 13e Li soldaat 36-37 285 JaPagina 285
BELLEMANS Victor-F. Tollembeek 2e Gidsen Brig 37 527 JaPagina 527
BELLEN Emile Hoeleden 12e Li ? 37 196 NeenPagina 196
BELLEN Emile J Brussel 9e Art M d L 38-39 247 JaPagina 247
BELLEN Hubert-F. Doornik(Tournai) 10e Li kpl 37 295 NeenPagina 295
BELLENGE Jules France 2e Gren 37-38 467 NeenPagina 467
BELLENS Alfons Boechout 12e Li Sdt 38-39 201 NeenPagina 201
BELLENS Charles St-Georges-s/Meuse 5e Jtv Sdt 38-39 387 NeenPagina 387
BELLENS Cyrille St-Joost-ten-Node 3e Jtv Sdt 34-35 404 NeenPagina 404
BELLENS Gustave Hoogstraten Art Meetd Sdt 38-39 609 NeenPagina 609
BELLENS Joseph-D. Herentals 19e Li Sdt 37 309 JaPagina 309
BELLENS Jozef F. Schoten 13e Li Sdt 34-35 304 NeenPagina 304
BELLENS L Remi Herentals 14e Li Sdt 38-39 204 JaPagina 204
BELLENS Lodewijk F. Kallo 2e Carab-Cycl Sdt O.V. 33-34 522 JaPagina 522
BELLENS Louis Ekeren 7e Li 37-38 115 NeenPagina 115
BELLERY Oscar H J Huy 2e Li Sdt 35-36 6 JaPagina 006
BELLET Georges La Bouverie 17e Art Sdt 37 423 NeenPagina 423
BELLET Georges La Bouverie 21e Li Sdt 37 371 NeenPagina 371
BELLET Valere Bergen(Mons) 2e Carab Sdt 38-39 450 NeenPagina 450
BELLETABLE Augustus Borgerhout 3e Li 33-34 29 NeenPagina 029
BELLEVILLE Edgard St-Jans-Molenbeek 1e Li 35-36 384 NeenPagina 384
BELLEZ Arthur H Haine-St-Paul 20e Li Kpl 38-39 319 NeenPagina 319
BELLIN Léopold Biévène 20e Li 1er Serg. facteur 37 320 NeenPagina 320
BELLINCKX Guillaume F Antwerpen 12e Li Sdt 35-36 207 NeenPagina 207
BELLINKX P Jan Koersel 10e Li Sdt 38-39 286 JaPagina 286
BELLIS J.-J.-Guillaume Brussel 11e Li Sgt 37 182 NeenPagina 182
BELLMANS François Luik 3e Art Sdt 34-35 244 NeenPagina 244
BELLOT Albert Marchienne-au-Pont 7e Li Kpl 35-36 121 NeenPagina 121
BELLOT Alfred-J. Elsene(Ixelles) 1e Zware Art Sdt 37 601 NeenPagina 601
BELLOT Charles Anderlecht 2e Art 36-37 136 NeenPagina 136
BELLOT Edmond Ciney 4e Art Sdt 38-39 329 NeenPagina 329
BELLOT Fernand Marchienne-au-Pont 4e Jtv Sdt 37 228 NeenPagina 228
BELLOT Henri-J.-Gh. Bierghes 1e Carab-Cycl Sdt 37 544 NeenPagina 544
BELLOT Pierre St-Laurent-du-Var Militaire Luchtvaart 38-39 618 NeenPagina 618
BELLOTTE Lambert-J. Amay s/Meuse 14e Li Sdt 37 201 JaPagina 201
BELLOY Louis Borgerhout 14e Li 37-38 193 NeenPagina 193
BELMANS François Berchem(Antwerpen) 2e Zware Art ? 37 605 NeenPagina 605
BELMANS Jean-Baptiste Vorst 6e Li Sdt 34-35 109 JaPagina 109
BELMANS Louis J Deurne 1e Li soldaat 36-37 342 JaPagina 342
BELOT Camille A.H. Vorst 1e Gren Lt Col hon. 33-34 457 NeenPagina 457
BELOT Georges J B Courcelles 24e Li sergeant 36-37 54 NeenPagina 054
BELOT Georges L J Leuven 11e Li ere majoor 37-38 172 NeenPagina 172
BELOT Juste Cuesmes 1e Zware Art Brig 35-36 624 NeenPagina 624
BELOT Pierre Roux 1e Li Sdt 37 364 NeenPagina 364
BELPAEME Edmond F Bredene 3e Li Sdt 38-39 23 JaPagina 023
BELPAEME Henri-J. Oostende Pont-Pion-Cycl Sdt 37 580 NeenPagina 580
BELPAIRE Cyrille Fives-lez-Lille (F) 2e Li 34-35 13 NeenPagina 013
BELPAIRE Ferdinand Neerwaasten(Bas-Warneton) 2e Li Sdt 37 12 NeenPagina 012
BELPAIRE Jules B Th M M Amay-sur-Meuse 19e Li aalmoezenier adj 37-38 301 NeenPagina 301
BELPAIRE Julien J Mons-en-Baroeul 9e Art 37-38 234 NeenPagina 234
BELPAIRE Marcel Anderlecht 3e Li korporaal 36-37 28 NeenPagina 028
BELPAIRE Maurice M P L Antwerpen 7e Li Kpl 35-36 115 JaPagina 115
BELPAIRE Paul-A. Warneton 22e Li kpl 37 20 NeenPagina 020
BELPAIRE Raymond-M.-J.-A. St-Pieters-Jette Art Loopgraven Sdt 37 592 NeenPagina 592
BELPAIRE-WOESTE Charles Beverlo 1e Li 37-38 354 NeenPagina 354
BELS Albert Wevelgem 6e Jtv Sdt 35-36 425 NeenPagina 425
BELS Camille Ekeren 2e Zware Art Sdt 38-39 602 NeenPagina 602
BELS Jean Ath 2e Gen soldaat 37-38 150 NeenPagina 150
BELS Pierre Antwerpen Spoorwegkorps 38-39 644 NeenPagina 644
BELSACK Jean Baptiste Kortrijk 6e Art Trompet 35-36 509 JaPagina 509
BELSACK Jean-Baptiste Kortrijk 5e Art trompette 34-35 419 JaPagina 419
BELVAUX Joseph Gh Villers-le-Gambon 2e gidsen soldaat 36-37 505 NeenPagina 505
BEMELMANS Arthur H D J Brussel 6e Art reserve luitenant-kolonel 37-38 474 NeenPagina 474
BEMELMANS Mathieu Mechelen-a/Maas 14e Li soldaat 37-38 187 JaPagina 187
BEMELMANS Mathieu J. Mol 17e Li Sgt 34-35 131 JaPagina 131
BEMERS Désiré Antwerpen 4e Jtv Sdt 34-35 231 NeenPagina 231
BEMIS Jan-P. Kontich 9e Li Sdt 37 172 NeenPagina 172
BEMNIDT Maximilien Antwerpen 9e Li 35-36 178 NeenPagina 178
BENAERTS Jozef Berchem(Antwerpen) 23e Li Sdt 35-36 31 JaPagina 031
BENAET Joseph P.J. Ieper 3e Carab 33-34 423 NeenPagina 423
BENAETS Frans St-Truiden 16e Li Sdt 35-36 137 NeenPagina 137
BENAUT Jules Comines 2e Art soldaat 37-38 134 NeenPagina 134
BENIERS August-J. Antwerpen 19e Li Sdt 37 309 JaPagina 309
BENIEST Jan M Antwerpen 8e Li Sgt 35-36 286 JaPagina 286
BENIS Léon P F D Huy 13e Belgian Field Art soldaat 36-37 553 NeenPagina 553
BENIT Emile M Bray 3e Li Sdt 38-39 23 JaPagina 023
BENIT Marq Berchem(Antwerpen) 6e Li 38-39 114 NeenPagina 114
BENIT Raoul J.Gh.l Fayt lez Manage 18e Li Sgt 33-34 245 JaPagina 245
BENIT Xavier L Estaimpuis 6e Li soldaat 37-38 104 NeenPagina 104
BENOEY Charles Wilrijk 1e Art ? 37 65 NeenPagina 065
BENOEY Henri Antwerpen 3e Carab Sgt 38-39 437 JaPagina 437
BENOEY Joseph Antwerpen 6e Jtv Sgt 38-39 402 NeenPagina 402
BENOEY Julien L.C. Antwerpen 16e Li Cpt 33-34 122 NeenPagina 122
BENOIDT Victor O G Elsene(Ixelles) Militaire Luchtvaart res Kpt vlieger 38-39 617 JaPagina 617
BENOIDT Victor-O.-G. Elsene Militaire Luchtvaart res cpt vliegenier 37-38 603 JaPagina 603
BENOIST Victor Givet(F) 11e Art 34-35 427 NeenPagina 427
BENOIT Achille Harelbeke 3e Jtv kpl 37 399 NeenPagina 399
BENOIT Achille A. St-Kruis-Brugge 6e Jtv Sgt 34-35 409 JaPagina 409
BENOIT Achille H A Gent 6e Li Sdt 35-36 103 JaPagina 103
BENOIT Alexandre J. Tamines 13e Belgian Field Art MdL 33-34 559 JaPagina 559
BENOIT Alidor Tourcoing(F) 13e Art 35-36 73 NeenPagina 073
BENOIT Camille Harelbeke 13e Li soldaat 36-37 291 NeenPagina 291
BENOIT Charles J. Luik 12e Li Sgt 33-34 174 JaPagina 174
BENOIT Edmond G.H. Brussel 2e L MdL 33-34 211 JaPagina 211
BENOIT Ferdinand H. Schaarbeek 1e Zware Art Sdt 34-35 605 JaPagina 605
BENOIT Firmin F Belgisch-Kongo 4e Gen 38-39 349 NeenPagina 349
BENOIT François A. Buzançois(france) 4e Art 33-34 307 NeenPagina 307
BENOIT Georges Harelbeke 1e Li Sdt 35-36 384 NeenPagina 384
BENOIT Gustave E. Charleroi 8e Li Sdt 33-34 243 NeenPagina 243
BENOIT Henri Nossegem 4e Carab adj 34-35 475 NeenPagina 475
BENOIT Hubert G. Péruwelz 3e Jtv Brig 34-35 404 NeenPagina 404
BENOIT Jean Deerlijk 6e Gen Sdt 37 504 JaPagina 504
BENOIT Louis F. Hoegaarden 11e Art wachtmeester 34-35 424 JaPagina 424
BENOIT Léon Antwerpen 22e Li ? 37 20 NeenPagina 020
BENOIT Léon E. J. Nijvel 1e Gren cap. de rés. 34-35 484 NeenPagina 484
BENOIT Léopold J. Bois-de-Villers 4e Carab Sdt 33-34 441 JaPagina 441
BENOIT Maurice C Brussel 2e Gren Sdt 35-36 504 NeenPagina 504
BENOIT René-M.-A. St-Lambrechts-Woluwe 1e Carab cap. comm. 37 441 NeenPagina 441
BENOIT Victor Wevelgem 1e Gren Sdt 36-37 454 NeenPagina 454
BENOIT Y E Alexis Vielsalm 12e Li Sdt 38-39 195 JaPagina 195
BENOOT Valère Poperinge 3e Jtv Sdt 37 399 NeenPagina 399
BENOUWT Maurice Poperinge 12e Art soldaat 37-38 479 NeenPagina 479
BENOY Joseph H Antwerpen 8e Li Sdt 38-39 271 JaPagina 271
BENS Eduardus C Deurne 5e Li soldaat 36-37 83 JaPagina 083
BENS François Ukkel 2e Zware Art Sdt 35-36 628 NeenPagina 628
BENSLY César O Brugge 10e Art soldaat 36-37 320 JaPagina 320
BENTEIN Arthur A. Lille(F) 14e Li 33-34 193 NeenPagina 193
BENTEIN Arthur O Saint-Hubert 2e Carab soldaat 37-38 443 NeenPagina 443
BENTEIN Camiel Passendale 2e L Sdt 35-36 246 JaPagina 246
BENTEIN Emeric R Handzame 1e Carab soldaat 37-38 423 JaPagina 423
BENTEIN Emile J. Antwerpen 2e Carab Sdt O.V. 33-34 429 JaPagina 429
BENTEIN Henri P M J Luik 1e Gren Lt d Res 35-36 496 NeenPagina 496
BENTEIN Jules Moorslede 15e Li soldaat 37-38 91 JaPagina 091
BENTEIN Jérôme Bossendale 3e Carab soldaat 37-38 434 NeenPagina 434
BENTEIN Omer-C. Passendale Art Loopgraven sdt 37-38 574 NeenPagina 574
BENTEIN Oscar L Oostende 1e Gren Sdt 38-39 467 NeenPagina 467
BENTEIN Prosper H Montignies s/S 1e Gren Sdt 35-36 496 NeenPagina 496
BENTEIN René H. Antwerpen 2e Art 33-34 127 NeenPagina 127
BENTEIN Robert P. Brugge 16e Li kpl 34-35 143 NeenPagina 143
BENTHUYS Gustaaf E. Jette 21e Li Kpl schoenmaker 33-34 337 JaPagina 337
BENTIN Arthur Kortemark 14e Li soldaat 37-38 187 JaPagina 187
BENTIN Auguste Tervuren 1e Gen 36-37 77 NeenPagina 077
BENTIN Henri-A.-V. Dilbeek 5e Jtv lieut. de rés. 37 389 NeenPagina 389
BENY Charles Jh. M. O. Schaarbeek 24e Li 34-35 59 NeenPagina 059
BENZIGER Jacques L. Bressoux 4e Carab Sdt 34-35 475 NeenPagina 475
BEQUART Michel Gent 1e Carab 37-38 428 NeenPagina 428
BEQUE Alphonse Quaregnon 23e Li kpl 34-35 34 JaPagina 034
BEQUET Augustin Thuillies 7e Art 38-39 74 NeenPagina 074
BEQUET Charles C. M. J. Gh. Jambes 1e L maréchal des logis 34-35 327 JaPagina 327
BEQUET Jean-B. Lier 1e Jtv ? 37 219 NeenPagina 219
BERAIL Maurice F St-Pieters-Woluwe 2e Li Sdt 35-36 6 JaPagina 006
BERANGER Félicien J Callenelle 1e Zware Art soldaat 36-37 563 JaPagina 563
BERAT Gaston St-Joost 1e Carab Adj 33-34 405 JaPagina 405
BERAT Georges Poperinge 2e Jtv Sdt 35-36 402 NeenPagina 402
BERAT Guillaume Elsene(Ixelles) 2e Carab Sgt 37 458 NeenPagina 458
BERAT Hector Poperinge 6e Gen Sdt 37 507 NeenPagina 507
BERBE Jean B Vorst 3e Jtv soldaat 36-37 383 NeenPagina 383
BERBE Victor Merksplas 6e Li Sdt 38-39 107 JaPagina 107
BERBEN Martin Winterslag 11e Li Sdt 35-36 183 JaPagina 183
BERBEN Wilfrid A. Gh. Doornik(Tournai) 2e Zware Art mar. des logis 34-35 612 NeenPagina 612
BERBER François Brussel 7e Art Brig 33-34 62 NeenPagina 062
BERBERS Pierre J Gent 10e Art soldaat 37-38 323 JaPagina 323
BERBIERS Jules E Destelbergen 7e Li soldaat 36-37 111 JaPagina 111
BERCAS Fernand F M A Terhulpen 2e Carab kapitein-commandant 37-38 438 JaPagina 438
BERCE Leon J D Z Namen 13e Li Sdt 38-39 295 JaPagina 295
BERCHMANS Charles Ukkel 9e Li 33-34 159 NeenPagina 159
BERCHMANS Henri G. St-Lambrechts-Woluwe 2e Jtp Adj 33-34 536 NeenPagina 536
BERCHMANS Pierre Th. Antwerpen 2e Gen Sdt inv. 33-34 143 NeenPagina 143
BERCK Célestin Frankrijk 8e Li ? 37 278 NeenPagina 278
BERCKAMANS Jean Baptiste Anderlecht 6e Li Sdt 35-36 103 JaPagina 103
BERCKENBOSCH Ernest Th Luik 10e Li korporaal 36-37 276 JaPagina 276
BERCKMANS Charles onbekend 9e Li Cpt Res 33-34 159 NeenPagina 159
BERCKMANS Edouard Berg 9e Li kpl 37 166 JaPagina 166
BERCKMANS Edouard J Merksem 10e Art Sdt 38-39 332 JaPagina 332
BERCKMANS Egide Brussel Cycl 6 D.A. Sdt 38-39 510 NeenPagina 510
BERCKMANS François Leuven 4e Jtp Sdt 33-34 539 JaPagina 539
BERCKMANS Georges-C. Anderlecht 1e Gren Sdt 37 476 NeenPagina 476
BERCKMANS Henri Kuregem 5e Li Sdt 33-34 81 NeenPagina 081
BERCKMANS Jan Baptiste Vilvoorde 8e Li Sdt 35-36 286 JaPagina 286
BERCKMANS Jean St-Gillis 7e Li soldaat 37-38 109 JaPagina 109
BERCKMANS Jean B.R. Brussel 1e Li Sdt 33-34 335 NeenPagina 335
BERCKMANS Jean Baptiste Ukkel 7e Art Sdt 38-39 74 NeenPagina 074
BERCKMANS Joseph C. Brussel 1e Gen adj 34-35 84 JaPagina 084
BERCKMANS Louis Montignies-sur-Sambre 4e jtv soldaat 36-37 218 NeenPagina 218
BERCKMANS Louis Vilvoorde 5e L Sdt 35-36 568 NeenPagina 568
BERCKMANS Marcel Watermaal 13e Li Sdt 38-39 301 NeenPagina 301
BERCKMANS Peter F Leopoldsburg 11e Li 36-37 176 NeenPagina 176
BERCKMANS Peter J Peutie 14e Li soldaat 36-37 192 JaPagina 192
BERCKMANS Petrus L. A. Berchem(Antwerpen) 16e Li Sdt 34-35 143 NeenPagina 143
BERCKMANS Pierre F Kerkhove 2e L soldaat 36-37 222 JaPagina 222
BERCKMOES Edgard Berchem(Antwerpen) 8e Li Sdt 37 272 JaPagina 272
BERCKMOES Léon Ph. Vorst 5e Li Sdt 33-34 81 NeenPagina 081
BERCKMOES Petrus onbekend 5e Art 34-35 422 NeenPagina 422
BERDAEL Augustin Pierrefettes (FR) 22e Li 36-37 17 NeenPagina 017
BERDAL Nestor C. Soignies 13e Art Sdt 34-35 79 JaPagina 079
BERDEN Pierre J C Anderlecht 9e Li soldaat 36-37 162 NeenPagina 162
BERENS Georges J Turnhout 11e Li Sdt 38-39 190 NeenPagina 190
BERESSE Jules Péronnes-lez-Binche 1e Gren Sdt 37-38 454 JaPagina 454
BEREST Léon E Gh Bracquegnies 1e Carab soldaat 37-38 423 JaPagina 423
BERETZE Adhémar F. E. Schaarbeek 2e Art 1er mar. des logis 34-35 149 NeenPagina 149
BERETZE Georges E. Audergem 5e Jtv Sgt 33-34 348 JaPagina 348
BEREYNE Arthur Messines 23e Li Sdt 37 39 NeenPagina 039
BEREYNE Cyrille Le Bizet-Ploegsteert 24e Li Sdt 35-36 52 NeenPagina 052
BEREYNE Marcel Lille 14e Li 35-36 222 NeenPagina 222
BERG Henri A. Namen 19e Li Adj 33-34 283 NeenPagina 283
BERG J N Julien Habergy 13e Li sergeant 37-38 291 NeenPagina 291
BERG Yves C Martelange 10e Li soldaat 37-38 270 JaPagina 270
BERGAFFE Jean-Baptiste Waver 20e Li Sdt 34-35 317 JaPagina 317
BERGAFFE Maurice C. J. Waver 10e Li kpl 34-35 293 NeenPagina 293
BERGANS Emile N J Horion-Hozémont 4e Carab Sdt 38-39 457 NeenPagina 457
BERGANS Quinten Gelinden 9e Art Sdt 37-38 231 JaPagina 231
BERGE Armand Petegem-Deinze 11e Li Sdt 38-39 190 NeenPagina 190
BERGE Edouard Antwerpen 16e Art 1e OWm 33-34 318 NeenPagina 318
BERGE Gaston Antwerpen 8e Li ? 37 278 NeenPagina 278
BERGE Joseph Th. Luik 10e Li MdL1e cl. 33-34 258 NeenPagina 258
BERGEN Adolf Kessel-Lo 15e Art Sdt 33-34 226 JaPagina 226
BERGEN Albert Deurne 12e Li Kpl 33-34 174 JaPagina 174
BERGEN Auguste-S. Testelt 11e Li Sdt 37 182 NeenPagina 182
BERGEN Eduard Aarschot 4e Gen Sdt 35-36 373 NeenPagina 373
BERGEN François St-Jans-Molenbeek 7e Li Sdt 34-35 121 JaPagina 121
BERGEN Jean Ganshoren 8e Li Sdt 37 278 NeenPagina 278
BERGEN Joseph Aarschot 17e Li Kpl 33-34 116 NeenPagina 116
BERGEN Jules Borgerhout 5e L 35-36 568 NeenPagina 568
BERGEN Rudolf Testelt 17e Li Sdt 34-35 131 JaPagina 131
BERGER Achille L Vorst 2e Jtv eerste sergeant 36-37 365 NeenPagina 365
BERGER Adhémar J B Charleroi 3e Li soldaat 36-37 28 NeenPagina 028
BERGER Alfred C J B E Schaarbeek 8e Art MdL 35-36 146 JaPagina 146
BERGER Alfred F J Villers-le-Peuplier 15e Li soldaat 36-37 93 JaPagina 093
BERGER Alphonse J Gilly 24e Li Kpl 35-36 52 NeenPagina 052
BERGER Aramis Jumet 2e zware art soldaat 36-37 570 NeenPagina 570
BERGER Arnould A J Jumet 3e Li Sdt 35-36 29 NeenPagina 029
BERGER Charles A Enines 5e Li Sgt Maj 38-39 96 NeenPagina 096
BERGER Englebert V Brussel 1e Li sergeant 37-38 354 NeenPagina 354
BERGER Georges Brussel 10e Li Sdt 33-34 258 NeenPagina 258
BERGER Gustave F. Schaarbeek 1e Li Gen Maj hon. 33-34 330 JaPagina 330
BERGER Henri Brussel 3e Carab Sdt V.G. 33-34 417 JaPagina 417
BERGER Henri L.L. Silenrieux 8e Li Sdt 33-34 238 JaPagina 238
BERGER Jean L. M. E. Gh. Elsene(Ixelles) 4e Carab lieut. de rés. 34-35 471 JaPagina 471
BERGER Joseph E Jemappes 16e Li Sdt 38-39 143 NeenPagina 143
BERGER Jules L St-Gillis 4e Jtv sergeant 37-38 214 NeenPagina 214
BERGER Lambert M L Brussel Pont-Pion-Cycl korporaal 36-37 550 NeenPagina 550
BERGER Louis J.J.A. Luik 1e Carab Sgt 33-34 405 JaPagina 405
BERGER Léopold Schaarbeek 4e Gen soldaat 36-37 338 NeenPagina 338
BERGER Maurice Ukkel Militaire Luchtvaart 36-37 582 NeenPagina 582
BERGER Maurice Ukkel Militaire Luchtvaart ? 37 620 NeenPagina 620
BERGER Nicolas Châtelineau 17e Li Sdt 33-34 116 NeenPagina 116
BERGER Pierre B. Etterbeek 1e Gidsen Brig 34-35 534 NeenPagina 534
BERGER Raymond Clery (F) 1e Art 34-35 73 NeenPagina 073
BERGER Raymond J. Bosvoorde(Boitsfort) 17e Li Sdt 33-34 112 JaPagina 112
BERGER Rene S Marcinelle 1e Jtv Sdt 38-39 215 JaPagina 215
BERGER René F Gh Ernage 10e Li korporaal 36-37 281 NeenPagina 281
BERGER Vital Toulouse(F) 19e Li 34-35 314 NeenPagina 314
BERGER Vital Gh Charleroi 3e Art soldaat 36-37 227 JaPagina 227
BERGERET Aimé Marcinelle 4e Gen Sdt 37 351 NeenPagina 351
BERGERET Jules Soignies 2e Zware Art Sdt 37 605 NeenPagina 605
BERGERS Jean J Ans 16e Li Sdt 38-39 143 NeenPagina 143
BERGERS Théodoor P Stockheim 1e Li Sdt 35-36 378 JaPagina 378
BERGES Augustin M Denderleeuw 1e Carab Sdt 38-39 429 JaPagina 429
BERGEYS Edgard M Th Antwerpen 16e Art Sdt 35-36 361 NeenPagina 361
BERGHE Georges-A.Flémalle Flémalle-Haute 3e Art Sdt 37 242 NeenPagina 242
BERGHEN P J Hubert Nossegem 4e Carab Sdt 38-39 454 JaPagina 454
BERGHMAN Achille Woumen 3e Li 37-38 29 NeenPagina 029
BERGHMAN Albert R C Deurne 1e Gren Sdt 35-36 496 NeenPagina 496
BERGHMAN J Alphonse Brussel 2e Carab Sdt 38-39 445 JaPagina 445
BERGHMAN Jules Menen 15e Art Brig 37 254 JaPagina 254
BERGHMAN Maurice Ieper 6e Li Sdt 35-36 109 NeenPagina 109
BERGHMANS Alfons J Geel 6e Li Sdt 38-39 107 JaPagina 107
BERGHMANS Alfons P V Lommel 15e Li Sdt 35-36 95 JaPagina 095
BERGHMANS Camille J Leopoldsburg 2e Li Sdt 35-36 6 JaPagina 006
BERGHMANS Frans J. Mol 3e Carab Sdt 34-35 457 NeenPagina 457
BERGHMANS Henri Mol 6e Li kpl 34-35 116 NeenPagina 116
BERGHMANS Jan J Waterschei 12e Li Sdt 35-36 198 JaPagina 198
BERGHMANS Jean B. Brussel 3e Jtv Sdt 33-34 355 JaPagina 355
BERGHMANS Joseph-J.-M. Antwerpen 2e Gren Sdt 37 479 JaPagina 479
BERGHMANS Jozef F K Lier 5e Gen Sdt 38-39 424 NeenPagina 424
BERGHMANS Louis J Mol 15e Li soldaat 37-38 91 JaPagina 091
BERGHMANS Marcel F. Sclessin Art Loopgraven Sdt 34-35 601 NeenPagina 601
BERGHS Guillaume Lanaken 19e Li Sdt 35-36 328 NeenPagina 328
BERGHS Henri A. H. Namen 13e Li Serg.-maj. 34-35 304 NeenPagina 304
BERGHS Philippe Anderlecht 24e Li Sdt 35-36 48 JaPagina 048
BERGIERS Jean-Arthur Overijse-Tombeek 6e Art Sdt 37 487 JaPagina 487
BERGMAN Felix Rumbeke 24e Li soldaat 37-38 48 JaPagina 048
BERGMANN Théodor Tourcoing Pont-Pion-Cycl 35-36 603 NeenPagina 603
BERGMANS Alphonse C Leopoldsburg 12e Li Sgt 35-36 198 JaPagina 198
BERGMANS Godefroid J L Hermalle-sur-Argenteau 11e Li soldaat 36-37 176 NeenPagina 176
BERGMANS Jacques Gent 6e Li 36-37 107 NeenPagina 107
BERGMANS Joannes Zaventem 1e L Brig 38-39 324 NeenPagina 324
BERGMANS Joseph L S Hermalle-sur-Argenteau 11e Li sergeant 36-37 167 JaPagina 167
BERGMANS Joseph P. Luik 9e Art MdL 33-34 221 JaPagina 221
BERGMANS Jules H St-Pieters-Woluwe 3e Art Sdt 37-38 226 NeenPagina 226
BERGMANS Karel J. Brasschaat 2e Art Adj 33-34 127 NeenPagina 127
BERGMANS Pierre Hoboken 8e Art 36-37 139 NeenPagina 139
BERGMANS Pieter A. Antwerpen 7e Li Sdt 33-34 110 NeenPagina 110
BERGMANS Pieter L F Lierre 4e Art eerste wachtmeester chef 36-37 318 NeenPagina 318
BERGS Hendrik-L.-G. Antwerpen 1e Gen Sdt 37 79 NeenPagina 079
BERGS Henri A Overpelt 11e Li Sgt 1e 35-36 183 JaPagina 183
BERGS Wilhelmus A Hamont 11e Li Sdt 35-36 194 NeenPagina 194
BERGSLA Louis Mortsel 20e Li M d L chef 38-39 319 NeenPagina 319
BERGUET François Vaucluse (FR) 22e Li 36-37 17 NeenPagina 017
BERGWEILER François Berchem(Antwerpen) 21e Li Kpl 35-36 391 NeenPagina 391
BERGWEILER François onbekend 3e Gen en activité 2e Gie.Anvers 33-34 234 NeenPagina 234
BERHIN Achille onbekend 13e Li Sdt 35-36 319 NeenPagina 319
BERHIN Victor J Orthenville 1e Gren Sgt 35-36 496 NeenPagina 496
BERINGER Albert Boussu 1e Gen 36-37 77 NeenPagina 077
BERJEZ Félix Gent 4e Jtv Sdt 34-35 225 JaPagina 225
BERKMANS Ferdinand Sclessin 16e Li Sdt 37 137 NeenPagina 137
BERKVENS Julien Antwerpen 23e Li Sdt 37 34 JaPagina 034
BERKX Jean St-Jans-Molenbeek 12e Art Sdt 33-34 477 JaPagina 477
BERLAGE Hubert Anderlecht 7e Li 38-39 126 NeenPagina 126
BERLAIMONT Emile J.Gh. Bosvoorde(Boitsfort) 2e Gren Sgt 33-34 466 NeenPagina 466
BERLAMONT Georges Zele Art Loopgraven MdL 35-36 617 NeenPagina 617
BERLAMONT Jules F Ekeren 16e Li soldaat 37-38 127 NeenPagina 127
BERLAN François Lobbes 2e Jtv Sdt 38-39 373 JaPagina 373
BERLAND Jules-F.-D. Baudour 5e Jtv musicien 37 384 JaPagina 384
BERLANGER Auguste Ath 1e Art brig 37-38 583 NeenPagina 583
BERLANGER Georges Berzée 1e Jtv Sdt 38-39 220 NeenPagina 220
BERLANGER Victor-E.-F. Lens s/Dendre 2e Jtv Sdt 37 375 JaPagina 375
BERLE Emiel Maldegem 4e Art soldaat 37-38 320 NeenPagina 320
BERLEMONT Cyriel Linkebeek 1e Li Sdt 35-36 384 NeenPagina 384
BERLEMONT François Montignies s/Roc 6e Jtv Kpl 35-36 422 JaPagina 422
BERLEMONT Jules Groot-Brittannië 18e Li 36-37 273 NeenPagina 273
BERLEMONT Louis Doornik 2e Gen soldaat 36-37 148 JaPagina 148
BERLENGE Charles-A. St-Gillis 4e Carab kpl 37 467 NeenPagina 467
BERLENGER Camille Deux-Acren 1e Jtp Sdt 38-39 546 NeenPagina 546
BERLENGER Désiré Sint-Jans-Molenbeek 8e Art wachtmeester chef 36-37 139 NeenPagina 139
BERLENS Augustin Wemmel 9e Li Sdt 34-35 169 JaPagina 169
BERLENS Henri A Oudergem 5e Li soldaat 37-38 89 NeenPagina 089
BERLET Georges N. onbekend 1e Jtv 34-35 223 NeenPagina 223
BERLEUR Arthur-F.-M. Luik 4e Gen Sdt 37 351 NeenPagina 351
BERLIER Marcel J. E. A. Brussel 3e L cap. honoraire 34-35 65 NeenPagina 065
BERLINGEN Camille E.Gh. Luik 9e Li Kpl 33-34 159 NeenPagina 159
BERLINGEN Gaston Hangert en Santerre (F) 3e Art 37-38 226 NeenPagina 226
BERLINGIN François St-Gillis 2e Art Sdt 35-36 144 NeenPagina 144
BERLO Léon A. Lendremael 14e Li Sdt 33-34 187 JaPagina 187
BERLOO François Gent Pont-Pion-Cycl ? 37 580 NeenPagina 580
BERLOT Emile St-Servais 6e Li Sgt fourrier 33-34 97 NeenPagina 097
BERNAEGE Rene Zottegem 5e Art 38-39 407 NeenPagina 407
BERNAER Edouard Laken 2e Gren Sdt 34-35 493 NeenPagina 493
BERNAERENS Cyriel Laarne 12e Art soldaat 37-38 476 JaPagina 476
BERNAERS Auguste Ph. Bosvoorde(Boitsfort) 3e Carab Sgt Maj 33-34 423 NeenPagina 423
BERNAERT Albert F. St-Joost-ten-Node 4e Li Sdt 33-34 37 JaPagina 037
BERNAERT Edouard Herzele 12e Li soldaat 36-37 188 NeenPagina 188
BERNAERT Julien St-Amandsberg 6e Jtv Sdt 38-39 402 NeenPagina 402
BERNAERT Remi C L Beerst 13e Li soldaat 37-38 283 JaPagina 283
BERNAERTS Alphonse-J.-J. St-Gillis 8e Li kpl 37 272 JaPagina 272
BERNAERTS Auguste R Mechelen 5e L soldaat 36-37 513 NeenPagina 513
BERNAERTS Charles L. Mechelen 15e Li Sdt 34-35 101 JaPagina 101
BERNAERTS Florent Antwerpen 1e Jtv Sdt 37 219 NeenPagina 219
BERNAERTS Frans Zaventem 9e Li Sdt 38-39 180 NeenPagina 180
BERNAERTS François Berchem 1e Zware Art 36-37 566 NeenPagina 566
BERNAERTS François E Chênée 3e Jtv soldaat 36-37 377 JaPagina 377
BERNAERTS François L. Frankrijk 20e Li 33-34 295 NeenPagina 295
BERNAERTS Jan F. Mechelen 12e Li Sdt 34-35 196 JaPagina 196
BERNAERTS Kamiel Deurne-Zuid 1e Zware Art Sdt 34-35 605 JaPagina 605
BERNAERTS Louis Bois-de-Breux 1e Gen Sdt 38-39 85 NeenPagina 085
BERNAERTS Philippe Brussel 4e jtv soldaat 36-37 218 NeenPagina 218
BERNAERTS Pierre R Chênée 8e Li Sdt 38-39 271 JaPagina 271
BERNAERTS Victor L. Berchem(Antwerpen) 2e Art Wm 33-34 125 JaPagina 125
BERNAERTS Willy St-Denis 1e Art MdL 33-34 57 JaPagina 057
BERNALSTEEN Paul-Louis St-Pieters-Woluwe Tolkenkorps 1e sgt vertaler 37-38 632 JaPagina 632
BERNARD Achille W. J.-B. Charleroi 2e Jtp adj 34-35 569 NeenPagina 569
BERNARD Albert L. Brussel 6e Jtv Lt Kolonol hon. 33-34 377 NeenPagina 377
BERNARD Alexandre L. J. Montignies s/Sambre 4e Jtv 1er Serg.-maj. 34-35 225 JaPagina 225
BERNARD Alfred J Comblain-au-Pont 2e Carab-Cycl Kpl 35-36 574 JaPagina 574
BERNARD Alphonse J J F Schoten 4e Carab soldaat 37-38 451 NeenPagina 451
BERNARD André H. Lanaken 1e Gidsen Sdt 33-34 497 JaPagina 497
BERNARD André-J.-J. Chapelle-lez-Herlaimont 6e Gen Sdt 37 504 JaPagina 504
BERNARD Arthur A J Momignies 6e Gen adjunct aalmoezenier 2e klasse 37-38 487 JaPagina 487
BERNARD Benjamin L J Anthisnes 7e Li soldaat 36-37 111 JaPagina 111
BERNARD Camille J Ottignies Telegrafisten Kpl 35-36 644 JaPagina 644
BERNARD Charles S.J. Rixensart 11e Art Genraal Maj hon. 33-34 389 NeenPagina 389
BERNARD Constant A J Bressoux 6e Art soldaat 36-37 466 NeenPagina 466
BERNARD Constant J La Hestre 4e Jtv soldaat 37-38 207 JaPagina 207
BERNARD Edmond-J. Yvoir 6e Art M. d. L. 37 491 NeenPagina 491
BERNARD Emile Rongy 2e Li Sdt 33-34 6 JaPagina 006
BERNARD Emile A. Couillet Militaire Luchtvaart 1er Serg.-maj. 34-35 625 JaPagina 625
BERNARD Emile J Durnal 6e Jtv sergeant 37-38 392 JaPagina 392
BERNARD Ernest A St-Vincent 18e Li soldaat 37-38 267 NeenPagina 267
BERNARD Etienne Ransart 12e Li Sdt 37 196 NeenPagina 196
BERNARD Florimont A. Bergen 1e Jtv Muzikant 33-34 201 NeenPagina 201
BERNARD François Elsene 12e Li soldaat 37-38 182 NeenPagina 182
BERNARD François C Warchin 5e Gen soldaat 37-38 415 JaPagina 415
BERNARD Frédéric J. St-Joost-ten-Node 13e Li Sdt 33-34 263 JaPagina 263
BERNARD Félix Oudergem 5e L soldaat 36-37 512 JaPagina 512
BERNARD Georges F J Evere 13e Li onder-luitenant 37-38 291 NeenPagina 291
BERNARD Georges-L. Leval-Trahegnies 2e Gren Sdt 37 483 NeenPagina 483
BERNARD Gustave H Bosvoorde(Boitsfort) 9e Li Sdt 35-36 178 NeenPagina 178
BERNARD Henri F J Stembert-Verviers 12e Li Muz 35-36 198 JaPagina 198
BERNARD Henri J Schaarbeek 5e Jtv adjudant 36-37 368 JaPagina 368
BERNARD J.-Ernest Namen 19e Li commandant 37 309 JaPagina 309
BERNARD Joseph Oret 2e Gen soldaat 36-37 151 NeenPagina 151
BERNARD Joseph Eigenbrakel 5e Art 37-38 401 NeenPagina 401
BERNARD Joseph M G Antwerpen 3e Jtv soldaat 36-37 377 JaPagina 377
BERNARD Joseph-Pierre Etterbeek 6e Art wachtmeester 36-37 463 JaPagina 463
BERNARD Jules C M Andrimont-Verviers 24e Li Sdt 38-39 50 JaPagina 050
BERNARD Jules G Aubel 14e Li sergeant 36-37 199 NeenPagina 199
BERNARD Lambert Joseph G Ougrée Art Loopgraven soldaat 36-37 557 JaPagina 557
BERNARD Louis-J.-B. Luik 21e Li Sdt 37 371 NeenPagina 371
BERNARD Léon-Gh. Thuin 4e Jtv Sdt 37 222 JaPagina 222
BERNARD Marc N J Halanzy Cycl 5 D.A. soldaat 37-38 497 JaPagina 497
BERNARD Marc N J Halanzy Cycl 5 D.A. Sdt 38-39 509 JaPagina 509
BERNARD Marcel A. St-Gillis 8e Art Brig 34-35 154 NeenPagina 154
BERNARD Marcel L Bergen 5e Jtv soldaat 36-37 368 JaPagina 368
BERNARD Marcel L. J. Gh. Brussel 2e L maréchal des logis 34-35 236 NeenPagina 236
BERNARD Marius-A. St-Ghislain 15e Art Sdt 37 255 NeenPagina 255
BERNARD Maximilien A. Doornik(Tournai) 6e Li Sgt 34-35 109 JaPagina 109
BERNARD Paul J Doornik 20e Li soldaat 37-38 309 NeenPagina 309
BERNARD Prosper G Thuin 3e Gen Sdt 37-38 250 NeenPagina 250
BERNARD René Gh Fontaine-l'Evêque 1e Li soldaat 36-37 348 NeenPagina 348
BERNARD René J Gh Braine-le-Château 1e Li korporaal 36-37 348 NeenPagina 348
BERNARD René J Gh Villers-le-Gambon 2e Carab soldaat 36-37 435 NeenPagina 435
BERNARD Rodolphe M J Ramet-Ivoz 2e Gren Sdt 35-36 504 NeenPagina 504
BERNARD Saturnin Gh. Courcelles 2e Li Sdt 34-35 6 JaPagina 006
BERNARD Valentin Gaurain-Ramecroix 1e Jtv Sdt 38-39 215 JaPagina 215
BERNARD Victor Boncelles 6e Jtv Sdt 35-36 425 NeenPagina 425
BERNARD Victor L Forêt 5e Li soldaat 36-37 83 JaPagina 083
BERNDTSON Joseph G. Antwerpen 4e Art Brig Bankwerk 33-34 304 JaPagina 304
BERNE Lucien E Saint-Mard-Virton 13e Li soldaat 37-38 283 JaPagina 283
BERNHEIM Gilbert A.J. Brussel 10e Li Kpl 33-34 258 NeenPagina 258
BERNIER Désiré Aulnois 2e Jtv 35-36 402 NeenPagina 402
BERNIER François Huy 23e Li Sdt 34-35 34 JaPagina 034
BERNIER Jean E. Bosvoorde(Boitsfort) Militaire Luchtvaart Sgt 33-34 582 JaPagina 582
BERNIER Joseph E. A. St-Hubert 4e Art lieut. de rés. 34-35 335 NeenPagina 335
BERNIER Joseph L.Gh. Deurne 6e Gen Sdt 33-34 491 NeenPagina 491
BERNIER Joseph-Th.-Gh. Eigenbrakel(Braine-l'Alleud) 3e Gen Sdt 37 267 NeenPagina 267
BERNIER Lucien-J.-N. Roux 4e Li Sdt 37 48 NeenPagina 048
BERNIER Léon M Braine-l'Alleud 14e Li soldaat 36-37 199 NeenPagina 199
BERNIER Marcel-F.-A. La Louvière 13e Art M. d. L. 37 74 NeenPagina 074
BERNIER Robert J J G St-Gillis 1e Zware Art MdL Foerier 35-36 624 NeenPagina 624
BERNIER Théophile Châtelineau 2e Gen soldaat 36-37 148 JaPagina 148
BERNIMOLIN Guillaume H M Angleur 12e Li Sgt 35-36 198 JaPagina 198
BERNIMOLIN Nicolas L J Angleur 14e Li Sgt 35-36 222 NeenPagina 222
BERNIQUE Emile N Florenville 4e Gen soldaat 37-38 337 JaPagina 337
BERNS Prospere-J. St-Pieters-Jette 11e Li ? 37 182 NeenPagina 182
BERNUS Louis Doornik 1e Li soldaat 37-38 354 NeenPagina 354
BERNUS Louis Vorst 4e Jtv reserve luitenant 37-38 214 NeenPagina 214
BERNY Arthur J.Gh. Parijs(F) 2e L 33-34 212 NeenPagina 212
BERNY Camille P J Gh onbekend 10e Art wachtmeester 36-37 323 NeenPagina 323
BERNY Camille-P.-J.-Gh. Jemeppe s/Sambre 10e Art M. d. L. 37 334 JaPagina 334
BERNY Emile A J Ermeton-sur-Meuse 3e Carab kapitein geneesheer 37-38 434 NeenPagina 434
BERNY Germain Gozée 3e Art Sdt 37-38 226 NeenPagina 226
BERNY Nestor Montignies-le-Tilleul 2e Gren Sdt 36-37 459 NeenPagina 459
BERO Charles J Lodelinsart 10e Li soldaat 37-38 270 JaPagina 270
BERO Fernand H Terhulpen 4e Art wachtmeester 36-37 315 JaPagina 315
BERO Henri F Ukkel 6e Li soldaat 37-38 99 JaPagina 099
BERO Rene E Ph Brussel 9e Li soldaat 37-38 160 NeenPagina 160
BERODE Félécien J Sombreffe 20e Li soldaat 36-37 304 JaPagina 304
BEROTE Albert L Gh Anderlecht 9e Li soldaat 37-38 154 JaPagina 154
BERQUE Charles H De Panne 8e Li Kpl 35-36 293 NeenPagina 293
BERQUE Emile Ethe 4e Gen Sdt 35-36 373 NeenPagina 373
BERQUIN Cyriel De Panne 15e Art Sdt 35-36 269 NeenPagina 269
BERQUIN Etienne Ch L M Deurne Militaire Draadloze Telegrafie Sdt 38-39 620 JaPagina 620
BERQUIN Etienne-Ch.-L.-M. Deurne Militaire Draadloze Telegrafie sdt 37-38 607 JaPagina 607
BERQUIN Lucien Proven 1e Jtp soldaat 37-38 532 NeenPagina 532
BERQUIN Maurice Poperinge 3e Li soldaat 37-38 29 NeenPagina 029
BERQUIN Remi Ledegem 2e Jtv soldaat 37-38 372 NeenPagina 372
BERRENS Georges onbekend 2e Gen 33-34 143 NeenPagina 143
BERRENS Georges Kiel 7e Li militair werkman 36-37 111 JaPagina 111
BERREWAERTS François Pieter J Leuven 4e Art Sdt 35-36 347 JaPagina 347
BERREWAERTS Jean Ch F M Hasselt 11e Li Lt 35-36 194 NeenPagina 194
BERREWAERTS René Belgisch-Kongo 5e Jtv 36-37 372 NeenPagina 372
BERRYER Joseph M. Parijs(F) 12e Art 33-34 480 NeenPagina 480
BERSEZ Aimé F. Doornik 1e Li Adj 33-34 330 JaPagina 330
BERSEZ Ernest F Doornik 1e Li eerste sergeant-majoor 36-37 342 JaPagina 342
BERT Adelin J Gh Walcourt 19e Li soldaat 36-37 300 NeenPagina 300
BERT Arthur Gent 5e Art 37-38 401 NeenPagina 401
BERT August Adegem 24e Li Sdt 37 50 JaPagina 050
BERT Joachim Bambois 12e Art Sdt 37 496 NeenPagina 496
BERT Paul Gosselies 6e Jtv Sdt 38-39 402 NeenPagina 402
BERT Paul C Lamorteau 5e L soldaat 37-38 518 JaPagina 518
BERTAND Armand F Luik Telegrafisten Sdt 37 629 NeenPagina 629
BERTAUX François A. Drogenbos 14e Li 1e Sgt 33-34 193 NeenPagina 193
BERTE Aimable-J. Dison 12e Li Sdt 37 186 JaPagina 186
BERTE Eugène J Ath 2e Li soldaat 36-37 11 NeenPagina 011
BERTE Henri P. Monfleur(F)Honfleur? 10e Art 33-34 313 NeenPagina 313
BERTE Jules Soignies 1e Gren Sdt 37 471 JaPagina 471
BERTEAU Edgard Braine-le-Comte 14e Li korporaal 36-37 192 JaPagina 192
BERTEAU Edmond E J Gh Ecaussines-d'Enghien 9e Li soldaat 37-38 160 NeenPagina 160
BERTEAU Gaston J Braine-le-Comte 14e Li sergeant-majoor 36-37 192 JaPagina 192
BERTEAU Henri L V s Gravenbrakel(Braine-le-Comte) 2e Carab Sdt 35-36 471 JaPagina 471
BERTEAU Jules Quenast 9e Li Kpl 35-36 178 NeenPagina 178
BERTEAU René A s Gravenbrakel(Braine-le-Comte) 1e Carab Sdt 35-36 462 NeenPagina 462
BERTEAUX Raymond A Gh Marcinelle 4e Jtv Sgt Foerier 35-36 243 NeenPagina 243
BERTEL Auguste Dottignies 20e Li 33-34 295 NeenPagina 295
BERTELOOT Amand Roeselare 3e L soldaat 37-38 57 JaPagina 057
BERTELOOT August E Lombardsijde 9e Art Sdt 37-38 231 JaPagina 231
BERTELOOT Felicien J Oostende 1e Art Sdt 38-39 69 NeenPagina 069
BERTELOOT Hendrik-K. Westende 1e Art sdt 37-38 583 NeenPagina 583
BERTELOOT Jules Etterbeek 12e Art Sdt 33-34 477 JaPagina 477
BERTELOOT Leo C Assebroek 7e Art Sdt 38-39 71 JaPagina 071
BERTELOOT Michel Belgisch-Kongo 9e Art 36-37 239 NeenPagina 239
BERTELOOT Theophiel I Lombardsijde 12e Li soldaat 37-38 176 JaPagina 176
BERTELOOT Théophiel Woesten 4e Li Sgt 35-36 46 NeenPagina 046
BERTELS Arthur Leuven 1e Gen soldaat 37-38 74 JaPagina 074
BERTELS Auguste-M. Geel 5e Jtv Sdt 37 384 JaPagina 384
BERTELS Corneille Borgerhout 11e Art 36-37 402 NeenPagina 402
BERTELS Dominique Herentals 5e Li Sdt 38-39 96 NeenPagina 096
BERTELS Edmond L J Hasselt 3e Jtv Sdt 35-36 413 JaPagina 413
BERTELS Egide Lier 3e Carab brigadier 36-37 424 JaPagina 424
BERTELS Elie L A A Mortsel(Oude-God) 17e Li soldaat 37-38 121 NeenPagina 121
BERTELS Emiel Antwerpen 11e Art MdL 33-34 389 NeenPagina 389
BERTELS Frans Antwerpen 9e Art Sdt 38-39 247 JaPagina 247
BERTELS Frans J Antwerpen 4e Carab Sdt 35-36 485 NeenPagina 485
BERTELS Frans-E. Grobbendonk 10e Art Sdt 37 337 NeenPagina 337
BERTELS Gustaaf M Borgerhout 7e Li soldaat 37-38 109 JaPagina 109
BERTELS Hubert L. Borgerhout 4e Art Brig 34-35 335 NeenPagina 335
BERTELS Jean St-Agatha-Berchem 1e Zware Art Sdt 38-39 597 NeenPagina 597
BERTELS Karel Antwerpen 4e Carab kpl 37 467 NeenPagina 467
BERTELS M.-François Ougrée 1e Gidsen Sdt 37 523 NeenPagina 523
BERTELS Nicolas Seraing s/Meuse Zoeklichten Sdt 34-35 637 JaPagina 637
BERTELS Oswald Leuven 14e Art ? 37 153 NeenPagina 153
BERTELS Pierre Antwerpen 14e Li 34-35 213 NeenPagina 213
BERTELS Prosper Eggenhoven Rijdende Art soldaat 37-38 546 NeenPagina 546
BERTELS Victor S Antwerpen 5e Jtv Sdt 35-36 405 JaPagina 405
BERTEN Henri Wijtschate 12e Li Sdt 37 196 NeenPagina 196
BERTEN Henri Hasselt 1e Carab soldaat 36-37 417 JaPagina 417
BERTEN Marcel Houtem 1e Art brigadier 36-37 64 NeenPagina 064
BERTEN Rene Merkem 7e Li Sdt 38-39 126 NeenPagina 126
BERTENS Charles L. Lier 4e Art Brig 34-35 332 JaPagina 332
BERTENS Louis Mechelen 24e Li Sdt 37 54 NeenPagina 054
BERTENS Victor J Bredene 1e Carab Sdt 38-39 429 JaPagina 429
BERTEYN Valère Waregem 2e Gen Sdt 34-35 164 NeenPagina 164
BERTH Cyriel Zomergem 6e Jtv Sdt 38-39 402 NeenPagina 402
BERTH Edmond Zomergem 1e Li soldaat 37-38 354 NeenPagina 354
BERTH Jules Gent 18e Li soldaat 37-38 267 NeenPagina 267
BERTHE Octave Gh J Rumillies 3e Jtv soldaat 36-37 383 NeenPagina 383
BERTHELOOT Gaston Frankrijk 1e Gen ? 37 79 NeenPagina 079
BERTHELOOT Henri Roeselare 2e Jtp Sdt 35-36 585 NeenPagina 585
BERTHELOT Achille Beselare 1e Gren Sdt 36-37 454 NeenPagina 454
BERTHET Ernest Gh Céroux-Mousty 14e Li soldaat 37-38 193 NeenPagina 193
BERTHIER Isidor Vorst 2e Zware Art ? 37 605 NeenPagina 605
BERTHIER Isidore Wervik 1e Gen Sdt 35-36 79 NeenPagina 079
BERTHOD Edmond C. D. Pâturages 19e Li Sdt 34-35 314 NeenPagina 314
BERTHOLET Charles A Bouillon 2e Jtp wachtmeester 37-38 537 NeenPagina 537
BERTHOLET François X Chanssin Pont-Pion-Cycl soldaat 37-38 557 JaPagina 557
BERTI Frederic Etterbeek Militaire Luchtvaart Adj 38-39 618 NeenPagina 618
BERTIAUX Achille V. Leval-Trahegnies 2e Jtv Sdt 34-35 385 NeenPagina 385
BERTIAUX Alfred Belgisch-Kongo 6e Li 38-39 114 NeenPagina 114
BERTIAUX Anaclet Quaregnon Art Loopgraven Sdt 37 589 JaPagina 589
BERTIAUX Clovis Jemappes 2e Gren Sdt 35-36 504 NeenPagina 504
BERTIAUX Désiré J.J. Quaregnon 1e Gen Sdt 33-34 71 NeenPagina 071
BERTIAUX Georges J J B Pâturages 11e Art soldaat 36-37 400 JaPagina 400
BERTIEAUX Alfred Pâturages 23e Li Sdt 34-35 34 JaPagina 034
BERTIEAUX Emile E L Fontaine-L'Evêque 4e Li Sdt 35-36 41 JaPagina 041
BERTIEAUX Jules Wasmes 4e Li soldaat 37-38 46 NeenPagina 046
BERTIER Antoine Brussel 2e Jtp Brig 35-36 585 NeenPagina 585
BERTIER Arthur Frankrijk 7e Li 38-39 126 NeenPagina 126
BERTIER Jules Merkem 5e Jtv 37-38 379 NeenPagina 379
BERTIN Gaston A.Gh.H. Etterbeek 18e Li Sgt 33-34 245 JaPagina 245
BERTIN Léon A Gh Fontaine-L'Evêque 14e Li Sgt 35-36 222 NeenPagina 222
BERTIN Victor A St-Gillis-Dendermonde 3e Carab Sdt 38-39 441 NeenPagina 441
BERTINCHAMP Auguste Gilly 11e Li korporaal 37-38 172 NeenPagina 172
BERTINCHAMPS Armand A J Marcinelle 1e Jtv korporaal 37-38 204 NeenPagina 204
BERTINCHAMPS Fernand Charleroi 3e Li soldaat 36-37 28 NeenPagina 028
BERTINCHAMPS Georges N.A. Bergen 1e Jtv Muzikant 33-34 201 NeenPagina 201
BERTJENS Jan Bree 7e Art soldaat 36-37 65 JaPagina 065
BERTON Andre Roubaix(F) 15e Art 38-39 253 NeenPagina 253
BERTON Anseline Tourcoing 22e Li 37-38 19 NeenPagina 019
BERTON Edouard Taintignies 6e Gen soldaat 36-37 478 NeenPagina 478
BERTON Félicien Taintignies 3e Jtv Sdt 34-35 404 NeenPagina 404
BERTON Gaston Doornik(Tournai) 3e Jtv Sdt 34-35 397 JaPagina 397
BERTON Gaston-A. Hazebrouck(F) 6e Art Sdt 37 487 JaPagina 487
BERTON Guido Kortrijk 2e Carab Sdt 34-35 467 NeenPagina 467
BERTOUILLE Emile Doornik 11e Art MdL 33-34 386 JaPagina 386
BERTOUX Achille-Ch.-C. Frasnes 2e Art Sdt 37 144 NeenPagina 144
BERTOUX Gustave J.B. Chapelle à Wattines 21e Li Sdt 33-34 337 JaPagina 337
BERTRAND A.-Joseph Remicourt 11e Li kpl 37 182 NeenPagina 182
BERTRAND Achille J Bouffioulx Pont-Pion-Cycl Sdt 35-36 603 NeenPagina 603
BERTRAND Alfred Ch Schaarbeek 16e Art Sdt 35-36 361 NeenPagina 361
BERTRAND Alfred J Theux Cycl 6 D.A. soldaat 36-37 492 NeenPagina 492
BERTRAND Arthur J. J. Thorembais 1e Li Serg.-maj. 34-35 360 JaPagina 360
BERTRAND Auguste Lincé-Sprimont 2e Carab Sdt 34-35 467 NeenPagina 467
BERTRAND Charles W. Quaregnon 5e Jtv Sdt 34-35 393 NeenPagina 393
BERTRAND Edgard N Gilly 14e Li Sdt 38-39 204 JaPagina 204
BERTRAND Edmond-Ch.-L. St-Pieters-Woluwe Telegrafisten res kpt 37-38 613 NeenPagina 613
BERTRAND Elie Jh. Longuyon(france) 9e Art 33-34 224 NeenPagina 224
BERTRAND Emile La Hulpe(Terhulpen) 12e Art ? 37 496 NeenPagina 496
BERTRAND Emile Parijs(F) 17e Li 35-36 128 NeenPagina 128
BERTRAND Emile J Montignies s/S 2e Carab Sdt 35-36 477 NeenPagina 477
BERTRAND Emile J. Doornik 11e Art Adj 33-34 389 NeenPagina 389
BERTRAND Eugène Brussel 9e Li Sdt 33-34 159 NeenPagina 159
BERTRAND Fernand Leval-Trahegnies 1e Li soldaat 36-37 342 JaPagina 342
BERTRAND Fernand E Châtelet 3e Li soldaat 37-38 23 JaPagina 023
BERTRAND Firmin M B Schaarbeek 7e Li res Lt 38-39 126 NeenPagina 126
BERTRAND François J Ans 14e Li Sdt 35-36 222 NeenPagina 222
BERTRAND Gaston J. Luik 13e Li lieut. de rés. 34-35 297 JaPagina 297
BERTRAND Gaston L. Marokko 4e Gen 34-35 356 NeenPagina 356
BERTRAND Georges F. Kessel-Lo Rijdende Art 33-34 544 NeenPagina 544
BERTRAND Georges M A Roux 3e Carab korporaal 37-38 431 JaPagina 431
BERTRAND Gustave Etterbeek 18e Li oLt 38-39 283 NeenPagina 283
BERTRAND Henri E Huy 12e Li Kpl 35-36 199 JaPagina 199
BERTRAND Isidore J.-J. Luik 19e Li 34-35 314 NeenPagina 314
BERTRAND Jean Frankrijk 6e Art 37-38 474 NeenPagina 474
BERTRAND Jean A Elsene(Ixelles) 12e Li Lt d'adm d Res 35-36 199 JaPagina 199
BERTRAND Jean-Baptiste J. Brussel 2e Gidsen Cpt méd.pens. 33-34 505 NeenPagina 505
BERTRAND Joseph M G Rixensart 1e Art soldaat 37-38 64 NeenPagina 064
BERTRAND Joseph M J J Brussel 7e Li Cpt d Res 35-36 121 NeenPagina 121
BERTRAND Jules F Maurage 3e Art brigadier 36-37 227 JaPagina 227
BERTRAND Jules L Châtelineau 4e Li Sgt 35-36 46 NeenPagina 046
BERTRAND Julien Ans Telegrafisten kpl 37 629 NeenPagina 629
BERTRAND Leopold J Gh Ampsin 8e Li Sdt 38-39 271 JaPagina 271
BERTRAND Louis Bressoux 2e Carab-Cycl soldaat 37-38 526 JaPagina 526
BERTRAND Léopold Wanfercée-Baulet 7e Li Sdt 37 115 JaPagina 115
BERTRAND Marcel A.J.G. Luik 20e Li Cpt Res 33-34 287 JaPagina 287
BERTRAND Marcel E Luik 12e Li Sdt 35-36 199 JaPagina 199
BERTRAND Marcel-V.-D. Huy 1e Art M. d. L. Fourrier 37 65 NeenPagina 065
BERTRAND Maurice F. Bergen(Mons) 5e Jtv adj 34-35 388 JaPagina 388
BERTRAND Nicolas Z. Seraing 20e Li mar. des logis 34-35 323 NeenPagina 323
BERTRAND Olivier P. Gh. Châtelet 3e L Sdt 34-35 65 NeenPagina 065
BERTRAND Paul Sint-Joost-ten-Node 1e Li soldaat 36-37 348 NeenPagina 348
BERTRAND Paul J L Carlsbourg 19e Li Sdt 35-36 328 NeenPagina 328
BERTRAND Paul-E.-Gh. Lompret 10e Li Sdt 37 295 NeenPagina 295
BERTRAND Pierre G. Luik 6e Gen Lt Col Res 33-34 491 NeenPagina 491
BERTRAND René A. Luik 14e Li Sgt Maj 33-34 193 NeenPagina 193
BERTRAND René-J.-M.-J. Luik 7e Art M. d. L. 37 70 NeenPagina 070
BERTRAND Victor J Virelles 5e Jtv soldaat 37-38 375 JaPagina 375
BERTRAND Vital Verviers 1e Gren Sdt 33-34 449 JaPagina 449
BERTRANG Eugène C.S. Brussel 2e Gren Sdt 33-34 466 NeenPagina 466
BERTRANT Desire J Huppaye 11e Li Sdt 38-39 185 JaPagina 185
BERTREM Marcel Roeselare 3e Jtv Kpl 35-36 418 NeenPagina 418
BERTROUX Victor Buissenal-lez-Frasnes 2e Gren Sdt 38-39 475 NeenPagina 475
BERTRUME Arthur-R. Graide 19e Li Sdt 37 313 NeenPagina 313
BERTRUME Joseph-Camille Graide 19e Li Sdt 37 309 JaPagina 309
BERTRUME Jules-A. Dit Joseph Graide 4e Gen kpl 37 348 JaPagina 348
BERTRUME Vital J Ghoy 2e Gren M d L 35-36 504 NeenPagina 504
BERTSCHE Henri J. Maisières 13e Li Kpl 33-34 263 JaPagina 263
BERTY Simon Ukkel Rijdende Art 35-36 594 NeenPagina 594
BERVOET Valère P Brugge 23e Li Sgt 38-39 37 NeenPagina 037
BERVOETS Antoine M.R.F. Brussel 14e Art Sdt 33-34 137 NeenPagina 137
BERVOETS Armand Leopold Beringen 4e Carab Kpl 38-39 454 JaPagina 454
BERVOETS Auguste Machelen 6e Li Sdt 34-35 109 JaPagina 109
BERVOETS Ferdinand Koersel 1e Gen soldaat 37-38 74 JaPagina 074
BERVOETS Frans-A. Lier 2e Zware Art Sdt 37 603 JaPagina 603
BERVOETS Georges onbekend 1e Gren 33-34 457 NeenPagina 457
BERVOETS Georges Jumet 1e Gren 1er mar. des logis chef 34-35 478 JaPagina 478
BERVOETS Gerard Paal 1e Jtv Sdt 38-39 215 JaPagina 215
BERVOETS Gustaaf Deurne 2e Jtp soldaat 37-38 535 JaPagina 535
BERVOETS Henri J Anderlecht 13e Li korporaal 36-37 285 JaPagina 285
BERVOETS Ignace A Beerse 1e Carab-Cycl Sdt 38-39 538 NeenPagina 538
BERVOETS Jacques F. Antwerpen 4e Art Sdt 33-34 307 NeenPagina 307
BERVOETS Jean J Lier 18e Li Sdt 35-36 296 JaPagina 296
BERVOETS Joseph Westerlo 1e Jtv Sdt 38-39 220 NeenPagina 220
BERVOETS Pierre-L. Deurne 6e Gen Sdt 37 504 JaPagina 504
BERVOETS Victor M Ekeren 2e Gren Sdt 37-38 467 NeenPagina 467
BERWAER Edmond Hollogne-aux-Pierres 6e Li Kpl 35-36 109 NeenPagina 109
BERWART Jules Marcinelle 5e L Sdt 35-36 568 NeenPagina 568
BERWETTE Aloys-C.-J. Heusy 2e L Sdt 37 235 NeenPagina 235
BERX Constant F Diepenbeek 8e Li soldaat 36-37 260 JaPagina 260
BERX Hendrik J Diepenbeek 9e Li soldaat 36-37 156 JaPagina 156
BES Charles C Deurne 1e Gidsen 35-36 552 NeenPagina 552
BES Frans M J Merksem 15e Li Sdt 37 94 JaPagina 094
BESAEN Albert J.L. Gent 8e Li 1e Sgt Maj 33-34 238 JaPagina 238
BESANÇON Eugène J. Gh. Schaarbeek 12e Li adj 34-35 205 NeenPagina 205
BESCHUYT Alberic Nieuwpoort 14e Li soldaat 37-38 193 NeenPagina 193
BESCHUYT Maurice L.C. Pollinkhove 14e Art Sdt 33-34 137 NeenPagina 137
BESEL Alexandre Elsene 12e Art 35-36 519 NeenPagina 519
BESENGEZ Constant J. Couillet 3e Jtv Sdt 34-35 397 JaPagina 397
BESENGEZ Joseph Templeuve 22e Li soldaat 36-37 13 JaPagina 013
BESIN Raphaël H. Vorst 1e Zware Art 34-35 608 NeenPagina 608
BESIN Victor E. Vilvoorde 2e Art Sdt 33-34 127 NeenPagina 127
BESNAERTS Pierre Antwerpen 2e Jtv 36-37 365 NeenPagina 365
BESSEMANS Albert J.F.A. Gent 19e Li Cpt Cmd 33-34 275 JaPagina 275
BESSEMANS Antoine Hasselt 4e Jtv 35-36 243 NeenPagina 243
BESSEMANS Corneille H Deurne 1e Li soldaat 36-37 348 NeenPagina 348
BESSEMS Henri C Buggenhout 6e Jtv Sdt 38-39 402 NeenPagina 402
BESSEMS Joseph R Willebroek 5e Li Sdt 37 91 NeenPagina 091
BESSEMS Pierre Antwerpen 4e Jtv ? 37 228 NeenPagina 228
BESSENDORFER Frans D Vilvoorde 7e Art Wachtmeester 35-36 66 JaPagina 066
BESSON Fernand F Montignies-sur-Sambre 1e jtv korporaal 36-37 210 NeenPagina 210
BESSON Honoré Namen 13e Li Sdt 37 304 NeenPagina 304
BEST Daniel Machelen 1e Gren Sdt 37 476 NeenPagina 476
BEST Raphaël Sint-Gillis 10e Li soldaat 36-37 281 NeenPagina 281
BEST Théodoor Tienen 5e Art wachtmeester-four. 34-35 419 JaPagina 419
BETEN François X M J Schaarbeek Tolkenkorps 1e Sgt tolk 38-39 647 NeenPagina 647
BETEN François-X.-M.-J. Schaarbeek Tolkenkorps 1e sgt vertaler 37-38 633 NeenPagina 633
BETERAMS Marcel Mechelen 15e Li Sdt 35-36 95 JaPagina 095
BETH Albert E. Quaregnon 1e Carab-Cycl Sdt 33-34 519 JaPagina 519
BETH Arille Ch L Montignies-lez-Lens Art Loopgraven MdL 35-36 613 JaPagina 613
BETH Constant Pâturages 1e Carab-Cycl Sdt 34-35 553 JaPagina 553
BETRAMS Gommaire L Wilrijk 5e Li Sdt 37 84 JaPagina 084
BETS Antoine Jette-St-Pieters 3e Gen Sdt 37-38 250 NeenPagina 250
BETS Juliaan Geel 1e Jtv Sdt 37 219 NeenPagina 219
BETTE Henri A Gh Veltem 12e Li Sgt 35-36 207 NeenPagina 207
BETTE Noël Jemappes 2e Gren Sdt 37-38 467 NeenPagina 467
BETTE Samuel Binche 4e Jtv Sdt 35-36 243 NeenPagina 243
BETTE Victor J B Jumet-Gohissart 8e Li Sdt 35-36 286 JaPagina 286
BETTENS Achiel Drongen 14e Li soldaat 37-38 187 JaPagina 187
BETTENS Louis Visé 10e Li Sdt 33-34 258 NeenPagina 258
BETTENS Léonard Haren 4e Jtv Sgt 35-36 243 NeenPagina 243
BETTIGNIES Marcel G A Gerpinnes 3e Li korporaal 37-38 29 NeenPagina 029
BETTONVILLE M Joseph Luik 11e Li Kpl 35-36 194 NeenPagina 194
BETTOT Charles onbekend 2e Art MdL Foerier 35-36 144 NeenPagina 144
BETUNE Frédéric J Baudour 5e L MdL 35-36 565 JaPagina 565
BEUAPREZ Justin Poelkapelle 18e Li soldaat 37-38 267 NeenPagina 267
BEUBLET Jules J Gh Virginal 4e Carab soldaat 36-37 443 NeenPagina 443
BEUBLEZ René L J Florenne 1e Gen soldaat 36-37 75 JaPagina 075
BEUCKELAERE Auguste E Tervuren 6e Art soldaat 36-37 466 NeenPagina 466
BEUCKELAERS Edouard Antwerpen 21e Li Sdt 33-34 337 JaPagina 337
BEUCKELAERS Laurent F Antwerpen 2e Art Sdt 35-36 144 NeenPagina 144
BEUCKELAERS Louis J Merchtem-Peisegem 15e Li Lt 35-36 95 JaPagina 095
BEUCKELS Emile F. St. Hornu Pont-Pion-Cycl Sdt 34-35 590 NeenPagina 590
BEUCKELS Léopold M. Assebroek 9e Li Sdt 34-35 169 JaPagina 169
BEUCKELS Théophiel Brugge 11e Li korporaal 36-37 167 JaPagina 167
BEUDAERT Camiel Proven 3e Art soldaat 36-37 227 JaPagina 227
BEUDIN Theodore Huberdeau(Canada) Gezondh.dienst 38-39 653 NeenPagina 653
BEUDIN Théodore Canada Gezondh.dienst 36-37 614 NeenPagina 614
BEUDIN Théodore Huberdau-Québec (Can) Gezondh.dienst 35-36 666 NeenPagina 666
BEUDIN Théodore Huberdeau-Québec (Canada) Gezondh.dienst ? 37 652 NeenPagina 652
BEUDIN Théodore Huberdeau-Québec (Canada) Gezondh.dienst 34-35 652 NeenPagina 652
BEUDIN Théodore Huberdeau-Quédec (Canada) Gezondh.dienst 37-38 639 NeenPagina 639
BEUGNIER Alfred Wilrijk 2e Carab Sdt 38-39 450 NeenPagina 450
BEUGNIER Armand G.J. Chênée 19e Li Sdt 33-34 283 NeenPagina 283
BEUGNIER P G Joseph Heure-en-Famenne 21e Li soldaat 37-38 356 JaPagina 356
BEUGNIES Achille Wasmes 24e Li Sdt 35-36 48 JaPagina 048
BEUGNIES Alfred Eugies 1e Li Sdt 34-35 367 NeenPagina 367
BEUGNIES Auguste Jemappes 2e Zware Art ? 37 605 NeenPagina 605
BEUGNIES Camille P R Gh Châtelineau Militaire Luchtvaart soldaat 36-37 582 NeenPagina 582
BEUGNIES Camille-P.-R.-Gh. Châtelineau Militaire Luchtvaart Sdt 37 620 NeenPagina 620
BEUGNIES Charles Châtelet 3e Carab kpl 37 448 NeenPagina 448
BEUGNIES Constant J J Roux 4e Li soldaat 37-38 46 NeenPagina 046
BEUGNIES Ernest A Quaregnon Cycl 5 D.A. soldaat 37-38 498 NeenPagina 498
BEUGNIES Ernest A Quaregnon Cycl 5 D.A. Sdt 38-39 509 NeenPagina 509
BEUGNIES Gustave O Haine-Saint-Pierre 22e Li soldaat 36-37 17 NeenPagina 017
BEUGNIES Max Wilrijk 1e Jtv kpl 34-35 223 NeenPagina 223
BEUGNIES Nestor S.Ph. Haine St.Pierre 22e Li Sdt 33-34 21 NeenPagina 021
BEUKELAERE François Coudekerque(F) 7e Li 38-39 126 NeenPagina 126
BEUKELAERS Charles Brussel 8e Li Sdt 33-34 243 NeenPagina 243
BEUKELAERS Jean Deurne 16e Li 38-39 143 NeenPagina 143
BEUKEN André-J. Aubel 13e Li Sdt 37 304 NeenPagina 304
BEUKEN François J Somzée 13e Li sergeant 36-37 291 NeenPagina 291
BEUKEN Iwan Léopoldville (Belgisch Kongo) 5e Li 36-37 90 NeenPagina 090
BEULENS Jean Bapt Willebroek 1e Jtp Sdt 35-36 580 NeenPagina 580
BEULENS P Jozef Heldersem Pont-Pion-Cycl Kpl 38-39 574 NeenPagina 574
BEULENS Sévère N. G. Eigenbrakel(Braine-L'alleud) 2e Carab-Cycl Brig 34-35 557 JaPagina 557
BEULERS Jean A Hollogne-aux-Pierres 1e Gen Sdt 35-36 76 JaPagina 076
BEULLEKENS Frans J.G. Antwerpen 5e Gen Sdt 33-34 399 NeenPagina 399
BEULLENS Alfons E. Wilsele 5e Li Sdt 34-35 93 JaPagina 093
BEULLENS Aloïs-J.-P.-F.-M. Antwerpen 13e Li Sdt 37 299 JaPagina 299
BEULLENS Charles A. Schaarbeek 18e Art Brig 33-34 483 JaPagina 483
BEULLENS Emile J.-J. Bergen(Mons) 3e Art Sdt 34-35 244 NeenPagina 244
BEULLENS Ghislain M M A Kessel-Lo 3e Carab Sdt 35-36 467 NeenPagina 467
BEULLENS Henri A Evere 3e Art Brig 38-39 239 JaPagina 239
BEULLENS Joseph-F.-K. Antwerpen 4e Jtv Sdt 37 222 JaPagina 222
BEULLENS Jozef Melsbroek 12e Li soldaat 36-37 188 NeenPagina 188
BEULLENS Petrus Schaarbeek 8e Li Sdt 35-36 286 JaPagina 286
BEUM Marcel-J. Wevelgem 7e Li ? 37 122 NeenPagina 122
BEUMIER August F Ch Anderlecht 2e Jtv soldaat 37-38 372 NeenPagina 372
BEUMIER Henri Ch. Flénu 6e Gen Sdt 33-34 491 NeenPagina 491
BEUN Jules Quiévrain 14e Li soldaat 36-37 199 NeenPagina 199
BEUN Maurice A. Anché(F) 14e Li 33-34 193 NeenPagina 193
BEUN Maurice E. Evere 12e Art 1e Sgt 33-34 480 NeenPagina 480
BEUNEKEN Damas Frankrijk 15e Art 36-37 244 NeenPagina 244
BEUNEN Joseph Lanklaar 12e Li soldaat 37-38 182 NeenPagina 182
BEUNIER Emile Flénu 15e Art MdL 35-36 268 JaPagina 268
BEUNTINX Armand Frankrijk 1e Li 36-37 348 NeenPagina 348
BEURMS Achille Burst 7e Art wachtmeester foerrier 36-37 69 NeenPagina 069
BEURMS Alphonse Morlanwelz 12e Art Sdt 34-35 504 JaPagina 504
BEURMS Remi J. Brussel 9e Li Kpl 33-34 148 JaPagina 148
BEURMS Urbain Ganshoren 1e Li Kpl 35-36 384 NeenPagina 384
BEURTHIER Jean C E Theux 1e Gen soldaat 36-37 77 NeenPagina 077
BEUSCHLINCK Emile Paal 16e Li 36-37 130 NeenPagina 130
BEUSELINCK Guillaume Roeselare 1e Carab soldaat 36-37 422 NeenPagina 422
BEUSELINCK Henri Oedelen 3e Jtv Sdt 37 399 NeenPagina 399
BEUSELINCK Maurice Brugge 1e Zware Art 36-37 566 NeenPagina 566
BEUSELINCK Maurice Roeselare 1e Zware Art soldaat 36-37 566 NeenPagina 566
BEUSELINCK Petrus-J.-F. Antwerpen 4e Li Sdt 37 48 NeenPagina 048
BEUTELS François Brussel 2e Carab Kpl 33-34 436 NeenPagina 436
BEUTELS Jozef D. Brussel 19e Li 33-34 283 NeenPagina 283
BEUVENS J.-Joseph La Calamine 9e Li Sdt 37 166 JaPagina 166
BEUZE Adelson St-Gillis 6e Art Sdt 35-36 513 NeenPagina 513
BEVEL Michel Antwerpen Militaire Draadloze Telegrafie 37-38 608 NeenPagina 608
BEVEL Michel Antwerpen Militaire Draadloze Telegrafie 38-39 622 NeenPagina 622
BEVER Ferand J Seviscourt 4e Carab soldaat 37-38 447 JaPagina 447
BEVERNAGE Gustave Kapellen 11e Li Sdt 33-34 165 JaPagina 165
BEVERNAGE Hector Kapellen 14e Art 1e OWm 33-34 135 JaPagina 135
BEVERNAGE Louis Jh. Kortrijk 2e Li 33-34 13 NeenPagina 013
BEVERNAGE Lucien Poperinge 1e Zware Art soldaat 36-37 566 NeenPagina 566
BEVERNAGIE Gilbert Anderlecht 18e Art Brig 35-36 524 NeenPagina 524
BEVERNAYGE Henri Kortrijk 6e Gen soldaat 36-37 478 NeenPagina 478
BEVIE Antoine J Strépy-Bracquegnies 22e Li Sdt 35-36 19 NeenPagina 019
BEX Bonaventure H Herk-de-Stad 2e Gren Sdt 36-37 456 JaPagina 456
BEX H Theophile Stokrooie 1e Gen soldaat 37-38 74 JaPagina 074
BEX Joseph H Herk-de-Stad 11e Art soldaat 36-37 400 JaPagina 400
BEX Léopold Hasselt 1e Carab Kpl 35-36 455 JaPagina 455
BEYAERT Adolphe Gentbrugge 8e Li Sdt 38-39 277 NeenPagina 277
BEYAERT Gentiel Avelgem 3e Carab Sdt 34-35 457 NeenPagina 457
BEYAERT Georges Brussel 2e Gidsen MdLchef 33-34 505 NeenPagina 505
BEYAERT Pierre Brussel 9e Art ? 37 251 NeenPagina 251
BEYEN Auguste Adinkerke 2e zware art soldaat 36-37 570 NeenPagina 570
BEYEN Camiel C Adinkerke 5e Li soldaat 36-37 90 NeenPagina 090
BEYEN Frans De Panne 19e Li 33-34 283 NeenPagina 283
BEYENS Alphonse Antwerpen 6e Li 35-36 109 NeenPagina 109
BEYENS Auguste Watermaal-Bosvoorde Gezondh.dienst sdt 37-38 637 JaPagina 637
BEYENS Auguste Watermaal-Bosvoorde Gezondh.dienst Sdt 38-39 651 JaPagina 651
BEYENS Frans P. L. Mol 4e Jtv Sdt 34-35 231 NeenPagina 231
BEYENS Georges Drongen 21e Li Sdt 37 371 NeenPagina 371
BEYENS Jean B Borgerhout 6e Li 35-36 109 NeenPagina 109
BEYENS Joannes Antwerpen Telegrafisten 35-36 646 NeenPagina 646
BEYENS Joseph Berchem(Antwerpen) 5e Art 34-35 419 JaPagina 419
BEYENS Pierre Brussel 2e Li Sgt 1e 35-36 12 NeenPagina 012
BEYENS Pieter L Overpelt 4e Li soldaat 37-38 41 JaPagina 041
BEYENS Pieter-L. Deurne 2e Art wm bevoorrading 37-38 587 NeenPagina 587
BEYENS Victor Antwerpen 6e Li 35-36 109 NeenPagina 109
BEYER D Fernand J Tilleur 2e Carab-Cycl Kpl 38-39 541 NeenPagina 541
BEYER Lucien A F Huy 3e Jtv Sdt 35-36 413 JaPagina 413
BEYER Oscar H N Huy 3e Gen Sgt 37-38 247 JaPagina 247
BEYERS Constant Antwerpen 12e Art Sdt 33-34 477 JaPagina 477
BEYERS Guillaume-A. Berchem(Antwerpen) 16e Li Sdt 37 137 NeenPagina 137
BEYERS Jan-F. Antwerpen 4e Carab Sdt 37 467 NeenPagina 467
BEYERS Jean J Merksem 5e Li Sdt 37 91 NeenPagina 091
BEYERS Joseph-J. Berchem(Antwerpen) 12e Art wachtmeester 37 493 JaPagina 493
BEYLS César V. Koekelberg 6e Li Sdt 33-34 97 NeenPagina 097
BEYLS Edouard-A.-L. Wilrijk 17e Li Sdt 37 129 NeenPagina 129
BEYLS Julien Rollegem 2e Gren Sdt 34-35 493 NeenPagina 493
BEYLS René-L. Olsene 1e Art Sdt 37 63 JaPagina 063
BEYN Constant Antwerpen 4e Carab soldaat 36-37 439 JaPagina 439
BEYNE Ivan A. Ch. J. Brussel 2e Art Sdt 34-35 149 NeenPagina 149
BEYNEN Willem H Tienen 20e Li korporaal 37-38 305 JaPagina 305
BEYNSBERGER Joseph N Bree 20e Li soldaat 36-37 304 JaPagina 304
BEYNSBERGER Mathieu Bree 17e Li soldaat 36-37 119 JaPagina 119
BEYRUS Emile J Wasmont 2e Gren Kpl 36-37 459 NeenPagina 459
BEYS Charles Bobiny (F) 3e Li 37-38 29 NeenPagina 029
BEYSEN Henri Lommel Art Loopgraven soldaat 36-37 560 NeenPagina 560
BEYSENS Albert Ch Merksem 11e Art soldaat 37-38 408 NeenPagina 408
BEYST Gustaaf Zaffelare 1e gidsen soldaat 37-38 505 NeenPagina 505
BEYTS Arthur L L Oostende 2e Gen Sdt 38-39 169 NeenPagina 169
BEYTS Florent A. O. M. Brugge 4e Li adj 34-35 45 JaPagina 045
BEZIN Emile E. L. La Hestre 11e Art Sdt 34-35 424 JaPagina 424
BEZY Léonce F. J. Bruss